فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
نقشه ‌راه خودشناسي عمقي و كاربردي
 • 78,000 تومان
 • با تخفیف: 78,000 تومان
بهشت رابطه (در جستجوي غيرمعجزه‌گر)
 • 96,000 تومان
 • با تخفیف: 96,000 تومان
رهايي از غم جدايي (5 مرحله غلبه بر درد ترس و رنج ناشي از طلاق شكست‌هاي عاطفي و انواع جدايي)
سفر زندگي (پيدا كردن پاسخ 10 سوال اساسي در زندگي)
تيپ شخصيتي شما (همراه با سي‌دي)
 • 96,000 تومان
 • با تخفیف: 96,000 تومان
نقشه راه خودشناسي عمقي و كاربردي
 • 136,000 تومان
 • با تخفیف: 136,000 تومان
21 راز ميليونرهاي خودساخته
 • 5,000 تومان
 • با تخفیف: 5,000 تومان
روانشناسي نيمه دوم عمر (يافتن معنا در نيمه دوم عمر)
معماي عشق
 • 60,000 تومان
 • با تخفیف: 60,000 تومان
بهانه‌ها را كنار بگذاريد
 • 44,900 تومان
 • با تخفیف: 44,900 تومان

نقشه ‌راه خودشناسي عمقي و كاربردي

 • 78,000 تومان

به همه ما اين فرصت داده شده است تا بتوانيم نهايت لذت را از زندگي‌مان ببريم و از آن احساس رضايت كنيم. رسيدن به چنين جايگاهي نياز به طي كردن مسيري زمان‌بر، ولي ارزشمند دارد كه در اين كتاب به آن "سفر قهرماني" اطلاق شده است. شما براي طي كردن اين راه نياز به نقشه داريد كه اين كتاب آن را به خوبي براي‌تان ترسيم مي‌كند و قدم به قدم شما را هدايت و راهبري مي‌نمايد. شما با انجام تمرينات كاربردي و آزموني كه در اين كتاب ارائه شده درمي‌يابيد كجاها در «سفر قهرماني»تان دچار وقفه شده و به زودي دچار بحران خواهيد شد، يا حتي اگر در زندگي دچار بحراني شده‌ايد براي برطرف كردن ريشه‌اي آن بايد از كجا شروع كنيد. اين نقشه برگرفته از ديدگاه‌هاي روانكاو شهير سوييسي، پروفسور كارل گوستاو يونگ است.

بهشت رابطه (در جستجوي غيرمعجزه‌گر)

 • 96,000 تومان

هدف ازدواج از نگاه اين كتاب اين است كه شما را با مسائل پيچيده، حاد و بغرنج روبرو كند تا موضوعاتي را در زندگي شخصي و فردي‌تان دريابيد. اگر اين كتاب دربرگيرنده يك ايده خاص باشد، آن ايده اين است كه كيفيت تمام روابط ما تابع مستقيمي از رابطه ما با خودمان است. چون ما رابطه خوبي با خودمان نداريم، به طور اتوماتيك زندگي مشترك خوبي را نيز تجربه نمي‌كنيم.

رهايي از غم جدايي (5 مرحله غلبه بر درد ترس و رنج ناشي از طلاق شكست‌هاي عاطفي و انواع جدايي)

 • 123,000 تومان

ترس از طرد شدن و تنها ماندن يكي از اساسي‌ترين ترس‌هاي ما است. در بحبوحه لطمه عاطفي، بسيار سخت است كه پاياني براي احساسات طرد شدگي، شرمساري و يا خيانت پيدا كرد. چه شما از يك تجربه از دست دادن در اين اواخر رنج مي‌بريد و چه متاثر از زخم به جا مانده از گذشته باشيد، چه در الگوهاي رفتاري‌اي درگير شده باشيد كه ساير روابط‌تان را تباه مي‌كند، و چه در رابطه‌اي باشيد در آن ديگر عشق را احساس نمي‌كنيد، اين كتاب برنامه‌اي كامل براي التيام حس طرد شدگي ارائه مي‌دهد. فرايند التيام در اين كتاب به شما كمك خواهد كرد 5 گام جهاني طرد شدگي «درهم‌شكستن، ترك كردن، خشم، و بلند شدن) را طي نموده، و از طريق تمرينات عملي ارائه شده درك كاملا جديدي از خويشتن ايجاد كنيد.

