فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
هنر پير شدن
 • 42,000 تومان
 • با تخفیف: 42,000 تومان
ترس‌ها و مزخرفات ذهني
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
هنر محق بودن
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
درباره زنان خرد براي مردان
 • 21,600 تومان
 • با تخفیف: 21,600 تومان
هنر هميشه بر حق بودن
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
هنر هميشه بر حق بودن
 • 19,000 تومان
 • با تخفیف: 19,000 تومان
هنر زنده ماندن
 • 27,000 تومان
 • با تخفیف: 27,000 تومان
هنر خودشناسي
 • 37,000 تومان
 • با تخفیف: 37,000 تومان
هنر خوشبختي (50 قاعده براي دستيابي به زندگي توام با خوشبختي)
هنر رفتار با زنان
 • 24,000 تومان
 • با تخفیف: 24,000 تومان
هنر رنجاندن
 • 53,000 تومان
 • با تخفیف: 53,000 تومان
هنر هميشه بر حق بودن (38 راه براي پيروزي در هنگامي كه شكست خورده‌ايد) كتاب گويا

هنر پير شدن

 • 42,000 تومان

هنر پير شدن از مجموعه هنرهاي شوپنهاور، فيلسوف شهرآلماني، دربردارنده نوشته‌هاي هشت سال آخر زندگي فكري - فلسفي اوست كه در موضوعات مختلف. او در اين كتاب، در خلال پاره‌نوشته‌هاي گاه بلند و اغلب كوتاه، به مرور در سال‌ها انديشه‌ورزي خود مي‌پردازد و برخلاف معمول بسياري از ديگر متفكران، در ايستگاه آخر زندگي، باز هم مي‌كوشد باريك‌بيني‌هاي پيشين در آثار ديگرش را تبيين و تشريح كند، بسي ناگفته‌ها را بازگويد و از اين رهگذر خود را از سكون پيري برهاند. شوپنهاور در اينجا هم مثل ساير نوشته هاي خود، همچنان عريان و مغرور و ساده و پرمغز مي‌نويسد، و به هيچ‌وجه، در تسليم و وانهادن به اقتضائات سني، نه بوتيمار غم‌خواري نشسته بر ساحل اندوه است و نه مردم‌گريز تائب عصبي و چشم به راه چابك‌انديشه كه مي‌كوشد با رويكرد عملي و متفكرانه به مفهوم كهن پيرسالي يا سالخوردگي، تا حد ممكن از آن به عنوان دوراني شيرين و پرثمر ياد كند.

ترس‌ها و مزخرفات ذهني

 • 30,000 تومان

در تمام طول تاريخ بعضي از كتاب‌ها جهان را تغيير دادند و شيوه نگاه ما به خودمان و ديگران را دگرگون كردند. آن‌ها به مباحث، اختلافات عقايد، جنگ ها و انقلاب‌ها الهام بخشيده‌اند. آن ها زندگي‌هاي بسياري را ساخته‌اند و يا تباه كرده‌اند. حالا نشر روزگار نو براي شما كارهاي متفكران بزرگ، پيشگامان، اصلاح طلبان و طالع بينان را فراهم آورده است. ايده‌هايي كه مدنيت را تكان داد و به ما كمك كرد تا آن چه كه اكنون هستيم باشيم. از آن جا كه لازمه ديدن خورشيد، چشم و لازمه شنيدن موسيقي، گوش است، براي درك ارزش يك شاهكار هنري يا علمي به يك ذهن روشن نياز هست. تنها چنين اذهاني از عهده‌ي آزاد كردن ارواح زنداني شده در لابلاي شاهكارها برمي‌آيند. اذهان محدود و پيش پا افتاده قادر به باز كردن اين جعبه‌ي جواهرات جادويي نيستند. اگر شاهكارهاي هنري و علمي را مانند يك ساز در نظر بگيريم، اذهان پيش پا افتاده قادر به نواختن آن نيستند، مهم نيست كه تا چه اندازه خودشان را فريب دهند، تنها شايد بتوانند با آن‌ها صداهايي ناهنجار توليد كنند. آثار زيبا براي درك شدن، نيازمند يك ذهن زيبا، حساس و متفكر هستند، براي داشتن چنين ذهني بايد واقعا زندگي كرد و بودن را به معناي واقعي كلمه تجربه كرد.

هنر محق بودن

 • 25,000 تومان

آرتور شوپنهاور فيلسوف مشهور آلماني در سال 1788 در شهر دانتسيگ گام بر عرصه هستي نهاد. آرتور معاصر با فلاسفه، نويسندگان و شعراي بزرگي همچون هگل از آلمان، هانري بيل استاندال از فرانسه، و ولفگانگ گوته از آلمان، و از دوستان صميمي اين آخري بود. شوپنهاور اعتقاد اندكي به فلاسفه پيشين داشت و تنها افلاطون و كانت را شايسته چنين مقامي مي‌دانست. او فيلسوفي بدبين به حساب مي‌آمد. و البته در زمينه هاي مختلفي همچون فلسفه، اخلاق، ادبيات و هنر، مهارت و تسلط خود را نشان داد. اين فيلسوف بزرگ آلماني از مخالفان سرسخت ماترياليسم و مذهب به شمار مي‌رفت و همواره در آثار خود، چنين باورهايي را مورد نكوهش و انتقاد قرار مي‌داد. آرتور شوپنهاور در دوران ميانسالي به بيماري افسردگي مبتلا شد و سرانجام در سال 1860، دار فاني را وداع گفت.

