فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
ايران در 3 هفته (تهران شيراز اصفهان)
  • 45,000 تومان
  • با تخفیف: 45,000 تومان
8 روز در اصفهان
  • 19,500 تومان
  • با تخفیف: 19,500 تومان
8 روز در فارس
  • 19,500 تومان
  • با تخفیف: 19,500 تومان

ايران در 3 هفته (تهران شيراز اصفهان)

  • 45,000 تومان

از ويژگي‌هاي منحصر به فرد كشور ايران علاوه بر تمدن چند هزار ساله كه آثار و نشانه‌هاي آن در گوشه و كنار خاك پهناور آن موجب افتخار هر ايراني است، زيبايي‌هاي طبيعت متنوع آن هم در نقاط مختلف ديدني‌هاي چشم‌نواز بسياري را ايجاد كرده است كه متاسفانه به دليل نبودن اطلاعات كافي، استفاده و بهره‌برداري نمي‌شود. خوشبختانه از نقاط ديدني ايران كتاب‌هاي عكس زيادي منتشر شده است، ولي مشكل اينجاست كه امكانات گردشگري در همه اين نقاط وجود ندارد و مسيرهاي گردشگري مناسبي در اختيار نيست تا در كمترين زمان از ديدني‌هاي بيشتري بازديد به عمل آيد. هدف از نگارش اين كتاب رفع اين مشكل براي علاقه‌مندان است. براي شروع، مسيرهاي گردشگري يك روزه در مراكز استان مشخص مي‌شود و در آينده مسيرهاي دو يا سه روزه هم به اين مجموعه اضافه خواهد شد.

8 روز در اصفهان

  • 19,500 تومان

از ويژگي‌هاي منحصر به فرد كشور ايران علاوه بر تمدن چند هزار ساله كه آثار و نشانه‌هاي آن در گوشه و كنار خاك پهناور آن موجب افتخار هر ايراني است، زيبايي‌هاي طبيعت متنوع آن هم در نقاط مختلف، ديدني‌هاي چشم‌نواز بسياري را ايجاد كرده است كه متأسفانه به دليل نبودن اطلاعات كافي، استفاده و بهره‌برداري نمي‌شود. خوشبختانه از نقاط ديدني ايران كتاب‌هاي عكس زيادي منتشر شده است، ولي مشكل اينجاست كه امكانات گردشگري در همه اين نقاط وجود ندارد و مسيرهاي گردشگري مناسبي در اختيار نيست تا در كمترين زمان از ديدني‌هاي بيشتري بازديد به عمل آيد. هدف از نگارش اين كتاب رفع اين مشكل براي علاقه‌مندان است. براي شروع، مسيرهاي گردشگري يك‌ روزه در مراكز استان مشخص مي‌شود و در آينده مسيرهاي دو يا سه روزه هم به اين مجموعه اضافه خواهد شد. تلاش شده است تا مسيرها، واقعي و تجربه شده باشد و به راحتي استفاده كننده، حتي قطع كتاب و نوع توليدش هم به صورتي خاص درنظر گرفته شده است. اصفهان در 435 كيلومتري تهران و در جنوب اين كشور قرار دارد. اين شهر در ميان سال‌هاي 1050 تا 1722 ميلادي به ويژه در قرن شانزدهم ميلادي، در ميان حكومت صفويان هنگامي كه براي دومين بار پايتخت ايران شد، رونق فراواني يافت. بناهاي تاريخي متعددي در شهر وجود دارد كه تعدادي از آن‌ها به عنوان ميراث تاريخي در يونسكو به ثبت رسيده‌اند. اين شهر به داشتن معماري زيباي اسلامي و بسياري از بلوارهاي زيبا، پل‌هاي سرپوشيده، كاخ‌ها، مساجد و مناره‌هاي منحصر به فرد معروف است.

8 روز در فارس

  • 19,500 تومان

از ويژگي‌هاي منحصر به فرد كشور ايران علاوه بر تمدن چند هزار ساله كه آثار و نشانه‌هاي آن در گوشه و كنار خاك پهناور آن موجب افتخار هر ايراني است، زيبايي‌هاي طبيعت متنوع آن هم در نقاط مختلف، ديدني‌هاي چشم‌نواز بسياري را ايجاد كرده است كه متأسفانه به دليل نبودن اطلاعات كافي، استفاده و بهره‌برداري نمي‌شود. خوشبختانه از نقاط ديدني ايران كتاب‌هاي عكس زيادي منتشر شده است، ولي مشكل اينجاست كه امكانات گردشگري در همه اين نقاط وجود ندارد و مسيرهاي گردشگري مناسبي در اختيار نيست تا در كمترين زمان از ديدني‌هاي بيشتري بازديد به عمل آيد. هدف از نگارش اين كتاب رفع اين مشكل براي علاقه‌مندان است. براي شروع، مسيرهاي گردشگري يك‌ روزه در مراكز استان مشخص مي‌شود و در آينده مسيرهاي دو يا سه روزه هم به اين مجموعه اضافه خواهد شد. تلاش شده است تا مسيرها، واقعي و تجربه شده باشد و به راحتي استفاده كننده، حتي قطع كتاب و نوع توليدش هم به صورتي خاص درنظر گرفته شده است. استان فارس يكي از 31 استان ايران است كه در بخش جنوبي اين كشور واقع شده. آب و هواي استان فارس در نقاط مختلف اين استان به سه دسته كوهستاني، معتدل و گرم تقسيم مي‌شود. از شهرهاي پرجمعيت اين استان مي‌توان به شهرهاي مرودشت، كازرون، جهرم و فسا اشاره كرد. در اين استان امروزه به جز اكثريت فارسي ‌زبان، اقوام مختلفي نيز در اين استان زندگي مي‌كنند از جمله لرها، قشقايي‌ها، عرب، خمسه و لك. استان فارس با وجود جاذبه‌ها متعدد تاريخي، طبيعي و مذهبي، يكي از مراكز مهم گردشگري ايران است. همچنين تعدادي از مراكز مهم دانشگاهي ايران در اين استان واقع شده است.

صفحه‌ی 1