فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
طرحواره‌درماني هيجاني (تندآموز روان‌درماني)
شناخت‌درماني (مباني علمي مكانيسم  و كاربست‌ها )
درمان حسادت (اعتماد كردن را بياموزيد بر احساس مالكيت غلبه كنيد و رابطه خود را زنده نگه داريد)
روان‌درماني براي افراد موفق ولي افسرده و ناراضي
غلبه بر افسردگي
  • 85,000 تومان
  • با تخفیف: 85,000 تومان

طرحواره‌درماني هيجاني (تندآموز روان‌درماني)

  • 42,000 تومان

مدل طرح‌واره‌هاي هيجاني يك مدل اجتماعي - شناختي درباره درك، تفسير، ارزيابي و پاسخ به هيجان‌هاي خود و ديگران است. همه افراد نسبت به تجربه طيف كاملي از «هيجان‌هاي مشكل‌ساز» از قبيل، خشم، اضطراب، غمگيني، نااميدي، حسادت، غبطه و... آسيب‌پذير هستند اما همه افراد دچار اختلالات روان‌پريشي نمي‌شوند. مدل طرح‌واره‌هاي هيجاني پيشنهاد مي‌كند كه افراد از لحاظ نظريه‌هايي كه درباره هيجان‌ و تنظيم هيجان دارند با يكديگر متفاوت هستند و اين نظريه‌هاي روان‌شناختي منجر به رشد راهبردهاي مشكل‌ساز براي مقابله با هيجان مي‌شود از قبيل سركوبي، نشخوار فكري، اجتناب كردن، سرزنش كردن و سوء مصرف مواد. كتاب طرحواره درماني هيجاني: ويژگي‌هاي متمايز كننده، خلاصه‌اي منحصربه فرد از ويژگي‌هاي متمايزكننده اين رويكرد جديد براي كمك به درمان‌جويان جهت مقابله با هيجان‌هاي «دشوار» فراهم مي‌كند. نوشته شدن اين كتاب توسط فردي كه سال‌ها تجربه پژوهش و تجربه باليني دارد اين امكان را براي خوانندگان فراهم مي‌كند تا به يك مرور كامل و قابل اطمينان دسترسي داشته باشند. كتاب‌ حاضر در دو بخش با عنوان ويژگي‌هاي نظري و تكنيك‌هاي عملي تهيه شده و در مجموع داراي 30 فصل مي‌باشد. طرحواره درماني هيجاني منبعي ارزشمند براي روان‌درمانگران، روان‌شناسان باليني، سلامت و مشاوره، مشاوران، روان‌پزشكان و همه كساني كه علاقه‌مند به كسب دانش بيشتر درباره هيجان و تنظيم هيجاني هستند مي‌باشد.

شناخت‌درماني (مباني علمي مكانيسم و كاربست‌ها )

  • 123,000 تومان

كتاب حاضر مروري كلي درباره سال‌هاي اوليۀ توسعۀ شناخت‌درماني، وضعيت فعلي آن و همچنين پژوهش‌ها و كاربست‌هاي باليني جديد اين رويكرد درماني ارائه مي‌دهد. در اين كتاب اشاره شده است كه مدل شناختي طي 45 سال گذشته اصلاح و مورد آزمون قرار گرفته است و رويكردهاي نوآورانۀ درمان شناختي‌رفتاري را كه در برگيرندۀ ذهن آگاهي، تصويرسازي ذهني، مداخله‌هاي هيجان‌مدار و ساير راهبردها هستند، توصيف مي‌كند. هر فصل‌ اين كتاب، كه بر اساس جديدترين پژوهش‌ها و كاربست‌هاي باليني به قلم بزرگان اين رويكرد به نگارش درآمده، به اختلال باليني خاصي اختصاص دارد كه شامل مفهوم‌سازي و درمان اختلال‌هاي افسردگي و اضطرابي، اختلال استرس پس از آسيب، اختلال وسواسي‌اجباري، بي‌خوابي، خودكشي، سوء مصرف مواد، مشكلات زوجي و خانوادگي، اختلال دوقطبي، روان‌پريشي و اختلال‌هاي شخصيت است.

