فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
هذيان‌هاي مفيد (قدرت و تضادهاي خودفريبي مغز)
  • 90,000 تومان
  • با تخفیف: 90,000 تومان
صراحت بيان براي مديران
  • 138,000 تومان
  • با تخفیف: 138,000 تومان
تحليل تكنيكال در بازار سرمايه (راهنماي جامع براي داد و ستدهاي بازرگاني)
راهنماي فعالان مبتدي بازار بورس
  • 27,500 تومان
  • با تخفیف: 27,500 تومان

هذيان‌هاي مفيد (قدرت و تضادهاي خودفريبي مغز)

  • 90,000 تومان

اين كتاب نكات جالبي را درباره رفتار و باورهاي بشر گوشزد مي‌كند. از ديرباز اشاره بر اين بوده كه مغز عضو عقلاني بشر در جستجوي حقيقت است و وظيفه دارد به ماهيت حقيقي جهان و روابط بين انسان‌ها پي ببرد. هنگامي هم كه دچار باورهاي نادرست و خرافي مي‌شود آن را به خطاهاي شناختي و نداشتن توانايي تفكر نسبت مي‌دهيم، اما ودانتام ديدگاه متفاوتي را در اين كتاب به به شما ارائه مي‌دهد.

صراحت بيان براي مديران

  • 138,000 تومان

من معمولا به محض گام نهادن داخل آسانسور براي رسيدن به انبار سابق غار مانند در دهكده شرقي كه براي برنامه‌هاي نرم افزاري شركت جويس اجاره كرده بوديم، دچار شوق و شوري زايدالوصف مي شوم. اين شركت را در سال 2000 راه‌اندازي كرده بودم، اما آن روز استرس و اضطراب فراواني داشتم. مهندس‌ها شب‌ها و حتي روزهاي آخر هفته را در مورد نسخه جديد «بتا» توليدمان كه هفته آينده براي توزيع آماده مي‌شد، به شدت كار كرده بودند. تيم فروش نام 30 خريدار عمده و سرشناس را كه مشتريان دائمي محصولات ما بودند، فهرست كرده بودند. در اين شرايط، منافع زيادي به دست مي‌آورديم و در غير اين صورت، تا 6 ماه بدون منابع مالي بايد منتظر مي‌مانديم. مانعي عجيب مرا به هم ريخته بود. شب قبل، يكي از دوستانم كه همانند فرشته و جزء سرمايه‌گذاران‌مان بود، ديوروكس به من گفت قيمت كالاهاي ما منصفانه نيست و ادامه داد: «به آخرين باري كه يك اتومبيل دست دوم خريدي فكر كن كه قيمت آن كمتر از 1000 دلار بود. اكنون در مورد شخصي كه اين اتومبيل را به تو فروخت فكر كن. حالا به اين موضوع فكر كن كه تو همان فروشنده هستي و بايد در بازار بدرخشي.» من در ذهنم به نظريه ديوروكس معتقد بودم و حرف او را باور داشتم، اما چگونه مي توانستم نزد اعضاي گروه كار خود و يا پيش هيأت مديره و سرپرستم بروم و بگويم كه قيمت‌ها را بر اساس نظريه ديوروكس تغيير مي‌دهم.

تحليل تكنيكال در بازار سرمايه (راهنماي جامع براي داد و ستدهاي بازرگاني)

  • 150,000 تومان

اين كتاب شامل 19 فصل و چند پيوست مي‌باشد كه به صورت جامع و كامل به بررسي اصول كلي تحليل تكنيكال پرداخته است. با توجه به اصول مطرح شده و گستردگي مطالب مي توان كتاب تحليل تكنيكال در بازارهاي سرمايه را به عنوان مرجعي كامل براي همه تحليل‌گران در نظر گرفت. قبل از آغاز مطالعه شيوه و راهكارهاي معتبر بكار رفته در روش تكنيكال، ضروريست ابتدا مفهوم واقعي تحليل تكنيكي را درك نماييم. بنابراين درابتدا، بحثي راجع به مبناي فرايض و قضاياي فلسفي خواهيم داشت. به منظور روشنگري بهتر قضيه، بايد متذكر شويم كه تفاوتي بارز بين تحليل تكنيكال و بنيادي وجود دارد، كه از بروز انتقادات موجود در شيوه‌هاي تكنيكي پيشگيري مي شود. اعتقاد و باور قوي مولفان بر اين مبناست كه هر روش قاطع و موثري در اين زمينه‌ها بايد بر اساس درك واضح فرضيه‌هاي تحليل تكنيكي طراحي و برنامه‌ريزي شده باشد، تا بسهولت و سريع‌تر تحقق يابد و مهمتر اينكه فلسفه يا پايه منطقي هر ساختاري از اهميتي فوق‌العاده برخوردار مي‌باشد.

راهنماي فعالان مبتدي بازار بورس

  • 27,500 تومان

اين كتاب شامل كليه مقررات، راهكارها و ترفندهاي ويژه مورد نياز براي سرمايه گذاري و تعامل در بازار بورس و سهام همچنين نحوه گزينش گزينه‌هاي موجود، تحولات و تعاملات روزمره مي‌باشد و اطلاعاتي در مورد موضوعات زير آورده است: 1- تاريخچه و ماهيت بازار سهم 2- هدف و عملكرد بازار سهام 3- چگونگي آغاز سرمايه گذاري در بازار سهام 4- عايدات جزئي ناشي از سود سهام 5- ارتقاي بازار سهام و استراتژي هاي سرمايه گذاري 6- مدلينگ و تحليل بازارهاي سرمايه اي 7- نكات مهم بازار سهام و نحوه پيشگيري از خطاها

صفحه‌ی 1