درباره زنان خرد براي مردان

 • 21,600 تومان

دركتاب حاضر با انديشه‌ها و ديدگاه‌هاي شوپنهاور راجع به زن و ماهيت او آشنا مي‌شويد. انديشه‌ها و عقايدي كه شايد به مذاق زنان در لحظه اول خوش نيايند، وليكن اگر خوب فكر كنيم درمي‌يابيم كه هميشه با بيان نظريات متضاد و مخالف اصل موضوع واضح‌تر و آشكارتر مي‌شود. خواندن اين كتاب را به تمام زنان و مردها توصيه مي‌كنم زيرا به نكاتي در كتاب حاضر اشاره شده كه كمتر در جاهاي ديگر خوانده‌ايم يا شنيده‌ايم. ديدگاه‌هاي شوپنهاور نسبت به زنان به هيچ‌وجه درست نيست و با نقدهاي جدي روبرو است...

هنر هميشه بر حق بودن

 • 25,000 تومان

استفاده از واژه‌ي ديالكتيك در اين مفهوم يك هدف ديگر هم دارد كه همان تنزل به يك سيستم عادي ، تجميع و نمايش هنري كه اغلب انسان‌ها در اختيار دارند ، اما فقط هنگام بروز اختلافات شاهد ظهور آن هستيم ، آن هم زماني كه مي‌دانند حق با آنها نيست ، اما باز هم تلاش مي‌كنند پيروز ميدان باشند . اصولا توجه كمتري به حقايق عيني يا پيشرفت هايش در علم ديالكتيك به عمل آمده است ، چون اين امر در ذات ديالكتيك طبيعي و اصلي انساني انجام نمي‌شود . يعني همان بخش از وجودمان كه فقط براي دستيابي به پيروزي برنامه ريزي مي‌كند. اگر بخواهيم علم ديالكتيك را به طور خلاصه توصيف كنيم ، مي‌توان گفت كه يك نوع تلاش براي فهرست بندي و تحليل ترفندهاي دغل كارانه است تا بتوانيد آن‌ها را در مباحث واقعي شناسايي كرده و شكست دهيد . به دليل همين اهداف است كه ديالكتيك بايد به پيروزي برسد نه به حقايق عيني .

هنر هميشه بر حق بودن

 • 19,000 تومان

شوپنهاور مي‌گويد: «يك نفر ممكن است به طور عيني بر حق باشد، با اين حال، امكان دارد از نگاه ديگران و حتي گاهي خودش، دچار شكست شود» پس خوب است چگونگي غلبه بر حريف را - در مواردي كه ظاهرا به نظر مي‌رسد بدترين استدلال را داريم، اما در مواقع بر حق است - بدانيم. اما لازمه اين موقعيت، آن است كه همچنين قادر باشيم حتي در مواردي كه حق با ما نيست بر حريف غلبه كنيم. اگر فكر مي‌كنيد نبايد خودتان را درگير بحث شخصي كنيد، اشتباه بزرگي كرده‌ايد. وقتي دركمال آرامش، اشتباه كسي را به او يادآور مي‌شويد و نشان مي‌دهيد كه حرف‌ها و افكارش درست نيست - روندي كه در همه مناظره‌هاي منطقي رخ مي‌دهد - بيشتر از هنگامي كه توهين و بي‌ادبي مي‌كنيد، كامش را تلخ مي‌كنيد.

هنر زنده ماندن

 • 27,000 تومان

چنين كسي نه نياز دارد كه عبوس باشد و نه تباه و در شكسته بلكه فقط نبايد زاهد و سانياسي گوشه نشين باشد. او با استخوان‌هاي پرتوان بر زمين استوار مي ايستد او با تمام قدرت به زندگي آري مي گويد او با شجاعت زيستن تمام رنج ها و مرارت هاي زندگي را به جان مي‌خرد و فلسفه‌اش وي را تا بدانجا كشانده كه مرگ را بي‌تفاوتي سوار بر بال‌هاي زمان چون نمودي دروغين و شبحي ناتوان در نزديكي خود مي‌نگرد شبحي كه نمي‌تواند هيچ چيزي را به هراس افكند زيرا فرد يادشده نيك مي‌داند كه فقط اكنون در هيات لحظه حاضر براي او هستي دارد...

