فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
5 زبان عذرخواهي (راز داشتن روابط سالم)
 • 98,000 تومان
 • با تخفیف: 98,000 تومان
رهبر خودآگاه (از توانايي‌هاي خود بهره ببريد و توانمندي‌هاي تيم خود را كشف كنيد)
رهبري در موقعيت‌هاي دشوار (غلبه بر بزرگ‌ترين چالش‌ها، با استفاده از شجاعت و اعتماد به نفس)
روانشناسي جديد پيروزي (10 ويژگي برندگان قرن 21)
 • 68,000 تومان
 • با تخفیف: 68,000 تومان
1 تصميم (اولين قدم به سمت 1 زندگي بهتر)
 • 63,000 تومان
 • با تخفیف: 63,000 تومان
جهان خود را تغيير دهيد (هركس هركجا كه باشد مي‌تواند تغييري ايجاد كند)
افكار منفي را رها كن (آرامش ذهن وخوشبختي را در هر روز زندگي‌ات پيدا كن)
كنترل قدرت كلام (ارتباط آگاهانه با تغيير ذهن ، تغيير انتخاب‌ها و تغيير زندگي)
24/6 (روزه تكنولوژي 1 روز در هفته)
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
از شغل آزاد تا آزادي
 • 60,000 تومان
 • با تخفیف: 60,000 تومان
چگونه در اين دنياي مزخرف انسان بمانيم (تمرينات مراقبه براي رسيدن به يك زندگي واقعي)

5 زبان عذرخواهي (راز داشتن روابط سالم)

 • 98,000 تومان

در اين اثر گري چاپمن به شما كمك مي‌كند تا روابطي را كه به دست خود خراب كرده‌ايد بازسازي كنيد. او به شما مي‌آموزد شفاي واقعي زماني حاصل مي‌شود كه شما پنج زبان عذرخواهي را ياد بگيريد: . ابراز پشيماني: «متاسفم!» . قبول مسئوليت: «من اشتباه كردم.» . جبران خطا: «چگونه مي‌توانم آن را درست كنم؟» . تغيير هدفمند: «من براي جلوگيري از تكرار، كاري خواهم كرد.» . درخواست بخشش: «آيا مي‌توانم از صميم قلب تقاضاي بخشش كنم؟»

رهبر خودآگاه (از توانايي‌هاي خود بهره ببريد و توانمندي‌هاي تيم خود را كشف كنيد)

 • 58,000 تومان

عدم خودآگاهي بزرگ‌ترين مانعي است كه رهبران براي توسعه كسب و كار، اثربخشي و پيشرفت خود با آن رو به رو هستند. رهبر خودآگاه، اثر دكتر جان سي. مكسول، به هر رهبري كمك مي‌كند تا خودآگاه، متمركز و مطمئن‌تر عمل كند. در اين اثر كوتاه و درعين‌حال روشنگر، شما ياد خواهيد گرفت كه چگونه: كارآيي خود را در جايگاه يك رهبر بسنجيد؛ انتخاب‌هايي داشته باشيد كه به موفقيت مي‌انجامند؛ اشتباهات خود را كشف و تصحيح كنيد؛ به كمك تيمتان رهبري خود را ارتقا دهيد؛ معاملات مناسب حرفه خود را پيش گيريد. جان مكسول، كه تأثيرگذارترين متخصص رهبري در جهان است و پنجاه سال سابقه رهبري و تدريس دارد، به شما كمك مي‌كند تا بهترين رهبر در حوزه مديريتي خود باشيد. و اما چه كساني بايد اين كتاب را بخوانند؟ مردان و زنان در هر سني. رهبراني كه مي‌خواهند از مديريت خرد بهره ببرند، با ملايمت انتقاد كنند و اعتبار خود را به ديگران اثبات كنند. مديراني كه در پي شناسايي نقاط قوت خود، يادگيري بهتر و بهبود مهارت‌هاي گوش دادن هستند. وقتي رهبران توانمندي‌هاي خود را به‌وضوح نمي‌بينند، نقاط قوت و ضعف خود را درك نمي‌كنند يا به تعاملات منفي‌شان با تيم خودآگاه نيستند، تأثيرگذاري خود را محدود و اثربخشي خود را تضعيف مي‌كنند. بر همين اساس، جان مكسول به شما پيشنهاد مي‌دهد كه به رهبري خودآگاه تبديل شويد.

