فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
وينيكات در قاب زندگي‌نامه
 • 130,000 تومان
 • با تخفیف: 130,000 تومان
ملاني كلاين (ريشه‌ها انديشه‌ها)
 • 99,000 تومان
 • با تخفیف: 99,000 تومان
زندگي آزموده
 • 80,000 تومان
 • با تخفیف: 80,000 تومان
چگونه درمانگري شكوفا شويم
 • 116,000 تومان
 • با تخفیف: 116,000 تومان
پارانويا
 • 29,000 تومان
 • با تخفیف: 29,000 تومان
جنون شهرت
 • 60,000 تومان
 • با تخفیف: 60,000 تومان
يونگ
 • 49,000 تومان
 • با تخفیف: 49,000 تومان
خودشيفتگي
 • 19,000 تومان
 • با تخفیف: 19,000 تومان
سوپرايگو
 • 19,000 تومان
 • با تخفیف: 19,000 تومان
رشك
 • 19,000 تومان
 • با تخفیف: 19,000 تومان
درآمدي بر آراء ملاني كلاين
 • 68,000 تومان
 • با تخفیف: 68,000 تومان
چگونه روان‌درمانگر انتخاب كنيم
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان

وينيكات در قاب زندگي‌نامه

 • 130,000 تومان

د. و. وينيكات: در قاب زندگي‌نامه تا امروز، كتابي متقن است كه در شرح زندگي دانلد وودز وينيكات، روانكاو بريتانيايي به رشته تحرير درآمده است و به هنگام انتشار، برنده جايزه گراديوا شد كه از جوايز شاخص دنياي روانكاوي است. برِت كار در اين كتاب موضعي عالمانه و به دور از سرسپردگي به وينيكات و زندگي او دارد كه حاصل سال‌ها پژوهش و نزديك به هزار ساعت مصاحبه با كساني است كه به دلايل مختلف با وينيكات در تماس بوده‌اند و او را از نزديك مي‌شناختند. كتاب حاضر درآمدي به زندگي و زمانه وينيكات، تأثير سال‌هاي كودكي او بر شكل‌گيري انديشه و مناسبات حرفه‌اي‌اش و بسياري سرفصل‌هاي ديگر است و تصوير جامع، روشن و زنده‌اي از وي به دست مي‌دهد. فارغ از اختلاف نظرها درباره جايگاه وينيكات در تاريخ روانكاوي و تأثير او بر حال و آينده اين رشته، د. و. وينيكات: در قاب زندگي‌نامه در راستاي درك بسياري از زواياي انديشه وينيكات، كمك‌حال پژوهشگران و علاقمندان روانكاوي خواهد بود.

ملاني كلاين (ريشه‌ها انديشه‌ها)

 • 99,000 تومان

«ملاني كلاين: ريشه‌ها، انديشه‌ها» مدخلي بر زندگي و آثار ملاني كلاين در مقام متفكري‌ست كه يافته‌هايش موجب پيش‌برد يافته‌هاي فرويد و ديگر روانكاوان شد و درك ما را از ساحت ناهشيار روان آدمي عميق‌تر ساخت. اين كتاب متشكل از چهار بخش است و علاوه بر آن، فهرستي از منابع براي مطالعه بيشتر و فرهنگ‌نامه‌اي از واژگان كليدي دارد. بخش نخست به زندگي ملاني كلاين و اشتياق او به روانكاوي مي‌پردازد؛ بخش دوم سير بسط و تكوين فن روانكاوي كودكان و تأثير آن بر درك كلاين از كار با بزرگسالان را پي مي‌گيرد؛ بخش سوم بر يافته‌هاي نوين باليني در حوزه درمان روانكاوي تمركز دارد، به ويژه بر آن دسته از تحولات مربوط به درك و درمان آشفتگي‌هاي وخيم عاطفي، نظير روان‌پريشي و اختلالات شديد خلقي؛ بخش چهارم بر تحولات اخير در روانكاوي كلايني و پسا-كلايني و به ويژه آراء ويلفرد بي‌يان و تلويحات و كاربست‌هاي باليني، فرهنگي و اجتماعي-سياسي آنها متمركز است. هركس كه طالب درآمدي واضح و موجز به جهان ملاني كلاين باشد، مخاطب اين كتاب خواهد بود.

