فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
ازدواج بدون شكست
 • 59,000 تومان
 • با تخفیف: 59,000 تومان
عشق چيست (عاشقي از منظر تئوري انتخاب)
 • 48,000 تومان
 • با تخفیف: 48,000 تومان
8 درس براي زندگي زناشويي شادتر (كتاب گويا)
 • 15,000 تومان
 • با تخفیف: 15,000 تومان
ازدواج بدون شكست (حل معماي ازدواج با تئوري انتخاب) با سي‌دي
مدارس كيفي (مدرسه كيفي)
 • 88,000 تومان
 • با تخفیف: 88,000 تومان
8 درس براي زندگي زناشويي شادمانه‌تر
 • 18,000 تومان
 • با تخفیف: 18,000 تومان
ازدواج بدون شكست يا به هم رسيدن و با هم ماندن (چگونه راز ازدواج را كشف كنيم)

ازدواج بدون شكست

 • 59,000 تومان

طبق نظر منتقدان و تحسين كنندگان، كتاب «ازدواج بدون شكست»، همان تاثير دوره آموزشي رابطه قابل تغيير را دارد. در مورد كتاب مذكور، آن‌چه بيش از هر چيز مورد تحسين واقع شده، اين است كه به آن جنبه از رابطه مي‌پردازد كه تا به حال بيش از ساير جنبه‌ها ناديده گرفته شده «مسئوليت فردي». راز دست‌يابي به زندگي زناشويي شاد -و حتي از آن مهم‌تر- «راز با هم ماندن يك زوج» چيست؟ كتاب حاضر به توضيح دليل اين موضوع مي‌پردازد كه چرا بعضي ازدواج‌ها موفق و ساير آن‌ها ناموفق هستند. دكتر گلاسر، روان‌پزشك معروف، در اين كتاب به خوانندگان نشان مي‌دهد كه چگونه با به‌كارگيري «تئوري انتخاب»، رابطه زناشويي خوب و خوشايندي داشته باشند.

عشق چيست (عاشقي از منظر تئوري انتخاب)

 • 48,000 تومان

اين كتاب را دكتر ويليام گلسر با همكاري همسرش كارلين نوشته است. آن‌ها با ورود به زندگي مشترك به مشكلات مربوط به عشق و رابطه دو عضوي علاقه‌مند شدند. اين علاقه باعث شد كتاب ازدواج بدون شكست و سپس اين كتاب را بنويسند. بعد از آن نيز كتاب هشت درس براي زندگي زناشويي شادتر را به نگارش درآوردند. دكتر ويليام گلسر مي‌نويسد: «قبل از انتشار اين كتاب، آن را روي چند خانم مجرد امتحان كرديم. آن‌ها بسيار استقبال كردند و گفتند كه چقدر برايشان سودمند بوده است و كاش زودتر از مطالب آن بهره‌مند مي‌شدند. اميدوارم اين كتاب براي روابط آينده شما هم مفيد باشد.»

8 درس براي زندگي زناشويي شادتر (كتاب گويا)

 • 15,000 تومان

با صداي: علي صاحبي ، شهريار صفاجو و مهتاب منوچهري
اين اثر در يك نگاه، كتاب تكميلي دكتر ويليام گلسر درباره كاربست تئوري انتخاب در روابط دو عضوي و زندگي مشترك است. نويسندگان در هشت درس مستقل و با طرح نمونه‌هايي عيني از مشكلات زناشويي، كاريست عملي تئوري در زندگي زناشويي را آموزش مي‌دهند. اين كتاب يك كتاب كار براي زوج‌هاست تا مطالب آن را با هم بخوانند و در مورد سوالي كه در انتهاي هر بخش آمده است، گفتگو كنند. البته اگر كسي هنوز همسري ندارد يا همسرش از خواندن كتاب خودداري مي‌كند، باز هم مطالعه كتاب مي‌تواند زمينه بسيار خوبي براي ارتقا و بهبود زندگي مشترك آن‌ها باشد.

