فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
6 كلاه تفكر
 • 16,000 تومان
 • با تخفیف: 16,000 تومان
6 كلاه براي فكر كردن
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
تفكر جانبي كتاب درسي خلاقيت
 • 47,000 تومان
 • با تخفیف: 47,000 تومان
اصول بنيادي خرد
 • 8,900 تومان
 • با تخفیف: 8,900 تومان
درس‌هاي درست انديشيدن
 • 32,000 تومان
 • با تخفیف: 32,000 تومان
6 كلاه تفكر
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
چگونه فكر كردن را به كودكان خود بياموزيم
 • 44,000 تومان
 • با تخفیف: 44,000 تومان
6 الگوي تفكر درباره اطلاعات
 • 20,000 تومان
 • با تخفیف: 20,000 تومان
6 مدال ارزش
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
ايده خلاق
 • 36,000 تومان
 • با تخفیف: 36,000 تومان
6 قالب تفكر در جمع‌آوري اطلاعات (چگونه و به چه اطلاعاتي توجه و آنها را هدايت كنيم)
6 كفش عمل (روشي خارق‌العاده براي در اختيار قرار گرفتن هر كار يا موقعيت)

6 كلاه تفكر

 • 16,000 تومان

ادوارد دوبونو در كتاب شش كلاه تفكر به مخاطب مي‌آموزد چگونه در آن واحدء مسائل گوناگون را در نظر بگيرد و در مدت زمان كوتاه درست‌ترين تصميم را اتخاذ نمايد. او در اين كتاب توضيح مي‌دهد قدرت تفكر انسانء منبعي نامحدود براي بشر است و اين توانايي مهم‌ترين مهارت انسان به شمار مي‌آيد. وي عواملي كه مي‌تواند تفكر منطقي را به چالش بكشد نظير اطلاعاتء منطق‌ء اميد و خلاقيت را معرفي مي‌كند و با استفاده از اين روش به مخاطب مي‌آموزد چگونه عناصر مختلف انديشه را در مسير درستي هدايت كند و مسائل را از زواياي متفاوتي ببيند. در اين روشء شش كلاه به رنگ‌هاي سفيدء آبيء قرمزء زردء سياه و سبز وجود دارد كه هريك نماينده مفاهيم مشخصي است. مثلا دارنده كلاه آبي بايد به تفكر كردن جمعء جهت دهد و برنامه‌اي مشخص را به سرانجام برساند. كلاه سفيد فقط به اطلاعات ارائه مي‌پردازد. افراد با كلاه قرمز احساسات و عواطف خود را بروز مي‌دهند. كسي كه كلاه سياه به سر داردء انتقادهايش را به شكل منطقي بيان مي‌كند. استفاده از كلاه زرد به معناي توجه به جنبه‌هاي مثبت موضوع مورد بحث است و كلاه سبز نماينده خلاقيت و فكرهاي نو است.

6 كلاه براي فكر كردن

 • 35,000 تومان

تفكر اندوخته نهايي انسان است. با اين حال هرگز نمي‌شود از اين مهم‌ترين مهارت‌مان راضي باشيم. مهم نيست تفكر ما چقدر خوب است، در هر حال هميشه بايد خواهان بهتر شدن آن باشيم. معمولا، فقط كساني كه خيلي از مهارت فكري خود راضي‌اند توانايي فكري ضعيفي دارند. مشكل اصلي تفكر اغتشاش است. مي‌كوشيم چند كار را با هم انجام دهيم. احساسات با اطلاعات، منطق با اميد و خلاقيت و چه و چه با هم مخلوط مي‌شوند و بر ما فشار وارد مي‌كنند. اين شبيه تردستي با چندين توپ است. آن‌چه در اين كتاب عرضه مي‌شود مفهوم بسيار ساده‌اي است كه به انديشنده امكان مي‌دهد تا در يك لحظه به يك كار معين اقدام كند. او موفق مي‌شود عواطف را از منطق، خلاقيت را از اطلاعات و مانند آن جدا كند. اين مفهوم عبارت است از شش كلاه فكر كردن. بر سر گذاشتن هر يك از اين كلا‌ها نوع معيني از فكر كردن را تعريف مي‌كند. در اين كتاب ماهيت و دستاورد هر نوع تفكري توضيح داده مي‌شود. شش كلاه فكر كردن به ما امكان مي‌دهد تفكر خود را همانند رهبري در نظر بگيريم كه اركستري را رهبري مي‌كند. ما مي‌توانيم آن‌چه را كه مي‌خواهيم فرابخوانيم. به همين ترتيب، در هر نشستي بسيار سودمند است افراد را از مسير عادي‌شان بيرون بكشيم تا درباره موضوع مورد مطالعه به نوع ديگري بينديشيد. سادگي به كار بستن شش كلاه فكر كردن است كه ارزش اصلي اين مفهوم به شمار مي‌رود.

