فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
رهايي از سوء‌استفاده هيجاني (گذر از شرمي كه سزاوار آن نيستيد)
سندروم دختر خوب (10 قدم تا رسيدن به قدرت و پايان دادن به آزارها)
پايان دادن به آزار احساسي در روابط عاطفي (نه بيازاريم و نه آزرده شويم)

رهايي از سوء‌استفاده هيجاني (گذر از شرمي كه سزاوار آن نيستيد)

  • 120,000 تومان

آيا همسرتان، شما را به‌خصوص در مقابل ديگران تحقير مي‌كند؟ آيا هيچ‌گاه نمي‌توانيد همسرتان را خشنود سازيد؟ آيا متقاعد شده‌ايد كه مشكلي در شما وجود دارد؟ آيا براي اقرار اينكه مورد سوءاستفاده قرار گرفته‌ايد، بيش از اندازه احساس شرم مي‌كنيد؟ در اين كتاب بِوِرلي اِنگِل تكنيك‌هايي را كه يك سوءاستفاده‌گر براي به دست آوردن كنترلتان و در هم شكستن روح و روانتان به‌كار مي‌گيرد، افشا كرده و هدايتتان مي‌كند كه چگونه خود را از دست شرم رها سازيد؛ شرمي كه شما را از زندگي و عشقي كه لايق آن هستيد باز مي‌دارد. فرد سوءاستفاده‌گر با استفاده از عميق‌ترين ترس‌هايتان، شما را از داشتن عزت نفس، ارزش و احترام محروم مي‌سازد. باعث مي‌شود براي رهايي از رابطه، احساس نالايق بودن و به‌طور كل ناتواني كنيد اما در اين كتاب شما به ابزاري قدرتمند مسلح خواهيد شد كه به‌وسيلۀ آن با شرمتان مبارزه كنيد: خودشفقتي؛ اِنگِل به شما مي‌آموزد كه چطور به آن دست‌يابيد. با استفاده از برنامۀ بسيار مؤثر كاهش شرم، او با پيشنهاد مراحل خاصي به شما كمك مي‌كند تا روند بهبودي خود را آغاز كنيد و اعتمادبه‌نفس خود را بازيابيد. اين كتاب منبع بسيار گران‌بهايي براي درمانگران و مددكاران و مردان و زناني است كه از سوءاستفادۀ هيجاني رنج مي‌برند. كتاب «رهايي از سوءاستفادۀ هيجاني»، براي هر فردي كه به دنبال شكستن زنجيرۀ شرم خود و خواهان دستيابي به رهايي هيجاني براي ساختن روابط سالم‌تر و بادوام‌تر است، راهنمايي حمايت‌كننده و پرورش‌دهنده خواهد بود.

شكستن چرخه سو‹استفاده و بدرفتاري (چگونه براي خلق آينده‌اي عاري از سو‹استفاده از گذشته‌تان عبور كنيد)

  • 125,000 تومان

اگر در كودكي يا نوجواني مورد سوءاستفاده عاطفي، جسمي يا جنسي قرار گرفتيد يا اگر ناديده گرفته شده‌ايد يا رهايتان كرده‌اند، در اين صورت ديگر مسئله اين نيست كه آيا شما به چرخه سوءاستفاده ادامه خواهيد داد يا خير، بلكه مسئله اصلي اين است كه چطور اين كار را خواهيد كرد؛ آيا خودتان سوءاستفاده‌گر خواهيد شد يا همچنان قرباني خواهيد ماند. در اين كتاب بورلي انگل درمانگر متخصص در حوزه سوءاستفادۀ هيجاني و جنسي شرح مي‌دهد كه چطور يك‌بار براي هميشه چرخۀ سوءاستفاده را متوقف سازيد. برنامه گام به گام او به شما در راستاي به دست آوردن كنترل هيجان‌ها، تغيير نگرش‌هاي منفي، يادگيري راه‌هاي سالم برقراري ارتباط، التيام سوءاستفاده‌هاي قبلي و جستجوي حمايت كمك مي‌كند. اين كتاب علاوه بر اينكه مانع مي‌شود شما به يك فرد بدرفتار و سوءاستفاده‌گر تبديل شويد يا به رفتار سوءاستفاده‌گرانه‌تان ادامه دهيد، كمكتان مي‌كند تا در زندگي‌تان به عنوان يك فرد بزرگسال از اينكه دائما قرباني باشيد اجتناب كنيد. بورلي انگل، متخصصي بين‌المللي در زمينه سوءاستفادۀ هيجاني و جنسي است و 35 سال است كه كار روان‌درماني انجام مي‌دهد. او نويسنده بسياري از كتب غير داستاني‌ همچون رهايي از سوءاستفادۀ هيجاني، پايان دادن به آزار احساسي در روابط عاطفي و قدرت عذرخواهي است.