زندگي آزموده

 • 80,000 تومان

داستان اين كتاب داستان زندگي‌ست؛ داستان آموختن زندگي و آموختن از زندگي به روايت استفن گراس روانكاو نام‌آور انگليسي، از لحظه‌هاي زيستن با بيمارانش در اتاق درمان. زندگي آزموده شرح تأثير شگرف بينش، تعمق و همراهي است در روشن كردن پيچيده‌ترين، ناخوشايندترين و البته انساني‌ترين تجارب انسان‌ها. داستان زندگي روزمره ماست… داستان آدم‌هايي كه دوستشان داريم و دروغ‌هايي كه مي‌گوييم، تغييراتي كه از سر مي‌گذرانيم و غمي كه از فقدان‌هايمان بر دل داريم. داستان گم شدن‌ها… و پيدا شدن‌ها.

چگونه درمانگري شكوفا شويم

 • 116,000 تومان

چگونه مي‌توان در حرفه روان‌درماني رشد كرد و اين كار پيچيده و دشوار را به حرفه‌اي فرحبخش بدل كرد؟ آيا مي‌توان از اين كار بالقوه دردناك لذت هم برد؟ آيا راهي براي ارتقاء و گسترش مهارت‌ها و ظرفيت‌هاي حرفه‌اي درمانگران وجود دارد؟ كدام انگيز‌ه‌ها براي ورود به اين حرفه، از زمره انگيزه‌هاي مشكوك يا بعضا مرضي به شمار مي‌روند؟ بهترين راه‌هاي آموزش، پس از اينكه تحصيلات رسمي را به پايان رسانديم كدام‌اند؟ چگونه مي‌توان در حرفه خود به بالندگي و شكوفايي رسيد؟ برت كار در اين كتاب به اين پرسش‌ها و بسياري پرسش‌هاي ديگر مي‌پردازد و مي‌كوشد تجربه چهل‌ ساله خود از كار تحليلي را با خوانندگانش در ميان بگذارد. كار عضو هيئت امنا و انتشارات موزه فرويد و همينطور، عضو انجمن روانكاوي بريتانياست و در حال حاضر در منطقه همپستد در شمال لندن، به روان‌درماني انفرادي و زوج‌درماني تحليلي اشتغال دارد.

پارانويا

 • 29,000 تومان

تجربه اضطراب چنان با كنه تجربه انسان بودن عجين است كه گويي تعريف آدمي بدون تصور اضطرابش ممكن نيست. از منبع بيروني اضطراب مي‌توان گريخت اما آن‌گاه كه اضطراب از درون نشأت مي‌گيرد، تقلا براي گريز بي‌فايده است. در اين شرايط موضوع‌هاي دروني ترس‌برانگيز در دنياي بيرون مأوا مي‌كنند. اين سازوكار دفاعي كه آن را با نام برون‌فكني مي‌شناسيم، سنگ‌بناي پارانوياست. البته برون‌فكني هزينه‌هايي هم در پي دارد و در اشكال افراطي‌ترش، رابطه با واقعيت را به مخاطره مي‌كشاند. ديويد بل در اين كتاب به بحث از سير تطور نگاه روانكاوانه به پارانويا و بررسي آراء فرويد، كلاين و ديگر نظريه‌پردازان روانكاوي در اين‌باره مي‌پردازد. او با استفاده از شرح‌حال بيماران نشان مي‌دهد كه چگونه مي‌توان برداشت روانكاوانه از پارانويا را در بسياري از موقعيت‌هاي باليني به كار بست.