رهبري در موقعيت‌هاي دشوار (غلبه بر بزرگ‌ترين چالش‌ها، با استفاده از شجاعت و اعتماد به نفس)

 • 42,000 تومان

رهبري در موقعيت‌هاي دشوار، اثر كاملا جديد جان سي مكسول، راهنماي نهايي براي كمك به تيم شماست تا در شرايط نامنتظره ايستادگي كنيد و حتي رشد يابيد. مكسول به رهبران كمك مي‌كند تا چالش‌هاي اصلي تيم خود را شناسايي كنند، بدهي‌هاي خود را بررسي كنند و هر چالشي را فرصتي كنند براي تجديد نظر در شيوه انجام دادن كارها. او سرانجام به رهبران ابزار كاري مي‌دهد تا به كمك آن، تيم‌هاي خود را در بحبوحه شرايط سخت رشد دهند...

روانشناسي جديد پيروزي (10 ويژگي برندگان قرن 21)

 • 68,000 تومان

در دهه هفتاد ميلادي، دنيس ويتلي كلاسيك پرفروش روانشناسي پيروزي را در 6 كاست ضبط و منتشر كرد و از همان زمان نامش بر زبان‌ها جاري شد؛ اما از آن زمان تاكنون تغييرات بسيار زيادي در جهان رخ داده است كه در آن زمان پيش‌بيني نمي‌شد. ما از اواخر عصر صنعتي به عصر ديجيتال و فراتر از آن وارد شده‌ايم؛ تغييري كه محور آخرين اثر دنيس ويتلي، «روانشناسي جديد پيروزي»، است و نويسنده، به سبكي توصيفي، در اين اثر خود ايده‌هايي جديد ارائه داده و تكنيك‌هاي قابل اجرايي را براي رسيدن به تسلط بر خود در قرن 21 مطرح كرده است؛ البته با چاشني شوخ‌طبعي. و اما آنچه دنيس ويتلي در اين كتاب آورده است: - رويكرد ما در رويارويي با ديجيتالي شدن بازار فروش و كسب و ‌كار و حتي زندگي‌هاي شخصي‌مان چگونه بايد باشد؟ - چگونه با كمك پيشرفت‌هاي علمي، به‌خصوص علم عصب‌شناسي، عادت‌هاي جديدي بسازيم و ذهن خود را تغيير دهيم؟ - مد عصر حاضر در بازار فروش، تا چه حد بر موفقيت‌هاي حرفه‌اي و كارآفريني تأثير گذاشته است؟ - تغييرات اساسي در ضوابط و عرف جامعه چه تأثيراتي روي پيدا كردن معنا در زندگي، گسترش شادماني شخصي و همچنين پرورش روابط شخصي گذاشته است؟ اين اثر آميخته‌اي از محتويات عملي و متحول‌كننده است كه استفاده از آنها بسيار ساده و با ذات حقيقي و شهرت نويسنده آميخته شده است.

مغز شما هميشه گوش ميدهد (مهار اژدهايان درونتان كه خوشبختي عادت ها و تمايلات شما را كنترل مي‌كنند)

 • 115,000 تومان

نويسنده پرفروش نيويورك تايمز‏‏، دكتر دنيل آمن، در اين كتاب شما را به سلاح‌هاي قدرتمندي مجهز مي‌كند تا به كمك آن‌ها بتوانيد با اژدهايان دروني خود، كه بر مغزتان آتش مي‌دمند و لذت و رضايت خاطرتان را از بين مي‌برند، بجنگيد. مغز شما هميشه به اين تاثيرات پنهان گوش مي‌دهد و تا زماني كه آن‌ها را تشخيص ندهيد و با آن‌ها مقابله نكنيد، اين اژدهايان مي‌توانند خوشبختي شما را بدزدند، روابط و سلامتي‌تان را ويران كنند. دنيل آمن در مغز شما هميشه گوش مي‌هد از غلبه بر اين اژدهايان سخن مي‌گويد: . اژدهاياني از گذشته كه دردناك‌ترين احساسات شما را بيدار مي‌كنند. . اژدهايان از افكار منفي كه به شما حمله مي‌كنند و اتضطراب و افسردگي‌تان را تقويت مي‌كنند. . ديگران و اژدهايانشان كه در زندگي شما حضور دارند و با شما مي‌جنگند. . عادت‌هاي بد اژدهايانشان كه در زندگي شما حضور دارند و با شما مي‌جنگند. . عادت‌هاي بد اژدهايان كه احتمال اضافه وزن، ضعف و كم‌كاري را در شما افزايش مي‌دهند. . اژدهايان معتاد كه باعث مي‌شوند كنترل سلامتي، ثروت و روابط خود را از دست بدهيد. . برنامه ريزي اژدهايان تبليغ‌كنندگان و سايت‌هاي رسانه‌هاي اجتماعي كه توجه شما را به سرقت مي‌برند. با مطالعه اين كتاب، مي‌آموزيد كه چگونه اين اژدهايان مضر را تشخيص دهيد و آن‌ها را از بين ببريد و احساس ناراحتي، ديوانگي، عصبي يا خارج از كنترل بودن را متوقف كنيد و شادتر و آرام‌تر باشيد و بر زندگي و سرنوشت خود مسلط بمانيد.

