فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
نظريه سقلمه در عمل (طراحي رفتاري در سياست‌گذاري و بازارها)
دل‌شكستگي (مدرسه زندگي)
 • 24,000 تومان
 • با تخفیف: 24,000 تومان
در باب اعتماد به نفس (مدرسه زندگي)
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
خودشناسي
 • 43,000 تومان
 • با تخفیف: 43,000 تومان
چگونه عشق خود را پيدا كنيم (مدرسه زندگي)
 • 24,000 تومان
 • با تخفیف: 24,000 تومان
اختلالات اضطرابي (هراس وسواس داروهاي ضداضطراب)
داستان‌هاي 5 دقيقه (و كمتر)
 • 39,500 تومان
 • با تخفیف: 39,500 تومان
5 ضرب در 2 (5 نمايش‌نامه دو شخصيتي براي 2 بازيگر زن) مجموعه دنياي مدرن 3
كارت‌ ماشين رفتار ما
 • 230,000 تومان
 • با تخفیف: 230,000 تومان
شروع 1 روز خوب (مجموعه 6 جلدي)
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
تپلي و تولد خواهر كوچولو (مهارت‌هاي زندگي)
 • 6,000 تومان
 • با تخفیف: 6,000 تومان
كابوس‌ها (12 نمايشنامه راديويي)
 • 46,500 تومان
 • با تخفیف: 46,500 تومان

نظريه سقلمه در عمل (طراحي رفتاري در سياست‌گذاري و بازارها)

 • 79,900 تومان

سقلمه‌هاء چه با محدود كردن انتخاب‌هاي مصرف‌كنندكان و چه با جايگزين كردن تصميم‌هاي آن‌ها با تصميم‌هاي سياست‌گذارء سعي در درست كردن اشتباهات و هدايت آدم‌ها به سمت اتخاذ تصميم درست را دارند. مثلا استاندارهاي بازده سوختء مصرف‌كنندگان را وادار به خريد وسايل نقليه پربازده‌تري مي‌كند تا بتوانند با خريد سوخت كمترء پول بيشتري را پس انداز كنند. همچنين مقررات مالي به دنبال آنند تا مصرف‌كنندگان به جاي استفاده از سيستم جلوگيري از بيش برداشت و تحمل هزينه‌هاي سنگين در ازاي خدمات ارائه شدهء آن‌ها را به استفاده از جايگزين‌هاي ارزان‌تر تشويق كنند. ماليات نوشيدني‌هاي شكردار نيز با هدف تشويق مصرف‌كنندگان به مصرف نويشدني‌هاي كم كالري و مغذي‌تر وضع شده است...

دل‌شكستگي (مدرسه زندگي)

 • 24,000 تومان

چه شب ها كه در آغوشش به خواب مي‌رفتم. و چه روزها كه از دلواپسي‌هايم برايش مي‌گفتم..... احساسات هم را درك مي‌كرديم... او بهترين دوستم بود... احساس مي‌كنيم يك بخش اساسي از وجودمان در هم شكسته است. نمي‌توانيم راحت توضيح دهيم كه چه مي‌كشيم. گاهي، براي چند ساعت، به نظر مي‌رسد كه انگار با اين موضوع كنار آمده‌ايم. بعد ناگهان يادمان مي‌آيد كه چه چيزي را از دست داده ايم و دنيا بر سرمان خراب مي‌شود. بارها از خودمان مي‌پرسيم چرا تركم كرد؟ احساس مي‌كنيم عيب از ما بوده. مگر چه كار كردم؟ در اين كتاب با پيش كشيدن مباحثي از روانشناسي، تاريخ، و مقداري فلسفه نشان مي دهيم كه اين درد مختص ما نيست، هنوز دوست داشتني هستيم و دوام خواهيم آورد، و حالمان خوب خواهد شد و مي‌توانيم رابطه جديدي را از سر بگيريم.

در باب اعتماد به نفس (مدرسه زندگي)

 • 45,000 تومان

در موفقيت‌ها و شكست‌ها يك خصلت نقش بسيار پررنگي بازي مي‌كند: اعتماد به نفس. به واقع، بسياري از دستاوردهاي بزرگ و كاميابي‌هاي سترگ، نه حاصل استعدادهاي عالي يا دانش متعالي، كه صرفا محصول اعتمادي است كه شخص به خودش دارد. شوربختانه اين ويژگي را در نظام آموزشي رسمي به ما ياد نمي‌دهند. اصولا اين طور به ما قبولانده اند كه اعتماد به نفس يك ويژگي نسبتا غيرعادي و ذاتي است كه هر كسي مقدار مشخص و ثابتي از آن را دارد. در واقع، اين حرف كاملا نادرست است. اعتماد به نفس يك مهارت است، نه يك عطيه ي الهي. و اين مهارت بر اساس مجموعه اي از عقايد درباره ي دنيا و جايگاه طبيعي ما در آن به دست مي آيد. اين عقايد را مي‌توان به طور نظام مند مطالعه نمود و به تدريج آن ها را آموخت، تا ريشه هاي ترديد و تسليم مفرط در ما خشكانده شود. هدف ما در اين كتاب نيز همين است.