جنون شهرت

 • 60,000 تومان

اين كتاب كوچك به قلم برت كار رهيافتي به فهم روانكاوانه شهرت و پديده سلبريتي در اوايل قرن بيست و يكم ارائه مي‌دهد كه بر مبناي انديشه فرويد استوار شده است. كتاب به شش فصل تقسيم شده است. فصل نخست به روانشناسي پديده سلبريتي و آسيب‌شناسي خودشيفتگي مي‌پردازد و فصل دومء وضعيت روان‌شناختي كساني را بررسي مي‌كند كه از شهرت ديگران به وجد مي‌آيند و به معناي عام‌تر, در فرهنگ سلبريتي زندگي مي‌كنند. فصل سوم تاريخ مختصري از مفهوم سلبريتي ارائه مي‌دهد. كار در فصل چهارم به بررسي بعضي مفاهيم نظري فرويد و وينيكات مي‌پردازد كه زيربناي مهمي براي بررسي پويايي‌هاي روان‌شناختي شهرت به دست مي‌دهند و در فصل پنجمء نظريه جامع‌تري در باب ريشه‌هاي ناشياري ارائه مي‌دهد كه زمينه‌ساز شهرت‌پرستي و شهرت‌طلبي هستند. كتاب در فصل ششم با بررسي پويايي‌هاي رواني پديده سلبريتي و شهرت و با اين مدعا به پايان مي‌رسد كه اي بسا ديده شدن و به رسميت شناخته شدن از سوي اعضاي خانواده و دوستان و در بستر امن زندگي خانوادگي, بهترين راه اشتهار و سلبريتي بودن باشد. جنون شهرت نظريه‌اي روانكاوانه در باب ريشه‌هاي وسواس ما با شهرت ارائه مي‌كند. مطالعه اين كتاب براي روان‌درمانگران و پژوهشگران روانكاوي و نيز, براي خوانندگاني كه به روانشناسي شهرت علاقه دارند, حائز اهميت خواهد بود.

يونگ

 • 49,000 تومان

يونگ از متنفذترين متفكران روان‌شناسي است و مانند فرويد، مرزهاي معهود اين رشته را در نورديد و روان‌شناسي را با علوم مختلفي از ادبيات و اسطوره شناسي گرفته تا باستان شناسي و خرد كهن پيوند داد. او در حوزه روان‌درماني به تجربه هاي شگرفي دست يافت و ميراث فكري عظيمي از خود بر جاي گذاشت. يونگ در زمانه‌اي مدافع معنويت شد كه تاكيد بر ساحت جسمي و كالبدشناختي آدمي، سكه رايج محافل علمي بود. از اين حيث ، ساحت نظري او تقابل تامل‌برانگيزي با بسياري از نگاه‌هاي متداول به دنياي درون آدمي دارد.كتاب حاضر به رغم حجم مختصرش، مي‌كوشد تا كليتي از نظريه هاي يونگ به دست دهد. نگاه نقادانه آنتوني استور به يونگ و تطبيق آثار او با ديگر نظريه‌هاي روان‌شناسي، به خصوص نظريه كلاين، سبب شده تا بتواند به ارزيابي متفاوتي دست يابد و خواننده را به تامل بيشتر و كاربست خلاقانه‌تر دانسته‌هايش، چه درباره يونگ و چه درباره ديگر رويكردها برانگيزد.

