فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
باشگاه 5 صبحي‌ها (صبح زود با خودش طلا دارد روياي بزرگ داشته باش)
قهرمان زندگي‌ات باش
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
بيانيه قهرمان هر روزه (مثبت‌نگري را فعال بهره وري‌تان را بيشينه و به دنيا خدمت كنيد)
مانيفست قهرمان هر روز
 • 119,900 تومان
 • با تخفیف: 119,900 تومان
 • 48,000 تومان
 • با تخفیف: 48,000 تومان
مانيفست قهرمان هر روزه
 • 99,000 تومان
 • با تخفیف: 99,000 تومان
باشگاه 5 صبحي‌ها
 • 90,000 تومان
 • با تخفیف: 90,000 تومان
باشگاه 5 صبحي‌ها (سحرخيز باش تا كامروا باشي)
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
قديس رئيس و موج‌سوار (درس‌هايي خارق‌العاده از عشق و زندگي)
باشگاه 5 صبحي‌ها (گالينگور)
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
آيين رهبري (روايتي نو از موفقيت راستين در زندگي حرفه‌اي و شخصي)
راهبي كه اتومبيل فراري خود را فروخت (گالينگور)

باشگاه 5 صبحي‌ها (صبح زود با خودش طلا دارد روياي بزرگ داشته باش)

 • 89,000 تومان

كتاب باشگاه 5 صبحي‌ها از برخورد يك ميلياردر با دو غريبه شكست خورده آغاز مي‌شود كه به دنبال بهره‌وري، كاميابي و آرامش در زندگي هستند. رابين شارما پيشنهاد‌هايي براي دست‌يابي به موفقيت همه جانبه در زندگي را ارائه مي‌كند، كه كاملا ساده و قابل اجرا و در عين‌حال بسيار شگفت‌انگيز هست. بهترين افكار در تنهايي و در بدترين آن‌ها در آشفتگي شكل مي‌گيرد. اثر بخشي اين كتاب به حدي است كه به عنوان يكي از معروف‌ترين كتاب‌هاي حوزه رشد و توسعه فردي شناخته شده است. در اين كتاب درميابيد كه بيدار شدن در ساعات ابتدايي صبح مي‌تواند قدرتي شگفت‌انگيز و معجزه‌آسا براي شما به ارمغان بياورد.

قهرمان زندگي‌ات باش

 • 120,000 تومان

اين كتاب براي قهرمانان بالقوه است و تمام جمعيت كره زمين را شامل مي‌شود؛ نه معدود افرادي كه اين مدال را به گردن خود و نفس ناطقه انساني خويش آويخته‌اند و به آرزوهاي خويش دست يافته‌اند. «رابين شارما» در اين كتاب مي‌جنگد تا ثابت كند من و شما مي‌توانيم كارهاي خارق‌العاده انجام دهيم. رويدادهاي شگفت‌انگيز را تجربه كنيم و به اسرار برتري انسان‌هايي كه پيش از ما زيسته‌اند، پي ببريم...

بيانيه قهرمان هر روزه (مثبت‌نگري را فعال بهره وري‌تان را بيشينه و به دنيا خدمت كنيد)