هر احساسي را باور نكنيد (كتاب كار درمان شناختي رفتاري براي شناسايي طرح‌واره‌هاي هيجاني و رهايي از اضطراب و افسردگي)

  • 69,000 تومان

اگر با هيجانات دشوار دست و پنجه نرم مي‌كنيد، بدانيد تنها نيستيد. خيلي از افراد احساس غم، نگراني يا اضطراب مي‌كنند - خواه در نتيجه ابتلا به افسردگي و يك اختلال اضطرابي يا صرفا در اثر دغدغه‌هاي رايج زندگي روزمره. حقيقت اين است كه چيزي به نام هيجان «بد» وجود ندارد. اما اگر اغلب اوقات غم، خشم يا اضطراب را تجربه مي‌كنيد، چيزي بايد تغيير كند. كتاب «هر احساسي باور نكنيد» با تلفيق درمان شناختي - رفتاري و طرح‌واره‌درماني هيجاني، رويكردي نوآورانه ارائه مي‌دهد تا به شما كمك كند باورهاي شخصي عميق خودتان درباره هيجانات را كاوش كنيد، تعيين كنيد اين باورها مفيد هستند يا آسيب‌رسان، و انگيزه لازم را بيابيد تا هنگام پديد آمدن هيجانات دشوار، راهبردهاي مقابله سالم‌تري برگزينيد. اين كتاب حاوي تمرينات، خودارزيابي‌ها و تكاليفي است كه به شما كمك مي‌كنند مسئوليت سلامت هيجاني خود را به عهده بگيريد. اگر آماده‌ايد تا از افكار و احساسات منفي رها شويد، اين كتاب كار شما را در اين مسير هدايت خواهد كرد. «رابرت ليهي يك راهنماي گام‌به‌گام ارائه كرده تا به شما كمك كند به جاي تقلا براي تغيير دادن هيجانات، آنها را بپذيريد ... اين كتاب يك منبع بسيار ارزشمند است.» «من خواندن اين كتاب خودياري آسان‌فهم و الهام‌بخش را قويا توصيه مي‌كنم!»

هر احساسي را باور نكن (كتاب تمرين درمان شناختي رفتاري براي شناسايي طرح‌واره‌هاي هيجاني و رهايي از اضطراب و افسردگي)

  • 45,000 تومان

در كتاب هر احساسي را باور نكن، رابرت ليهي راهنمايي گام به گام را براي پذيرش هيجان‌ها به جاي تلاش براي تغيير آن‌‌ها، استفاده از راهبردهاي مقابله‌اي هيجاني سازگارانه به جاي راهبرد‌هاي هيجاني غير سودمند و جهت‌گيري به سوي يك زندگي ارزشمند را ارائه مي‌كند. اگر شما نيز با مشكلات هيجاني دست و پنجه نرم مي‌كنيد، خواه افسردگي، يا اضطراب يا خشم و ساير مشكلات هيجاني، كتاب حاضر منبعي ارزشمند براي كمك به شما در جهت چالش با اين مشكلات است.

درمان حسادت (اعتماد كردن را بياموزيد بر احساس مالكيت غلبه كنيد و رابطه خود را زنده نگه داريد)

