فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
  • 44,000 تومان
  • 84,000 تومان
  • 89,000 تومان

دختر بابا

  • 44,000 تومان

دختر بابا در گذشته هميشه محبوب پدر بوده و به همين دليل احساس مي‌كند فرد خاصي است و انتظار دارد ديگران هم رفتار خوبي با او داشته باشند. او از خودش و ديگران انتظارات زيادي دارد، درك چنداني از محدوديت‌ها ندارد و به طور كلي هنگامي كه به درخواست او پاسخ منفي داده شود باز هم از خواسته خود دست برنمي‌دارد. او مراقب بدن خود هست و اجازه نمي‌دهد بيمار شود. دختر بابا هرگز ياد نگرفته با ديگران سازش و توافق كند، چون عادت كرده هر كاري كه مي‌خواهد بتواند انجام دهد. بنابراين، از آنجايي كه روابط صميمي نيازمند مهارت‌هاي گوش كردن و مذاكره هستند، او در چنين روابطي با مشكل مواجه مي‌شود. دختر بابا به هر قيمتي از پدرش تقليد مي‌كند. او پدرش را تحسين و ارزش‌ها و اصول او را دروني مي‌كند؛ در واقع اين ارزش‌ها و اصول همچون ندايي دروني او را هدايت مي‌كنند و از او مي‌خواهند كه در جامعه فرد مفيدي باشد. در نتيجه، دختر بابا در دنياي كار فردي جاه‌طلب و مسئوليت‌پذير است؛ بر روي دستيابي به اهدافش تمركز و عزمش را جزم مي‌كند و اكثر اوقات مسئوليت بيش از توانش قبول مي‌كند. او كمال‌گرا است و قادر نيست آسيب‌پذيري‌هاي خود را تحمل كند. از نظر دختر بابا آن چيزي موفقيت است كه بر اساس استانداردهاي فرهنگ مردانه، هدف‌محور و قدرت‌مدار موفقيت دانسته شود. او مشتاق است كه مثل پدرش باشد و پدرش او را دوست داشته باشد. گاهي اوقات او واقعاً مي‌خواهد خود پدرش باشد. اين كتاب با صدا تاثيرگذار گوينده و دوبلور شناخته شده كشورمان، نرگس فولادوند تهيه و تدارك ديده شده است.

دختر بابا

  • 84,000 تومان

دختر بابا در گذشته هميشه محبوب پدر بوده و به همين دليل احساس مي‌كند فرد خاصي است و انتظار دارد ديگران هم رفتار خوبي با او داشته باشند. او از خودش و ديگران انتظارات زيادي دارد، درك چنداني از محدوديت‌ها ندارد و به طور كلي هنگامي كه به درخواست او پاسخ منفي داده شود باز هم از خواسته خود دست برنمي‌دارد. او مراقب بدن خود هست و اجازه نمي‌دهد بيمار شود. دختر بابا هرگز ياد نگرفته با ديگران سازش و توافق كند، چون عادت كرده هر كاري كه مي‌خواهد بتواند انجام دهد. بنابراين، از آنجايي كه روابط صميمي نيازمند مهارت‌هاي گوش كردن و مذاكره هستند، او در چنين روابطي با مشكل مواجه مي‌شود. دختر بابا به هر قيمتي از پدرش تقليد مي‌كند. او پدرش را تحسين و ارزش‌ها و اصول او را دروني مي‌كند؛ در واقع اين ارزش‌ها و اصول همچون ندايي دروني او را هدايت مي‌كنند و از او مي‌خواهند كه در جامعه فرد مفيدي باشد. در نتيجه، دختر بابا در دنياي كار فردي جاه‌طلب و مسئوليت‌پذير است؛ بر روي دستيابي به اهدافش تمركز و عزمش را جزم مي‌كند و اكثر اوقات مسئوليت بيش از توانش قبول مي‌كند. او كمال‌گرا است و قادر نيست آسيب‌پذيري‌هاي خود را تحمل كند. از نظر دختر بابا آن چيزي موفقيت است كه بر اساس استانداردهاي فرهنگ مردانه، هدف‌محور و قدرت‌مدار موفقيت دانسته شود. او مشتاق است كه مثل پدرش باشد و پدرش او را دوست داشته باشد. گاهي اوقات او واقعاً مي‌خواهد خود پدرش باشد.