 • 110,000 تومان

اين اثر، كتابي درباره نبوغ، وقار، قهرماني و شجاعت گسترده‌اي است كه امروز در قلب تپنده هريك از ساكنان سياره ما وجود دارد. نوشتن مانيفست قهرمان هر روز موجب شد كه به مكان‌هايي مرتبط با حرفه، شخصيت و رسالتم بروم تا بتوانم فراتر از دانسته‌هاي قبلي‌ام خدمت‌رساني كنم. وقتي اين كتاب به پايان رسيد، مرد متفاوتي شده بودم. در صفحات پيش رو، فلسفه‌اي اثبات‌ شده كشف خواهيد كرد تا بتوانيد ظريف‌ترين استعدادهايتان را آشكار كنيد. روشي انقلابي خواهيد يافت تا شاهكاري خلاقانه و بينشي ماندگار توليد كنيد تا زندگي‌اي سرشار از زيبايي نفس‌گير، شادماني ماندگار و آزادي معنوي را سپري كنيد. در اين كتاب نسبت به كتاب‌هاي قبلي‌ام، تجربيات شخصي و در يك كلام، خودم را بيشتر با شما سهيم كرده‌ام. فاش كردن مسائل شخصي كه به‌نوعي آسيب‎پذيري بزرگي است، روندي ترسناك و درعين‌حال رضايت‌بخش بوده است. باور دارم كه نگاه صادقانه به ناكامي‎هايمان به ما كمك مي‌كند تا آن‎ها را به خرد تبديل كنيم. باور دارم كه پذيرش زخم‌هايمان كمك مي‎كند تا آن‎ها را به نقاط‌قوت تبديل كنيم. اميد قلبي من اين است كه هنگام مطالعه اين كتاب ياد بگيريد از چه خطرهايي دوري كنيد، چگونه مشكلات را به پيروزي تبديل كنيد و به اين ديدگاه برسيد كه حتي زماني كه ظاهر امور نشان نمي‌دهد، زندگي به روش شگفت‌انگيزش همه چيز را به نفع ما پيش مي‌برد. مانيفست قهرمان هر روز را به‌گونه‌اي هنرمندانه خلق كرده‌ام، گويي آخرين كتابم است. اميدوارم و از خدا مي‎خواهم كه كتاب‎هاي بيشتري بنويسم، اما مي‎دانم كه آدمي شكننده و اسير سرنوشت است و هيچ‌يك از ما نمي‌دانيم فردايمان چگونه خواهد بود؛ بنابراين در اين كتاب بهترين‌هايم را ارائه داده‌ام تا بهره‎وري برتر، عملكردي منحصربه‎فرد، شادماني‌اي پايدار و البته خدمت‌رساني‌اي بي‌بديل به همنوعان در زندگي‌تان جاري شود. آرزوي قلبي و خالص من اين است: دانشي كه قرار است از اين كتاب بگيريد، تمام موهبت‎هاي خاموش درونتان را بيفروزد،شعله بزرگ‎ترين دستاوردهايتان را روشن كند و جادوي شخصي شما را تجلي دهد تا زندگي‎اي كه همواره رويايش را در سر مي‌پرورانده‌ايد را تجربه كرده و همراه با آن، دنيا را به مكاني بهتر و زيباتر تبديل كنيد.

مانيفست قهرمان هر روز

 • 119,900 تومان

نويسنده در اين كتاب نفس‌گير، بيش از هر اثر ديگري به بازگويي زندگي شخصي خود پرداخته است. او به نوعي آسيب‌پذيري خود را با مخاطبانش در ميان گذاشته و از اين طريق تلاش كرده تا به ما نشان دهد كه چگونه مي‌توان از طريق زخم‌ها و ناكاميابي‌ها در زندگي به پيروزي و موفقيت رسيد. گرچه هر لحظه ممكن است كه زخم‌هاي روح سر باز كنند، جان دوباره بگيرند و داغ تازه‌اي شوند، اما كم‌كم مي‌آموزيم كه چگونه مي‌توان به بهبود آنها كمك كرد و اجازه نداد زخمي تازه بر پيكره روانمان وارد شود. «مانيفست قهرمان هر روز» اثري ضروري براي دوام آوردن در زندگي امروز است. كتابي براي بهبود عملكرد، دستيابي به آرامش و تبديل اضطراب‌ها به فرصت.

راهبي كه فراري‌اش را فروخت

 • 48,000 تومان

اين كتاب داستاني الهام‌ بخش از تجربه‌‌هاي زندگي جوليان منتل، وكيلي حاذق است كه موفقيت‌هاي مادي زندگي، او را از شناخت معنويت باز‌داشته‌اند. زندگي بي‌معنا و مادي‌گرايي او را به ورطه نا‌اميدي كشانده است؛ پس دل‌ده از اين زندگي به نا‌گاه داستان زندگي‌اش را تغيير مي‌دهد و شجاعانه به استقبال زندگي تازه‌اي مي‌رود. او آموخته‌هايش از اين سفر را در كتابي جمع‌آوري و به ديگران هديه داده است تا آن‌ها نيز خودشان را براي داشتن زندگي‌اي پر از هيجان، هدفمند و آرام آماده كنند. خلاصه‌اي از اين كتاب در پادكست نوآنس ارائه شده است.

