فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
روانشناسي پول (درس‌هايي ماندگار درباره ثروت طمع و شادي)
روانشناسي پول (درس‌هايي مهم در رابطه با ثروت جاه‌طلبي و خوشبختي)
روانشناسي پول (درس‌هاي جاودانه درباره ثروت خوشبختي و زياده‌خواهي)
روان‌شناسي پول (چگونه خوش‌ بينانه در قسط و قرض غرق مي‌شويم)
روانشناسي پول (درس‌هايي هميشگي در مورد ثروت طمع و شادي)

روانشناسي پول (درس‌هايي ماندگار درباره ثروت طمع و شادي)

  • 109,900 تومان

تصميم خوب مالي لزوما به دانش شما ربطي ندارد، بلكه به رفتارتان وابسته است و آموزش رفتار مناسب كار دشواري است، حتي به افراد واقعا باهوش. در كتاب «روانشناسي پول» نويسنده برگزيده، مورگان هاوزل، نوزده داستان كوتاه برايمان تعريف مي‌كند تا بفهميم مردم چه ديدگاه‌هاي عجيبي نسبت به پول دارند و بياموزيم چطور حس بهتري از مهم‌ترين موضوعات زندگي ديگران داشته باشيم.

روانشناسي پول (درس‌هايي مهم در رابطه با ثروت جاه‌طلبي و خوشبختي)

  • 51,000 تومان

هدف اصلي من در اين كتاب، آوردن داستان‌هاي كوتاه براي متقاعد كردن شماست، مبني بر اينكه، اين مهارت‌هاي ظريف، نقش مهم‌تري نسبت به جنبه‌هاي فني درآمدزايي دارند. من اين كار را به روشي انجام داده‌ام كه طيف گسترده‌اي از افراد- از ريد تا فوسكونه و افرادي مابين اين دو-بتوانند تصميمات مالي بهتري اتخاذ كنند. به عقيدة من، اين مهارت‌هاي ظريف، غالب اوقات دست كم گرفته شده‏اند. اغلب، به امورمالي به مثابه يك رشتة مبتني بر رياضيات نگاه شده، جايي كه شما داده‌هايي را وارد يك فرمول رياضي خاص مي‏‌كنيد و اين فرمول به شما مي‌گويد كه چه كنيد، و فرض هم بر اين است كه شما دقيقاً همان كار را انجام مي‌دهيد. البته اين موضوع در امورمالي شخصي صدق مي‏كند، مثلاً وقتي مي‌دانيد يك وام ضروريِ شش ماهه گرفته‌ايد و بايد 10 درصد از حقوق خود را پس انداز كنيد، و يا در زمينة سرمايه‏گذاري، جايي كه ارتباط دقيقِ تاريخي ميان قيمت ها و نرخ بهره را مي‌دانيد؛ و همچنين در امورمالي شركت‏ها، جايي كه مديران مالي مي‏توانند ميزان دقيقِ هزينة سرماية شركت را محاسبه كنند. منظور من اين نيست كه تمام اين روش‌ها، اشتباه يا مضر هستند، بلكه نكته اينجاست كه آگاهي ما نسبت به انجام يك كار، هيچ ارتباطي با آنچه در مغز ما هنگام انجام آن كار مي گذرد، ندارد...

روانشناسي پول (درس‌هاي جاودانه درباره ثروت خوشبختي و زياده‌خواهي)

  • 55,000 تومان

جالب است بدانيم كه مؤثرترين و ملموس ترين روش دستيابي به ثروت و موفقيت هاي مالي، مطالعه نقاط ضعف و قدرت ثروتمندان است. در اين اثر با بررسي تاريخ دستاوردهاي مالي بزرگ ترين و مشهورترين ثروتمندان و كارآفرينان جهان، رمز و رازهاي موفقيت ها و شكست هاي آنان فاش و سرانجام، پرده از اسراري برداشته مي شود كه در عين سادگي يادگيري آنان براي دستيابي به ثروت، بسيار مهم است.

روان‌شناسي پول (چگونه خوش‌ بينانه در قسط و قرض غرق مي‌شويم)

  • 52,500 تومان

امور ماليء چه در قالب سرمايه گذاري به آن نگاه شودء چه به عنوان رشته‌اي مبتني بر رياضي شناخته مي‌شودء يعني شما داده ها را در فرمول مي‌گذاريد و فرمول به شما مي‌گويد چه كنيد. اما در جهان واقعيء مردم تصميمات مالي خود را نه بر روي صفحات گسترده و نرم افزارهاء كه بر سر ميز شام يا در اتاق ملاقات مي‌گيرندء جايي كه تاريخچه فرديء ديدگاه خاص هر شخص به جهانء خودپسنديء غرورء بازاريابي و انگيزه‌هاي عجيب و غريب در هم پيچيده مي‌شوند. مورگان هاوزل در روانشناسي پولء 19 داستان با محوريت پول و شيوه هاي غريبي كه انسان ها درباره آن مي‌انديشند را روايت مي‌كند. اين كتاب در پادكست نوآنس معرفي شده است.

روانشناسي پول (درس‌هايي هميشگي در مورد ثروت طمع و شادي)

  • 55,000 تومان

افراد كمي مي‌توانند مانند مورگان هاوزل با اين وضوح در مورد امور مالي بنويسند. خواندن كتاب روانشناسي پول براي هر كسي كه مي‌خواهد تصميمات عاقلانه‌‌تري بگيرد يا زندگي ثروتمندتري را تجربه كند ضروري است. مورگان هاوزل از نويسندگان نادري است كه مي‌تواند مفاهيم پيچيده را به داستان‌هايي جذاب و قابل هضم برگرداند روان‌شناسي پول كتابي كوتاه و جذاب است كه هم دانشي را در اختيار ما قرار مي‌دهد تا بفهميم چرا تصميمات مالي بدي مي‌گيريم و هم ابزارهايي را براي گرفتن تصميمات بهتر پيش رويمان مي‌گذارد.

صفحه‌ی 1