فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½---ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
7 خوان رابطه زناشويي كارآمد (رهنمودهاي كاربردي نام‌دارترين ارتباط‌پژوه جهان)
7 خوان رابطه زناشويي كارآمد (كتاب تمرين)
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
تنظيم هيجان در زوج‌ها و خانواده‌ها (تاملي بر ناكارآمدي و سلامتي از دريچه تنظيم هيجان)
8 گفت‌و‌گو براي تجربه عشق پايدار
 • 49,000 تومان
 • با تخفیف: 49,000 تومان
تناقض و ضد تناقض (طرحي نو در درمان خانواده‌هاي تعامل‌هاي اسكيزوفرن)
الفباي زوج‌درماني (10 فرمان زوج‌درماني موثر)
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
درس‌نامه خانواده‌درماني و زوج‌درماني (كاربست باليني جلد 2)
تاملي در نظريه و كاربست خانواده‌درماني سيستمي ميلان
درس‌نامه خانواده‌درماني و زوج‌درماني
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
رهايي از پيمان‌شكني زناشويي (برنامه‌اي براي غلبه التيام و گذر با هم يا تنها راهنماي زوج‌ها)
رهايي از پيمان‌شكني زناشويي (راهنماي درمانگران)

7 خوان رابطه زناشويي كارآمد (رهنمودهاي كاربردي نام‌دارترين ارتباط‌پژوه جهان)

 • 65,000 تومان

هفت خوان رابطه زناشويي كارآمد درك ما را از رابطه زناشويي، اصلاح و غني‌سازي آن دگرگون كرده است. پژوهش‌هاي بي‌سابقه جان گاتمن باعث شد عادت‌هايي را در زوج‌ها ببيند كه باعث پايداري يا تخريب رابطه زناشويي مي‌شوند. اينك نتيجه آن پژوهش‌ها پيش‌روي شماست: هفت خوان، كه زوج را در مسير رابطه‌اي هماهنگ و پايدار راهنمايي مي‌كند. كتاب حاضر ويراست دوم «هفت خوان رابطه زناشويي كارآمد» است كه با ارائه تمرين‌هاي جديد و آخرين پژوهش‌هاي موسسه گاتمن، راهنماي كم‌نظيري براي همه زوج‌هايي‌ست كه مايل‌اند ازدواج شورانگيزي را تجربه كنند. گاتمن اصولي نو براي حل تعارض‌ها، خلق معناي مشترك، دست‌يابي به صميميت بيشتر آموزش مي‌دهد، و راهبردها و منابعي را به زوج عرضه مي‌كند تا قدم‌هاي موثرتري براي حل مشكلات‌شان بردارند.

7 خوان رابطه زناشويي كارآمد (كتاب تمرين)

 • 30,000 تومان

كتاب حاضر ضميمه ويراست دوم «هفت خوان رابطه زناشويي كارآمد» است و هر فصل آن تمرين‌هاي تعاملي و گام به گام به زوج ارائه مي‌دهد. از اين راهنما براي ثبت پاسخ‌هاي خود به پرسش‌هايي كه درباره ارتباط‌تان طرح شده، يادگيري مفاهيم، و كاربست ابزارهاي ساخت پيوند زناشويي، صميميت، و رابطه دوستانه توام با احترام استفاده كنيد.

تنظيم هيجان در زوج‌ها و خانواده‌ها (تاملي بر ناكارآمدي و سلامتي از دريچه تنظيم هيجان)

