فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½---ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
نقاشي كودكان (كاربرد تست ترسيم خانواده در كلينيك)
روانشناسي باليني (آزمايش باليني و فرايند تشخيص)

نقاشي كودكان (كاربرد تست ترسيم خانواده در كلينيك)

  • 50,000 تومان

از حدود پايان نخستين سال زندگي، بسياري از كودكان، فعاليتي كه مي‌توان آن را ترسيم يا دقيق‌تر بگوييم ((نگاره‌گري)) ناميد از خود نشان مي‌دهند. در فرهنگ متداول جهان كنوني، ابزار اين نگاره‌گري غالبا يك مداد يا قلم است، اما ممكن است كودك از انگشت، اسفنج، يك تكه زغال، يك تكه گچ، يك تيره چوپ و يا هر شي ديگر نيز استفاده كند. هر چند اين نگاره‌گري يا ترسيم ترجيحا بر صفحه‌اي از كاغذ نقش مي‌بندد اما ممكن است صفحات كتاب يا سطوح ديگر از قبيل لوازم خانه، ديوارها، پارچه‌ها و غيره صحنه عمل باشند و تعارض‌هاي بسياري با بزرگسالان به وجود آورند. غالبا توليد لكه‌هاي مقدم بر توليد اين خطوط يا نگاره‌هاست. بدين ترتيب، در مبناي ترسيم و حتي قبل از نخستين خط‌خطي‌كردن‌ها و پديدآوري خطوطي كه ظاهرا واجد معنايي نيستند، مجموعه پيچيده‌اي از رفتارهاي حركتي، توحيديافتگي‌هاي ادراكي و كاربرد اطلاعاتي كه از اين آثار دوام‌دار و مشاهده‌شدني به منزله تداوم بدن حاصل مي‌شوند، قرار دارد.

روانشناسي باليني (آزمايش باليني و فرايند تشخيص)

  • 50,000 تومان

اين كتاب نخستين اثر منظم علمي دربارة روانشناسي باليني است كه بيش از بيست سال پس از تشكيل اولين تيم كلينيكي در كانون هدايت كودك و سپس در مركز مشاهدات رواني، انتشار مي‌يابد. اين اثر نشان دهندة آخرين موضع‌گيري‌ها در زمينة آزمايش روانشناختي است و مسايل مربوط به فرايند تشخيص را در چرخة كامل آن مورد بررسي قرار مي‌دهد. به عنوان كتاب درسي، وسيلة علمي موزوني براي آماده‌سازي دانشجويان رشته‌هاي باليني روانشناسي و روانپزشكي است و به عنوان منبع مطالعه مي‌تواند مورد توجه روانپزشكان، متخصصين كودكان و روانشناساني كه با طي تحصيلات منظم در روانشناسي باليني در اين رشته تخصص گرفته‌اند قرار گيرد.

صفحه‌ی 1