فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
  • 25,000 تومان
  • 65,000 تومان

زندگي‌هاي گذشته شفاي آينده

  • 18,000 تومان

كتاب حاضر توضيحي است بر اين مطلب كه چگونه هر روز از زندگي كنوني شما تحت تاثير نيرويي به نام حافظه سلولي، به زندگي گذشته شما مربوط مي‌شود و به وضوع درخواهيد يافت كه چرا و چگونه حافظه سلولي به فعاليت مي‌پردازد. داستان‌هاي مطرح شده در اين كتاب بي‌اغراق از ميان هزاران مورد از بازگشت به زندگي‌هاي گذشته انتخاب شده است كه نويسنده طي 25 سال مطالعات عميق خود بر روي حافظه سلولي و زندگي گذشته بدان دست پيدا كرده است.

انجمن‌هاي سري (چگونگي تاثير آنها در زندگي امروز)

  • 15,000 تومان

كتاب حاضر در مورد فعاليت‌هاي انجمن‌هاي سري مي‌نويسد. تحقيق سيلويا به همراه ارتباط شگفت انگيز او با راهنماي روحش فرانسين، اين حقيقت را كه انجمن‌هاي سري بسياري زندگي هر كدام از ما را تحت تاثير قرار مي‌دهند آشكار مي‌نمايد. او دانش خود را از توطئه‌ها، كارهاي سري، اطلاعات نادرست، و بهره‌برداري از قدرت از اين انجمن‌ها چه در گذشته و حال و اينكه چگونه در حال و آينده ما را تحت تاثير خود قرار مي‌دهند با ما در ميان مي‌گذارند.

درس‌هايي براي زندگي

  • 7,000 تومان

درس‌هايي براي زندگي

زندگي پس از مرگ

  • 40,000 تومان

نويسنده‌ي پرآوازه سيلويا براون كه كتاب‌هايش از جمله پرفروش‌ترين كتاب‌هاي امروزي است تا به حال نگرش ميليون‌ها سال انسان‌ها را متحول ساخته است. اودر اين كتاب بي نظير براساس سال‌ها مطالعه تجربه و نتايج مشاهدات و مشاوره‌هايش در جلسات هيپنوتيزم خواننده را با ابعاد شگرف سفر به دنياي ديگر و آغاز زندگي جديد آشنا مي كند، تجربه‌اي كه شناخت آرامش و لذت معنوي بي دليلي را به همراه دارد.

روياها

  • 25,000 تومان

اطمينان دارم كه روياها تنها يكي از ابعاد روان ما هستند. بعدي كه پس از قرار گرفتن در جايگاه خود سبب مي‌گردد دانشي بسيار با ارزش و به كلي جديد در اختيار ما قرار گيرد. ذهن نيمه هشيار ما كه به هنگام خواب فعال مي‌شود، جايي است كه سوابق زندگي‌هاي گذشته‌مان در آنجاست. هر زندگي كه تا به حال روي زمين و جهان ديگر داشته‌ايم.

پيشگويي

  • 65,000 تومان

همه چيز را از سيلوا براون درباره‌ي پيش‌گويي‌ها و آينده بياموزيد پيش‌بيني نمي‌كنم كه ايالت كاليفرنيا در طول گسل‌سان آندرياس در اقيانوس آرام فرو رود و سوگند مي‌خورم اين بدين دليل نيست كه من در آنجا زندگي مي‌كنم . آري موجودات فرازميني از ديرين‌ترين دوران بشر در ميان ما بوده‌اند و شايعات مبني بر ارتباط آنان هر چيزي از اهرام مصر و پروگرفته تا مجسمه‌هاي جزيره‌ي ايستر همگي واقعيت دارند. اين خبر شركت‌هاي داروسازي را كه از فروش داروهاي بدون نسخه ثروتي به هم زده‌اند، خوشحال نخواهند كرد، چون سرماخوردگي معمولي تا سال 2009 يا 2010ريشه‌كن خواهد شد. اواخر دهه‌ي دوم قرن بيست و يكم براي ما دوراني بسيار سخت، خشن و حياتي خواهد بود . ناچار خواهيم شد هنگام بارندگي لباس و محافظ سر بپوشيم - نه به خاطر خيس نشدن بلكه به خاطر محافظت پوستمان از سوختگي شديد ويا شرايط بدترازآن . شنيدم صداي مرموزي مي‌گفت: (پسر جمهوري، ببين و بياموز.) وقتي صدا قطع شد، فرشته‌ي سايه مانند براي آخرين بار از اقيانوس آب برداشت وآن را روي آمريكا پاشيد.

صفحه‌ی 1