فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
اسرار ذهن ثروتمند
 • 54,500 تومان
 • با تخفیف: 54,500 تومان
اولين ميليون دلار خود را در بازاريابي شبكه‌اي كسب كنيد
8 عادت زنان موثر
 • 29,900 تومان
 • با تخفیف: 29,900 تومان
مديريت ارتباطات
 • 7,900 تومان
 • با تخفیف: 7,900 تومان
امنيت در ريسك‌پذيري است (قوانين تغيير كرده‌اند)

اسرار ذهن ثروتمند

 • 54,500 تومان

اين طور بايد تصور كرد كه اگر انسان‌هاي پول‌دار را به هر شكلي بد و ناخوشايند تلقي كنيد و بخواهيد فقط خودتان آدم خوبي باشيد هيچ‌گاه نمي‌توانيد پول‌دار شويد. رسيدن به پول با اين طرز فكر، غيرممكن است. شما چگونه مي‌توانيد به فردي تبديل شويد كه از آن متنفريد و او را به عنوان فردي ناخوشايند مي‌شناسيد؟ تنفر و احساسات نامطلوبي كه بيشتر افراد فقير نسبت به ثروتمندان دارند شگفت‌انگيز است. انگار كه اين ثروتمندان بودند كه آن‌ها را فقير تلفيق كردند و حتي ادعايشان بر اين است كه افراد پول‌دار، كاري كرده‌اند كه تمام پول‌ها را متعلق به خودشان كرده‌اند و ديگر چيزي براي ما باقي نمانده است البته اين عقيده فردي است كه كاملا در اين موضوع قرباني شده است.

اولين ميليون دلار خود را در بازاريابي شبكه‌اي كسب كنيد

 • 19,900 تومان

سخن اين كتاب و پيام كليدي آن در عرصه كار و تلاش اقتصادي، معرف راهي تازه براي رونق اقتصادي شماست، «بازاريابي شبكه‌اي» صنعتي است كه چهره زمين را دگرگون كرده و رشد و شكوفايي را به عرصه زندگي تعداد بي‌شماري از ساكنان كره خاكي فراخوانده است. اما اين جادوي صنعت و توسعه دقيقا چيست و كاركرد آن به چه صورت است؟ ...

8 عادت زنان موثر

 • 29,900 تومان

هر روز، خداوند همراه با خورشيد، لحظه‌اي به ما ارزاني مي‌دارد كه در آن امكان تغيير آنچه كه موجب بدبختي ماست، وجود دارد. هر روز ما وانمود مي‌كنيم كه متوجه اين لحظه نيستيم. وانمود مي‌كنيم كه امروز شبيه ديروز و شبيه فرداست. اما كسي متوجه روزي كه در آن زندگي مي كند باشد، آن لحظه جادويي را كشف مي‌كند. لحظه‌اي كه در آن اقتدار ستارگان در ما نفوذ مي‌كند تا تغيير كنيم، ما را برمي‌انگيزد تا به جستجوي روياهايمان برويم.بدبخت كسي است كه از خطر كردن مي‌ترسد. او هرگز سرخورده نمي‌شود، نااميد نمي‌شود و مانند كسي كه در جستجوي تحقق روياهايش زندگي مي‌كند، رنج نخواهد كشيد.

مديريت ارتباطات

 • 7,900 تومان

مهارت در ايجاد رابطه‌ي مناسب با ديگران بر توانايي‌ها و اعتماد به نفس ما مي‌افزايد؛ استعداد و دست‌آوردهايمان را مي‌‌نماياند و احترام و قدر‌داني ديگران را جلب مي‌كند. هرچه بهتر با ديگران رابطه برقرار كنيم؛ مسئوليت‌هاي خود را بهتر اجرا مي‌كنيم در نتيجه در حرفه‌ي خود موفق‌تر بوده و درآمد بيشتري خواهيم داشت. هدف از ترجمه اين كتاب؛ تقويت توانايي برقراري ارتباطي اثربخش و نيز توانايي تفاهم با ديگران است.

امنيت در ريسك‌پذيري است (قوانين تغيير كرده‌اند)

 • 8,900 تومان

بسياري از مشكلات انسان، نسبتي مستقيم با طرز نگرش او به جهان هستي دارد، زيرا در صورتي كه نگاه وي منطبق بر حقيقت نباشد و او در ناآگاهي خويش از قوانين هستي، به قضاوت درباره‌ي حوادث و وقايع بپردازد، به تضادهاي دروني و بيروني مي‌رسد و خود را در جهان هستي سرگردان و بي‌پناه مي‌بيند. انتشار اين كتاب در بسياري از نقاط گيتي با اقبالي بي‌سابقه روبه‌رو شد، به نحوي كه ظرف مدتي كوتاه، 3 ميليون نسخه از آن به 10 زبان منتشر گرديد و عنوان پرفروش‌ترين كتاب در سراسر جهان را به خود اختصاص داد. نويسنده در سراسر كتاب بر الگوهايي جديد تاكيد خواهد كرد و مي‌كوشد وصفي از انساني غني به‌ دست دهد.

صفحه‌ی 1