فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 42,000 تومان
 • 55,000 تومان
 • 10,000 تومان
 • 25,000 تومان

معلم عشق باش (7 اصل بهبود تمايلات بر اساس دوره معجزات)

 • 42,500 تومان

در عشق رهايي از ترس است، دكتر جمپالسكي به ما مي‌آموزد كه عشق ذات موجوديت ما و حق طبيعي ماست كه مي‌توانيم براي تغيير زندگي خود از آن استفاده نماييم. اكنون، جمپالسكي در اين كتاب، به تفكر عميق‌تر و قدرت منحصربه‌فرد و متحول‌كننده عشق مي‌پردازد. وي هفت اصل شفابخش را كه پايه و اساس كار او با كودكان و بزرگسالان در مركز خود در كاليفرنيا است، ترسيم مي‌كند.

احساس رضايت

 • 42,000 تومان

اي كاش‌هاي زيادي در زندگي ما وجود دارد. همه ما در زندگي‌مان متوجه شده‌ايم كه بعضا آن‌چه را كه داريم نمي‌خواهيم و آن‌چه را كه نداريم به شدت طالبش هستيم، مثلا حسرت مي‌خوريم كه چرا فلان چيز را در زندگي‌ام ندارم. خلاصه اين كه همه اين موارد موجب مي‌شوند تا ما هيچ‌گاه طعم احساس رضايت را نچشيم! صبر كنيد! اين كتاب تكاني اساسي به باورهاي شما مي‌دهد و به شما مي‌گويد با همه اين اوضاع و احوال، چگونه احساس رضايت را به زندگي خود برگردانيد. كار سختي است!‌ ولي اين كتاب بر اساس تئوري پروفسور كارل گوستاو يونگ، روانكاو شهير سوييسي، به زباني ساده، روان و كاملا كاربردي اين كار سخت را براي شما سهل و آسان خواهد كرد.

روش‌هاي آسودن ذهن (خودآموز بهبود شخصيت)

 • 25,000 تومان

افكارتان را تغيير دهيد، آن‌گاه مي‌توانيد همه چيز را متحول كنيد. دنيايي كه در آن زندگي مي‌كنيم بيشتر توسط افكاري كه از روي عادت ذهنمان را اشغال مي‌كنند ساخته مي‌شود تا حوادث و اتفاقات بيروني. افكار الهي مي‌توانند مانند دستگاه تهويه مطبوع كه هواي يك اتاق را تازه و سالم نگاه مي‌دارد ذهن را تهويه كند، آن را تقويت كرده و وضوح بخشند، آرامش و سلامت را به جسم‌مان بازگرداند و زندگي را سرشار از حس و حيات و نيرومندي كنند. از آن‌جايي كه شادي و ثمربخشي به نوع افكار ما بستگي دارد، پس اگر به افكاري كه مولد اندوه هستند بينديشيم، به شادي دست نخواهيم يافت. اين كتاب شامل پيام‌هايي است كه ذهن شما را تنظيم مي‌كنند و زندگي شما را متحول مي‌سازند، نيرويي تازه در وجودتان مي‌دمند و سلامتي را به روح و جسم‌تان باز مي‌گردانند.

مرداب روح (رنج‌ها حرفي براي گفتن دارند)

