فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
بهترين داستان‌هاي كوتاه (ارنست‌ميلر همينگوي)
بهترين داستان‌هاي كوتاه (آنتوان چخوف)
  • 185,000 تومان
  • با تخفیف: 185,000 تومان
دلتنگي‌هاي نقاش خيابان 48 (9 داستان)
  • 31,000 تومان
  • با تخفیف: 31,000 تومان

بهترين داستان‌هاي كوتاه (ارنست‌ميلر همينگوي)

  • 75,000 تومان

همينگوي با اين داستان قصدش آن بود تا «نگرش ملي نسبت به درستي آداب و رسوم كهن شهرها را تغيير دهد.» او در اين داستان «به ارزش‌ها و نظام جامعه‌اي مي‌تازد كه متكبرانه به اخلاق و رفتار خود فخر مي‌فروشد.» اين داستان، در واقع «موضعي محكم و آشتي‌ناپذير در برابر سطحي‌‌نگري، مادي‌گرايي افراطي، بهره‌كشي و رياكاري اخلاقي است كه زندگي مرسوم مردم را در برگرفته است.»

بهترين داستان‌هاي كوتاه (آنتوان چخوف)

  • 185,000 تومان

مهم‌ترين دستاورد چخوف از كار با مجله تكه‌پاره اين بود كه آموخت صحنه‌ها را به صورت نمادين خلاصه كند و سكوت آبستن در اثر بگنجاند و اين هر دو از شرايط لازم كار براي مجله‌هاي فكاهي شمرده مي‌شد كه بعدها به پختگي كامل رسيد و نيز آموخت كه، با آوردن برش‌هاي كوتاه، تاثير اوليه را بر جا گذارد و از اطناب و لفاظي بپرهيزد. شايد جالب‌ترين ويژگي داستان‌هاي كوچك يا داستانك‌ها عنصر طنز و انتقاد اجتماعي آن‌هاست كه مي‌توان گفت آثار اوليه چخوف از آن‌ها عاري است.

دلتنگي‌هاي نقاش خيابان 48 (9 داستان)

  • 31,000 تومان

سالينجر تنها نويسنده پس از جنگ در امريكاست كه آثارش مورد استقبال همگان قرار گرفته. اين استقبال نوعي عقب‌نشيني ادبي از آثار نويسندگان بزرگي چون هرمان ملويل، هنري جيمز و ويليام فالكنر است؛ زيرا كه آدم‌هاي آثار سالينجر بيش‌تر درون‌گراياني هستند كه خواننده به آساني مي‌تواند تصوير خود و معاصران خود را در آينه آن‌‌ها بازشناسد. سالينجر در عين حال به تقابل كودكي و بزرگسالي دست مي‌زند، به تقابل بي‌گناهي و پليدي، اميد و نوميدي و حقيقت و دغلكاري. مواجهه فساد آدم‌ها و ادراك كودك موضوعي بكر در داستان‌نويسي امروز است. اين كودك، كه هم قرباني دغلكاري‌هاي ماست و هم نجات‌دهنده، با چشمان نگران خود در اكثر آثار سالينجر حضور دارد. نه داستان سالينجر، كه حكايت تنهايي در آزادي است، يكي از ده كتاب كلاسيك مدرن جهان شمرده مي‌شود.

صفحه‌ی 1