فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
چرا اون خنگه پولدار شده ولي من نشده‌ام
  • 18,000 تومان
  • با تخفیف: 18,000 تومان
5 راز كسب و كار موفق (ابزاري الهام‌بخش براي سازمان و رهبري آن)
53 اصل استخدام بهترين‌ها
  • 56,000 تومان
  • با تخفیف: 56,000 تومان

چرا اون خنگه پولدار شده ولي من نشده‌ام

  • 18,000 تومان

بارها اتفاق افتاده كه دوست قديمي كه زماني فكر مي‌كرديد به هيچ جايي نمي‌سد را ديده‌ايد و در كمال تعجب متوجه شده‌ايد او رئيس يك شركت بزرگ چند ميلياردي است و هر ماه به اندازه تمام عمر شما پول در مي‌آورد! چطور چنين چيزي ممكن است؟ هميشه در مدرسه نمرات عالي مي‌گرفتيد، به بهترين دانشگاه رفتيد و در رشته خيلي خوبي ادامه تحصيل داديد. اما او حتي نتوانست ديپلم بگيرد و از همان زمان وارد بازار كار شد. حالا شما به سختي زندگي‌تان را مي‌چرخانيد و تازه با پس‌انداز اين چند سال مي‌خواهيد ازدواج كنيد، ولي او هيچ وقت چنين مشكلاتي نداشته و اينقدر هم سختي نكشيده است! لازم نيست بيست و چهار ساعته كار كنيد و پول هم خرج نكنيد تا پولدار شويد. اتفاقا اين راهي است كه آدم‌هاي عاقل پيش مي‌گيرند و بي‌پول مي‌شوند! بسيار خوب، اگر مي‌خواهيد بدانيد كجاي كار اشتباه كرده‌ايد، بيايد و چند ساعت وقت بگذاريد و ببينيد اين ميلياردر بزرگ چطور در زندگي موفق شده است. او حتي به بيماري ديسلكسيا هم مبتلا است و از عهده كارهاي ساده‌اي چون تايپ با كامپيوتر هم بر نمي‌آيد. اما طرز تفكرش را عوض كرد و پولدار شد. يك دليل ساه براي موفقيت‌تان وجود دارد؛ اگر نويسنده خنگ اين كتاب توانسته موفق شود، حتما شما هم مي‌توانيد!

5 راز كسب و كار موفق (ابزاري الهام‌بخش براي سازمان و رهبري آن)

  • 5,000 تومان

پيتر دراكر در اين كتاب گفته است (حساس‌ترين و با اهميت‌ترين بخش از ابزار يا وسايل خودسنجي و ارزيابي سازمانتان، سئوالاتي هستند كه مطرح مي‌كنيد و پاسخ به اين سئوال‌ها بسيار مهم‌اند) شما نياز به پاسخ داريد زيرا بايد تصميم بگيريد و عمل كنيد.

53 اصل استخدام بهترين‌ها

  • 56,000 تومان

كتاب حاضر ايده‌هايي با پشتوانه و عملي كه پيش از اين امتحان خود را پس داده‌اند در اختيار شما قرار مي‌دهد تا ديگر مشكلي در رابطه با يافتن و حفظ استعدادهاي برتر نداشته باشيد. اين ايده‌ها منطقي بوده، مبتني بر تحقيقات است و آنها را مي‌توانيد در عمل به كار گيريد.

صفحه‌ی 1