 • 63,000 تومان

آيا هدف زندگي شما رسيدن به شادي است؟ به راستي چه كسي است كه آرزوي داشتن زندگي آرام و شاد را نداشته باشد، كيست كه نخواهد در جايي زندگي كند كه تا آخر عمر بي‌دغدغه و رها در آنجا بياسايد و شاد باشد؟ ولي مي‌دانيم كه واقعيت زندگي چنين نيست، مسير زندگي ما اغلب اندوه‌بار و نامعلوم است. اكثر اوقات با روحيه‌اي سرشار از تاريكي ناشي از احساس گناه، اندوه، خيانت، شك، افسردگي، خشم و وحشت به سر مي‌بريم. مرداب روح به بررسي مرداب‌هايي مي‌پردازد كه همه ما در آن‌ها دست و پا زده‌ايم يا روزي در آن غوطه‌ور خواهيم شد. اين كتاب به جايگاه و نقش تأثيرگذار رنج‌ها (مرداب‌هاي روح) در رشد روحي ما اشاره مي‌كند. زيرا دقيقا در مرداب‌هاي زندگي است كه ما پرده از هدف، شأن و عميق‌ترين معناي زندگي برمي‌داريم. هيچ‌كس از اين‌كه در مرداب‌هاي روح بيافتد و در زندگي رنج بكشد معاف نيست، اين واقعيت تلخ و حزن‌انگيزي است كه از آن گريزي نيست. دكتر جيمز هوليس نويسنده كتاب مرداب روح و دانش‌آموخته موسسه روان‌كاوي يونگ در زوريخ، به ما مي‌گويد در زندگي به دنبال حالت غيرممكن خوشبختي نگرديم و براي رنج‌هايي كه در زندگي نصيبمان مي‌گردد ارزش قائل باشيم.

روانشناسي مثبت

 • 40,000 تومان

چرا بعضي از مردم بيش از ديگران به موفقيت و خوشبختي مي‌رسند؟ كليد حل اين معما در طرز فكرشان نهفته است. با كاوش در دانش روانشناسي مثبت ببينيد كه چگونه مي‌توانيد با بكارگيري اصول و نظريه‌هاي اين علم زندگي بهتري براي خود و نزديكانتان بسازيد. اين راهنماي عملي شما را به مهارت‌هايي مسلح مي‌سازد كه مي‌توانيد با استفاده از آنها توانمندي‌هاي خود را شناسايي كنيد، طرز فكر خود را تغيير دهيد و به طور موثر احساسات دشوار خود را مديريت كنيد تا به خوشبختي، سلامت و موفقيت برسيد.

بهبود احساسات

 • 55,000 تومان

اگر زندگي كاملي داريد اين كتاب براي شما نگاشته نشده است. اگر همانند يكايك اعضاي نسل بشر، آسيب ديده‌ايد، به شما خيانت شده، درك نشده‌ايد، طرد شده‌ايد، عزيزي را از دست داده‌ايد يا هر نوع رنج احساسي ديگري را تجربه كرده‌ايد و پشت سر گذاشتن آن براي‌تان دشوار بوده، آنگاه اين كتاب را سودمند خواهيد يافت. اين كتاب مانند دوستي دانا و مهربان ديدگاه‌هايي مفيد نسبت به ماهيت رنج احساسي همراه با رهنمودهايي خردمندانه براي چگونگي التيام زخم‌هاي‌تان در اختيار شما قرار مي‌دهد. همسويي - از پيوندهاي عميقي كه ميان ذهن، بدن و احساسات‌تان وجود دارد نكاتي مهم را مي‌آموزيد و علايم جسماني ناراحتي احساسي و تاثير مشكلات حل نشده بر سلامت‌تان را تشخيص مي‌دهيد. تنفس - تمرين‌هاي ساده تنفسي و ساير تكنيك‌هاي احياي تعادل احساسي، همراه با راهكارهاي مفيد براي ترغيب سلامت جسماني و احساسي‌تان را كشف مي‌كنيد. انبار احساسات - منصفانه به زندگي و سابقه احساسي خود دسترسي پيدا مي‌كنيد و مي‌آموزيد كه زخم‌هاي گذشته را پشت سر بگذاريد تا براي بخشيدن خود و ديگران شهامت يابيد. شناخت - به نقش انتظارات خود در واكنش به تاريخچه احساسات‌تان پي مي‌بريد، درحالي كه راهكارهايي را براي آماده ساختن خود جهت برخورد سازنده‌تر با درد و نااميدي‌هاي آينده مي‌آموزيد. پذيرش مسئوليت - مجموعه‌اي از ابزار التيام‌بخش قدرتمند نظير برنامه‌هاي تفكر براي هدايت مجدد افكار، تكنيك‌هاي آگاهي به منظور آرام و آسوده كردن ذهن و بدن، تغييرات در شيوه زندگي كه مشوق قدرت و انعطاف‌پذيري احساسي است را فرا مي‌گيريد.

