فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
چه بر تو گذشته است
 • 125,000 تومان
 • با تخفیف: 125,000 تومان
موضوع مرگ و زندگي (آن چه در انتها از دستاوردهاي عشق و معنويت بر جاي مي ماند)
گذر از عشق‌هاي سمي
 • 92,000 تومان
 • با تخفیف: 92,000 تومان
چگونه پروانه شدم
 • 140,000 تومان
 • با تخفیف: 140,000 تومان

مردان بچه‌ننه (تحليل روانشناسي و شناخت مرداني كه با مادر خود ازدواج عاطفي كرده‌اند و آسيب‌هاي ناشي از آن)

 • 158,000 تومان

كتاب مردان بچه‌ننه معماها ورمزهاي فراواني را مي‌گشايد و تكه‌هاي گمشده بزرگ پازلي گيج‌كننده را كنار يكديگر قرار مي‌دهد. اين كتاب از گران‌سنگ‌ترين ترجمه‌هاي روانشناسي در ايران و دنياست كه چشمان جامعه مردان، زنان، مادران وهمسران را به حقايقي ژرف و بسيار مهم مي‌گشايد كه تاكنون كمتر، نگاهي واقعي و روان‌شناختي به گونه‌اي كه حق موضوعي به اين مهمي را ادا كرده باشد، به آن انداخته شده است. مطالعه اين كتاب، كه مطرح‌ترين روانشناسان و محققان و مشاوران شناخته شده در اين حوزه، آن را براي كمك و راهنمايي مردان نگاشته‌اند، به تمامي مردان، زنان، همسران، به ويژه مادران توصيه مي‌شود...

چه بر تو گذشته است

 • 125,000 تومان

دراين كتاب، اپرا وينفري، از تاثيرگذار‌ترين شخصيت‌هاي عصر حاضر، و دكتر پري، محقق و عصب‌شناس و روان‌پزشك سر‌شناس، نتايج بيش از سي سال تحقيقات و تجربيات خود را درباره علل رفتار‌ها و واكنش‌ها و احساسات آدمي، در قالب گفت و‌گو و پرسش و پاسخ‌هايي ملموس، به شكلي باور‌نكردني و روشنگرانه به تصوير مي‌كشند. مباحث علمي و قابل‌ فهم مطرح‌شده در «چه بر تو گذشته است» حاكي از اطلاعاتي ضروري و جالب در زمينه خود‌شناسي،ديگر‌شناسي، تربيت فرزند، مردم‌شناسي و جامعه‌شناسي است. با مطالعه اثر حاضر، خوانندگان علت بسياري از رفتار‌هايشان را درمي‌يابند و در‌پي اين رمز‌گشايي‌ها به درك درست‌تر و واقعي‌تري از تاثير اتفاقات و تجربيات گذشته بر شخصيت كنوني و دليل عملكرد‌هاي خود دست مي‌يابند.

موضوع مرگ و زندگي (آن چه در انتها از دستاوردهاي عشق و معنويت بر جاي مي ماند)

 • 81,000 تومان

اروين يالوم از سرشناس‌ترين و اثرگذارترين روان‌پزشكان و روان‌شناسان عصر حاضر و نويسنده‌ پرفروش‌ترين رمان‌هاي روانشناسي دنيا است. در اين كتاب، او وقايع سال آخر زندگي مشتركش با مريلين را براي طرفداران بي‌شمارش در سراسر دنيا بازگو مي‌كند. آنها وقتي پس از گذشتِ بيش از شصت‌وپنج سال زندگي عاشقانه و موفق و پرثمر كنار يكديگر درمي‌يابند كه مريلين به بيماري لاعلاج مولتيپل ميلوما مبتلا شده است و فرصت زيادي ندارد، به پيشنهاد مريلين، وقايع و تجربيات و جزئيات بي‌بديلي را تا آخرين لحظات حيات او به تصوير مي‌كشند. در حين نگارش كتاب، مريلين در پي رنج و درد شديد ناشي از بيماري، با برگزيدن «مرگ انتخابي» در حضور گروه پزشكي، زندگي را بدرود مي‌گويد و همسرش، اروين، را تنها مي‌گذارد. اروين به نگارش كتاب همچنان ادامه مي‌دهد و آن را به پايان مي‌رساند.

