فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
نوجوانان داغديده (راهنماي كنار آمدن با مرگ عزيزان)
زندگي را آسان بگيريد (راهنماي آسان براي داشتن زندگي معنوي و پرانگيزه)
بچه‌هاي خوب انتخاب‌هاي سخت
 • 38,000 تومان
 • با تخفیف: 38,000 تومان
چگونه انسان خوشبختي باشيم (10 اصل اساسي براي ايجاد تحول در زندگي)
الهه‌ها هرگز پير نمي‌شوند (نسخه‌اي مرموز براي شادابي سرزندگي و خوشبختي)
او را عاشق خود كنيد (روش‌هايي براي عشق و داشتن روابطي كه خواهان آن هستيد)
فرار از احساس گناه (5 گام ثابت شده براي آزاد كردن خودتان از احساس گناه)
بي‌خوابي
 • 28,000 تومان
 • با تخفیف: 28,000 تومان
حكايت دولت و فرزانگي
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان

نوجوانان داغديده (راهنماي كنار آمدن با مرگ عزيزان)

 • 27,000 تومان

سوگواري در نوجواني جنبه‌هايي دارد كه آن را از سوگواري بزرگسالان متمايز مي‌كند. در سوگواري‌ها، بيشتر نوجوانان به حال خود رها مي‌شوند و ناچارند به تنهايي با دردهاي خود كنار بيايند. اين بي‌توجهي غالباً غم و اندوه آنان را دو چندان مي‌كند. اين عوامل باعث مي‌شود در نوجوانان احساس خشم، رنجش و گناه به وجود بيايد و از زندگي نااميد شوند. نگارنده در كتاب حاضر رفتارهاي نوجوانان را در سوگواري و رفتارهايي را كه اطرافيان بايد از خود نشان دهند، بررسي كرده است. از جمله مباحث مطرح شده مي‌توان به لحظه مرگ عزيزان؛ مراسم تشييع جنازه، تدفين و وداع؛ درك غم و اندوه؛ درك احساسات خود؛ نوجوانان و اسرارشان و كارهايي كه دوستان فرد سوگوار مي‌توانند انجام دهند، اشاره كرد.

زندگي را آسان بگيريد (راهنماي آسان براي داشتن زندگي معنوي و پرانگيزه)

 • 49,000 تومان

بد نيست از خودمان بپرسيم: مهمترين شخصي كه مي‌بايست مراقب او باشيم كيست؟ همسر؛ فرزندان؛ خانواده و يا همكاران. چه‌كسي را دائما با خود به اين طرف و آن طرف مي‌بريم. بله درست متوجه شديد؛ خود شما. خودي كه آنقدر با او غريبه شديه‌ايد كه ديگر او را نمي‌شناسيد. مسلما مراقبت از سلامت جسم، ذهن و عواطف شما به آرامش‌تان منجر مي‌شود و در سايه اين آرامش و سلامتي است كه مي‌توانيد بطور مثمر ثمر مراقب ديگران باشيد.

بچه‌هاي خوب انتخاب‌هاي سخت

 • 38,000 تومان

والدين فرزنداني مي‌خواهند كه باهوش و زيرك باشند و موفقيت و پيروزي به دست آورند. از خودشان احساس رضايت داشته و با ديگران شاد باشند. به عبارت ديگر، فرزنداني مي‌خواهند كه بلد باشند اين سه كار را انجام دهند: الگوي زندگي‌شان سالم باشد، تصميم‌هاي عاقلانه‌اي بگيرند و شهامت متقاعد كردن داشته باشند. به سخن ديگر، آن‌ها فرزنداني مي‌خواهند كه توانايي تشخيص آنچه درست است را داشته باشند، و همچنين انتخاب گزينه‌هاي سخت و وجداني عمل كردن را ياد بگيرند. كتاب «بچه‌هاي خوب، انتخاب‌هاي سخت» درباره‌ي چالش‌هاي رايجي است كه والدين روزانه و ساعت به ساعت هنگام بزرگ كردن فرزندانشان، در زندگي با آن روبه‌رو مي‌شوند. همچنين روي مواقعي تأكيد مي‌شود كه والدين و فرزندان شخصا با چالش‌هاي اخلاقي روبه‌رو مي‌شوند و مجبورند خود راهشان را پيدا كنند. به رغم آن‌كه كتابهاي مربوط به فرزندپروري بايد فقط تا 18 سالگي را در بر بگيرد، ما فصلي را به جوانان 20 تا 23 ساله نيز اختصاص داده‌ايم. همان‌طور كه اين جوانان از نوجواني مي‌گذرند، ناگهان متوجه مي‌شوند كه به لحاظ قانوني مي‌توانند رانندگي كنند، رأي بدهند و با جنس مخالف رابطه برقرار كنند. برخي از آن‌ها از دوره‌ي منظم دبيرستان به سيستم باز زندگي دانشگاهي پا مي‌گذارند، در حالي ‌كه برخي به كار نيمه‌وقت يا تمام وقت روي مي‌آورند. اين تغييرات با خود چالش‌هاي جديد و مهم اخلاقي به همراه مي‌آورد. بسياري از اين‌ها در حالي اتفاق مي‌افتد كه تعدادي از اين جوانان همچنان در خانه‌ي پدري زندگي مي‌كنند.