چرا حال انسان امروزي خوب نيست (روش‌هاي موثر براي مواجهه با سايه‌هاي فردي معنوي اجتماعي و سازماني)

 • 58,000 تومان

ما مقام افتخارآميز ذاتي‌مان را كه به آن فراخوانده شده‌ايم از دست داده و ترك كرده‌ايم. اين موضوع انكارناپذير است. جامعه ما ديگر اجازه نمي‌دهد به خود نگاه كنيم و نتيجه دلخواه‌مان برسيم. واضح است كه انسان امروزي چنانچه يونگ مي‌گويد در جست و جوي روح است. بنابراين زمان آن رسيده است كه بازگشت كنيم، بازگشتي به خود حقيقي‌مان. در اين كتاب كوشش كرده‌ايم چگونگي اين بازگشت را نشان دهيم. كتاب چرا حال انسان امروزي خوب نيست بر اساس تئوري سايه مربوط به روانكاو شهير سوييسي، كارل گوستاو يونگ، توسط دكتر مايكل روث، فارغ‌التحصيل دانشگاه آكسفورد نوشته شده.

كليدهاي پرورش كودكان مبتلا به اختلال كمبود توجه

 • 25,000 تومان

پرورش فرزند مبتلا به اختلال كمبود توجه، چالش‌هاي بسياري را به همراه دارد. در اين كتاب خواهيد آموخت كه چگونه با مدرسه فرزندتان همكاري كنيد، به طور موثرتري رفتار فرزندتان را مديريت كنيد و مدافع فرزند خود باشيد.

آن يگانه

 • 10,000 تومان

دنيا عطش عشق دارد. هر موجودي محتاج عشق است. عشق، تكامل همه موجودات را سرعت مي‌بخشد. اكنون زمان انقلابي عميق و وسيع رسيده است؛ انقلاب عشق. اين انقلاب با ياري‌هاي كوچكي كه به يكديگر مي‌رسانيم آغاز مي‌شود.

از آن سوها

 • 25,000 تومان

يكي از درس‌هاي زندگي آن است كه مي‌گويد پيش از آن كه به بردي دست يابيم، بايد ببازيم.پيش از آن كه بتوانيم چيزي را به دست آوريم بايد چيزي را ترك كنيم، زيرا زماني كه آنچه را بدان نياز داريم مي‌بازيم، برد تجربه‌اي زيبا و كامل مي‌شود. زماني كه مي‌بازيم، شكست تلخ به پيروزي شيرين تبديل مي‌شود.

باز هم مثبت‌درماني

 • 35,000 تومان

باز هم مثبت‌درماني با پيشنهادهايي عملي، به شما كمك مي‌كند بتوانيد از زندگي رضايت‌بخش‌تري بهره‌مند شويد و تندرستي، نيروي افزايش يافته و علاقة بيشتري به زندگي احساس نماييد. اين كتاب به شما نشان مي‌دهد چگونه با افكار مثبت و ايمان داشتن به نيروي آنها مي‌توانيد در دستيابي به آنچه از زندگي مي‌خواهيد، موفق باشيد.

زندگي پس از مرگ

 • 25,000 تومان

بيشتر ما از مرگ مي‌ترسيم، يكي از دلايل وحشت از مرگ آن است كه مرگ در تداوم زندگي فيزيكي وقفه مي‌اندازد و در واقع نوعي جدايي از چيزهايي را ايجاد مي‌كند كه براي انسان بسيار عزير بوده است.براي انسان‌ها سال‌هاي سال اين سوالات مطرح بوده است كه آيا مرگ نهايت همه‌چيز است؟ آيا زندگي با پايان يافتن حياتِ كالبد فيزيكي به انتها مي‌رسد؟ بعد از مرگ به كجا مي‌روي؟ پاسخ به اين سوال‌ها و بسياري از سوال‌هاي ديگر را مي‌توان در اين كتاب جالب و الهام‌بخش يافت.

1  2  صفحه‌ی 1