كتابچه تمرين براي ژرفاي زن بودن (نقشه‌اي براي سفر دروني زنان)

  • 44,000 تومان

متاسفانه در عصر حاضر زنان به دليل عدم شناخت از مسيري كه بايد براي قهرماني در آن پاي نهند سفر قهرماني مردان را در دستور كار خود قرار داده‌اند و آسيب‌هاي فراواني روحي و جسمي را نصيب خود نموده‌اند مطمئنا شما حكايت زناني را شنيده‌ايد كه مادر خود را به عنوان زن قبول ندارند و با او درگيرند. آنان با پدران خود همزات پنداري مي‌كنند. تصورشان بر اين است كه مسيري كه مردان مشورت مي‌كنند و تشويق مردان براي آن داراي اهميت فوق‌العاده است معمولا وقتي به سن سي‌سال مي‌رسند كمكم احساس مي‌كنند از زندگي راضي نيستند و خسته شده‌اند ولي نمي‌دانن چرا ادامه مي‌دهند. سفر قهرماني زن موضوعي الهام گرفته از روانشناسي تحليلي پروفسور كارل گوستاو يونگ به شما كمك مي‌كند موهبت زن بودن خود را بيابيد و زخم جدا شدن از زنانگي‌تان را ترميم كنيد. اين كتاب سراسر پرسش‌هايي است كه به تحليل گذشته مي‌پردازد تا بواسطه آن بتواند جاده و راه آينده را براي معنادار كردن زندگي براي شما واضح و شفاف كند

ژرفاي زن بودن

  • 89,000 تومان

بارها و بارها از زناني در محدوده سني سي تا چهل سال شنيده‌ايم كه از موفقيت‌هايي كه در بازار كار بدست آورده‌اند ناراضي هستند. آن‌ها، اين نارضايتي را به صورت احساس مفيد نبودن، پوچي، عجز و حتي احساس خيانت بيان مي‌كنند. اين زنان از شيوه معمول زندگي مردان كه اصطلاحا سفر قهرماني مردان مي‌ناميم استقبال كرده و موفقيت تحصيلي، هنري يا مالي كسب كرده‌اند، اما براي بسياري از آنها اين پرسش همچنان باقي است كه اين همه تلاش چه فايده‌اي داشته است؟ در واقع، انگيزه كسب موفقيت در زندگي، اين زنان را وادار كرده با فشار كار بيش از حد، خستگي، فرسودگي و ابتلا به بيماري‌هاي ناشي از فشارهاي روحي مواجه شوند و در نتيجه هم‌ اكنون نمي‌دانند چگونه بايد از اين مخمصه خارج شوند. وقتي آنها براي اولين بار به ‌دنبال كسب موفقيت و تاييد و تحسين ديگران رفتند، انتظار چنين عاقبتي را نداشتند. جالب آن كه وقتي چنين زناني پس از دوره بازنشستگي به خانه برمي‌گردند كسي خوشحال و منتظر آنان نيست و اگر نيم‌ نگاهي هم به زندگي بيروني‌شان بياندازند ديگر احساسي از تشويق مردان براي انجام كارهايشان به آن‌ها دست نمي‌دهد. در يك كلام احساس مي‌كنند زندگي را باخته‌اند. مورين مورداك نويسنده كتاب كه خود آسيب خورده سفر مردانه است، در اين كتاب نقشه سفر قهرماني زن را ترسيم مي‌كند. او با بهره‌گيري از تئوري روانشناسي تحليلي كارل گوستا يونگ، نقشه‌اي كه به زن احساس حركت در مسير تكامل و در عين حال احساس خرسندي و رضايت از روند مسير را مي‌دهد ارائه مي‌كند.

صفحه‌ی 1