سندروم دختر خوب (10 قدم تا رسيدن به قدرت و پايان دادن به آزارها)

  • 129,000 تومان

كتاب «سندروم دختر خوب» نتيجه بررسي مسائل و معضلات صدها زني است كه براي دريافت مشاوره به بورلي انگل مراجعه كرده‌اند، زناني كه تنها راه حل براي دوست داشته شدن و جلب توجه و رضايت اطرافيان را در خوب بودن مي‌بينند، زناني كه با خوب بودن اين پيام را به اطرافيان خود منتقل مي‌كنند كه حد و مرز مشخص رواني يا فيزيكي با ديگران ندارند و نمي‌توانند در برابر درخواست اطرافيان از وقت، انرژي و حريم خود دفاع كنند. انگل با معرفي گونه‌هاي مختلف دختران خوب به شما كمك مي‌كند دريابيد آيا از اين سندروم رنج مي‌بريد يا نه و با ارائه توصيه‌هاي خردمندانه و تمرينات و نسخه‌هاي عملي، گام به گام، به شما مي‌آموزد خود واقعي‌تان را بپذيريد و قاطعانه به ديگران نشان دهيد كجا به حريم شما تجاوز و از شما سوء‌استفاده كرده‌اند.

پايان دادن به آزار احساسي در روابط عاطفي (نه بيازاريم و نه آزرده شويم)

  • 95,000 تومان

افزايش روزافزون سوءاستفاده از هيجانات و فراگير شدن آن در جامعه، يكي از مهمترين دلايل نگارش اين كتاب است. خشونت هيجاني و رواني، برخلاف خشونت جسمي و خشونت خانگي، كمتر شناخته شده است و اطلاعات عمومي اندكي در مورد آن وجود دارد. تعداد بسيار كمي از افراد مي دانند كه سوءاستفاده هيجاني به چه معناست و تعداد بسيار كمتري از آنان پيامد آن را درك مي‌كنند. اگر چه تعداد قابل توجهي از افراد در كودكي و يا در زندگي زناشويي در معرض خشونت‌هاي رواني و هيجاني قرار گرفته و در بزرگسالي ، يا خودشان به افرادي تبديل مي‌شوند كه ديگران را مورد سوءاستفاده هيجاني قرار مي‌دهند يا آن‌كه شريك زندگي‌شان از آن‌ها سوء استفاده هيجاني مي‌كند، ولي افراد كمي از ميزان تاثيرات عميق اين نوع خشونت بر زندگي‌شان آگاهي دارند. هدف مهم ديگر براي نگارش اين كتاب، اشتياق عميق و پايدار من به پايان بخشيدن به چرخه سوء‌استفاده رواني و هيجاني است كه به مشخصه كشور ما و بسياري از ديگر كشورها تبديل شده است. در مقام روان‌درمانگر و نويسنده، در بيشتر سال‌هاي عمر حرفه‌اي خود، حامي اشخاصي بوده‌ام كه مورد سوء استفاده‌هاي جسمي، جنسي و هيجاني قرار گرفته‌اند.يكي از انگيزه‌هايم براي كمك به اين قربانيان از اين واقعيت سرچشمه گرفته است كه خودم در كودكي مورد سوءاستفاده‌هاي جنسي و هيجاني قرار گرفته‌ام.

صفحه‌ی 1