فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
انجام تكليف درسي بدون دل‌آشوبه (ويژه كودكان دبستاني)
انضباط موثر براي كودكان 2 تا 12 ساله (1 2 3 جادويي)
زندگي دروني فرزندان طلاق (سرگردان بين 2 دنيا)
 • 24,000 تومان
 • با تخفیف: 24,000 تومان
والدين موثر فرزند مسئول
 • 48,000 تومان
 • با تخفیف: 48,000 تومان
مشق بدون اشك
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان

انجام تكليف درسي بدون دل‌آشوبه (ويژه كودكان دبستاني)

 • 80,000 تومان

انجام دادن تكاليف درسي گاهي بسيار طاقت‌فرساست. اما هر مدرسه‌اي برويد، اين تكاليف همراه شماست و دست از سرتان برنمي‌دارند. تكليف چيزي است كه ناچار بايد انجامش بدهيد و ياد بگيريد چطور از پس اين كار برآييد بدون اينكه حالتان به هم بخورد و كفرتان در بيايد. كتاب انجام تكليف درسي بدون دل‌آشوبه توصيه‌هايي سازنده براي شروع كردن، انجام دادن و پايان دادن به تكاليف دارد. روش نويسنده اين است كه راهكارهاي خود را با زبان طنز به خوانندگان ارائه مي‌كند، زيرا خنده باعث آسان‌تر شدن يادگيري مي‌شود. با خواندن اين كتاب، كودكان ياد مي‌گيرند چگونه برنامه‌اي براي انجام دادن تكاليفشان طراحي كنند كه طبق آن مثلا ابتدا به سخت‌ترين تكليف‌ها مشغول شوند. در اين كتاب عوامل حواس پرت‌كن مدرن مانند اينترنت، شبكه‌هاي اجتماعي و ابزارهاي الكترونيكي با تصويرهاي طنزآميز بررسي شده‌اند. با رعايت توصيه‌هاي اين كتاب ديگر انجام دادن تكاليف نه تنها براي شما سخت و آزاردهنده نيست، بلكه تفريحي است بين تفريحات ديگرتان.

انضباط موثر براي كودكان 2 تا 12 ساله (1 2 3 جادويي)

 • 90,000 تومان

در اين كتاب براي شما برنامه‌اي سرگرم‌كننده با فرزندانتان فراهم شده است تا بر امور خانه‌تان كنترل داشته باشيد و از حضورشان لذت ببريد. براي اين منظور، به شما كمك مي‌كند حد و مرزهايي براي فرزندانتان تعيين كنيد. نويسنده وظيفه دشوار والد بودن را در سه گام جداگانه شرح مي‌دهد: 1. كنترل رفتارهاي زشت و نامناسب: با آموختن تكنيك‌هايي بسيار ساده براي دست كشيدن فرزندان از كارهايي كه نمي‌خواهند كنار بگذارند. 2. تشويق رفتارهاي خوب: با آموختن چندين روش موثر براي تشويق فرزندان براي انجام دادن آنچه والدين مي‌خواهند. 3. تقويت رابطه با فرزندان: با آموختن تكنيك‌هايي قدرتمند كه پيوند ميان والدين و فرزندان را قوي‌تر مي‌كنند.

راهنماي فرزندپروري در خانواده تك‌سرپرست (6 راهكار براي پرورش فرزندان شاد و سالم در خانواده تك‌سرپرست)

 • 75,000 تومان

طي سال‌هاي اخير در حوزه فرزندپروري نوآوري‌هايي از جوامع غربي آغاز شده و به تدريج به بيش‌تر جوامع دنيا رخنه كرده است. يكي از اين پديده‌ها، ميل به استقلال در والديني كه به هر دليل همسر خود را از دست مي‌دهند و وظايف خطير فرزندپروري را با تمام مشكلاتش شخصا به عهده مي‌گيرند. نويسنده در كتاب «راهنماي فرزندپروري در خانواده تك‌سرپرست» وظايف و دشواري‌هاي زندگي يك والد تك‌سرپرست و رابطه او با فرزندانش را مورد بحث قرار مي‌دهد. موردي كه از نظر فرهنگ ما غريب به نظر مي‌آيد - ولي وجود دارد - وضعيت زنان و مرداني است كه خارج از رويه رسمي ازدواج، با هم زندگي مي‌كنند - اين روش به دليل سفيد ماندن شناسنامه، در ايران به ازدواج سفيد مشهور شده است- و ناخواسته صاحب فرزند مي‌شوند. علاوه بر موارد فوق، مسائلي مانند مرگ يكي از والدين و چگونگي رفتار والد ديگر با فرزندان، و درباره نحوه كنار آمدن با اين مصيبت، بحث شده است. همچنين، به ازدواج مجدد تك‌سرپرست‌هاي خانوار پرداخته شده و راهكارهايي در مورد ازدواجي كه حداقل فشار را به فرزند والد تك‌سرپرست وارد مي‌آورد، ارائه شده است. در ضمن، رابطه همسر جديد و فرزندانش با فرزندان شما، مورد بحث قرار گرفته است.