سفر زندگي (پيدا كردن پاسخ 10 سوال اساسي در زندگي)

 • 67,000 تومان

اگر سوالات ما در نيمه دوم زندگي اين‌ها باشند، من چگونه مي‌توانم به امنيت مالي دست پيدا كنم؟ چگونه خوشبخت شوم؟ چگونه مي‌توانم كسي را پيدا كنم كه مراقب من باشد؟ چگونه مي‌توانم كاري كنم كه ديگران مرا دوست داشته باشند؟ در اين صورت زندگي ما محدود خواهد شد. زيرا با وجود اين كه دغدغه خاطره‌ها طبيعي و قابل درك هستند، براي دستور كار روح در نيمه دوم زندگي پيش از حد كوچك‌اند. به اين ترتيب، همان‌گونه كه يونگ مي‌گويد: «با كفش‌هايي راه مي‌رويم كه بيش از حد كوچك هستند.» دكتر جيمز هاليس، رئيس انستيتو يونگ واشنگتن، ده سوال مهم و اساسي را در اين كتاب طرح مي‌كند. ما به طرز رقبت‌باري، فرار مي‌كنيم از دادن پاسخ به اين سوالات، از اين‌كه وجود پرعظمت خود را بفهميم و آن را زندگي كنيم. عجيب است كه اكثر آدم‌ها به زندگي حقيرانه و درگير بودن با سوالات حقيرانه بيشتر خو مي‌كنند تا رفتن به سمت زندگي باعظمت و بزرگ‌تر. هاليس مي‌گويد: «در جايي كه ما متوجه نيستيم و حتي حاضر به همكاري براي رشدمان نيستيم، روان دست به كار مي‌شود و رنجي را به زندگي ما ورود مي‌دهد، تا ما در سفر زندگي‌مان تشويق شويم از آنچه آشنا بوده گام فراتر نهيم و به ناشناخته‌ها قدم بگذاريم.»

تيپ شخصيتي شما (همراه با سي‌دي)

 • 96,000 تومان

اين كتاب با بهره‌گيري از ابزار قوي mbti شما را با تيپ شخصيتي‌تان آشنا مي سازد. تاكنون اين ابزار كمك‌هاي فرواني به ميليون‌ها نفر در سرار جهان نموده تا با شناخت تيپ شخصيتي خود و اطرافيانشان به درك عميقي از تفاوتهاي خود با آن‌ها دست يابند و زندگي لذت‌بخشي را تجربه كنند. معجزه مهم شناخت تيپ شخصيتي ،اعتماد فوق‌العاده‌اي است كه براي شما ايجاد مي‌كند. فردي كه تيپ شخصيتي خود را نمي‌شناسد ،دائما در حال قضاوت و مقايسه خود با ديگران است و اين امر احساس رضايت او از زندگي را مي‌گيرد. اين كتاب در كنار كمك به شناخت تيپ شخصيتي‌تان ،به شما كمك مي كند تا دركي از جزييات رفتاري ،قابليت‌ها ،سبك ارتباط‌تان با ديگران ،نحوه يادگيري و كارهاي مهمي كه مي‌توانيد خوب ظاهر شويد پيدا كنيد. ضميمه كتاب، سي‌دي صوتي با صداي سيد سهيل رضايي وجود دارد كه به شما كمك مي‌كند تا راحت تر به تيپ شخصيتي‌تان برسيد و نكات كليدي در مورد آن كسب كنيد.

نقشه راه خودشناسي عمقي و كاربردي

 • 136,000 تومان

به همه ما اين فرصت داده شده است تا بتوانيم نهايت لذت را از زندگي‌مان ببريم و از آن احساس رضايت كنيم. رسيدن به چنين جايگاهي نياز به طي كردن مسيري زمان‌بر، ولي ارزشمند دارد كه در اين كتاب به آن "سفر قهرماني" اطلاق شده است. همه ما امكانات لازم براي قرار گرفتن در اين جاده و مسير را داريم. فقط براي طي كردن راه نياز به نقشه‌اي داريم كه اين كتاب آن را به خوبي برا‌يتان ترسيم مي‌كند و قدم به قدم شما را هدايت و راهبري مي‌نمايد. شما با انجام تمرينات كاربردي و آزموني كه در اين كتاب ارائه شده درمي‌يابيد كجاها در "سفر قهرماني"تان دچار وقفه شده و به زودي دچار بحران خواهيد شد، يا حتي اگر در زندگي دچار بحراني شده‌ايد براي برطرف كردن ريشه‌اي آن بايد از كجا شروع كنيد. شما در نهايت علاوه بر اين كه مي‌توانيد در "سفر قهرماني" خودتان موفق عمل نماييد، با درك اين مسير و منزلگاه‌هايي كه هم‌قطاران شما در آن به سر مي‌برند، درك بهتري از ايشان يافته و ارتباطات‌تان نيز دچار تحول بنيادي خواهد شد.