تفكر جانبي كتاب درسي خلاقيت

 • 47,000 تومان

اين كتاب براي استفاده در خانه و مدرسه هر دو در نظر گرفته شده است. در مدرسه به طور سنتي هميشه تاكيد بر تفكر عمودي بوده است كه كارآمد است اما كامل نيست. اين نوع تفكر گزينشي بايد با كيفيت مولد تفكر خلاقه تكميل شود. اين اتفاق تازه در بعضي مدارس دارد رخ مي‌دهد اما هنوز هم خلاقيت معمولا چيز مطلوبي تلقي مي‌شود كه با تشويقي مبهم مي‌توان آن را پديد آورد. هيچ رويه‌ي خودخواسته و كاربردي براي پديد آوردنش وجود ندارد. اين كتاب راجع به تفكر جانبي است كه عبارت است از فرآيند استفاده از اطلاعات براي پديد آوردن خلاقيت و بازسازي روشن‌بينانه. تفكر جانبي را مي‌توان ياد گرفت، تمرين كرد و به كارش برد. كسب مهارت در آن امكان‌پذير است، درست همان‌طور كه كسب مهارت در رياضيات امكان‌پذير است. اين كتاب احتمالا براي دانش‌آموزان، دانشجويان، والدين و معلماني مفيد است كه در جستجوي راهي عملي هستند براي كار كردن با اين نوع تفكر كه دم به دم بر اهميتش افزوده مي‌شود. اين كتاب موقعيت‌هايي منظم و مدون براي تمرين تفكر جانبي فراهم مي‌كند و نيز درباره‌ي فرآيندهاي دخيل در آنها توضيح مي‌دهد. معلم مي‌تواند از اين كتاب به خاطر علاقه‌ي شخصي خود يا، بهتر از آن، به عنوان مبنايي براي كار در كلاس استفاده كند.

اصول بنيادي خرد

 • 8,900 تومان

چگونه كسي جرأت مي‌كند كتابي درباره خرد بنويسد. اين امر حتمي است كه عقل با مسن‌تر و عاقل‌تر شدن ارتباط دارد. يك شراب خوب با گذشت زمان، رسيدن و پختگي به‌دست مي‌آورد. شما نمي‌توانيد فرآيند سالمندي را در شراب شتاب بخشيد. با افزايش سن اطلاعات شما بيشتر مي‌شود، بيشتر تجربه پيدا كرده‌ايد، بيشتر آموخته‌ايد، بيشتر اشتباه كرده‌ايد. وقت بيشتري براي صحبت با ديگران داشته‌ايد و از تجارب آن‌ها آموخته‌ايد. همه اين‌ها به زمان نياز داشته است. شايد «عقل» صرفاً يك راه سخاوتمندانه گفتن اين مطلب است كه سالخوردگي داراي مزيت‌هاي است در حالي كه به‌نظر مي‌رسد در بيشتر موارد سالخوردگي فقط همراه با زيان بوده باشد. بدين ترتيب به‌تدريج به اين نتيجه مي‌رسيم كه معادل قرار دادن عقل با سن جاي ترديد دارد. با توجه به اين‌كه بعضي سالمندان اصلاً عاقل نيستند و بسياري از جوانان فراتر از سن‌شان خردمندند. آيا بايد منتظر شويد پير شويد تا دانا و خردمند گرديد؟

درس‌هاي درست انديشيدن

 • 32,000 تومان

ادوارد دوبونو، در اين كتاب جالب كه تاكنون بيش از 90000 جلد آن به فروش رفته، نشان مي‌دهد كه چگونه مي‌توانيم مهارت‌هاي تفكر خود را از طريق توجه، تمرين، و استفاده از ابزارهاي ساده نظير «تفكر جانبي»، «بررسي همه عوامل»، «خواسته‌ها، اهداف و مقاصد» تقويت كنيم و افزايش دهيم.

6 كلاه تفكر

 • 40,000 تومان

اين كتاب راهنمايي براي تفكر كردن است كه پرفروش‌ترين كتاب در سطح بين‌المللي شده است. اين كتاب به وسيله‌ي ده‌ها هزار نفر اصلاح و به روز رساني شده است. نياز به روش شش كلاه بر اين مبنا است كه مغز چطور در مواجهه با حالت‌هاي تفكر تغيير مي‌كند. روش شش كلاه، هر مسئله شخصي را از ميان برمي‌دارد و فرآيند تفكر بدون شخصي‌نگري را پيش مي‌برد. تفكر موازي به وسيله‌ي روش شش كلاه به سرعت جايگزين مباحثه در سراسر جهان خواهد شد.