1 تصميم (اولين قدم به سمت 1 زندگي بهتر)

 • 63,000 تومان

به‌طور تقريبي روزانه سي‌وپنج‌هزار تصميم مي‌گيريم. همين لحظه دست‌ كم يك تصميم گرفته‌ايم كه تأثير شگرفي بر تمام جنبه‌هاي زندگي‌مان مي‌گذارد. اما كتاب يك تصميم درمورد اين نيست كه قدمي بزرگ و پرقدرت برداريم. «يك تصميم» يعني هر روزمان را با مهم‌‌ترين تصميم شروع كنيم: تصميم بگيريم خودِ واقعي‌مان باشيم. اين تصميمي است براي اينكه بدانم چه كسي هستم، براي اينكه خودم باشم و خودم را همان‌طور كه هستم نشان دهم. اگر خود را با چالشي جديد روبه‌رو ديده‌ايد، اگر مي‌خواهيد مسير زندگي‌تان را تغيير دهيد يا به‌دنبال تحول كامل هستيد، مايك باير با اين كتاب قدرتمند به شما كمك مي‌كند تا با خودِ حقيقي‌تان ارتباط برقرار كنيد و در نتيجه زندگي‌تان خودِ حقيقي شما را به نمايش بگذارد. با كمك اين كتاب مي‌توانيد موانع سر راهتان را به فرصت تبديل كنيد. يك تصميم طرحي عملي و الهام‌بخش است و به شما كمك مي‌كند زندگي‌تان را بهتر كنيد، هدفتان را پيدا كنيد، سلامت ذهن و روابطتان را بهبود ببخشيد، روي سلامت جسمتان كار كنيد و حتي پول بيشتري به دست بياوريد.

جهان خود را تغيير دهيد (هركس هركجا كه باشد مي‌تواند تغييري ايجاد كند)

 • 62,000 تومان

جان سي. مكسول و راب هاسكينز در جهان خود را تغيير دهيد به شما مي‌آموزند كه چگونه اهداف خود را شناسايي كنيد - براي به وجود آمدن تغيير با ديگران همكاري كنيد - تاثير خود را بر جهان بسنجيد و به پيشرفت خود ادامه دهيد - يادتان باشد نيازي نيست نگران تغيير كل جهان باشيد. اگر فقط بتوانيد اوضاع را براي يك نفر در جهان‌تان بهتر كنيدء حقيقتء لذت و خوشنودي را براي ايجاد تفاوت تجربه خواهيد كرد. مهم نيست چه سني داريدء مهم نيست تا به حال چه كاري كرده‌ايد يا چه كاري نكرده‌ايدء هرگز براي انجام دادن كاري كه جهان‌تان را تغيير مي‌دهد دير نيست.

افكار منفي را رها كن (آرامش ذهن وخوشبختي را در هر روز زندگي‌ات پيدا كن)

 • 98,000 تومان

تعجبي ندارد كه چرا نمي‌توانيد آرام بگيريد: ليست كارهايي كه بايد انجام دهيد تبديل به طومار بلند بالايي شده استء موجودي حساب بانكي‌تان مدام كم مي‌شودء از اينكه بيشتر با والدينتان تماس نمي‌گيريد عذاب وجدان داريد و احتمالا پروژه‌هايي كه موقع سر كار تحويل بدهيد هيچ‌وقت تمامي ندارد. به شدت نياز به فرصتي براي استراحت داريدء اما حتي وقت دوش گرفتن هم نداريدء چه برسد به ورزش و مديتيشن. در اين كتاب كيت پتريو ونينا پيوروال <راه رسيدن به آرامش با وجود تمام مشغله‌هاي زندگي> را با شما به اشتراك مي‌گذارند. آن‌ها از طريق ده‌ها سال تمرين و آموزش به ديگران موفق به كسب اين دانش شده‌اند. ياد بگيريد كه زندگي‌تان را با نگرشي متفاوت ببينيدء روزي يك قدم برداريد واجازه ندهيد آرامشتان منتهي به آشفتگي شود. و يادتان باشد چسبيدن به افكار منفي هيچ فايده‌اي ندارد.