  • 45,000 تومان

آيا مي‌توان حسادت را مثبت قلمداد كرد؟ تصور اينكه فردي در طول زندگي احساس حسادت نداشته يا اينكه مورد حسادت واقع نشده باشد دشوار است. با اين حال، آيا ممكن است حسادت يك نقطه ضعف نباشد؟ ممكن است نشان‌دهنده اين باشد كه رابطه شما برايتان مهم است؟ يا به طور خلاصه آيا ممكن است حسادت هدفي در خود داشته باشد؟ در اين كتاب نوآورانه دكتر رابرت ليهي شما را دعوت مي‌كند تا درك عميق‌تري نسبت به احساس حسادت خود كسب كنيد، روابط سالم‌تري برقرار سازيد و نگذاريد حسادت حق زندگي كردن را از شما بگيرد. وي با قلم صريح خود رويكردي بي‌نظير را براي برخورد با احساس حسادت به كار مي‌گيرد. در اين كتاب شما به خاستگاه‌هاي تكاملي حسادت و اينكه چگونه و چرا حسادت در طول زندگي بشر به ما خدمت كرده پي خواهيد برد. همچنين روش‌هايي را از طرحواره درماني هيجاني (EST)، درمان شناختي-رفتاري (CBT)، درمان مبتني بر پذيرش و تعهد (ACT) و همچنين ذهن آگاهي جهت كمك به خودتان براي غلبه بر احساس شرم ناشي از حسادت و بهبود ارتباط با شريك زندگي‌تان خواهيد آموخت و نهايتاً اتاقي را براي احساس حسادت بنا مي‌كنيد و در عين حال به رابطه خودتان نيز معناي بيشتري مي‌بخشيد. در اينجا مي‌آموزيد كه رويارويي با احساس حسادت در رابطه به معناي فاجعه نيست، بلكه مي‌تواند موجب شود شما و شريك زندگي‌تان اعتماد، پذيرش و ارتباط بيشتري با هم داشته باشيد. در اين كتابِ متفكرانه و عميق درخواهيد يافت كه چگونه حسادت مي‌تواند دو روي داشته باشد، از يك طرف مي‌تواند به شما كمك كند و از طرفي ديگر به رابطه شما لطمه بزند. همچنين مهارت‌هايي كه اثربخشي آنها به اثبات رسيده را ياد مي‌گيرد تا به موقع و در جاي خود نيز احساس حسادت كنيد.

روان‌درماني براي افراد موفق ولي افسرده و ناراضي

  • 40,000 تومان

دكتر ليهي چنين مي‌نويسد: جالب است بدانيد مراجعاني كه در اين بازه زماني با آن‌ها كار كرده‌ام بسيار محترم، ثروتمند، تحسين برانگيز و حتي در روابط اجتماعي خود نيز صاحب اعتبار بودند، اما پس از كسب تمامي اين دستاوردها و موفقيت‌هاي بيروني، احساس افسردگي، ناامني و عدم رضايت از مجموع زندگي به آن‌ها غلبه كرده بود، آن‌ها در اكثر مواقع پريشان، سردرگم و مضطرب بودند و حتي دستاورد‌هايشان را هم ناكافي مي‌شمردند! برايتان جالب خواهد بود كه نحوه درمان اين نارضايتي و حال ناخوب را در اين كتاب بخوانيد.

غلبه بر افسردگي

  • 85,000 تومان

آيا از افكار منفي به ستوه آمده‌ايد؟ غرق در تنهايي هستيد و احساس شكست شما را از پا درآورده است؟ اگر اين طور است، شما تنها نيستيد. در سراسر جهان صرف‌نظر از قوميت، جنسيت، سن و طبقه اجتماعي - اقتصادي ، افسردگي بر ميليون‌ها نفر تاثير گذاشته است. اين رقم رو به افزايش هست و متاسفانه اكثر افرادي كه احساس درد و رنج غير قابل تحمل ،نااميدي و سرزنش ناشي از افسردگي دارند، هرگز سراغ درمان نمي‌روند. شايد شما نه ولي اشخاصي را بشناسيد كه به دنبال كتمان اين آمار بوده و سكوت مي‌كنند. خبر خوب اين است كه با درمان موثرمي توانيد بر افسردگي غلبه كنيد و وقتي اين كار را انجام مي‌دهيد توانايي بازداري از بروز مجدد اين بيماري را خواهيد داشت...

صفحه‌ی 1