21 راز ميليونرهاي خودساخته

 • 5,000 تومان

21 راز موفقيت براي ميليونرهاي خودساخته وجود دارد كه هر يك از اين رازها براي استقلال مالي شما مهم و حياتي هستند. نبود هر يك از اين فاكتورها مي‌تواند به خودي خود احتمال سلامت، شادي و موفقيت مالي شما را تضعيف كرده يا حتي از بين ببرد. خبر خوب اين است كه شما مي‌توانيد، تك تك اين اصول را از طريق تمرين و تكرار دوباره و دوباره ياد بگيريد تا اينكه اين اصول جز ذات شما مي‌شوند، هم‌چنان كه دم و بازدم اينگونه است.

روانشناسي نيمه دوم عمر (يافتن معنا در نيمه دوم عمر)

 • 154,000 تومان

چگونه مي‌توانيد راه‌تان را به بيرون جنگل تاريك زندگي پيدا كنيد؟ وظيفه‌اي كه پيش روي ما است، همان چيزي است كه هاليس آن را بزرگ‌ترين پروژه‌ي ميانسالي مي‌نامد: «باز پس گرفتن اختار شخصي زندگي» اين به اين معني پشت‌سر گذاشتن چيزهايي است كه در عين راحتي، محدودكننده هستند.

معماي عشق

 • 60,000 تومان

اگر قرار بود يك زبان جهاني وجود داشته باشد، آن «زبان عشق» بود. اين كتاب كوچك تلاشي است براي به كارگيري واژگان بنيادين عشق در زبان يوناني: اروس و فيليا و آگاپه، به عنوان روش‌هايي جديد براي درك آنچه كارل گوستاو يونگ «بزرگ‌ترين راز زندگي»ناميد. افزون بر اين، در آن از چهار نوع عشق «كهن‌الگويي» سخن رفته است: عشق مادر، عشق پدر، عشق ديگري و عشق خويشتن، به عنوان راه‌هايي براي گسترش درك از عشق و اينكه چگونه عشق به رشد فردي و افزايش توان فرد براي يافتن معناي زندگي كمك مي‌كند. سرانجام، به اين مي‌رسيم كه عشق متناقض است، چون وجوه تاريك و روشن دارد: واقعيتي است كه ما را زخمي مي‌كند و هم‌زمان و در يك لحظه، حقيقتي است كه شفايمان مي‌دهد. عشق هيچ حد و مرزي نمي‌شناسد و براي همه انسان‌ها، گذشته از نوع نژاد و مليت، مشابه است.

بهانه‌ها را كنار بگذاريد

 • 44,900 تومان

بيشتر مردم فكر مي‌كنند كه موفقيت از خوش‌شانسي يا نبوغ سرشار سرچشمه مي‌گيرد، اما بسياري از افراد موفق به روشي ساده‌تر به موفقيت دست مي‌يابند: ((با انضباط شخصي)). برايان تريسي اين موضوع را از روي تجربه مي‌داند. او از دبيرستان فارغ‌التحصيل نشد و پس از سال‌ها كار كردن به عنوان يك كارگر متوجه شد كه مهارت‌ها و آينده‌اي محدود دارد؛ اما از طريق قدرت انضباط شخصي، زندگي‌اش را تغيير داد و در فروش و بازاريابي، سرمايه‌گذاري، توسعه‌ي املاك و مستغلات و ارائه‌ي مشاوره در زمينه‌ي مديريت به موفقيت‌هايي دست يافت. او به بيش از 1000 شركت مشاوره داده است، براي بيش از 4000000 نفر در چهل كشور دنيا سخنراني‌هاي انگيزشي و سمينار كرده‌ است و 45 كتاب نوشته است. كتاب بهانه‌ها را كنار بگذاريد به شما نشان مي‌دهد چگونه در هر 3 حيطه‌ي اصلي زندگي‌تان به موفقيت دست يابيد.

صفحه‌ی 1