چگونه انسان خوشبختي باشيم (10 اصل اساسي براي ايجاد تحول در زندگي)

 • 20,000 تومان

آيا فكر مي‌كنيد كه احساس رضايت يا بدبختي، خارج از كنترل شماست؟ دكتر پام اسپور شما را مسئول خوشبختي يا بدبختي‌تان مي‌داند. او به شما نشان مي‌دهد كه چطور خوشبخت باشيد و چطور در زندگي، احساسات خوب، تجارب و انرژي خوب را بيابيد. اگر همين حالا احساس ناخشنودي مي‌كنيد، با خواندن اين كتاب، لذت، رضايت، اعتماد به نفس، ارزشمندي، موفقيت، قدرداني، اميدواري، مثبت بودن، مهيج بودن، خلاق بودن، يا موهبت‌هاي ديگر را درك كرده و شادي و خوشبختي را لمس خواهيد كرد. اين كتاب باعث تغيير زندگي شما مي‌شود.

الهه‌ها هرگز پير نمي‌شوند (نسخه‌اي مرموز براي شادابي سرزندگي و خوشبختي)

 • 59,000 تومان

سن صرفا يك عدد است و به معناي آن نيست كه يك عدد بتواند همه‌ چيز از جمله وضعيت سلامتي، ميزان جذابيت و ارزشمندي شما را تعريف كند. يعني قرار نيست كه يك عدد بتواند اين همه را تعريف كند. شما مي‌توانيد در 60 سالگي جوان‌تر از 30 سالگي‌تان باشيد، براي آنكه سبك زندگي و منش‌تان را عوض كرده‌ايد. دكتر كريستين نورتراپ در اين كتاب به ما مي‌گويد كه چطور سبك زندگي‌مان را تغيير دهيم تا هميشه به لحاظ جسمي، ذهني و روحي، متعادل، سالم و جوان بمانيم.

ناامني در عشق چگونه ارتباط ناآرام و مشوش مي‌تواند موجب احساس حسادت ناراحتي و احتياج شود و براي رفع آن چه كاري مي‌توانيد انجام دهيد)

 • 48,000 تومان

كتاب ناامني در عشق به زباني قابل فهم توضيح مي‌دهد كه چطور تغيير در رابطه‌تان سخت به نظر مي‌رسد و چطور مي‌توانيد از يك عشق ماندگار و مفرح، لذت ببريد. ايده‌هايي كه ارائه مي‌كنم مي‌تواند به شما كمك كند تا خودتان را بهتر بشناسيد. گاهي گشودن يك پنجره به دنياي همسرتان دقيقا چيزي است كه براي ارتباط بهتر به آن نياز داريد و به شما كمك مي‌كند كه رابطه سالم‌تري داشته باشيد. دكتر لسلي بيكر فلپس.

او را عاشق خود كنيد (روش‌هايي براي عشق و داشتن روابطي كه خواهان آن هستيد)

 • 39,000 تومان

روري راي درمانگر و متخصص روابط بوده و ابزارها و فنوني را براي زنان طراحي كرده است تا به كمك آنها بتوانند روابط عاشقانه دلخواهشان را برقرار كنند. خوانندگان كتاب‌هاي ايشان معتقدند كه راهكارهاي ارايه شده، بسيار موجز و كاربردي و بر اساس روحيات فطري و ذاتي زنان و مردان مي‌باشد. اميدوارم با مطالعه اين كتاب بتوانيد به صورت منطقي‌تر بر احساسات خود حاكم شده و روابط دلخواه خود را بيافرينيد.

فرار از احساس گناه (5 گام ثابت شده براي آزاد كردن خودتان از احساس گناه)

 • 15,000 تومان

سوزان كارل، مشاور و درمانگري با 20 سال تجربه است. وي در زمينه روان‌پزشكي تخصص دارد. وي معتقد است كه سفر زندگي شما نبايد سفري همراه با احساس گناه باشد. شايد شما نسبت به همه كساني كه دوروبرتان هستند، بيش از آنچه كه بايد، احساس مسئوليت مي‌كنيد؟ آيا از خودتان توقعات غير واقع‌بينانه داريد؟ پس در دام احساس گناه گير افتاده‌ايد. وقتي سعي مي‌كنيد كه تاييد همه از جمله پدر و مادر، همسر، همكاران، دوستان و بچه‌ها را بدست آوريد، روابط‌تان تحت فشار قرار مي‌گيرد و انرژي شما را مي‌كاهد و احساس گناه بر زندگي شما حكمفرما مي‌شود. در كتاب فرار از احساس گناه، پنج نكته در مورد الگوهاي مخربي كه در روابط‌تان وجود دارد آمده است و با آموختن اين نكات در مسير رهايي و آزادي قرار خواهيد گرفت.

بي‌خوابي

 • 28,000 تومان

زندگي بدون خواب كافي مي‌تواند با احساس نداشتن كنترل بر زندگي همراه باشد. بسياري از ما به هر تلاشي دست مي‌زنيم تا از اين احساس اجتناب كنيم. از جمله‌ي اين اقدامات مي‌توان به وابسته شدن به دارو‌هاي آرام‌بخش و خواب‌آور اشاره كرد. در اين كتاب راه‌كارهاي پيشنهاد مي‌شود كه شما بتوايند بدون دارو مشكل بي‌خوابي راه حل كنيد.

حكايت دولت و فرزانگي

 • 25,000 تومان

اين يك كتاب داستاني است كه رموز ذهن ناهشيار را به لطيف‌ترين شكل ممكن در قالب داستان بيان مي‌كند و بيانگر اين حقيقت است كه توانگري و وفور مالي و يك زندگي سرشار از توفيق هدف‌هايي هستند كه اگر اصول كاميابي را در يابيم و به كار ببنديم، همة ما مي‌توانيم به آنها برسيم. اين كتاب براي بارها خواندن و مطالعة دقيق و به كار بستن است. كتابي ارزشمند كه از بسياري جهات مي‌تواند شما را دولتمند كند- و بعضي از اين جهات- بسيار رضايت‌بخش‌تر و با ارزش‌تر از ثروت مادي است.

صفحه‌ی 1