مانيفست قهرمان هر روزه

 • 99,000 تومان

در مانيفست قهرمان هر روزه داريم: - عادات مخفي بسياري از خلاق‌ترين و موفق‌ترين كساني كه روياها و آرزوهايشان را درك كرده‌اند. - تكنيك‌هايي براي تبديل ترس به انرژي، مشكلات به قدرت و دردسرهاي گذشته به پيروزي. - طرح برجسته‌اي براي حفاظت از خود در مقابل حواس‌پرتي‌ها و اهمال‌كاري‌ها با هدف هويدا كردن جادوي خود. ...

باشگاه 5 صبحي‌ها

 • 90,000 تومان

كتاب «باشگاه پنج صبحي‌ها» اثر «رابين شارما» شامل فصل‌هاي متعددي است و خواننده را به سحرخيزي و استفاده‌ درست از زمان راهنمايي مي‌كند. «اقدام خطرناك»، «برخوردي غيرمنتظره با يك غريبه‌ عجيب»، «رها كردن حد متوسط و هر آنچه معمولي است»، «ماجرايي عجيب در رابطه با به دست گرفتن كنترل صبح»، «پرواز به قله‌هاي بهره‌وري، مهارت و شكست‌ناپذيري»، «آماده‌سازي براي دگرگوني در بهشت آغاز مي‌شود»، «روش 5 صبح: برنامه‌ صبحگاهي سازندگان دنيا»، «چهارچوبي براي نمايان كردن عظمت»، «چهار زمينه‌ تمركز افراد تاريخ‌ساز»، «هدايت كشتي زندگي در امواج خروشان روزگار»، «اعضاي باشگاه پنج صبحي‌ها، تشريفات عادت‌سازي را كشف مي‌كنند»، «اعضاي باشگاه پنج صبحي‌ها فرمول 20/20/20 را مي‌آموزند»، «اعضاي باشگاه پنج صبحي‌ها ضرورت خواب را درك مي‌كنند»، «اعضاي باشگاه پنج صبحي‌ها درباره‌ي ده تاكتيك نبوغ مادام‌العمر آموزش مي‌بينند»، «اعضاي باشگاه پنج صبحي‌ها چرخه‌ي دوگانه‌ عملكرد نخبگان را مي‌آموزند» و «اعضاي باشگاه پنج صبحي‌ها به قهرمان زندگي خودشان تبديل مي‌شوند» عناوين برخي از فصل‌هاي كتاب هستند.

باشگاه 5 صبحي‌ها (سحرخيز باش تا كامروا باشي)

 • 85,000 تومان

دنيايي كه مي‌خواهيدء در دسترس استء وجود داردء واقعي است و مي توانيد آن‌را به دست آوريد. آن دنياي زيبا و منحصر به فرد متعلق به شماستء به شرط آن‌كه بدانيد خوش‌بختيء موفقيت و سعادت را در سحرگاهان و ميان سحرخيزان تقسيم مي‌كنند. با داستان هيجان‌انگيز پيش رويتانء قهرمان درون خويش را پيروز ميدان زندگي كنيدء رموز موفقيت‌هاي سحرگاهي را كشف كنيد و به اعضاي باشگاه سحرخيزان ملحق شويد.

قديس رئيس و موج‌سوار (درس‌هايي خارق‌العاده از عشق و زندگي)

 • 65,000 تومان

رابين شارما يكي از متفكران برجسته جهان در زمينه رهبري، رشد شخصيتي و مديريت زندگي است. او نويسنده كتاب‌هاي پرفروشي چون راهبي كه فراري‌اش را فروخت و چه كسي بعد از مرگ تو گريه مي‌كند؟ است، شارما به عنوان سخنران اصلي در همايش‌هاي بسياري از شركت‌هاي قدرتمند جهان از جمله مايكروسافت، شبكۀ نورتل و جنرال موتورز حضور مستمر داشته است. كتاب، داستان ساخته و پرداخته ذهن نويسنده است كه در ژانر كتاب هاي انگيزشي قرار مي‌گيرد. كاراكتر اصلي داستان، جك ولنتاين به طور معجزه آسايي از يك تصادف جان سالم به در مي‌برد و در بيمارستان با پيرمردي هم اتاق مي‌شود كه مسير زندگي‌اش را تغيير مي دهد. بعد از اينكه پيرمرد آن شب از دنيا مي رود، بسته‌اي را براي جك به جا مي گذارد كه او را با سه آموزگار بزرگ خود آشنا مي‌كند و از آن‌ها درس زندگي مي آموزد؛ يك كشيش در رم، يك موج سوار در هاوايي و يك مديرعامل در نيويورك. اين درس‌ها سرآغاز يك تحول عظيم در روح و جان او مي‌شوند. يكي از مخاطبان كتاب اين اثر را يكي از بهترين كتاب‌هاي انگيزشي مي داند. به عقيده او اين اثر مي‌تواند كمك بزرگي براي كساني باشد كه در زندگي خود به تنگنا رسيده و با مشكلات روحي جدي اي روبه رو شده اند. او معتقد است كه شارما در اين اثر با ارائه راه حل هايي كارآمد مي تواند قدرت تفكر و تصميم گيري هر فردي را دگرگون كند.

