فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
قهرمان گفتگو (روش‌هاي پيروزي در گفتگوهاي دشوار به شيوه جودوي كلامي)
سفر به بهشت برين (تجربه نزديك به مرگ فوق‌العاده 1 پزشك از مرگ به بهشت فرشتگان و دوباره زندگي)
وقتي خودم را به قدر كافي دوست داشتم
 • 4,500 تومان
 • با تخفیف: 4,500 تومان
قدرت هوش اجتماعي
 • 52,000 تومان
 • با تخفیف: 52,000 تومان
ويتامين ث
 • 1,500 تومان
 • با تخفیف: 1,500 تومان

قهرمان گفتگو (روش‌هاي پيروزي در گفتگوهاي دشوار به شيوه جودوي كلامي)

 • 62,500 تومان


اين كتاب به عنوان يك كتاب راهنمايي كلاسيك براي هنر رزمي كلام و فكر براي شما كارايي خواهد داشت و به شما كمك مي‌كند كه در درگيري‌ها، شرايط را به سمت مثبت و مسالمت‌آميز تغيير دهيد. درگيري مي‌تواند بين شما و رئيس‌تان و همسرتان و يا فرزندانتان باشد. بيش از يك نسل مي‌گذرد كه كتاب‌هاي آقاي دكتر تامپسون به مردم راه‌هاي ارتباط مثبت و همكاري را تعليم مي‌دهد. مطالب اين كتاب به شما مي‌آموزد كه چگونه شنونده بهتري باشيم و چگونه موثرتر صحبت كنيم و بتوانيد همدلي مخاطبين خود را جذب كنيم. چگونه از درگيري‌هايي كه در مكالمات به‌طور معمول پيش مي‌آيند جلوگيري كنيم و با ديدگاهي داراي خط مشي قوي و محكم شرايط مورد اختلاف خود با سايرين را به‌طور مثبت و سازنده حل كنيم. در كتاب حاضر دكتر تامپسون راجع به برخوردهاي بين مردم مي‌گويد. 1. مردم انتظار دارند كه مورد احترام واقع شوند. 2. مردم بيشتر دوست دارند از آن‌ها سوال شود تا دستور بگيرند. 3. مردم ميل دارند بدانند چرا و پشت قضيه چيست. 4. مردم دوست دارند به آن‌ها حق انتخاب داده شود، نه اينكه تهديد شوند. بنابراين از شرايط خود رنج نبريد و از اينكه در مكالمات خود موفق نبوده‌ايد، ناراحت نباشيد. اين كتاب همان چيزي است كه به شما كمك خواهد كرد موقعيت‌هاي مشكل را در زندگي مثبت و به نفع خود بچرخانيد.

آيا ممكن است اينجا بهشت باشد (باورهاي اشتباه فرهنگي ما چگونه باعث جلوگيري از تجربه‌كردن بهشت بر روي زمين مي‌شود)

 • 54,500 تومان

اگر زندگي به مفهوم يك سفر باشد نه مقصد، پس آيا ممكن است كه همين زندگي فيزيكي روي كره زمين همان بهشت باشد؟ اما هر روز زندگي كردن چيزي مخالف اين ادعا را نشان مي‌دهد؛ اما كاش ما مي‌فهميديم كه چه قدر قدرت داريم؛ يعني قدرتي داريم كه بتوانيم حقيقت دروني و خارجي‌مان را به هم مرتبط كنيم. آنيتا مورجاني نويسنده كتاب بميرم كه من باشم، پرفروش‌ترين كتاب روزنامه نيويورك تايمز، ادعا مي‌كند كه چنين چيزي ممكن است. روشي كه او پيشنهاد مي‌كند اين است كه خيلي از باورهاي غلط فرهنگي كه به عنوان واقعيت در ميان انسان‌ها جا افتاده است، مي‌بايد دور ريخته بشوند. اعتقاداتي از قبيل «ما چيزي به دست مي‌آوريم كه لياقت آن را داريم» يا «دوست داشتن خودمان خودخواهي است» و «مقدرات غيرقابل اجتناب هستند» مفاهيمي هستند كه از زمان تولد همراه ما هستند و از يك نسل به نسل ديگر منتقل مي‌شوند و باعث انحراف فكري ما مي‌شوند. بعد از تجربه نزديك به مرگ، آنيتا مورجاني شروع كرد به در ميان گذاشتن تجربه‌اش كه در عالم ديگر كسب كرده بود. او در عالم ديگر ياد گرفت كه با دور ريختن باورهاي غلط از ذهن مي‌توان بهشت را در ديدگاه ذهني خود يافت. در واقع بهشت فيزيكي وجود ندارد، بلكه بهشت يك موقعيت ذهني است كه شخص در هر مكان و هر زمان مي‌تواند داشته باشد. در مطالعه و تحقيق در مورد باورهاي اشتباه آنيتا مثال‌ها و داستان‌هاي يادي از زندگي خودش مي‌آورد و اشتباهات و دروغ‌هايي را كه در پشت آن‌ها وجود دا در برملا مي‌كند و مي‌گويد با آزاد كردن خودمان از اين قبيل افكار غلط، مي‌توانيم از همه سردردها و نگراني‌ها و محدوديت‌هايي كه خودمان براي خودمان ساخته‌ايم آزاد شويم و آن وقت تازه يك زندگي كمال و پر از خوشحالي و آرامش را شروع خواهيم كرد.

