فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
پيروزي در نبرد فروش (درس‌هاي براي هر‌گونه معامله از بزرگترين پيروزي‌هاي نظامي جهان)
جادوي فكر بزرگ
 • 70,000 تومان
 • با تخفیف: 70,000 تومان
كي نرماله كي نيست
 • 14,000 تومان
 • با تخفیف: 14,000 تومان
250 راه براي گفتن نه
 • 42,000 تومان
 • با تخفیف: 42,000 تومان
1 بازارياب موفق ايده‌پرداز و قصه‌گوي خوبي است
به كودكان كمك كنيم تا موفق شوند
 • 29,000 تومان
 • با تخفیف: 29,000 تومان
تجارت در دنياي ساخت و ساز املاك و مستغلات
 • 46,000 تومان
 • با تخفیف: 46,000 تومان

پيروزي در نبرد فروش (درس‌هاي براي هر‌گونه معامله از بزرگترين پيروزي‌هاي نظامي جهان)

 • 138,400 تومان

كتابي كه پيش روي خواننده گرامي است، داستان نبردهاي مختلف در طول تاريخ را بيان كرده و از آنها درس هاي مربوط به تجارت و فروش را استخراج كرده است. اين كتاب شامل 29 فصل است كه نويسنده در هر فصل به طور مختصر نبردي حائز اهميت را توصيف كرده و سپس درس فروش را نسبت به اتفاقات آن نبرد آموزش مي دهد. نويسنده اين كتاب، جان گلدن، رئيس و مديرعامل هوثويت است. وي سوابق چشمگيري در زمينه آموزش استراتژي هاي فروش دارد. كتاب حاضر يكي از كتاب هاي پر فروش بر اساس روش فروش SPIN است. نگارش اين كتاب عالي است و خواننده را درگير مي كند. هر فصل به گونه اي ارائه شده كه مي توانيد يك مهارت فروش جديد را بياموزيد. با به كارگيري اين مهارت ها مي توانيد به يك فروشنده خوب تبديل شده و درآمد بيشتري كسب كنيد. جان گلدن در اين اثر خارق العاده خود بين تاريخ نظامي و استراتژي فروش ارتباط ايجاد مي كند. اين كتابي است كه هر فردي در زمينه فروش فعاليت دارد بايد آن را بخواند. كتاب پيروزي در نبرد فروش به بررسي چرخه خريد امروزي مي پردازد، اينكه چرا فرصت هاي فروش رقابتي از بين مي روند، و از همه مهم تر اينكه، فروشندگان در اين خصوص چه كاري مي توانند انجام دهند. اين نويسنده از نبردهاي مسلحانه براي بررسي اين تغييرات و ارتباط متقابل آنها با استراتژي هاي نظامي استفاده مي كند. ايده استفاده از روايات مربوط به پيروزي هاي تاريخ نظامي، اين كتاب را به چنين موفقيتي رسانده است. اين يك كتاب عالي براي متخصصان فروش و تجارت است.

جادوي فكر بزرگ

 • 70,000 تومان

ميليون‌ها خواننده اسرار موفقيت را از طريق جادوي فكر بزرگ به دست آورده‌اند. همه چيزهايي را كه هميشه خواستيد به دست آوريد: امنيت مالي، قدرت و نفوذ، شغل ايده‌آل، رضايت‌بخش بودن روابط و زندگي پر از خوشبختي...

كي نرماله كي نيست

 • 14,000 تومان

اين كتاب به منظور استفاده به عنوان يك ابزار شناختي يا جايگزيني براي روان درماني يا هر درمان ديگري بكار برده نمي‌شود. به جاي آن اين كتاب به عنوان يك راهنما براي ارزيابي سلامت عاطفي كلي فرد به كار مي‌رود. اگر شما باور داريد كه خودتان يا هرفرد ديگري كه ميشناسيد ممكن است در معرض خطر آسيب رساندن به خود يا ديگران باشيد لطفا هرچه سريعتر از افراد مناسب اين امر يا متخصصين سلامت رواني كمك طلب كنيد.