زندگي دروني فرزندان طلاق (سرگردان بين 2 دنيا)

 • 24,000 تومان

قبل از طلاق، همه راه‌هاي رفع اختلافات زندگي گذشته را واكاوي كنيد. اين كتاب: با اصل طلاق مخالف نيست، ولي در تعارضات خانوادگي آن را آخرين راه مي داند. براي والديني طراحي شده است كه يا در شرف طلاق‌اند يا به طلاق فكر مي‌كنند، اما سرنوشت فرزندانشان را نيز در اولويت قرار مي‌دهند. براي قضاتي نوشته شده كه در چارچوب قوانين و حقوق زوجين تصميم مي‌گيرند و مي‌كوشند به آينده فرزندان از ديدگاه روان‌شناختي نيز توجه كنند. براي وكلايي نوشته شده است كه فقط به فكر برنده شدن در دفاع از موكلشان نيستند و آينده فرزندان طلاق را نيز در نظر مي‌گيرند. براي مشاوران و متخصصان سلامت رواني نوشته شده است كه فقط به شرايط آشفته زمان حال خانواده فكر نمي‌كنند و خانواده و فرزندان طلاق را نيز در نشر مي گيرند. و در نهايت، براي همه ما نوشته شده كه شهامت داريم برنامه‌هاي از پيش تنظيم شده را كه با نياز‌هاي امروزمان هماهنگي ندارد، كنار بگذاريم.

والدين و نوجوانان (چگونه با نوجوانان كنار بياييم) آموزش روشمند پدران و مادراني كه مي‌خواهند والديني كارآمد براي نوجوانانشان باشند

 • 50,000 تومان

در اين كتاب رويدادهايي مطرح شده كه در هر جامعه‌اي به طور قطع پيش مي‌آيد، ولي بعضي جوامع به علت قبح عمل، از بيان آن چشم‌پوشي مي‌كنند و چشمان خود را در برابر واقعيت مي‌بندند تا آن را نبينند و چيزي از آن نشنوند. يكي از رويدادها، بيداري جنسي فرزندان در نوجواني است. اگر نوجوانان در اين سن، اطلاعات درستي در مورد تمايلات غريزي خود پيدا نكنند، ممكن است دچار عواقبي شوند كه به هيچ وجه قابل جبران نباشد. در اين كتاب گاه با صحنه‌هايي روبرو مي‌شويم كه ممكن است خانواده‌ها از بيان و حتي خواندن آنها امتناع ورزند، ولي احتمال دارد هر يك از آنها در هر زماني و در هر خانه‌اي اتفاق بيفتد. مثلا فلان نوجوان با نوجوان ديگري از اقوام يا همسايگان در خانه تنها هستند كه پدر و مادر سر مي‌رسند و ... . در اين كتاب، ضمن شناسايي ويژگي‌هاي نوجوانان، مشكلاتي كه ممكن است سر راه آنان قرار گيرد مطرح شده است.

والدين موثر فرزند مسئول

 • 48,000 تومان

كتاب ((والدين مؤثر فرزند مسئول)) به منظور راهنمايي والدين در رفتار با فرزندانشان تدوين شده، و در واقع درباره روابطي است كه در بالا از آن ياد كرديم. گاهي نيز نيم‌نگاهي به رابطه فرزندان با يكديگر دارد، از آنجا كه در اين كتاب عبارت‌هاي والدين مؤثر و فرزند مسئول پيوسته تكرار و در طول كتاب بر مسئوليت كودك و تاثير اولياء تاكيد شده است.

مشق بدون اشك

 • 55,000 تومان

هدف اين كتاب آن است كه زماني را كه صرف انجام تكاليف درسي بچه‌ها مي‌كنيد،‌ هم براي شما و هم براي آنها مثبت و موثر سازد. تكاليف درسي براي والدين فرصتي را فراهم مي‌آورد تا در زمينه موفقيت فرزندانشان در مدرسه، به آنان كمك كنند و براي فرزندان شايد نخستين فرصتي باشد كه به آنها امكان دهد مسئوليت زندگي خود را به عهده بگيرند و از موفقيت امري مهم احساس رضايت كنند.

صفحه‌ی 1