فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
ان ال پي روانشناسي تاريك
 • 52,000 تومان
 • با تخفیف: 52,000 تومان
چگونه ديگران را تحليل كنيم
 • 32,000 تومان
 • با تخفیف: 32,000 تومان
پيوند (نمايش‌نامه)
 • 15,000 تومان
 • با تخفیف: 15,000 تومان

ان ال پي روانشناسي تاريك

 • 52,000 تومان

NLP چيست؟ بر‌اساس اين روش درماني، بين مغز (عصب مغزي)، زبان (زبانشناسي) و الگو‌هاي رفتاري آموخته شده (برنامه‌نويسي)، ارتباط تنگاتنگي وجود دارد. در اين تكنيك اعتقاد بر اين است كه با تغيير و دگرگون‌سازي اين سه فاكتور، مي‌توان الگو‌هاي رفتاري يك فرد را بهبود بخشيده يا در جهت رسيدن به هدف خاصي برنامه‌ريزي كرد. سازندگان اين رويكرد و همچنين بسياري از افرادي كه از آن پيروي مي‌كنند، معتقدند كه با استفاده از اين روش درماني مي‌توان مجموعه‌اي از مسائل، مشكلات و موانع زندگي را حل كرد. افسردگي، اعتياد، فوبيا، آلرژي، سرماخوردگي يا اختلالات يادگيري تنها موارد معدودي است كه متخصصان اين حوزه معتقدند كه از طريق اين روش درماني قابل‌درمان هستند. حتي ادعا‌هايي مطرح شده است كه برخي در يك دوره كوتاه‌مدت يا به عبارتي در يك جلسه درمان شده‌اند.

جادوي تحقق رويا‌‌ها (15تكنيك پيشرفته براي جذب 1 زندگي عالي حتي اگر فكر مي‌كنيد در حال حاضر اين امر غير ممكن است)

 • 42,000 تومان

براي تسلط بر هر‌چيزي، ابتدا بايد پي‌ريزي خوبي داشته باشيد كه بتوانيد بر‌اساس آن بناي خود را ايجاد كنيد. متاسفانه، بسياري از مطالب موجود در مورد قانون جذب و تحقق رويا‌ها، اين موضوع مهم را ناديده گرفته‌اند. ناديده گرفتن اين اصل مهم مانند آن است كه كسي بدون طي كردن مرحله چهار‌ دست‌و‌پا رفتن، توقع دويدن داشته باشد.پس آيا جاي تعجب است كه چنين اشخاصي قادر به تحقق آنچه واقعا مي‌خواهند نيستند؟ كل روند استفاده از ضمير ناخودآگاه براي جذب و تحقق روياها كاملا اشتباه درك شده است. با خواندن اين كتاب شما به روشني متوجه اين سوء‌برداشت خواهيد شد. تكنيك‌هايي كه در اين كتاب مي‌آموزيد شامل موادر زير است؛ -3 عادت برتر روزانه براي تداوم بخشيدن به پيشرفت شما. -يك طرح ساده براي تداوم بخشيدن به پيشرفت شما. -دستور‌العمل‌هايي براي كمك به شما در جهت شروع امروز! و در آخر تنها چيزي كه از شما مي‌خواهم اين است كه تمرين‌ كنترل ذهن را به يك عادت روزانه تبديل كنيد!

