فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½---ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
آزمون ايده‌هاي كسب و كار
  • 200,000 تومان
  • با تخفیف: 200,000 تومان
آزمودن ايده‌هاي كسب و كار
  • 184,000 تومان
  • با تخفیف: 184,000 تومان

آزمون ايده‌هاي كسب و كار

  • 200,000 تومان

هفت مورد از هر 10 محصول جديد انتظارات را برآورده نمي‌كنند. هدف اين كتابء معوس كردن اين نسبت است. اين كتاب به سبك و سياق كتاب پرفروش خلق مدل كسب و كار مجموعه‌اي از فنون كاربردي براي ازمون سريع ايده‌هاي كسب و كار است كه با مطالعه آن مي‌توانيد اين فرآيند را به سرعت بياموزيدء نخستين آزمايش خود را طراحي و آزمون ايده‌هاي كسب و كار را آغاز كنيد. اگر در حال حاضر با آزمون ايده‌هاي كسب و كار آشنا هستيدء مي‌توانيد با در دست داشتن مجموعه كامل اين آزمون‌ها مهارت‌هاي خود را ارتقاء دهيد. در نهايتء مي‌توانيد با برگزاري رويدادها و دست‌يابي به زباني مشتركء فرهنگ آزمونگري نظام‌مند را در سازمان‌تان گسترش دهيد. اينك زمان آن فرا رسيده است كه از شر عقايد گذشته آزاد شويد و با بهره از شواهد ايده‌هايتان را بي‌نقص سازيد. ديويد بلند نويسنده و موسس برخي شركت‌هاي سيليكون‌ولي كه به شركت‌ها كمك مي‌كند تا با استفاده از روش‌هاي (نوپاي ناب)ء تفكر طراحي و نوآوري در مدل كسب و كار به رشد و تعالي دست يابند. الكس استروادر نويسنده اصلي كتاب‌هاي پرفروش بين‌المللي خلق مدل كسب و كار و طراحي ارزش پيشنهادي و نفر هفتم فهرست (50 متفكر) برتر رشته مديريت كه كارآفريني پرشور و سخنراني پرطرفدار است.

آزمودن ايده‌هاي كسب و كار

  • 184,000 تومان

مهم‌ترين وظيفه‌تان در مقام نوآور، كارآفرين يا شركت آزمودن ايده هاي كسب و كاري‌‌تان به منظور كاهش ريسك شكست است. از هر 10 محصول جديد 7 محصول در برآورده كردن انتظارات ناكام مي‌مانند. هدف كتاب آزمودن ايده‌هاي كسب و كار معكوس كردن اين نسبت است. اين راهنماي عملي، به رسم كتاب پرفروش خلق مدل كسب و كار، حاوي مجموعه‌اي از فنون عملي براي آزمودن سريع ايده‌هاي جديد كسب و كاري است. با خواندن كتاب حاضر، اين فرايند را خواهيد آموخت. اولين آزمايش‌تان را طرح‌ريزي و آزمودن ايده‌هاي كسب و كاري را آغاز خواهيد كرد. اگر از قبل با موضوع آشنا باشيد، بازهم مي‌توانيد مهارت‌هاي سنجش‌تان را با استفاده از اين مجموعه گسترده آزمون‌ها تقويت كنيد. در آخر اين‌كه، از طريق رويدادها و زبان مشترك، مقياس آزمونگري را به شكلي نظام‌مند در سازمان‌تان افزايش دهيد. اكنون زمان آن است كه عقايد قديمي را كنار بگذاريد و ايده‌هايتان را به كمك شواهد شكست‌ناپذير سازيد.

صفحه‌ی 1