فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
همه پدربزرگ‌ها همه مادربزرگ‌ها بايد بدانند
  • 18,000 تومان
  • با تخفیف: 18,000 تومان
همه مادران سالم‌اند اگر
  • 85,000 تومان
  • با تخفیف: 85,000 تومان
همه كودكان سالم‌اند اگر
  • 85,000 تومان
  • با تخفیف: 85,000 تومان

همه پدربزرگ‌ها همه مادربزرگ‌ها بايد بدانند

  • 18,000 تومان

هنگامي كه صاحب نوه مي‌شويد، گويي در زمان به عقب بازگشته‌ايد، انگار بيست تا سي سال جوانتر شده‌ايد، مثل زماني كه صاحب فرزند شديد. ضمن اين كه اين بار، بخشي از بار زحمات كودك به دوش شما نيست و بيشتر از لذت بازي و مصاحبت با او لذت مي‌بريد. با مشاركت در رشد و تربيت نوه‌تان، گويي نيرو و نشاط دوراني كه فرزند خودتان را بزرگ مي‌كرديد به شما باز مي‌گردد. نوه شما نيز خوش‌ شانس است، از اين جهت كه علاوه بر پدر و مادر، پدربزرگ يا مادربزرگ نيز دارد كه مي‌تواند از بازي كردن با او و ياد گرفتن از او لذت ببرد. مخاطب اين كتاب پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها هستند، ولي مطالب آن براي پدر و مادر كودك نيز خواندني و مفيد است.

همه مادران سالم‌اند اگر

  • 85,000 تومان

اين كتاب با مشاركت شركت جانسون و جانسون، بزرگ‌ترين توليد كنندة لوازم بهداشتي نوزادان و كودكان تأليف شده و تاكنون بيش از دو ميليون نسخه از آن در سراسر جهان به فروش رسيده است. اين كتاب مادران را از زمان تصميم به باردار شدن تا پايان دوران بارداري و پس از آن تا سه سال پس از تولد كودك به صورت عملي و گام به گام هدايت مي‌كند. از نقاط قوت كتاب تصاوير فراوان و گوياي آن است كه به همراه توضيحات متن به مادران جوان مهارت‌هاي لازم براي مراقبت از خود و نوزادشان را مي‌آموزد.

همه كودكان سالم‌اند اگر

  • 85,000 تومان

اين كتاب به شما كمك مي‌كند تا بدانيد كه هنگام مشاهدة علائم بيماري در كودك خود، همچون تب يا استفراغ و غيره، چه بايد بكنيد: در چه مواقعي بايد فوراً آمبولانس خبر كرد، در چه مواقعي بايد فوراً با پزشك تماس گرفت، در چه مواقعي بايد ظرف 24 ساعت به پزشك مراجعه كرد، در چه مواقعي بايد وقت معاينه پزشكي گرفت، و بالاخره اينكه، در چه مواقعي نياز به عجله نيست و كافي است در فرصت مناسب با پزشك مشورت كنيد. راهنمايي‌هاي فوق تحت سه بخش كودكان زير يكسال، كودكان بالاي يكسال، و كودكان همه سنين ارائه شده است. در بخش‌هاي ديگر كتاب، آشنايي با بدن كودك، تغذيه سالم و رشد طبيعي، نمودارهاي رشد و بيماري‌هاي شايع در كودكان و چشم‌انداز آنها را مي‌خوانيد. در پايان نيز با اصول كمك‌هاي اوليه آشنا مي‌شويد.

صفحه‌ی 1