فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
قانون جذب آبراهام (مباني آموزه‌هاي آبراهام)
 • 39,900 تومان
 • با تخفیف: 39,900 تومان
هديه‌اي براي تغيير
 • 16,000 تومان
 • با تخفیف: 16,000 تومان
تفكر مثبت (سوپ جوجه براي روح) 101 داستان الهام‌بخش در مورد شمارش نعمت‌ها و نگرش مثبت
شلخته نباش براي خانم‌ها و آقايان
 • 4,000 تومان
 • با تخفیف: 4,000 تومان
بله يا خير انتخاب با شماست
 • 4,000 تومان
 • با تخفیف: 4,000 تومان
اعتماد هوشمندانه
 • 89,900 تومان
 • با تخفیف: 89,900 تومان
قدرداني شيوه‌اي براي زندگي
 • 58,900 تومان
 • با تخفیف: 58,900 تومان
هنر برقراري ارتباط
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
قدرت بخشيدن (چگونه بخشيدن همه ما را توانگر مي‌كند ايجاد فراواني در منزل سر كار و در جامعه)
لاغري با ان ال پي (بدون گرفتن رژيم لاغرتر و سالم‌تر شويد)
بينديشيد و ثروتمند شويد
 • 89,900 تومان
 • با تخفیف: 89,900 تومان

قانون جذب آبراهام (مباني آموزه‌هاي آبراهام)

 • 39,900 تومان

اين كتاب مباني قدرتمند آموزه‌هاي بديع آبراهام را ارائه مي‌دهد و به شما مي‌آموزد چگونه هر چيزي خواسته يا ناخواسته از طريق قدرتمندترين قانون كائنات كه همانا قانون جذب است به سمت شما كشيده مي‌شود. به احتمال قوي شما اين ضرب‌المثل‌ها را شنيده ايد: همانند، همانند را جذب مي‌كند. كن هم‌جنس با هم‌جنس پرواز. يا به هرچه فكر كنيد همان را به دست خواهيد آورد. با اينكه عده‌اي از بزرگ‌ترين آموزگاران تاريخ به اين قانون اشاره كرده‌اند، استر و جري هيكس در اين كتاب پرفروش خود به قدري شفاف آن را توضيح داده‌اند كه كسي نظير آن را نديده است. شما در اين كتاب با قوانين فراگيري آشنا خواهيد شد كه بر جهان هستي حكمراني مي‌كنند و ديگران را وادار مي‌كنند به نفع شما كار كنند.

هديه‌اي براي تغيير

 • 16,000 تومان

تنها تصميمي كه بايد بگيريم اين است كه با زماني كه در اختيار داريم ، چه كنيم. زندگي ما با تصميم‌هايي شكل مي‌گيرد، كه در وقت مناسب خودشان آنها را مهم نمي‌دانيم. حتي يك تصميم درست، اگر خيلي دير گرفته شود، غلط از آب در مي‌آيد.

تفكر مثبت (سوپ جوجه براي روح) 101 داستان الهام‌بخش در مورد شمارش نعمت‌ها و نگرش مثبت

 • 79,900 تومان

به كمك احتياج داريد؟ به قول نورمن وينست پيل: «افكارتان را عوض كنيد تا دنيايتان عوض شود.» اين داستان‌ها به شما كمك مي‌كنند در اين كار موفق شويد. 101 داستان واقعي در مورد اين كه چطور مثبت انديشيدن مي‌تواند زندگيتان را متحول كند. هر كسي هر از چندگاهي به كمي تغيير نگرش نياز دارد. داستان‌هاي واقعي و حيرت‌انگيز نشان مي‌دهند چگونه افراد با بهره گرفتن از تفكر مثبت، زندگي‌شان را بهبود بخشيده‌اند و بر مشكلات فائق آمده‌اند. با خواندن اين داستان‌ها ياد مي‌گيريد چگونه: هر روزتان را به روزي خاص تبديل كنيد. قدرداني و شادي را در زندگي روزانه‌تان بگنجانيد. نعمت‌هايتان را بشماريد و چشم‌اندازتان را عوض كنيد. با به كارگيري چند كلمه كه به درستي انتخاب كرده‌ايد خود را با زندگي وفق دهيد. از طريق نگرش مثبت سرطان و ساير مشكلات پزشكي خود را كنترل كنيد. آسان بگيريد و در نتيجه زندگي معنادارتر داشته باشيد. بياموزيد در هر موقعيتي بارقه‌هاي اميد را بيابيد. فلاكت را به فرصت تبديل كنيد.

