فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
تاريخ اميدبخش نوع بشر
  • 95,000 تومان
  • با تخفیف: 95,000 تومان
آين رند (زندگي رمان و فلسفه)
  • 64,000 تومان
  • با تخفیف: 64,000 تومان
افسانه مديريت
  • 16,000 تومان
  • با تخفیف: 16,000 تومان

تاريخ اميدبخش نوع بشر

  • 95,000 تومان

اگر تنها يك باور وجود داشته باشد كه چپ و راست، روانشناسان و فيلسوفان و متفكران قديم و جديد را به هم پيوند دهد اين فرض ناگفته است كه انسان‌ها بد هستند. اين برداشتي است كه در پس تيترهاي درشت روزنامه‌هاست و زندگي ما را رقم مي‌زند. ريشه‌هاي اين تفكر را از ماكياولي تا هابز و از فرويد تا پينكر را در بر گرفته و در اعماق انديشه غرب ريشه دوانده است. اما كتاب نوع بشر بحث نويني را مطرح مي‌كند كه فرض خوب بودن بشر هم واقع‌گرايانه است و هم انقلابي. غريزه همكاري به جاي رقابت و اعتماد به جاي سوءظن بنيادي تكاملي دارد كه به آغاز نوع ما باز مي‌گردد. در اين كتاب عظيم، روتگر برگمن، نويسنده پرفروش بين‌المللي، برخي از مشهورترين مطالعات و رويدادهاي جهان را مي‌گيرد، قالب آنها را تغيير مي‌دهد و چشم‌انداز جديدي از 200 هزار سال اخير تاريخ بشر را تصوير مي‌كند. برگمن نشان مي‌دهد كه باور به مهرباني و نوع‌دوستي انسان چگونه طرز تفكر ما را تغيير مي‌دهد و چگونه مي‌توان از آن به مثابه پايه‌اي براي دست‌يابي به تغيير واقعي در جامعه بهره برد. زمان نگرش جديدي به سرنوشت بشر فرا رسيده است.

آين رند (زندگي رمان و فلسفه)

  • 64,000 تومان

«فلسفه من، در اصل، مفهوم انسان به‌مثابه موجودي قهرمان است، با شادي‌هايش به‌مثابه هدف اخلاقي زندگي، با دستاوردهاي پربارش به‌مثابه بهترين فعاليت، و با خرد به‌مثابه تنها مطلق موجود» (آين رند، اطلس شوريد). آين رند رمان‌نويس، فيلسوف، نمايشنامه‌نويس و فيلم‌نامه‌نويس روسي-آمريكايي بود كه به دليل فلسفه «عينيت‌گرايي» كه مروج آن بود و رمان‌هاي پرفروش‌اش «سرچشمه» و «اطلس شوريد» معروف است. اين رمان‌ها مضاميني فلسفي و عناصري علمي - تخيلي و رمانتيك دارند. آين رند در هنر مروج واقع‌گرايي رمانتيك بود و به جز ارسطو و برخي ارسطوگرايان و ليبرال‌هاي كلاسيك، سرسختانه با بيشتر فيلسوفان و سنت‌هاي فلسفي مخالفت مي‌كرد. كتاب حاضر نگاهي است به زندگي و آثار آين رند از منظر بارابارا برندن و ناتانيل برندن، روان‌درمانگر و نويسندۀ آمريكايي-كانادايي كه زماني همفكر و همكار او بود.

افسانه مديريت

  • 16,000 تومان

مثل همه چارچوب‌هاي مفهومي ارائه شده براي رشته استراژي، همه آن‌ها مشتي بديهيات ابطال‌ناپذيرند. آن‌ها هميشه درست‌اند، فقط به شرط آن‌ كه شما آن‌ها را به روش درستي پياده ‌كنيد! اما اگر واقعا مي‌خواهيد از گورو‌ها و اساتيد مديريت امريكايي سودي ببريد، به دقت ببينيد چه مي‌گويند، سپس به سرعت در جهت عكس آن پا بگذاريد. اين رشته از اول معيوب متولد شده. آنچه تيلور ارائه داد نه تئوري بود نه علم، فقط تبليغات محسوركننده‌اي بود براي مذهب جديد مدرنسيم كه مورد علاقه سرمايه‌داران قرار گرفت و طبقه‌اي از مديران مفت‌خور و متكبر را به وجود آورد.

صفحه‌ی 1