250 راه براي گفتن نه

 • 42,000 تومان

وقتي دو سالتان بود به راحتي فرياد مي‌زديد و مي‌گفتيد نه. اما كم كم كلمه نه از دهانتان افتاد هر چقدر بيشتر گفتيد نه والدينتان بيشتر عصباني و خشمگين شدند . معلم‌هايتان كلمه نه را غير قابل پذيرش مي دانستند. وقتي بزرگتر شديد اگر مي‌گفتيد نه از اينكه عشق يا وفاداري والدين يا دوستانتان را نسبت به خود از دست بدهيد هراسان بوديد. بي‌شك برخي از آن هراس‌ها تا زمان بزرگسالي نيز ادامه داشته است.

1 بازارياب موفق ايده‌پرداز و قصه‌گوي خوبي است

 • 23,000 تومان

در اين دنياي فاني همه دروغ مي‌گويند. فروشندگان نوع خاصي از اين دروغ‌گويان به شمار مي‌روند. آن‌ها به مصرف‌كنندگان دروغ مي‌گويند زيرا مصرف‌كنندگان متقاضي اين امر هستند. فروشندگان داستان‌هايي را بيان مي‌كنند و خريداران آن داستان‌ها را باور مي‌كنند. آن‌ها داستان‌هايي در مورد محصولات، خدمات، دوستان، يابندگان شغل، آدم‌هاي مرفه و برخي اوقات حتي از آب و هوا بيان مي‌كنند. برخي فروشندگان اين كار را به خوبي انجام مي‌دهند و برخي ديگر نيز در اين خصوص عملكرد خوبي ندارند. وقتي يك داستان موثق نيست، مي‌تواند اثرات جانبي قابل توجهي داشته باشد و اين مصرف‌كنندگان هستند كه هزينه آن را پرداخت مي‌كنند... يك بازارياب موفق ايده‌پرداز و قصه‌گوي خوبي است.

به كودكان كمك كنيم تا موفق شوند

 • 29,000 تومان

پائول تاف در كتاب بين‌المللي و پرفروش خود يعني «كودكان چگونه موفق مي‌شوند»، نشان داد كه صفات فردي مثل پشتكار، كنترل فردي و پيروي از وجدان نقش حياتي در موفقيت كودكان بازي مي‌كنند. اكنون، او در اين كتاب (به كودكان كمك كنيم تا موفق شوند)، گام‌هاي عملي را بيان مي‌كند كه بزرگسالان از والدين و معلمين تا سياست‌گذاران و بشر دوستان مي‌توانند براي بهبود شانس موفقيت هر كودك استفاده كنند، هر چند شرايط اين كودكان وخيم باشد. او با اشاره به تحقيقات اخير روانشناسي و عصب‌شناسي نشان مي‌دهد چگونه خلق يك محيط مناسب، چه در خانه و چه در مدرسه، مي‌تواند صفات فردي مورد نياز براي موفقيت‌هاي آتي را به همراه آورد.

تجارت در دنياي ساخت و ساز املاك و مستغلات

 • 46,000 تومان

سال‌ها من طرفدار تحصيلات اقتصادي بودم. اگر چه بسياري از ديگر مشاوران اقتصادي به افراد مي‌گويند بايد روي چه چيزي سرمايه‌گذاري كنند - من به افراد مي‌گويم بايد روي خودشان سرمايه‌گذاري كنند - روي دانش‌هاي خودشان سرمايه‌گذاري نمايند. اين همان كاري بود كه من انجام دادم و همين باعث شد ثروتمند شوم. من همچنين به افراد گفته‌ام كه به دنبال معلميني باشند كه خود فعالانه به پندهاي‌شان عمل مي‌نمايند. اين كتاب را به خاطر افرادي نوشتم كه آن‌ها را به عنوان آموزگار خود مي‌شناسم. هر كدام از آن‌ها كوله باري از تجربه و دانش را در اختيار دارند. و هر كدام بر اهميت يادگيري مداوم تاكيد دارند.

صفحه‌ی 1