فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
ذهنيت سالم (رويكردي نو در روانكاوي انگيزشي)
  • 80,000 تومان
  • با تخفیف: 80,000 تومان
شيوه تفكر (شيوه تفكر براي دستيابي به توانايي‌هاي بالقوه)

ذهنيت سالم (رويكردي نو در روانكاوي انگيزشي)

  • 80,000 تومان

با انتخاب طرز فكر شما جهان جديدي را انتخاب مي‌كنيد. در جهاني كه صفات ثابتي دارد، موفقيت يعني اثبات هوش يا استعداد، يعني به اثبات رساندن خودتان. در جهان ديگر كه ويژگي‌هايي در حال تغيير دارد، موفقيت به معناي ارتقاي خودتان براي يادگيري چيزهاي جديد است. يعني توسعه خودتان! انتخاب با شماست. طرز فكرها، تنها باورهاي ما هستند. آن‌ها اعتقادات قدرتمندي هستند، اما تنها، درون ذهن شما هستند و مي‌توانيد ذهن خود را تغيير دهيد. همان‌طور كه اين كتاب را مي‌خوانيد، به اين فكر كنيد كه دوست داريد به كجا برسيد و چه طرز فكري شما را به آن‌جا مي‌رساند.

طرزفكر (روان‌شناسي نوين موفقيت فراگيري شيوه عملي ساختن ظرفيت‌هاي دروني در خانواده تجارت مدرسه و روابط)

  • 80,000 تومان

مفهوم طرز فكر يا ساختار فكري موضوعي ابداعي است كه دووك آن را نخستين بار فرمول‌بندي كرده است. طرز فكر هر كسي از جهان‌بيني و فلسفه زندگي او ريشه مي‌گيرد. نويسنده روشن مي‌سازد كه ساختار فكري هر كسي چگونه تاثير عميقي بر موفقيت و كاميابي او در مدرسه، كار، ورزش، هنر و تقريبا در هر حوزه‌اي از فعاليتش مي‌گذارد. كساني كه طرز فكر رشدپذير دارند به راحتي مي‌توانند توانايي‌ها و قابليت‌ها و استعدادهاي خود را شكوفا سازند، اما افراد داراي طرز فكر بسته و ثابت فرصتي براي تعالي پيدا نمي‌كنند. كتاب طرز فكر آموزش مي‌دهد كه چگونه پدران و مادران، آموزگاران و استادان، مديران و ورزشكاران مي‌توانند طرز فكر رشدپذير را براي رسيدن به دستاوردهاي عظيم به كار گيرند. با خواندن اين كتاب راز ظهور چهره‌هاي درخشان دنياي علم و هنر و ورزش و تجارت آشكار مي‌شود و نيز صد البته راز شكست كساني كه مي‌توانستند خوش بدرخشند اما ذهنيت بسته‌شان بال پروازشان را شكست.

شيوه تفكر (شيوه تفكر براي دستيابي به توانايي‌هاي بالقوه)

  • 110,000 تومان

ارزش و اهميت اين كتاب از دنياي تعليم و تربيت بسيار فراتر مي‌رود و درست به همان اندازه، براي اهالي كسب و كار كه مي‌خواهند استعداد خود را پرورش دهند و والديني كه تمايل دارند فرزنداني تربيت كنند تا در مواجهه با چالش‌ها به رشد و پيشرفت برسند، مرتبط و مناسب است.(بيل گيتس) روانشناس و استاد برجسته‌ي دانشگاه استنفورد، دكتر كارول دوك، به دنبال پژوهش گسترده در زمينه‌ي دستاوردها و موفقيت، ايده‌ي ارزشمندي را مطرح مي‌كند، قدرت شيوه‌ي تفكر. اين كتاب قدرت ابتدايي‌ترين باورهاي ما را نشان مي‌دهد و به كساني توصيه مي‌شود كه به دنبال شناخت شيوه‌ي تفكر خود و تغيير و بهبود آن هستند. تغيير ممكن است سخت باشد، اما تا به حال نشنيده‌ايم كسي بگويد ارزشش را ندارد.

صفحه‌ی 1