سفر به بهشت برين (تجربه نزديك به مرگ فوق‌العاده 1 پزشك از مرگ به بهشت فرشتگان و دوباره زندگي)

 • 34,500 تومان

يك حادثه قايق‌راني در يكي از رودخانه‌هاي آمريكاي جنوبي كه باعث مرگ او مي‌شود. او به بهشت مي‌رود و تجربه خدا، صلح، محبت، خوشحالي و حضور فرشتگان را كسب مي‌كند و دوباره به زمين و به زندگي‌اش برمي‌گردد. در سال 1999 در يكي از رودخانه‌هاي كشور شيلي جراح ارتوپد و مادري مهربان و همسر نمونه به نام خانم دكتر مري سي نيل در يك حادثه قايق‌راني غرق مي‌شود. قايق او در يك جريان تند آب واژگون شده و او را كاملا زير آب قرار مي‌دهد. با وجود تلاش فراوان براي بيرون آوردن مري از زير قايق متاسفانه اين تلاش به قدري زمان مي‌برد كه او در زير آب دچار خفگي شده و مي‌ميرد...

وقتي خودم را به قدر كافي دوست داشتم

 • 4,500 تومان

سال‌ها با دروني بسته با خود زندگي مي‌كردم و نمي‌دانستم كه چه‌طور عشق و احساساتم را بروز دهم. وقتي شروع كردم خودم را براي آن‌چيزي كه هستم دوست بدارم، زندگي به صورتي زيبا و با معني برايم شروع به تغيير كرد. در همين زمان نيرويي معنوي هم به كمكم آمد. فكر مي‌كنم اين حالت معنوي براي همه وجود دارد، كه مي‌توان آن را لطف يا كرم الهي ناميد. مدت دوازده سال سعي در يادگيري، شناسايي و پذيرش اين «لطف خدا» كردم. عشق و محبت اين راه را برايم هموار كرد.
كلمات كليدي: خودياري، تحول شخصي، كيم و آليسون مك ميلن، سعيد مينويي.

قدرت هوش اجتماعي

 • 52,000 تومان

با پرورش قدرت هوش اجتماعي در خودتان، قادر خواهيد بود كساني را كه با آنها آشنا مي‌شويد درك و تحسين كنيد. بفهميد چه چيز به آنها انگيزه مي‌دهد، نيازهاي شخصي‌شان چيست، چه‌طور مي‌شود به آنها احساس آسايش داد و چه‌طور مي‌توانيد كاري كنيد كه از آشنايي با شما خوشحال باشند. اين كتاب دانش گران‌قيمت راه‌يابي به دل ديگران را به شما ياد مي‌دهد.
كلمات كليدي: سلامت، تناسب اندام و رژيم غذايي، روانشناسي و مشاوره، توني بوزان، سعيد مينويي

ويتامين ث

 • 1,500 تومان

احساس خستگي و فشار مي‌كنيد؟ مي‌خواهيد سيستم ايمني بدنتان را تقويت كنيد؟ نگران عفونت در بدنتان هستيد؟ مي‌خواهيد صدمات احتمالي استخوا‌نتان به سرعت ترميم شود؟ مايليد توليد هورمون‌هاي بدنتان در شرايط مناسب و متعادل بماند؟ ويتامين ث مصرف كنيد! در (ويتامين ث) فوايد و ميزان مصرف و اطلاعات ديگر اين ويتامين شفادهنده را خواهيم خواند.

صفحه‌ی 1