خودشيفتگي

 • 19,000 تومان

خودشناسي از اهداف كليدي روان‌درماني است و دوستي با خود پيش‌شرط دوست‌داشتن ديگران. اما خودشيفتگي خود محوري و اشتغال مفرط با خود وضعيتي است كه لاجرم بي‌نصيبي از صميميت و ارتباط حقيقي را در پي دارد و فرد را به زنداني دروني محكوم مي‌سازد. جرمي هلمز در اين كتاب نمودهاي مختلف خودشيفتگي را از عالم ادبيات تا كار روزمره باليني به تصوير مي‌كشد و مي‌كوشد تا با بررسي خودشيفتگي در گستره‌اي از افسانه‌هاي آويد تا آرا فرويد كلاين رزنفلد كرنبرگ و كوهات روايت جامعي از چيستي اين پديده به‌دست دهد. به‌علاوه ديدگاه انسجامي و تحولي ويژه هلمز به خودشيفتگي حائز نكان بسياري است كه خواننده را به تشخيص مراحل مختلف در سير تحول خودشيفتگي قادر مي‌سازد و الگويي طرح مي‌كند كه براي كار باليني با اين پديده در هر يك از مراحل تحولي خاص آن كارايي دارد. كتاب حاضر پس از بررسي افتراقي نمودهاي سالم و مرضي خودشيفتگي با بحثي درباره رويكردهاي مختلف درماني نسبت به اين پديده روان‌شناختي و طرح بعضي نكات اساسي در كار با خودشيفتگي به پايان مي‌رسد.

سوپرايگو

 • 19,000 تومان

همه ما خطا مي‌كنيم يا قانوني را نقض مي‌كنيم. اما صدا، تصاوير و اعمال منتقدي كه ما را از اين بابت مواخذه و مجازات مي‌كند، چيست و از كجا مي آيد؟ روانكاوان اين صدا را سوپرايگو مي‌خواند مي‌خوانند. كتاب حاضر به بررسي نقش سوپرايگو در تعيين معيارهاي اخلاقي و انتقال آنها از نسلي به نسل ديگر مي‌پردازد. اما سوپرايگو چگونه به تلاطم‌هاي دروني فرساينده‌اي نظير افسردگي، دامن مي‌زند؟ پريسيلا روث با ارائه نمونه‌هاي گوناگون، چه نمونه‌هاي باليني و چه مثال‌هايي از زندگي روزمره، به شيوه‌هاي مختلف تظاهر سوپرايگو، نگاهي نو مي‌كند و نشان مي‌دهد كه چگونه سوپرايگو، حتي بي‌آنكه از حضور و فعاليتش آگاه باشيم، بر احساسات و رفتارهاي ما تاثير مي‌گذارد. او در بررسي شرح‌حال مراجعان روان‌درماني، پرده از تجاربي برمي‌دارد كه در پس اثرات پنهان، اما بسيار نيرومند سوپرايگو نهفته‌اند. اين كتاب سيري در تكوين مفهوم سوپرايگو را پي مي گيرد كه از نظرات فرويد، آبراهام و كلاين آغاز شده و به نظريه پردازان معاصر مي‌رسد.

رشك

 • 19,000 تومان

رشك از ديرباز در شمار يكي از مخربترين رذائل اخلاقي قلمداد شده و بي‌ترديد، از نيروهاي اصلي فرهنگ مصرفي امروز است و بي‌وجه نيست اگر بگوييم در جهان معاصر، رشك سيطره‌اي بيش از هر دوره ديگري از تاريخ تمدن بشري دارد. اما رشك تنها محصول رسانه‌هاي جمعي دنياي مدرن نيست كه فرهنگ مصرف‌گرايي را تبليغ مي‌كنند. روانكاوان معتقدند رشك بخشي ذاتي و جدانشدني از تحول و دگرديسي روان آدمي است و گستره تأثير آن تمامي مراحل حيات را، از رشك نوزاد به مادر و منبع تغذيه گرفته تا رشك نوجوانان به دست‌آوردها و اختيارات بزرگسالان و رشك سالخوردگان به سلامت و عمر پيش روي جوانان، در بر مي‌گيرد. اين كتاب به بررسي مفهوم رشك در آراء روانكاوي، از مفهوم مناقشه برانگيز رشك آلت مردانه فرويد تا ايده جنجالي رشك نوزاد نسبت به مادر و بدن او مي‌پردازد و سير تطور اين مفهوم نظري – باليني را دنبال مي‌كند. رشك يكي از بزرگترين چالش‌هاي پيش روي روانكاوي و درمان روانكاوانه است، كه به انحاء و با درجات مختلف در زندگي روزمره نيز ظاهر مي‌شود. كتاب حاضر كه نخستين مجلد از مجموعه ايده‌هاي روانكاوي است، به بررسي آراء برجسته‌ترين روانكاوان صاحب‌نظر در اين زمينه مي‌پردازد و نه تنها متخصصان، كه عموم مخاطبان علاقمند روانكاوي را با انواع نمودهاي اين حالت رواني و وضعيت مقابل آن، يعني تجربه سپاس و قدرداني آشنا مي‌سازد. كيت برُز روانكاو و عضو انجمن روانكاوي بريتانيا و انجمن روان‌درماني بريتانياست. او كه سالهاست به آموزش نظريه و فن روانكاوي اشتغال دارد، در حال حاضر در دفتر شخصي خود در بريستول، در جنوب غربي انگلستان به فعاليت باليني مي‌پردازد.