خودشناسي

 • 43,000 تومان

ما بر اين باوريم كه گام نخست در مسير موفقيت خودشناسي است. تنها وقتي درك و تصور درستي از خودمان و شخصيت‌مان داشته باشيم مي‌توانيم تصميم‌هاي مطمئن، بخصوص در زمينه مسائل عاطفي و كاري، بگيريم. متأسفانه، ابزار مناسب و تكنيك‌هاي درست خودشناسي و كسب موفقيت را نمي‌توان به سادگي پيدا كرد. اين جور مسائل را نه در مدرسه، نه در دانشگاه، و نه در محيط كار به ما آموزش نمي‌دهند. بسياري از ما درگير زندگي مي‌شويم بدون آنكه اصلا بفهميم در پس ذهن‌مان چه مي‌گذرد. به همين دليل، مدرسه زندگي شكل گرفت؛ تا منبعي باشد براي كمك به ما در جهت فهم خودمان و بهبود روابط‌ مان هم در حوزه كاري و هم اجتماعي. مي‌خواهيم با كمك مدرسه زندگي ياد بگيريم به آرامش برسيم و از زندگي مان بيشتر لذت ببريم.

چگونه عشق خود را پيدا كنيم (مدرسه زندگي)

 • 24,000 تومان

ما بر اين باوريم كه گام نخست در مسير موفيت خودشناسي است. تنها وقتي درك و تصور درستي از خودمان و شخصيت‌مان داشته باشيم مي‌توانيم تصميم ‌هاي مطمئن بخصوص در زمينه‌ي مسائل عاطفي و كاري بگيريم. متاسفانه ، ابزار مناسب و تكنيك‌هاي درست خودشناسي و كسب موفقيت را نمي‌توان به سادگي پيدا كرد. اين جور مسائل را نه در مدرسه ، نه در دانشگاه و نه در محيط كار به ما آموزش نمي‌دهند. بسياري از ما درگير زندگي مي‌شويم بدون آنكه اصلا بفهميم در پس ذهنمان چه مي‌گذرد. ميخواهيم با كمك مدرسه‌ي زندگي ياد بگيريم به آرامش برسيم و از زندگي‌مان بيشتر لذت ببريم.

اختلالات اضطرابي (هراس وسواس داروهاي ضداضطراب)

 • 2,500 تومان

آگاهي تشخيص و درمان به موقع بيماري براي بيمار اطرافيان و جامعه سودمند است. مجموعه 8 جلدي بهداشت روان شامل عناوين سلامت روان ، افسردگي ، اسكيزوفرني، استرس، اختلال بيش‌فعالي، فراموشي و آلزايمر، و اختلالات اضطرابي مي‌شود.

داستان‌هاي 5 دقيقه (و كمتر)

 • 39,500 تومان

بسياري از ما پس از تجربه شكست و عقب‌نشيني، از نظر احساسي تسليم مي‌شويم و دست از تلاش مي‌كشيم. ما هم مثل كوسه اين داستان كتاب ، باور مي‌كنيم كه چون در گذشته ناموفق بوده‌ايم،‌همواره شكست خواهيم خورد. به عبارت ديگر همواره در ذهنمان حصاري مي‌بينيم، حتي زماني كه هيچ حائل حقيقي ميان جايي كه هستيم و جايي كه مي‌خواهيم باشيم، وجود ندارد.

5 ضرب در 2 (5 نمايش‌نامه دو شخصيتي براي 2 بازيگر زن) مجموعه دنياي مدرن 3

 • 42,500 تومان

من نمي‌خوام بميرم. اگه يه مار پيداش بشه و مسمومم كنه، خب كرده. اگه شورشي‌ها بيان و بهم شليك كنن يا با چاقو سرم رو ببرن، خب كردن. اين‌ها دست من نيست. اما اين كه بدن خودم بهم بتازه و بكشدم... نه. نمي‌تونم قبول كنم.