چگونه ديگران را تحليل كنيم

 • 32,000 تومان

من به عنوان يك افسر سابق سازمان سيا، همان شخصي هستم كه به عنوان افسر عملياتي شناخته مي‌شود، يا آنچه ممكن است به عنوان «مأمور سيا» بشناسيد. شغل من جلب اعتماد افراد خاص و به دام انداختن آنها براي كسب اطلاعات يا به عبارتي «جاسوسي» بود. تجزيه و تحليل صحيح افراد، در موفقيت مأموريت‌هاي من نقش مهمي برعهده داشت. از اين رو، پس از چندين دهه تجزيه و تحليل و خواندن ذهن مردم، تصميم گرفتم تكنيك‌هاي اثبات‌شده‌اي را كه در طول اين سال‌ها به من كمك كرد تا بتوانم ذهن افراد را مانند يك كتاب باز بخوانم، با ديگران به اشتراك بگذارم. هدف اين كتاب بسيار ساده است. هدف نهايي اين كتاب، كمك به شما در يادگيري تكنيك‌هاي اثبات شده‌اي است كه مي‌توانيد براي تجزيه وتحليل و خواندن ذهن افراد از آن استفاده كنيد! بعد از خواندن اين كتاب، مي‌توانم به شما اطمينان دهم كه قادر خواهيد بود افراد را بر اساس تكنيك‌هاي اثبات شده، به راحتي تجزيه و تحليل كنيد. به زودي شما قادر خواهيد بود با موفقيت ديگران را تجزيه و تحليل كرده و ذهن افرادي را كه با آنها در ارتباط هستيد به راحتي بخوانيد.

روانشناسي تاريك (چگونه تكنيك‌هاي سواستفاده عاطفي مانند بازي‌هاي رواني فريب هيپنوتيزم و شستشوي مغزي را شناسايي كينم)

 • 48,000 تومان

كتابي كه اكنون در دست داريد، بينشي عظيم در مورد جهاني پنهان ارائه مي‌دهد كه تنها تعداد كمي از مردم از وجود آن آگاهي دارند و تعداد كمتري قادر به درك آن هستند؛ «دنياي روان شناسي تاريك». تكنيك‌هاي روانشناسي تاريك، امروزه، در سرتاسر جهان مورداستفاده قرار مي‌گيرد. شايد شما اين واقعيت را دوست نداشته باشيد، اما نمي‌توانيد آن را تغيير دهيد، بنابراين، يك انتخاب داريد؛ يا قدرت روانشناسي تاريك را ناديده بگيريد و اين خطر را بپذيريد كه قرباني بعديِ اشخاصي باشيد كه به اين تكنيك‌ها تسلط كافي دارند، و يا كنترل شرايط را در دست بگيريد و بياموزيد كه چگونه از خود و افرادي كه به آن‌ها علاقه منديد در برابر اشخاصي كه با ترفندهاي بي رحمانه، قصد استثمار رواني و آسيب رساندن به شما را دارند محافظت كنيد. نحوة استفاده از اين كتاب به خود شما بستگي دارد؛ شناخت اين ترفندها مي‌تواند همچون سپري قدرتمند جهت محافظت از شما در برابر مشكلات عمل كند و يا تبديل به سلاحي شود كه براي پيشبر اهدافتان از آن بهره مي‌جوييد.

پيوند (نمايش‌نامه)

 • 15,000 تومان

يوجين اونيل نمايش‌نامه‌نويس شهير آمريكايي، پدر معنوي ادبيات نمايشي شاخص آمريكا و همچنان از برجسته ترين نمايش‌نامه‌نويسان جهان به شمار مي‌رود. نمايش‌نامه پيوند بيانگر همزيستي مزمن عشق و نفرت و تلاش صادقانه اما ناموفق شخصيت‌ها در رويارويي با مفاهيم غيرقابل توصيف زندگي مانند عشق و حقيقت است. در اين نمايش‌نامه يوجين اونيل با الهام گرفتن از رابطه خود و همسرش، اگنس بولتون، به توصيف عشق و انحصارطلبي مطلقي مي‌پردازد كه سرانجام تبديل به بستري مناسب براي بروز ترس و نفرت مي‌شود. شخصيت‌هايي كه به دليل عدم بلوغ عاطفي به اشتراك گذاشتن زندگي، تجربه‌ها و واقعيت‌هاي آن برايشان دشوار است و اين امر موجب شكل‌گيري رابطه عشق و نفرتي در بين آن‌ها مي‌شود كه هم وصال و هم جدايي در آن غيرممكن است. ترس از نزديك شدن، ترس از خودافشاگري و ترس از دست دادن، از مضامين اصلي اين نمايش‌نامه به شمار مي‌رود.

صفحه‌ی 1