ازدواج بدون شكست (حل معماي ازدواج با تئوري انتخاب) با سي‌دي

 • 95,000 تومان

اين كتاب با الهام از تئوري انتخاب به دنبال آن است كه گام به گام راه و شيوه موثر كنار آمدن و همزيستي رضايت‌بخش را آموزش دهد. مطالعه اين كتاب و به كارگيري توصيه‌هاي آن و مهم‌ترين آن‌ها ‹‹دست كشيدن از روانشناسي كنترل بيروني›› يعني مجبور كردن ديگري به انجام كاري كه خودش نمي‌خواهد يا دست برداشتن از تلاش براي تغيير ديگري، مي‌تواند زندگي زناشويي شادمانه و مسرت‌بخشي برايتان به ارمغان آورد.

مدارس كيفي (مدرسه كيفي)

 • 88,000 تومان

اين كتاب يكي ديگر از كتاب‌هاي دكتر ويليام گلسر در قلمرو آموزش و پرورش است. گلسر بنيادهاي تربيتي و آموزشي خود را ابتدا در كتاب مدارس بدون شكست ارائه داد. گلسر اين كتاب را براي فراهم ساختن چارچوب نظري براي معلمان و برنامه‌ريزان مدارس نوشته است. در اين‌جا گلسر مولفه‌هاي بنيادين مدرسه و كلاس درس كيفي را با مثال‌هاي عيني ارائه مي‌دهد. گلسر بر اين باور است كه: نوجواناني كه در مدارس كيفي تحصيل مي‌كنند، درگير رفتارهاي خودتخريبگر نخواهند شد و سرمايه جامعه خود محسوب مي‌شوند. از آنجايي كه تمام صنايع و حرفه‌ها تقريبا در هر جايي مي‌توانند تاسيس شوند، وجود مدارس خوب در هر منطقه‌اي مي‌تواند مشوق‌هاي موثري براي سرمايه‌گذاران باشد تا صنايع و توليدات خود را به آن منطقه ببرند. هيچ راه موثر و مقرون به صرفه‌تري براي رشد اقتصادي يك منطقه و شهر بهتر از شناخته شدن به مدارس خوب و ممتاز نيست.

8 درس براي زندگي زناشويي شادمانه‌تر

 • 18,000 تومان

ويليام و كارلين گلاسر دانش خود در زمينه ازدواج‌هاي موفق و ناموفق را تحت لقاي نظريه انتخاب ويليام گلاسر، با عنوان 8 درس براي زندگي زناشويي شادمانه‌تر تلفيق كرده‌اند. 8 درس با اين حقيقت بنيادي شروع مي‌شود كه شما فقط مي‌توانيد خودتان را تغيير دهيد. شما نمي‌توانيد همسرتان را تغيير دهيد هر چه روي تغيير دادن همسرتان بيشتر اصرار ورزيد، غم و غصه بيشتري عايدتان خواهد شد. هشت درس بر عناصر ازدواج‌هاي موفق، ازدواج‌هاي ناموفق و بينش پيدا كردن در مورد فوق اين دو پي‌ريزي شده‌ است. ازدواجي كه از مسير خارج شده مي‌تواند فقط با چند سازگاري كوچك اصلاح شود. رمز كار هم آن است كه ببينيم كدام سازگاري‌ها ممكن است، و سازگاري‌هاي زوركي را كنار بگذاريم.

ازدواج بدون شكست يا به هم رسيدن و با هم ماندن (چگونه راز ازدواج را كشف كنيم)

 • 22,000 تومان

اين كتاب هم براي زوج‌هاي جوان و هم براي زوج‌هايي كه در ميانه راه‌اند، مفيد است. دكتر گلسر و همسرش با طرح اين سؤال كه چرا برخي از ازدواج‌ها موفق و برخي ناموفق هستند، خوانندگان را راهنمايي مي‌كنند كه چگونه با به كارگيري نظرية مخصوص دكتر گلسر كه ”تئوري انتخاب“ نام دارد، ارتباطي شاد عاشقانه ايجاد نمايند. با مطالعة اين كتاب مي‌توانيد اطلاعات جديد و ارزشمندي به دست آوريد، در مورد اينكه چه نوع افرادي براي ازدواج با هم مناسب‌اند و اينكه چگونه مي‌توان رابطة زناشويي يا هر نوع رابطة ديگر را بهبود بخشيد.

صفحه‌ی 1