گذر از عشق‌هاي سمي

 • 92,000 تومان

در اين كتاب سوزان فوروارد، روانشناس سرشناس و متخصص حوزه روابط بين فردي، به مهم‌ترين موضوع انساني، يعني عشق و احساسات و روابط عاشقانه، به ويژه در قالب عشق‌هاي افراطي و ناسالم كه خط قرمزهاي هيجانات و احساسات خوشايند و لطيف عاشقانه و لذت‌بخش را رد كرده‌اند و درواقع، به رفتاري وسواسي و آسيب‌زننده و حتي خطرناك تبديل شده‌اند مي‌پردازد. عشق‌هايي كه يكي از طرفين رابطه را ترك كرده و رفت ا‌ست، اما طرف مقابل حاضر به پذيرش اين موضوع نيست، بلكه پيگير و سمج است و براي دستيابي به خواسته‌اش تهديد مي‌كند و گاه دست به اعمال غيرمنطقي يا ابلهانه مي‌زند. در اين كتاب سوزان فوروارد با مطرح‌كردن نمونه‌هاي واقعي مراجعانش، نه‌تنها تصويري از تفاوت عشق و دوست‌داشتن سالم و همچنين ناسالم نشان مي‌دهد، بلكه با ارائه‌ي مثال‌هاي كاربردي از مراجعانش، براي مواجهه و كنارآمدن با اين‌گونه احساسات فلج‌كننده، راهكارها و روش‌هايي عملي در اختيار خوانندگان قرار مي‌دهد و قدم به قدم به آنان كمك مي‌كند كه به زندگي عادي خود بازگردند.

مادران سمي و آسيب‌هاي وارد بر دختران (راهنماي كاربردي براي كمك به دختراني كه در دامان مادري خودشيفته منفعل افسرده سلطه‌جو كمال‌طلب متوقع پرورش يافته‌اند)

 • 120,000 تومان

دخترها معمولا از مادرشان شكايت نمي‌كنند تا مبادا از جانب ديگران مورد قضاوت شماتت يا نصيحت قرار گيرند و به قدرنشناسي متهم شوند. اما بر خلاف باور رايج بهشت زير پاي همه مادران نيست. صرفا فرزندآوري هيچ زني را يك شبه به مادري دانا و شايسته تبديل نمي‌كند. مطب روان‌درمان‌گران مملو از مراجعاني است كه به شدت از جانب مادر خود آسيب روحي يا جسمي ديده‌اند. سوزان فوروارد در اين كتاب با ذكر مثال‌هايي واقعي به تحليل و شناخت مادراني ميّ‌پردازد كه به شيوه هاي مختلف به فرزندشان آسيب مي‌‌رسانند و راه‌حل‌هايي كاربردي و عملي را كه در مطب به بيمارانش ارائه مي‌دهد با خوانندگانش در ميان مي‌گذارد.

چگونه پروانه شدم

 • 140,000 تومان

دكتر اروين يالوم، روان‌درمان‌گر برجسته و نويسنده ده‌ها كتاب پر آوازه در زمينه روان‌درماني، در اين كتاب كه آخرين اثر او نيز هست، درباره زندگي خودش مي‌گويد گه چگونه در كودكي به همراه پدر و مادر بي سواد و تهي‌دستش به خاك آمريكا قدم گذاشت و به انساني تبديل شد كه با روش‌هاي درماني و نوشته‌هايش ديدگاه و زندگي ميليون‌ها نفر را در سرتاسر دنيا تغيير داد. از آثار او مي‌توان به «وقتي نيچه گريست»، «روان‌درماني اگزيستانسيال»، «دژخيم عشق» و «روان‌درماني گروهي: مباحث نظري و كاربردي» اشاره كرد.

صفحه‌ی 1