 • 76,000 تومان

كتاب تنظيم هيجان در زوج‌ها و خانواده‌ها طليعۀ ادبيات پژوهشي دربارۀ مديريت واكنش‏هاي هيجاني است كه نتيجۀ توجه جامعه و روان‌شناسي غرب به تنظيم هيجان است. مهارت كنترل و مديريت مؤثر هيجان‌ها در تعامل‌هاي اجتماعي نقش مهمي در سلامت و عملكرد بين‌فردي ايفا مي‌كند. اين كتاب تفسير هوشمندانه و رضايت‌بخشي از مسائل و نظريه‌هاي مفهومي، پژوهش‌ها، و كارهاي باليني ارائه مي‌دهد كه همگي بر تنظيم هيجان متمركزند. اين فرآيندها شامل آغاز، تداوم، و ابراز هيجان‌هاي مثبت، و اجتناب، كاهش، و پنهان‌كردن هيجان‌هاي منفي است. نويسندگان كتاب تصريح مي‌كنند كه چگونه روابط والديني خاص، و الگوهاي تكراري در تعامل‏هاي خانواده بر توانايي تنظيم هيجان‌هاي قوي در بافت شخصي و اجتماعيِ كودكان ‌اثر مي‌گذارد. اين كتاب علاوه‌بر ارائۀ يافته‌هاي پژوهشي، منبع باارزشي براي دانشجويان تحصيلات تكميلي و متخصصان باليني است كه با كودكان، زوج‏ها، و خانواده‌هايي سروكار دارند كه در تنظيم هيجان كُميت‌شان لنگ است و در پي بهبود راهبردهاي تنظيم هيجان‌اند. جاي خوشحالي است كه علي‌رغم زمينه‌هاي ناهم‏خوان نويسندگان، در پايان هر فصل جهت‌گيري‌هاي پژوهشي آينده و ملاحظات عملي كارشان را آورده‌اند.

8 گفت‌و‌گو براي تجربه عشق پايدار

 • 49,000 تومان

چه از نعمت رابطۀ زناشويي متعهدانۀ طولاني‌مدت برخورداريد و چه در آغاز راه رابطۀ زناشويي هستيد، «هشت گفت‌وگو براي تجربۀ عشق پايدار» راهنماي مهم و كم‌نظيري براي ايجاد و تداوم رابطۀ عاشقانۀ سالم و پايدار براي شماست. اين كتاب خارق‌العاده شما را قادر مي‌سازد در گفت‌وگوهايي مهيج و سازنده براي پرورش عشقي ابدي درگير شويد. ـ دنيل ج. سيگل شادي پايدار اتفاقي به دست نمي‌آيد بلكه يك انتخاب است. رابطۀ عاشقانه‌تان را با برنامۀ ساده و جذاب هشت گفت‌وگوي تغييرآفرين تحكيم و تعميق كنيد. اين هشت گفت‌وگو بر پايۀ پژوهش‌هاي روان‌شناختي و علمي دربارۀ عاشق‌شدن تدوين شده است. كتاب جعبۀ ابزار ضروري براي همۀ زوج‌هايي است كه در پي رابطۀ بهتري هستند. تمرين‌ها و گفت‌وگوهاي نوآوارنۀ آن به شما كمك مي‌كند روش‌هايي براي تعميق ابعاد رابطۀ زناشويي خود بيابيد.

تناقض و ضد تناقض (طرحي نو در درمان خانواده‌هاي تعامل‌هاي اسكيزوفرن)

 • 48,000 تومان

«تناقض و ضدتناقض» گزارش اولين پژوهشي است كه در مركز خانواده‏پژوهي ميلان در اواخر 1971 طرح‌ريزي و در ابتداي 1972 اجرا شد. اين كتاب اقدام‌هاي درماني نويسندگان را براي پانزده خانواده گزارش مي‏دهد. در پنج خانواده فرزند آشفتۀ روان‌پريش و در ده خانواده، بزرگسال اسكيزوفرن حضور داشت. دكتر سلويني پالاتزولي و همكارانش بنيانگذاران رويكرد خانواده‌درماني سيستمي ميلان بودند و اين كتاب از اولين كتاب‌هايي است كه اين رويكرد درماني را معرفي كرد كه رويكرد سيستمي در خانواده‌درماني را متحول و درك جديدي از سيستم خانواده فراهم كرد. در رويكرد ميلان هر چند اصطلاح بلولريِ اسكيزوفرنيا را پذيرفته‌اند، اسكيزوفرني را فقط تشخيصي براي توجيه بيماري فرد در قالب مدل سنتي پزشكي به كار نمي‌بندند، بلكه به تعامل‌هاي اسكيزوفرنيك در خانواده توجه مي‌كنند كه كاربست درماني و نقش مهمي در تغيير دارد. نويسندگان ابتدا به موضع علم مدرن دربارۀ نقش محوري تناقض به‌عنوان منبع آشفتگي‌ها و دگرگوني‌هاي خلاق اشاره مي‌كنند و سپس نشان مي‌دهند با تغيير و اصلاح الگوهاي تعاملي اصلي و تناقضي مي‌توان خانوادۀ داراي تعامل‌هاي اسكيزوفرن را درمان كرد. ضدتناقضي را كه طي اين فرآيند به‌وجود مي‌آيد، مي‌توان با مثال‌هاي بي‌شمار به تصوير كشيد، و بر اساس مدل‌هاي مفهومي نظريۀ عمومي سيستم‌ها، سيبرنتيك، و فلسفۀ عملي روابط انساني تحليل كرد.

