فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½--ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
با‌شكوه‌ترين راز آفرينش
  • 99,900 تومان
  • با تخفیف: 99,900 تومان
معجزه سپاس‌گزاري
  • 85,900 تومان
  • با تخفیف: 85,900 تومان
براي هر مشكلي راه حلي معنوي وجود دارد
  • 139,900 تومان
  • با تخفیف: 139,900 تومان

با‌شكوه‌ترين راز آفرينش

  • 99,900 تومان

كتاب باشكوه ترين راز آفرينش كمكمان مي كند به ژرفاي وجودمان؛ به نقطه اي آرام و بي هياهو؛ و به سرزميني سرشار از زيبايي و نور سفر كنيم. آن جا مي توانيم در سكوت بنشينيم؛ با خودمان خلوت كنيم؛ و با ماهيت واقعي و راستين وجودمان روبه رو شويم. وقتي با ماهيت واقعي و راستين وجودمان روبه رو مي شويم؛ شادي ناب و ماندگار در تك تك رگ هايمان جريان مي يابد. به اين ترتيب، ديگر نمي خواهيم از او فاصله بگيريم و جدا شويم. ما ماهيت واقعي و راستين وجودمان را در آغوش مي گيريم؛ او را به سطح اقيانوس وجودمان مي آوريم؛ و از همراهي ناب و بي نظيرش بهره مند مي شويم. از آن پس، هيچ طوفاني به معناي واقعي حريفمان نمي شود؛ هيچ مشكلي آرامشمان را بر هم نمي زند؛ هيچ.............. ما خو خود واقعيمان هستيم؛ همان كه خداوند از روح خودش در وجود او دميده است.

درجا زدن ممنوع (15 قانون مطرح شده در اين كتاب را به كار ببريد و همچون رودي خروشان در مسير زندگي پيش برويد)

  • 149,900 تومان

ميليون‌ها تن از انسان‌ها، همچون خود من، از كتاب‌ها و سخنراني‌هاي جان ماكسول انگيزه گرفته‌اند و بهره برده‌اند. مكسول با نوشتن اين كتاب بار ديگر كوشيده است انديشه‌ها و بينش‌هايي مهم را براي ما مطرح كند تا هر يك از ما بتوانيم توانايي‌هاي واقعي و راستينمان را شكوفا كنيم و تفاوتي مثبت را در زندگي خودمان و ديگران بيافرينيم. من به راستي جان ماكسول را تحسين مي‌كنم؛ زيرا او يكي از پيشگامان عرصه مديريت در سراسر جهان محسوب مي‌شود. او در اين كتاب با موفقيت مي‌كوشد 15 قانون موثر را براي رشد كردن و درجا نزدن مطرح كند. خواندن اين كتاب و به‌كارگيري قانون‌هاي آن سبب مي‌شود در زمينه موفقيت شخصي‌تان گامي بلند و موثر برداريد. من به منزله مدير و مربي، هميشه شيوه‌اي را جستجو مي‌كردم تا به بازيكنان تيمم آموزش دهم كه چگونه پيشرفت كنند. از دوست خوبم، جان ماكسول، بسيار سپاسگزارم؛ زيرا اين كتاب كاربردي را براي رشد كردن و درجا نزدن نوشته است. به‌كارگيري قانون‌هاي اين كتاب سبب مي‌شود شما همواره در زندگي شخصي و اجتماعي خود در حال رشد و پيشرفت باشيد. خواندن اين كتاب و به‌كارگيري قانون‌هاي آن براي همه انسان‌ها و به‌ويژه براي افرادي ضرورت دارد كه به‌گونه‌اي مسئوليت دارند به ديگران كمك كنند تا در مسير رشد و پيشرفت گام بردارند.

معجزه سپاس‌گزاري

  • 85,900 تومان

اكنون، كتابي كاربردي را در دست داريد كه نشان مي‌دهد چگونه مي‌توانيد از زندگي بي‌نظير و دلخواه‌تان بهره‌مند شويد. آيا آن زمان را به ياد مي‌آوريد كه كودكي كوچك بوديد و زندگي را بسيار شگفت‌انگيز و حيرت‌آور مي‌دانستيد؟ ترديد نداشته باشيد. معجزه زندگي به راستي واقعيت دارد. اين معجزه بسيار شگفت‌انگيز، روحيه‌بخش و حيرت‌آور است. شما مي‌توانيد زندگي مناسب و دلخواه‌تان را بيافرينيد. شما مي‌توانيد به خواسته‌هاي ارزشمندتان برسيد. شما مي‌توانيد سعادتمندانه زندگي كنيد. در اين سفر 28 روزه و البته فراموش نشدني با من همراه شويد تا پي ببريم كه ما نيز مي‌توانيم از زيبايي و درخشش زندگي بهره ببريم. اين حقيقت دگرگون كننده زندگي در كتاب‌هاي آسماني نهفته است.

براي هر مشكلي راه حلي معنوي وجود دارد

  • 139,900 تومان

عنوان اين كتاب ادعاي بزرگي را به نمايش مي‌گذارد. بله، شما مي‌توانيد به كمك پيگيري و انجام راه‌حل‌هاي معنوي از تمامي مشكلات خود رهايي يابيد. در خلقت خداوند هيچ‌گونه اشتباهي وجود ندارد همه اسرار و همه رنج‌ها فقط در ذهن شكل مي‌گيرند...

صفحه‌ی 1