باشگاه 5 صبحي‌ها (گالينگور)

 • 120,000 تومان

مفهوم باشگاه 5 صبحي‌ها شامل برنامه صبحگاهي متحول‌كننده‌اي است كه مردم را قادر مي‌سازد ميزان بهره‌وري‌شان را افزايش دهند و در زمينه‌هاي كار، زندگي شخصي، سلامتي و روحيه به موفقيت هايي خارق‌العاده دست پيدا كنند. رابين شارما در باشگاه 5 صبحي‌ها داستان دو غربيه را روايت مي كند كه با يك ميلياردر بزرگ آشنا مي‌شوند و پيشنهادهاي و را براي دستيابي به موفقيت همه‌جانبه در زندگي مي‌پذيرند. نكات ارائه شده در اين كتاب كاملا ساده و قابل اجرا و در عين حال بسيار تاثيرگذار است و خوانندگان را قادر مي‌سازد از روز، هفته، ماه، سال و عمر خود به بهترين نحو ممكن بهره‌گيري كنند و نتايجي عالي در زندگي حرفه‌اي و شخصي خود رقم بزنند. رابين شارما نويسنده و سخنران انگيزشي اهل كانادا است كه كتاب پرفروشش راهبي كه فراري‌اش را فروخت به بيش از 70 زبان ترجمه شده است. باشگاه 5 صبحي‌ها كتابي است كه زندگي شما را براي هميشه متحول كرد.

آيين رهبري (روايتي نو از موفقيت راستين در زندگي حرفه‌اي و شخصي)

 • 55,000 تومان

فرازهايي از كتاب: *هر كسي در اين دنيا مي‌تواند پا پيش نهد و مسئوليت رهبريِ تغيير و سرآمدي را بپذيرد. *هر شغلي مهم است. همه بايد در جايگاه فعلي‌مان رهبري كنيم و در جايي كه هستيم خوش بدرخشيم. *همه ما قدرت طبيعي رهبري را داريم كه هيچ ارتباطي به جايگاه سازماني بالا، سن يا محل زندگي ندارد. *براي هدايت ديگران نيازي به اقتدار رسمي نيست؛ تنها نياز، تمايل به مشاركت و پايبندي به ايجاد تفاوت‌هاي مثبت است. *«رهبران بدون عنوان» نهايت سعي خود را مي‌كنند تا هر روز از واژگاني الهام‌بخش، مشاركت‌آفرين و توسعه‌دهنده استفاده كنند. *كليد كار اين است: بزرگ فكر كن، كوچك شروع كن، همين الان شروع كن، و درست از همان جايي كه هستي. *كسب‌وكار وسيله‌اي براي كمك به ساير انسان‌هاست؛ كمك به كاركنان به‌گونه‌اي كه قابليت‌هاي بالقوه انساني‌شان را محقق كنند، و كمك به مشتريان براي دستيابي به آرزوهايشان. *در كار هيچ چيز مهم‌تر از سازگاري با ارزش‌هاي دروني و حفاظت از نيك‌نامي نيست. هرگز كاري را انجام نده كه راستي را لكه‌دار كند.

راهبي كه اتومبيل فراري خود را فروخت (گالينگور)

 • 79,000 تومان

خردمندان شيوانا بيش از پنج هزار سال است كه راز خوشبختي را مي‌دانند. راز خوشبختي اين است: ببين دوست داري چه كاري را انجام دهي و سپس تمام انرژي‌ات را به سمت آن متمركز كن. زماني كه ذهن و انرژي‌ات را روي هدف مورد علاقه‌ات بگذاري، فراواني و نعمت در زندگي‌ات جريان مي‌يابد و تمام خواسته‌هايت به آساني و زيبايي برآورده مي‌شوند.

1  2  3  صفحه‌ی 1