الفباي زوج‌درماني (10 فرمان زوج‌درماني موثر)

 • 40,000 تومان

گاتمن‌ها در «الفباي زوج‌درماني: 10 فرمانِ زوج‌درماني مؤثر» شما را به اتاق درمان‏شان مي‏برند. آنان دهه‌هاست سرگرم زوج‌درماني‌اند و تجربه‌هاي چالش‌برانگيز، آموزنده، و دستِ‌اولي دارند. كتاب پيشِ رو چكيده سال‌ها كار باليني و پژوهشي است كه در 10 فرمان خلاصه شده است. جولي و جان گاتمن هر فرمان را با نمونه‌هاي باليني و يادداشت‌هاي جانبي روايت كرده‌اند. در اين كتاب مي‌خوانيد: - بايد «رابطه را درمان كنيد»، اما چگونه رابطه را كه به ماهي ليز مي‌ماند درمان مي‌كنيد؟ - اگر زن و شوهر ديدگاه‌هاي متفاوتي داشته باشند، چگونه با آنان همدلي مي‌كنيد؟ - آيا جدايي آنان را پاي خودتان مي‌نويسيد؟ خود را وقتي موفق مي‌دانيد كه زوج با هم بمانند؟ - وقتي درمانجويان تجربه‌هاي هيجاني و شخصي شما را بيدار كنند، چه كار خواهيد كرد؟ - چگونه درمان خود را بر يافته‌هاي پژوهشي بنا مي‌كنيد؟

درس‌نامه خانواده‌درماني و زوج‌درماني (كاربست باليني جلد 2)

 • 60,000 تومان

درس‌نامه خانواده‌درماني و زوج‌درماني ويژگي‌هاي منحصر به فردي دارد: 1) رويكرد خانواده‌درماني اختلالات رواني نظير افسردگي، سوء مصرف مواد و الكل، و اختلالات شخصيت را مرور مي‌كند . 2) دستورالعمل‌هاي مفصلي براي كار با زوج‌هاي درگير با اختلالات جنسي، طلاق، ازدواج مجدد، و خانواده‌هاي ناتني ارائه مي‌دهد. 3) ملاحظات خاص درمان كودكان در بافت خانواده درماني را توضيح مي دهد. 4) سير تكامل و مفاهيم زيربنايي خانواده‌درماني را معرفي مي‌كند. 5) آخرين يافته‌هاي مربوط به جنسيت، فرهنگ و نژاد را عرضه مي‌كند و از تاثير آن‌ها بر خانواده‌درماني پرده برمي‌دارد. 6) ديدگاه پژوهش‌گران را درباره وضعيت كنوني پژوهش در خانواده‌درماني و جهت‌گيري‌هاي آينده آن مطرح مي‌كند. درس‌نامه خانواده‌درماني و زوج‌درماني با تركيب آموزش‌هاي نظري و راهبردهاي باليني به‌روز به اثري برجسته در اين حوزه تبديل شده است. اين كتاب هم براي درمان‌گراني كه به درمان زوج‌ها و خانواده‌ها مشغول‌اند و هم براي آموزش موثر فنون درماني به درمان‌گران منبع ارزشمندي است.