شلخته نباش براي خانم‌ها و آقايان

 • 4,000 تومان

در يك عمل برنامه‌ريزي شده، در يك سيستم منسجم، و در يك سازمان با مديريت هوشمند، انضباط نقش اساسي ايفا مي‌كند. چه كنيم كه انضباط برقرار شود، بي آنكه انعطاف‌پذيري خود را از دست بدهيم.

بله يا خير انتخاب با شماست

 • 4,000 تومان

آيا با روش‌هاي درست تصميم‌گيري آشنا هستيد؟ روش‌هاي درست تصميم‌گيري ريسك عواملي كه باعث شكست و تلخكامي مي‌شود را به حداقل مي‌رساند.

اعتماد هوشمندانه

 • 89,900 تومان

«بدون ترديد كتاب اعتماد هوشمندانه يكي از قوي ترين و اثرگذارترين كتابهاي دوران ماست» وارن بنيس، مرجع مشهور رهبري جهاني استفان كاوي پس از آنكه توانست با كتاب سرعت اعتماد و با فروش بيش از يك ميليون جلد آن به بيست و دو زبان، رابطه جهاني اعتماد را نشان دهد، تصميم گرفت قدرت مخفي اعتماد را براي تغيير زندگي ها و تاثيرگذاري روي سازمانها آشكار كند. اعتماد هوشمندانه اصول آموزنده و داستان موفقيت هاي به دور از انتظار افراد و سازمانهاي بيشماري را به اشتراك مي گذارد كه نه تنها در نتيجه فرهنگ ها و روابط قابل اعتماد به رفاهي بي سابقه دست يافته اند، بلكه حتي به سطوح بالاي انرژي و شادي نيز رسيده اند. اعتماد هوشمندانه ايده هايي تفكربرانگيز ارائه مي دهد؛ ايده هايي كارساز و چشم اندازي كه از نظر من براي بقا و موفقيت در صحنه جهاني ضروري است. يانگ يوآن كينگ، مديرعامل لنوو تحقيقاتي از منابع متعدد تاييد مي كنند سازمانهايي كه در آنها اعتماد زيادي جريان دارد. حدود سه برابر بهتر از سازمانهايي كه اعتماد در آنها كم است، كار مي كنند افراد قابل اعتماد بيشتر احتمال دارد كه استخدام شوند ترفيع بگيرند، بهترين پروژه ها با بزرگترين بودجه ها را انجام دهند و آخرين نفراتي اند كه اخراج مي شوند. اعتماد هوشمندانه فرمولي براي پيشرفت ارائه مي كند تا اعتماد بتواند كارايي رهبران، گروه ها و سازمان ها و حتي كشورها را بالا ببرد. از آنجا كه پيشرفت و رقابت در اين اقتصاد جهاني، وابسته و خطرناك قرن بيست و يكم، نيازمند صلاحيت حرفه اي فرد است، اعتماد به سرعت به مهم ترين مهارت زندگي افراد تبديل شده است. اين كتاب يك بار براي هميشه قدرت اعتماد را آشكار مي كند و موجب تغيير ديدگاهتان در هر شرايطي مي شود. با مطالعه و آموختن نكات اين كتاب، مي توانيد احتمال پيشرفت تان را در اين بازار فوق العاده غيرقابل پيش بيني افزايش دهيد.

قصه‌هاي ماهي (قصه‌هاي حقيقي براي دگرگون كردن زندگي و محل كار شيوه‌اي براي بالا بردن روحيه داستان‌هاي نقلي امكانات نامحدود)

 • 49,900 تومان

طي سال‌هاي گذشته، داستان بسياري از ماهي‌فروشان بازار ماهي محله پايك، در سياتل، بسياري از ما را برانگيخت تا به امكانات تازه زندگي و كار خويش توجه كنيم. داستان اين ماهي‌فروش‌هاي غيرعادي، در كتاب ماهي، گفته شده است. ما در اين كتاب، چهار اصولي را توضيح داده‌ايم كه به ترويج زندگي‌اي عالي در كار كمك مي‌كند: بازي، روزشان را شاد كنيد، آن‌جا باشيد و نگرش خويش را انتخاب كنيد. اين اصول چيزي است كه ما آن را فلسفه ماهي مي‌ناميم. نتيجه رعايت كردن اصول اين فلسفه، محل كاري است كه در آن كيفيت زندگي ارضا كننده و معنادار مي‌شود و اين تجربه‌اي جذاب براي مشتريان داخلي و خارجي خواهد بود.

