فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½---ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
سرگذشت يالوم
  • 50,000 تومان
  • با تخفیف: 50,000 تومان
مسئله اسپينوزا
  • 85,000 تومان
  • با تخفیف: 85,000 تومان

سرگذشت يالوم

  • 50,000 تومان

وقتي نويسنده‌اي تصميم مي‌گيرد آخرين كتابش را بنويسد و قلمش را آويزان كند دلتنگي اولين حسي است كه به سراغ خوانندگانش مي‌آيد. اروين يالوم كه با وجود شهره بودنش در روانكاوي، دستي بر آتش ادبيات دارد، با رمان وقتي نيچه گريست ژانري بديع در ادبيات گنجاند. يگ قرني مي‌شود كه روانكاوان شبيه كيمياگران مرموزانه سرزمين ناخودآگاه را پادشاهي مي‌كنند و يالوم پرده از رازهايي برداشت كه چطور دروغگويان روي مبل، مجاب به لبخند مي‌شوند. مسلما آخرين تير هر شكارچي، بزرگترين هدف را مي‌زند و اين بار يالوم است كه روي كاناپه روانكاوي‌اش دراز كشيده و براي ما از ترسها و دغدغه‌هاي يك عمر زندگي مي‌گويد و مخاطب روانكاو اين قصه است.

مسئله اسپينوزا

  • 85,000 تومان

هنگامي كه آلفرد روزنبرگ شانزده ساله را به سبب اظهارات ضد يهودي‌اش به دفتر مدير مدرسه فراخواندند، براي تنبيه، او را واداشتند تا بخش‌هايي را كه گوته در زندگي‌نامه خود به اسپينوزا پرداخته بود، حفظ كند. روزنبرگ از اينكه در مي‌يابد گوته، نابغه آلماني، فيلسوف يهودي قرن هفدهم، باروخ اسپينوزا همچنان ذهن روزنبرگ را تا مدت‌ها پس از فارغ التحصيلي‌اش به خود اشتغال داشت؛ چگونه عضوي از نژاد پست كه روزنبرگ آن را در مقايسه با نژاد خود خوار مي‌شمرد و مصمم به نابودي آن بود، الهام‌بخش نابغه آلماني، گوته بوده است؟

صفحه‌ی 1