درآمدي بر آراء ملاني كلاين

 • 68,000 تومان

كتاب حاضر از متون اساسي تاريخ روانكاوي در شرح ديدگاه‌هاي ملاني كلاين و فنون درماني برآمده از آنهاست. كلاين از جمله نظريه‌پردازاني است كه به گسترش و تعميق نظريه فرويد كمك شاياني كرد و ردپاي او در نظريه‌هاي متاخر روانكاوي مشهود است. كتاب حاضر مرجع اصلي براي آشنايي دقيق‌تر با انديشه‌هاي كلاين است. هانا سيگال در اين كتاب شرح جامع و روشني از سير آرا، ملاني كلان و فنون ابداعي او ارائه مي‌دهد. اين كتاب توانسته آزمون زماني را با موفقيت پشت سر بگذارد و به عنوان نوشته‌اي كلاسيك، جايگاه ويژه‌اي را در تاريخ روانكاوي از آن خود كند. متن حاضر كه ترجمه آخرين ويراست كتاب است، شامل نمونه‌هاي باليني فراوان و نيز موخره‌ايست كه به تشريح فنون درماني كلاين مي‌پردازد.

چگونه روان‌درمانگر انتخاب كنيم

 • 25,000 تومان

اقبال عمومي به كمك گرفتن و مراجعه به مشاور و روان‌درمانگر سبب شده تا ميزان مراجعه افراد به مراكز ارائه خدمات روان‌شناختي نسبت به سال‌هاي پيش، رشد چشمگيري داشته باشد. اين امر البته جاي خوش‌وقتي است. روان‌درماني تاكنون زندگي بسياري را متحول كرده و بر كيفيت و غناي تجربه زيسته افراد بي‌شماري افزوده است. اما اصلا روان‌درماني چيست؟ چگونه كارمي‌كند؟ رابطه درماني چه ويژگي‌هايي دارد؟ آيا همه روان‌درمانگران به يك شيوه كار مي‌كنند؟ درمانگر خوب چه ويژگي‌هايي دارد يا به عبارت ديگر، چه ويژگي‌هايي در درمانگر مي‌تواند موجب بيشترين اثربخشي درماني باشد؟ چگونه مي‌توان تشخيص داد كه اين درمانگر براي من مناسب است يا نه ؟ پرسش ‌هايي از اين دست، دغدغه بسياري از كساني است كه به مراجعه به درمانگران مي‌انديشند. فراموش نكنيد كه روان‌درماني فرايندي پيچيده است و به صرف توان و زمان قابل توجهي نياز دارد و اين هردو، از ارزشمندترين دارايي‌هاي شما هستند. به همين خاطر، يافتن بهترين شخصي كه بتواند در اين فرايند پر پيچ و خم همراه شما باشد، بسيار اهميت دارد. كتاب حاضر سعي مي‌كند به بسياري از اين سوالات پاسخ گفته و راهنمايي براي كساني باشد كه مي‌خواهند بهترين تجربه از روان‌درماني را براي خود رقم بزنند.

1  2  صفحه‌ی 1