كنترل قدرت كلام (ارتباط آگاهانه با تغيير ذهن ، تغيير انتخاب‌ها و تغيير زندگي)

 • 59,500 تومان

آيا هرازگاهي دقت مي‌كنيد كه اين جملات منفي و محدودكننده چه آسيبي به ذهن، انتخاب‌ها و زندگي شما مي‌زنند؟ تكرار مداوم اين پيام‌ها مي تواند الگوي افكارتان را شكل دهد و شما را در دام طرز فكري بيندازد كه به راحتي نتوانيد خود را از آن رها كنيد، كلامي كه استفاده مي‌كنيد خواه ناخواه معمار زندگي شماست. مري شورز، كارآفرين و متخصص ارتباطات، پس از سال‌ها تجربه شخصي و پژوهش، به اين نتيجه رسيده كه موضوع مشترك متحول‌كننده‌اي در سنت‌هاي باستاني و مباني معنوي وجود دارد كه توسط متخصصان علمي هم به اثبات رسيده است. همه آن‌ها روي اين حقيقت تكراري هم‌نظرند: كلام قدرت خلق و دگرگوني دارد. كنترل قدرت كلام راهنماي شما براي خلق زندگي‌اي همسو با آرزوها و خواسته‌هايتان است. با تمرين‌هاي كاملا آزمايش شده، پژوهش‌ها، توصيه‌ها و داستان‌هاي شخصي اين كتاب، مي توانيد كم كم قدرت شگفت‌انگيز كلام را تجربه كنيد و شيوه استفاده از كلام صحيح را بياموزيد تا قدرت آن را براي خلق واقعيتي جديد آزاد كنيد....

24/6 (روزه تكنولوژي 1 روز در هفته)

 • 35,000 تومان

تيفاني شلين در كتاب 24/6 به شما نشان مي‌دهد كه روزه تكنولوژي، 24 ساعت در هفته، چه تاثيري روي مغز، بدن و روح مي‌گذارد. او شما را به سفري جالب و شورانگيز مي‌برد و راه‌حلي براي زندگي 24/7 ارائه مي‌دهد: خاموش كردن تمام صفحات تكنولوژي به مدت 24 ساعت در هفته. او از اين تجربه حدودا 10 ساله سخن مي‌گويد و تدبير و شوخ‌طبعي داستانش را با همه به اشتراك مي‌گذارد، درس‌هايي كه از اين سبك زندگي آموخته را به شما پيشنهاد مي‌كند و طرحي ارائه مي‌دهد كه اين سبك را در زندگي‌تان پياده كنيد. او مسير پيش رو را از نظر عصب‌شناسي، فلسفي، روانشناسي و تاريخي بررسي مي‌كند و به ما نشان مي‌دهد كه چرا بايد اين آيين را به زندگي‌هايمان برگردانيم.

از شغل آزاد تا آزادي

 • 60,000 تومان

اين كتاب در مورد پول، سهام يا سرمايه‌گذاري نيست. هيچ جدول و فرمول و نموداري هم ندارد. حتي نمي‌خواهد سعي كند كه شما پول بيشتري دربياوريد. اين كتاب درباره آزادي‌ست. درباره خلق زمان. درباره زندگي كردن بدون شغلي كه از آن متنفريد. درباره خلق يك زندگي كه به جاي انجام كارهاي روزمزه و پول درآوردن براي پرداخت چيزهايي كه قبلا خريده‌ايد، كاري را انجام بدهيد كه از آن لذت مي‌بريد. درباره رد اين ديدگاه معروف است كه مي‌گويد: «كار عادي خودت را انجام بده. اين كار علاوه بر جايگاهي كه هم اكنون داري تو را به همه‌جا مي‌رساند.»

چگونه در اين دنياي مزخرف انسان بمانيم (تمرينات مراقبه براي رسيدن به يك زندگي واقعي)

 • 45,000 تومان

چگونه در اين دنيا مزخرف انسان بمانيم؟ اين كتاب پاسخي جديد و دلنشين به اين سوال مهم است. اگر قبلا مراقبه را امتحان كرده‌اي اما اثربخش نبوده تو را درك مي‌كنيم. احتمالا به تو گفته‌اند كه در اتاقي تاريك روي يك متكا بنشين مديتيشن كن و نفس‌هايت را بشمار. اما مراقبه به اين معنا نيست كه خودمان را از مشكلات در جهان جدا كنيم. بلكه به ما ياد مي‌دهد چگونه به سمت مشكلات برويم با رنج تك‌تك موجودات زنده ارتباط برقرار كنيم و با اين كار رنج خودمان را در آغوش بكشيم تا بهبود يابيم متحول شويم رشد كنيم و در نهايت به آرامش برسيم.

1  2  صفحه‌ی 1