چگونه فكر كردن را به كودكان خود بياموزيم

 • 44,000 تومان

تفكر مهارتي است عملي كه از طريق آن هوش ما بر تجاربمان تاثير مي‌گذارد. بسياري از افراد باهوش، عقيده‌اي را درباره موضوعي مي‌پذيرند و سپس از هوش خود در دفاع از آن عقيده استفاده مي‌كنند. چون اين افراد به خوبي مي‌توانند از عقيده خود دفاع كنند، هرگز نيازي نمي‌بينند كه به بررسي و وارسي موضوع بپردازند يا به نظرات ديگران گوش دهند. چنين تفكري ضعيف و بخشي از دام هوش است. البته افراد بسيار باهوش مي‌توانند متفكران فوق‌العاده‌اي هم باشند و هيچ مانعي هم بر سر راه آنان وجود ندارد. اما، متفكر فوق‌العاده‌اي بودن هم، به خودي خود اتفاق نمي‌افتد. براي اينكه متفكر خوبي باشيد بايد به مهارت‌هاي فكري مجهز باشيد.

6 الگوي تفكر درباره اطلاعات

 • 20,000 تومان

در جهان امروز كه بيش از هر زماني در گذشته از واقعيت‌ها و ارقام لبريز گشته است، چگونه بايد با متمركز ساختن توجه خود بيشترين بهره را از اطلاعات ببريم؟ با استفاده از اين كتاب ادوارد دوبونو پدر تفكر جانبي، به ما نشان مي‌دهد كه چگونه توجه خود را آگاهانه هدايت كنيم و اجازه ندهيم كه ناخواسته به سوي موضوعات نامربوط كشيده شود. درست به همان روش كه اراده مي‌كنيم به سوي شمال غرب يا حتي جنوب شرقي بنگريم، قادر شويم كه چارچوبي براي هدايت توجه خود نيز ترتيب دهيم. همانند ديگر روش‌هاي دوبونو، اين روش نيز آسان و كارآمد است و مي تواند شيوه برداشت شما از اطلاعات را تحول بخشد.

6 مدال ارزش

 • 30,000 تومان

هر كس در زندگي شخصي يا كاري مي‌خواهد بهترين باشد. با كمك اين كتاب مي‌توانيد موقعيت سازمان يا موسسه، كار يا زندگي خصوصي خود را بهبود بخشيد. ادوارد دوبونو در اين كتاب راهكار ساده و در عين حال هيجان‌انگيزي را براي تصميم‌گيري‌هاي موثر و خلاقانه و بر اساس ارزش‌هاي قرن بيست و يكم در اختيار شما قرار مي‌دهد. در اين كتاب با ارائه چارچوب فكري بهتر براي تفكر و تصميم‌گيري و يا استفاده از شيوه ((شش مدال ارزش‌ها)) چگونه عادت‌هاي فكري سابق خود را كنار بگذاريد و با ارزش‌ها به شيوه‌اي به مراتب بهتر روبه‌رو شويد تا قلمروهاي پيشرفت را در برابر خود تشخيص دهيد. وقتش رسيده كه از شش مدال ارزش‌ها استفاده كنيد.

ايده خلاق

 • 36,000 تومان

ادوارد دوبونو در اين كتاب 62 باري و تمرين مختلف ارائه كرده است كه در آنها ار كلماتي اتفاقي به عنوان محرك‌هايي براي برانگيختن خلاقيت و تفكر موازي استفاده مي‌شود. كتاب بسيار ساده، عملي و سرگرم كننده براي هر فردي كه مي‌خواهد ايده‌هاي خارق‌العاده‌اي بيافريند.

6 قالب تفكر در جمع‌آوري اطلاعات (چگونه و به چه اطلاعاتي توجه و آنها را هدايت كنيم)

 • 10,000 تومان

در دنيايي كه بيش از هر زمان ديگري از اطلاعات اشباع شده است، چگونه مي‌توانيم توجه خود را متمركز سازيم تا بيشترين استفاده را از اطلاعات موجود ببريم. با استفاده از تكنيك 6قالب تفكر در جمع‌آوري اطلاعات، ادوارد دوبونو، پدر تفكر جانبي، به ما نشان مي‌دهد كه چطور توجه خود را به صورت خودآگاه هدايت كنيم تا مبادا جذب امور غيرعادي و شايد نامرتبط گردد و نگاه شما به اطلاعات را كاملا تغيير خواهد داد.

6 كفش عمل (روشي خارق‌العاده براي در اختيار قرار گرفتن هر كار يا موقعيت)

 • 6,900 تومان

بديهي است كه زندگي سالم در گرو مديريت بهينه‌ي انديشه و عمل است. اگرچه انديشيدن بسيار ارزشمند است، اما انسان‌ها نمي‌توانند فقط فكر كنند و بايد سرانجام دست به كار شوند. نويسنده‌ي كتاب (ادوارد دوبونو يكي از پيشگامان تفكر خلاق بيش از 70 عنوان كتاب به 40 زبان دنيا دارد) با استفاده از استعاره‌ي (كفش) كه به وسيله‌اي براي قدم برداشتن است و اقدام و عمل را تداعي مي‌كند، خواننده را براي انتخاب و انجام اعمال مناسب در موقعيت‌هاي مختلف راهنمايي و آماده مي‌كند.

1  2  صفحه‌ی 1