كارت‌ ماشين رفتار ما

 • 230,000 تومان

- كارت‌هاي ماشين رفتار ما يك برنامه آموزشي. تربيتي و درماني است كه بر اساس چارچوب نظري «تئوري انتخاب و واقعيت‌درماني» دكتر ويليام گلسر ساخته شه است. - كارت‌هاي ماشين رفتار ما مي‌تواند به عنوان ابزاري در مدارس، خانواده‌ها، مراكز مشاوره، كلينيك‌هاي روانشناسي و روان‌پزشكي و در همه جاي دنيا براي يك محاوره هدايتي و رهنمودي به كار رود. - كارت‌هاي ماشين رفتار ما بر اساس اين حكمت كه «ما رفتارهايمان را انتخاب مي‌كنيم» به طرز ظريفي پايه‌هاي يك سلامت رواني و عاطفي خوب را به ما مي‌آموزد.

شروع 1 روز خوب (مجموعه 6 جلدي)

 • 35,000 تومان

در اين كتاب مي‌خوانيم كه... ـ چرا اسپاگتي را صاف روي بهترين بلوزت مي‌ريزي. ـ چرا بعضي آدم‌ها هميشه به نظر مي‌رسد كه در مكان مناسب، در زمان مناسب هستند ـ و تو چطور مي‌تواني يكي از اين افراد باشي. ـ چرا صورت‌حساب‌ها هميشه با هم از راه مي‌رسند. ـ چرا وقتي قرارت دير شده است، چراغ قرمز نصف روز طول مي‌كشد. ـ چرا وقتي به تعطيلات مي‌روي، به طور اتفاقي همسايه‌ات را مي‌بيني. ـ چرا مي‌تواني يك ماشين قراضه را پانزده سال براني، بدون اينكه يك خراش روي آن بيفتد... ولي در عرض دو روز، اتوموبيل جديدت را خرد و خاكشير مي‌كني!

تپلي و تولد خواهر كوچولو (مهارت‌هاي زندگي)

 • 6,000 تومان

تپلي و فينگيلي با هم دوست هستند. قرار است مامان فينگيلي بچه به دنيا بياورد. فينگيلي خوشحال است و منتظر كه هر چه زودتر خواهر يا برادرش را ببيند. بالاخره بچه به دنيا مي‌آيد و تپلي از او مي‌پرسد كه برادر يا خواهر داشتن چه مزه‌اي دارد. آخر تپلي هم منتظر به دنيا آمدن بچه است.

كابوس‌ها (12 نمايشنامه راديويي)

 • 46,500 تومان

كتاب نمايشنامه‌هاي راديويي "كابوس‌ها" شامل مجموعه شاخصي از نمايشنامه‌هاي راديويي مطرح با نويسندگي ولفگانگ وايراوخ، آلبركامو، اينگبورگ باخمان، فريدريش دورنمارت، هاينريش بل و گونتر آيش است. نمايشنامه‌هاي راديويي انواع مختلفي دارند كه در برخي از آن‌ها گويندگان تلاش مي‌كنند داستان‌هاي كوتاه را به شيوه‌اي زنده اجرا كنند و برخي ديگر نيز داستان‌ها را با دو صدا اجرا مي‌كنند. (يك صدا براي اداي توصيف‌ها و توضيح‌هاي داستان و صداي ديگر براي بيان گفتارها) نويسنده در اين‌گونه آثار تلاش مي‌كند تا با استفاده از قوه تخيل خود، تصويري ذهني از داستان‌ها بسازد. مجموعه داستان‌هاي اين كتاب در اصل به عنوان نمايش راديويي نوشته شده‌اند، اما گاه براي صحنه و تلويزيون هم اجرا شده‌اند. تمام نمايشنامه‌ها (به جز متن آلبركامو) از زبان آلماني ترجمه شده‌اند. او با نمايشنامه‌ي كمتر شناخته شده‌ي "سكوت پاريس" در اين كتاب حضور دارد كه آن را در اوايل سال 1949 نوشته است و نخستين بار در همان سال از راديو فرانسه پخش شد. اين اثر سرگذشت پاريس را در دوران جنگ مرور مي‌كند و رويدادهايي مانند اشغال شهر توسط ارتش نازي، مسئوليت زمامداران، زندگي روزمره‌ي مردم، بمباران‌ها و فعاليت نهضت مقاومت ترسيم شده است. يكي ديگر از نمايشنامه‌هاي شاخص در اين كتاب، نمايشنامه‌ي "روياها" نوشته گونتر آيش است كه جزو معروف‌ترين آثار آيش به حساب مي‌آيد. اين اثر در سال 1950 به نگارش درآمد و مي‌توان آن را اثري مستقل دانست كه تصويري همه‌جانبه از وضع زمانه در پنج قاره را بازتاب مي‌دهد. "كابوس‌ها" با ترجمه شاخص‌ترين نمايشنامه‌هاي راديويي دنيا، كتابي بارز در زمينه ادبيات نمايشي در حوزه راديو است كه خواندن آن را مي‌توان به علاقه‌مندان در اين حوزه توصيه كرد.

1  2  صفحه‌ی 1