هنر خودشناسي

 • 37,000 تومان

سقراط، ((از شاگردانش مي‌خواست هر بامداد در آينه بنگرند تا خويشتن را بشناسند.)) بن‌مايه‌ي آينه، آن روي سكه‌ي خودشناسي را آشكار مي‌كند، زيرا خودبيني پيامدهاي ناگواري به بار مي‌آورد و خطاي نارسيس ( نماد خودشيفتگي)، درست همين است. آن كه شيفته‌ي زيبايي خود، مغرورانه بر تصوير آينگي خود خم مي‌شود، فقط خودش را مي‌بيند و قادر نيست هيچ خط و ربطي بين خود و واقعيت پيدا كند. فقط خويشتن را شناختن، به معناي زنداني تصوير خود ماندن است.

هنر خوشبختي (50 قاعده براي دستيابي به زندگي توام با خوشبختي)

 • 42,000 تومان

هنر خوشبختي دربردارنده‌ي 50 قاعده زندگي است. اين قواعد، به عنوان قواعد و اصول زرين، به شيوه فرانسوي‌ها تدوين و فرمول‌بندي شده است: يعني شامل تاملات و انديشه‌ها و قلم‌اندازهايي است كه حجم آن كمي از اندرزگويه و گزين‌گويه بلندتر است و، در قالب دستورالعمل، حاوي رهنمودها يا راهكارها و توصيه‌هاي تربيتي است، و هر يك به سهم خود دربردارنده يك برهان فلسفي - اخلاقي است. براي نمونه، قاعده ششم، آگاهانه دست به كاري بزنيم كه در توان‌مان است و آگاهانه بار رنجي را بر دوش بكشيم كه ناگزير به ما وارد مي‌شود. «نبايد آن‌طور كه مي‌خواهيم، بلكه بايد آن‌طور كه مي‌توانيم زندگي كنيم.»

هنر رفتار با زنان

 • 24,000 تومان

كتاب حاضر مجموعه‌اي است جذاب و متنوع در باب زنان، كه از ميان تمام آثار مفصل آرتور شوپنهاور گرد آمده. هنر رفتار با زنان، مانند آثار ديگر شوپنهاور، صريح، بي‌پرده، دقيق، موشكافانه و البته تلخ و تاريك است. شايد بسياري با برخي انديشه‌هاي وي هم صدايي نداشته باشند، شايد هم كساني باشند كه آن‌ها را بپذيرند، ولي هر چه باشد ديدگاه‌هاي شوپنهاور و طرز نگاه وي به زنان، افزون بر آشنايي بيشتر با اين فيلسوف پرشور، به كار كند و كاو در نگاه فيلسوفان مغرب زمين به زنان نيز مي‌آيد. هنر رفتار با زنان كتابي خواندني است ، هم براي آن‌ها كه مخالف ديدگاه‌هاي اين فيلسوف هستند، هم براي آن‌ها كه مانند او فكر مي‌كنند. شوپنهاور، در اينجا، هم براي برخي فمينيست‌ها خوراك حاضرآماده‌اي براي جدل و تند كردن آتش توپخانه‌شان در چنته دارد و هم براي محافظه‌كاران و مردسالاران.

هنر رنجاندن

 • 53,000 تومان

اندرزهاي سودايي - ناخشنودانه و كج خلقانه شوپنهاور به هر حال در خواننده واكنش‌هاي مختلفي برمي‌انگيزد. گزاره‌هاي كنار هم چيده‌اي از اين دست، با نيروي ضربتي و قاطع‌شان، مثالي عيني براي خواننده فراهم مي‌آورند، تا بتواند به روشني پيش چشم قرارشان دهد، و به مجرد اين كه زندگي موقعيت بجايي در اختيارش گذاشت، تصميم بگيرد از آن پيروي كند و آن را سرلوحه كارش قرار دهد يا ندهد. البته مي‌توان گفت شوپهناور هنر رنجاندن را با سبك و سياقي به ما مي‌آموزاند كه در دبستان‌هاي عهد باستان اخلاق را مي‌آموزاندند؛ و آن شيوه از اين قدر است: آموزش اخلاق نه طبق روش تدريس، يعني نظريه تجريدي و روش ذهني، بلكه طبق روش كاربردي، يعني از طريق ارائه الگو و تمرين عملي انضمامي.

هنر هميشه بر حق بودن (38 راه براي پيروزي در هنگامي كه شكست خورده‌ايد) كتاب گويا

 • 22,000 تومان

با صداي: عليرضا آرا
آرتور شوپنهاور، فيلسوف نامدار آلماني، در اين اثر، رهنمودهايي براي غلبه بر حريف در بحث و مجادله ارائه مي‌دهد. هنر مجادله عبارت است از مباحثه به گونه‌اي كه شخص، فارغ از درستي يا نادرستي موضعش، از آن عقب‌نشيني نكند. در اين اثر، با برخي آفات بحث و استدلال آشنا مي‌شويد، آفاتي كه فراروان در گفتگوها و بحث‌هاي روزمره مشاهده مي‌كنيم. «كتاب هنر هميشه بر حق بودن»، 38 راه براي پيروزي، آن هم هنگامي كه شكست خورده‌ايد، به شما پيشنهاد مي‌دهد.
زمان: 155 دقيقه
قالب‌بندي: mp3

1  2  صفحه‌ی 1