قدرداني شيوه‌اي براي زندگي

 • 58,900 تومان

لوئيز هي در كتاب قدرداني اثر بسيار ويژه‌اي را به شما تقديم مي‌كند كه محبوب دلش است. اين كتاب مجموعه‌اي از بينش‌ها و تعليمات برخي از الهام‌بخش‌ترين معلمان و نويسندگان نام آشنا است، افرادي كه قدرت قدرداني را در زندگي‌شان ثابت كرده‌اند. برخي نويسندگان معروف، عبارتند از: دكتر جوآن زي بوريسنكو دكتر سري دايا ماتا دورين ويرچو دكتر برني سيگل دن ميلمن جان رادولف پرايس و بسياري از دوستان ديگر لوئيز. هنگامي كه اين افراد شناخت خود را از تمرين قدرداني با ما در ميان مي‌گذارند، به طور ناخودآگاه شما هم اين اصول را در زندگي خويش اجرا خواهيد كرد.

هنر برقراري ارتباط

 • 25,000 تومان

داشتن لحن محبت‌آميز هزينه‌اي ندارد. آيا فقط بايد الفاظمان را با دقت انتخاب كنيم تا بتوانيم از صميم قلب با يكديگر و با خودمان در اين عصر نوين تكنولوژي ارتباط برقرار كنيم؟ چگونه مي‌توانيم تشخيص دهيم كدام ارتباط براي ما خوب و كدام يك زهرآگين است؟

قدرت بخشيدن (چگونه بخشيدن همه ما را توانگر مي‌كند ايجاد فراواني در منزل سر كار و در جامعه)

 • 9,900 تومان

اين راهنماي الهام‌بخش و روحيه‌بخش، حاوي درسي فوق‌العاده ارزشمند است: هر چه بيشتر ببخشيد، بيشتر به دست مي‌آوريد. همچنين كمكتان مي‌كند موهبت‌هايي را كشف كنيد كه از آن شماست تا پيش‌كش كنيد...

لاغري با ان ال پي (بدون گرفتن رژيم لاغرتر و سالم‌تر شويد)

 • 7,900 تومان

فقدان نيروي اراده، خستگي و هوس‌ها باعث مي‌شود نتوانيد براي لاغر شدن و لاغر ماندن 1 برنامه‌ي غذايي درست و سالم پايبند بمانيد؛ ولي اين تنها 1 رژيم غذايي نيست، بلكه... لينزي اگنس با به كارگيري ابزار رواني قدرتمند ان ال پي (برنامه‌ي ذهني - زباني) طرز فكر و احساس شما را درباره خوردن و ورزش كردن دگرگون مي‌سازد و كمكتان مي‌كند بي دردسر لاغر شويد. با راهكارهاي ساده اين كتاب و موردپژوهي‌هاي انگيزشي، لينزي كمكتان خواد كرد تا: هرچه را بخواهيد، هروقت بخواهيد بخوريد. به خوراكي‌هاي سالم عادت كنيد و براي ورزش كردن انگيزه پيدا كنيد. لاغر شويد و لاغر بمانيد. براي هميشه با رژيم‌هاي غذايي زيانبار خداحافظي كنيد. خواه در صدد باشيد 1 سايز لباس كم كنيد يا تغييري چشمگيرتر ايجاد كنيد، با ان ال پي لاغر شويد كمكتان خواهد كرد به اندام دلخواهتان برسيد و آن را براي هميشه نگه داريد.

بينديشيد و ثروتمند شويد

 • 89,900 تومان

بينديشيد و ثروتمند شويد اثري سازنده از ناپلئون هيل است. در آغاز، در سال 1937 منتشر شد. امروزه رازهاي به هم زدن ثروت براي هيل به اندازه همان موقع نيرومندند و مي‌توانند زندگي را براي هميشه تغيير دهند. پس از مصاحبه با بيش از پانصد تن از زنان و مردان دوران خويش، ناپلئون راز انباشتن ثروت كلان را بر اساس اين نظريه فاش كرد كه اگر ما بتوانيم ياد بگيريم مانند ثروتمندان بينديشيم، مي‌توانيم موفقيت و ثروت را كشف كنيم.

1  2  صفحه‌ی 1