فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
موثرترين ابزار تربيت كودكان (قدرت تشويق)
  • 57,500 تومان
  • با تخفیف: 57,500 تومان
روانشناسي كودك (چگونه فرزنداني شاد داشته باشيم)
ايجاد انگيزه در كودكان (ابزارها و روش‌هايي براي كمك به خودجوش بودن كودكان)

موثرترين ابزار تربيت كودكان (قدرت تشويق)

  • 57,500 تومان

در صورت استفاده درست، تحسين يكي از با ارزش‌ترين و حياتي‌ترين ابزارهايي است كه پدر و مادر در ارتباط با رشد و تربيت بچه‌ها در دست دارند. تحسين به بچه‌ها كمك مي‌كند تا با دريافت علاقه، توجه و درك اهميت‌شان نزد والدين، اعتماد به نفس و شخصيت خود را شكل دهند. با اين وجود متاسفانه ديده مي‌شود كه تعدادي از والدين خارج از حد تعادل، بيشتر يا كمتر از حد نياز، فرزند خود را مورد تحسين قرار مي‌دهند و از عواقب منفي ناشي از آن بي‌خبر هستند. اليزابت هارلي بريور نويسنده سرشناس و خوش‌نامي است كه افكار و ايده‌هايش در ارتباط با راهنمايي و ايجاد انگيزش در بچه‌ها او را تبديل به سخن‌گو و نويسنده‌اي پر طرفدار در اين زمينه كرده است. از جمله ديگر كتاب‌هاي او مي‌توان به «بچه‌هاي خوشحال در قالب تربيت مثبت» و «عزت‌نفس در پسرها» اشاره داشت.

روانشناسي كودك (چگونه فرزنداني شاد داشته باشيم)

  • 51,000 تومان

كارايي و عملكرد كودكان نيز همانند بزرگسالان با نوع احساسات آن‌ها رابطه مستقيم دارد و زماني كه شاد هستند و نسبت به خود احساس خوبي دارند مي‌توانند عملكرد بهتر و مناسب‌تري داشته باشند. اين كتاب بر شناخت و آگاهي از فراز و نشيب‌هاي روابط والدين- فرزندان و چگونگي برقراري يك رابطه سازنده و رضايت‌بخش بين آن‌ها تمركز داشته و دو پيام اصلي و مهم در بر دارد. اول اينكه...

ايجاد انگيزه در كودكان (ابزارها و روش‌هايي براي كمك به خودجوش بودن كودكان)

  • 95,000 تومان

در جهان پررقابت امروز لازم است كودكان براي كسب مهارت‌هاي مختلف آماده شوند. در اين تلاش، آنها بايد به خودباوري، خودكارايي و خودگرداني كه از عوامل لازم در ايجاد انگيزه هستند، دست يابند. اين كتاب، علاوه بر توضيح برداشت‌هاي گوناگوني از انگيزش و اصول نظري و عملي آن، موانع موجود بر سر راه پرورش انگيزه در كودكان نيز مورد بحث قرار مي‌گيرد. با مطالعة اين كتاب والدين مي‌آموزند كه چگونه بايد تلاش كنند تا به كنجكاوي‌‌هاي كودك دامن بزنند، به كودك فرصت خودآزمايي و خودياري بدهند و براي او محيطي با ثبات و اطمينان‌بخش فراهم كنند.

صفحه‌ی 1