تاملي در نظريه و كاربست خانواده‌درماني سيستمي ميلان

 • 14,000 تومان

كتاب «تاملي در نظريه و كاربست خانواده‌درماني سيستمي ميلان» بحث كامل و مفصلي است كه نشان مي‌دهد چگونه ايده‌ها و فنون اصلي رويكرد ميلان تحت تاثير جريان فكري حاكم بر خانواده‌درماني قرار گرفته است. مثلا فرضيه‌سازي، بي‌طرفي، و حلقويت در واكنش به چالش‌هاي جديدي نظير سوءاستفاده از كودكان، و افكار و باورهاي جديدي كه ريشه در زبان‌شناسي و فمينيسم دارد، بازتعريف شدند...

درس‌نامه خانواده‌درماني و زوج‌درماني

 • 55,000 تومان

خانواده‌درماني در سال‌هاي اخير از رويكردهاي نظري گوناگون و از هم گسيخته به حوزه بالغي متشكل از مكتب‌هاي نظري مختلف و مفاهيم طبقه‌بندي شده منسجم تبديل شده است. «درس‌نامه خانواده‌درماني و زوج‌درماني: كاربست‌هاي باليني» ويراسته دكتر شعله‌ور است كه هنرمندانه نظريه‌ها و فنون مكتب‌هاي مختلف را در كنار كاربست‌هاي باليني خاص هر يك از آن‌ها در يك منبع جامع ارائه كرده است. كتاب 7 بخش دارد از خانواده‌درماني: نظريه و فنون، سنجش خانواده، خانواده‌درماني با كودكان و نوجوانان، و زوج‌درماني، گرفته تا خانواده‌درماني با اختلالات و پژوهش در خانواده‌درماني و زوج‌درماني. هر بخش با مقدمه مروري آغاز مي‌شود كه سنگ بناي كاربست‌هاي باليني است.

رهايي از پيمان‌شكني زناشويي (برنامه‌اي براي غلبه التيام و گذر با هم يا تنها راهنماي زوج‌ها)

 • 65,000 تومان

به باورِ درمانگران و پژوهشگران پيشتازِ زوج‌درماني، كتاب حاضر رويكرد درمانيِ سه‌مرحله‌اي بي‌نقصي را به درمانگراني عرضه مي‌كند كه با زوج‌هايي كار مي‌كنند كه درگير پي‌آمدهاي پيمان‌شكني‌اند. كتاب، راهبردهاي تجربي معتبري را براي كمك به درمانجويان ارائه كرده است، كه به كمك آنها مي‌توانند بر شوك اوليه غلبه، چرايي و چگونگي موضوع را درك كرده، و قبل از هر اقدامي علايق‌شان را واكاوي كنند. كتاب «رهايي از پيمان‌شكني زناشويي: راهنماي درمانگران» حاوي مثال‌ها و تكليف‌هايي ‌است كه هم در جلسۀ درمان و هم در خانه قابل استفاده است.

رهايي از پيمان‌شكني زناشويي (راهنماي درمانگران)

 • 99,000 تومان

درمانگران و پژوهشگران پيشتاز زوج‌درماني معتقدند كتاب حاضر رويكرد درماني سه مرحله‌اي آزمون پس داده و بي‌نقصي براي درمان زوج‌هايي ارائه مي‌كند كه درگير پي‌آمدهاي پيمان‌شكني‌اند. كتاب راهبردهاي تجربي معتبري براي كمك به درمان‌جويان تدوين كرده است كه به كمك آن‌ها مي‌توانند بر شوك اوليه غلبه، سپس چرايي و چگونگي موضوع را درك كرده، و قبل از هر اقدامي علايق‌شان را واكاوي كنند. كتاب «رهايي از پيمان‌شكني زناشويي: راهنماي درمانگران» حاوي مثال‌ها و تكليف‌هايي است كه هم در جلسه درمان و هم در خانه كاربرد دارند.

صفحه‌ی 1