فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½---ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
واقعيت‌درماني
  • 20,000 تومان
  • با تخفیف: 20,000 تومان
تلفيق روان‌درماني‌ها
  • 9,000 تومان
  • با تخفیف: 9,000 تومان
درمان شناختي‌رفتاري
  • 16,000 تومان
  • با تخفیف: 16,000 تومان

واقعيت‌درماني

  • 20,000 تومان

رابرت ووبلدينگ در اين كتاب تاريخچه، نظريه، فرايند درمان، مكانيسم‌هاي تغيير و مباني تجربي اثربخشي اين رويكرد مبتني بر نظريه انتخاب و همچنين تحولات فعلي و آينده آن را بررسي مي‌كند. نمونه‌هاي موردي فراوان، از كتاب «واقعيت‌درماني» براي دانشجويان روان‌درماني و مشاوره و همچنين درمانگران باتجربه‌اي كه به درك نحوه تكامل اين رويكرد و چگونگي كاربرد آن در مورد مراجعان علاقه‌مند هستند، منبعي عالي مي‌سازد.

تلفيق روان‌درماني‌ها

  • 9,000 تومان

تلفيق روان‌درماني به وراي محدوده رويكردهاي تك مكتبي مي‌نگرد تا ببيند كه از هر ديدگاهي چه مي توان آموخت و به كار گرفت. با وجود اين، تلفيق روان‌درماني‌ها هرگز به گرفتن تكنيك‌ها از مدل‌هاي ديگر و به كار بستن آنها در رويكردهاي مختلف (چيزي كه معمولا التقاط ‌گرايي) ناميده مي‌شود، محدود نمي‌گردد بلكه توجه به رابطه ميان تكنيك و نظريه را نيز شامل مي‌شود. كتاب حاضر دامنه كامل مدل هاي تلفيق روان‌درماني‌ها از جمله رويكرد عوامل مشترك، تلفيق تكنيكي، تلفيق نظري و تلفيق جذبي را با تمركز خاص بر اين رويكرد اخير در بر مي‌گيرد. در اين كتاب، نظريه، تاريخچه، فرايند درمان، مكانيزم هاي عمده تغيير، مباني تجربي و تحولات آينده تلفيق روان‌درماني‌ها بررسي مي‌شود. نمونه‌هاي موردي فراوان كه فرايند كار با مراجعان مختلف را به تصوير مي‌كشند براي دانشجويان مشتاق تحصيلات تكميلي و حتي براي درمانگران با تجربه‌اي كه به درك صحيح اين رويكرد علاقه‌مند هستند، بسيار آموزنده و مفيد خواهد بود.

درمان شناختي‌رفتاري

  • 16,000 تومان

درمان شناختي رفتاري (CBT) محبوب‌ترين و پركاربردترين مدل روان‌درماني در فعاليت‌هاي باليني معاصر بوده و پژوهش‌هاي باليني از كارايي آن در ميان جمعيت‌هاي مختلف و در مورد مشكلات گوناگون حكايت دارند. استراتژي‌هاي مداخلاتي شناختي و رفتاري كوتاه‌مدّت و متمركز بر مشكل كه از علم و نظريه يادگيري و شناخت گرفته شده‌اند، ويژگي مشخصه اين رويكرد به حساب مي‌آيند. دكتر كراسك در كتاب درمان شناختي رفتاري، نظريه، تاريخچه، فرايند درمان و مكانيسم‌هاي تغيير، مباني پژوهشي و تحولات آينده CBT را مورد بررسي قرار مي‌دهد. در اين كتاب كه مقدمه‌اي ضروري بر درمان شناختي رفتاري است، نمونه‌هاي موردي متعدد و متنوع ارائه شده‌اند كه مي‌توانند براي دانشجويان و درمان‌گران علاقه‌مند به درك و اجراي اين رويكرد راهگشا باشند. كراسك در كنار تمركز بر فعاليت‌هاي مبتني بر شواهد، مثال‌هاي موردي متعدّدي را به منظور نشان‌دادن نحوه اثرگذاري مدل CBT از يك ديدگاه فرايندي ارائه مي‌دهد. ميشل ج. كراسك در سال 1985 دكتراي خود را از دانشگاه بريتيش كلمبيا دريافت كرد. او مؤلف بيش از 200 مقاله و كتاب‌هاي مختلف در زمينه‌هايي همچون علت‌شناسي و درمان اختلال‌هاي اضطرابي، تفاوت‌هاي جنسيتي در اضطراب و درك و درمان هراس مي‌باشد. او عضويت كار گروه اختلال‌هاي اضطرابي DSM-IV و DSM-5 را بر عهده داشته و استاد دانشكده علوم روان‌پزشكي زيستي‌رفتاري دانشگاه كاليفرنيا در لس‌آنجلس (UCLA) و همچنين مدير برنامه پژوهش رفتاري در اختلال‌هاي اضطرابي دانشگاه مذبور است.

صفحه‌ی 1