فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½---ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
كتاب تمرين گربه سازگار (درمان شناختي-رفتاري براي كودكان مضطرب)
گربه سازگار (درمان شناختي رفتاري براي كودكان مضطرب) راهنماي درمانگر

كتاب تمرين گربه سازگار (درمان شناختي-رفتاري براي كودكان مضطرب)

  • 55,000 تومان

در كتاب كار «گربه سازگار- درمان شناختي - رفتاري براي كودكان مضطرب» يك برنامه درماني شناختي -رفتاري 16 جلسه‌اي براي كاهش اضطراب كودكان 7 تا 13 ساله عرضه شده است. كودكان مي‌توانند با اين برنامه مهارت‌هاي مقابله با انواع اختلا‌ل‌هاي اضطرابي را به‌دست آورند. مفاهيم و روش‌هايي كه در اين كتاب مطرح شده است علاوه بر اختلال‌هاي اضطرابي معمول، براي مقابله با اضطراب‌هاي ناشي از محيط مدرسه و تعامل با همسالان هم مفيد است، اين برنامه را مي‌توان به صورت انفرادي، يا با گروهي از كودكان به كاربرد. كودكان مي‌توانند فعاليت‌هايي را نيز در خانه انجام دهند تا مفاهيمي كه در خلال جلسات مطرح مي‌شوند، در ذهن آنها حك شود. كارشناسان سلامت روان،‌روان‌شناسان كودك و روان‌شناسان مدرسه با خواندن اين كتاب و اجراي رهنمود‌هاي آن در پيشگيري و درمان اختلال‌هاي اضطرابي كودكان و نوجوانان نقش موثري در اين كار مهم خواهند داشت. كتاب گربه سازگار -درمان شناختي -رفتاري براي كودكان مضطرب (راهنماي درمانگر) از همين نويسندگان و از همين مترجم به خواننده كمك مي‌كند تا اثر حاضر را به بهترين نحو در عمل پياده كند.

گربه سازگار (درمان شناختي رفتاري براي كودكان مضطرب) راهنماي درمانگر

  • 45,000 تومان

در كتاب «گربه سازگار - درمان شناختي رفتاري براي كودكان مضطرب» اصول و مباني درمان شناختي - رفتاري با تاكيد بر كاربرد درماني آن مطرح شده و عوامل عاطفي و هيجاني، اجتماعي و تحولي كودكان و نوجوانان در نظر گرفته شده و در يك دوره 16 جلسه‌اي براي پيشگيري و درمان اضطراب كودكان و نوجوانان طراحي شده است. براي هر يك از 16 جلسه درماني، يك فصل همراه با منطق بنيادي هر فعاليتي، اختصاص يافته، راهبردها و استراتژي‌هاي اصلي مورد استفاده در درمان انواع اضطراب‌ها عرضه شده؛ و رهنمودهايي براي پرداختن به مشكلات بالقوه مانند رعايت نكردن توصيه‌هاي درمانگر ارائه شده است. از جمله مزاياي اين كتاب عبارت‌اند از: شناسايي فرايندها و علايم شناختي مرتبط با بروز اضطراب، استفاده از آنها براي به كار گرفتن شيوه‌هاي مديريت اضطراب، آموزش شيوه‌هاي مديريت اختلال‌هاي اضطرابي، و تمرين‌هايي براي كسب مهارت در اين حوزه. فيليپ كندال و كريستينا هدك در كلينيك اختلال‌هاي اضطرابي كودكان و نوجوانان دانشگاه تمپل آمريكا يك مدل درمان شناختي رفتاري براي اختلال‌هاي اضطرابي كودكان و نوجوان طراحي كرده‌اند كه در سه كتاب مستقل چاپ شده است: 1- كتاب گربه سازگار - درمان شناختي - رفتاري براي كودكان مضطرب، (راهنماي درمانگر). 2- كتاب كار گربه سازگار، براي كودكان 7 تا 12 ساله. 3- كتاب كار گربه سازگار، براي نوجوانان.

صفحه‌ی 1