فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
مانيفست قهرمان هر روز
 • 119,900 تومان
 • با تخفیف: 119,900 تومان
تفكرت رو تغيير بده
 • 37,000 تومان
 • با تخفیف: 37,000 تومان
خودت را دست‌كم نگير دختر (به خودت اعتماد داشته باش و جادوي درونت را شعله‌ور كن)
ضمير ناآگاه
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
همين حالا عادت‌هايت را تغيير بده (برنامه عملي براي تغيير عادت)
استادي
 • 119,900 تومان
 • با تخفیف: 119,900 تومان
زن و پول (كنترل سرنوشت خود را در دست بگيريد )
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
باشگاه مشت‌زني فمينيستي (راهنماي بقا در محيط‌هاي جنسيت‌زده)
قوانين طبيعت انسان
 • 149,900 تومان
 • با تخفیف: 149,900 تومان
بسته مديريت 20 دقيقه‌اي (5 جلدي)
 • 87,000 تومان
 • با تخفیف: 87,000 تومان

مانيفست قهرمان هر روز

 • 119,900 تومان

نويسنده در اين كتاب نفس‌گير، بيش از هر اثر ديگري به بازگويي زندگي شخصي خود پرداخته است. او به نوعي آسيب‌پذيري خود را با مخاطبانش در ميان گذاشته و از اين طريق تلاش كرده تا به ما نشان دهد كه چگونه مي‌توان از طريق زخم‌ها و ناكاميابي‌ها در زندگي به پيروزي و موفقيت رسيد. گرچه هر لحظه ممكن است كه زخم‌هاي روح سر باز كنند، جان دوباره بگيرند و داغ تازه‌اي شوند، اما كم‌كم مي‌آموزيم كه چگونه مي‌توان به بهبود آنها كمك كرد و اجازه نداد زخمي تازه بر پيكره روانمان وارد شود. «مانيفست قهرمان هر روز» اثري ضروري براي دوام آوردن در زندگي امروز است. كتابي براي بهبود عملكرد، دستيابي به آرامش و تبديل اضطراب‌ها به فرصت.

تفكرت رو تغيير بده

 • 37,000 تومان

«تفكرت رو تغيير بده» به تو كمك مي‌كند تا به غايت قدرتي دست بيابي كه در بهبود ذهنيت و طرز فكرت نهفته است. تو با كمك تمرين‌هاي عملي اين كتاب تمام باورهاي محدودت را پاك خوهي كرد‏، عادت‌هايي قوي شكل خواهي داد و نتايجي عالي خواهي ديد. برخي افراد نسبت به ايده‌ي تغيير ذهنيت مقاوم هستند زيرا آن‌ها باور دارند افكار و باورهاي‌شان اموري ذاتي هستند. آن‌ها فكر مي‌كنند تغيير ذهنيت از آن‌ها شخصيتي متفاوت از واقعيت وجودي‌شان خواهد ساخت. اما اين واقعيت را در نظر داشته باش كه اين تو هستي كه تمامي افكار و باورها را در يك مقطع انتخاب كرده‌اي. اين كار تلاش زيادي نمي‌برد، تو فقط بايد بفهمي چه چيز براي تو حقيقي و تاثيرگذار است.

تصميم‌گيري بهتر پشيماني كمتر (5 پرسش هدفمند كه به شما كمك مي كند گام بعدي خود را سنجيده برداريد)

 • 65,000 تومان

هميـشه دانش پرسيـدن سؤال خوب به تصميـم‌گيري بهتر مي‌انجامد و تصميـم‌هاي ما نيز داستان زنـدگـي‌ما‌ن را خلق مي‌كند. البته هيچ‌كس قصد ندارد كه زندگي خود را با تصميـم‌هاي بـد پيچيـده‌تر كند، اما افـراد زيادي هستند كه هيچ برنامه‌اي براي تصميم‌گيري مناسب ندارند. كتاب تصميم‌گيري بهتر، پشيـماني‌كمتر به شما كمك مي‌كند تا متفاوت زنـدگي كنيد. اندي اسـتنلي، در اين اثر خود، به شما مي‌آموزد كه از تجربـه‌هاي خود ياد بگيريد و با ادغـام پنج ســؤال مهمي كه در كتـاب آورده است، انتخابـي درست داشته با‌شيـد. در اين اثر، شما خواهيد آموخت كه چگونه‌: يك فيلتر تصميم‌گيري بسازيـد تا به شما نشان دهد در زند‌گي‌تان‌، كدام گزيـنه‌ها به نتايج مثبت ختم مي‌شود. از تصميم‌گيري سريع در زمان كوتاه خوددار‌ي كنيد. در هر تصميم دشوار حقيقت و شفافيت را پيدا كنيد‌. با تصميم‌گيري بهتر، روابط خود را بهبود ببخشيد. دلا‌يل تصميم‌هاي خود را كشف كنيد تا بتوانيد با تغييرات مثبت پيش برويد. تأثير طولاني مدت انتخاب‌هاي خود را در نظر بگيريد تا زندگي‌ا‌ي شايســتۀ تجليل خلق كنيد.

دختران پرشروشور (خودت را انتخاب كن كتاب قانون را دور بينداز و چراغ زندگي و كسب و كارت را روشن كن)

 • 25,000 تومان

زمانش رسيده تمام حصارهايي كه خودمان را درونش محصور كرده بوديم بشكنيم. زمانش رسيده كه وضعيت موجود را ناديده بگيريم، با حس شهودي خويش آشتي كنيم و همه چيز را به شيوه خودمان انجام دهيم. زمانش رسيده كه وارد دنياي منحصر به فرد خودمان شويم و آنقدر جسور باشيم كه خودمان را انتخاب كنيم. كتاب لعنتي قوانين را پاره كنيم و پا به قدرت خودمان بگذاريم و زني بااستعداد، توانمند و مصمم را نشان دهيم. زمان يك تحول و انقلاب رسيده است.

خودت را دست‌كم نگير دختر (به خودت اعتماد داشته باش و جادوي درونت را شعله‌ور كن)

 • 39,000 تومان

اميدارم اين كتاب به تو كمك كند تا خودت را دست‌كم نگيري. تو هميشه مي‌تواني بهترين جايگاه را داشته باشي. اميدوارم كه بداني آن جايگاه خاص درون توست. شايد اكنون در كنه وجودت احساس گمشدگي داشته باشي، اما هرگاه اراده كني، مي‌تواني به خانه برگردي. او هميشه منتظر توست. هدف نويسنده از اين كتاب اين است كه برايتان بگويم چطور به اينجا رسيده‌ام و چگونه به مراجعينم كمك كرده‌ام واميدوارم بتوانم به شما نيز كمك كنم كه سال‌ها درد، شرمندگي و ترديد و ناامني را كنار بگذاريد و حس خودارزشمندي خويش را بازيابيد.

ضمير ناآگاه

 • 25,000 تومان

ضمير ناآگاه ترفندهاي خاص خود را دارد؛ به هزار حيله در رويا‌ها سخن مي‌گويد. اگر در كلام نگنجد، به هيئت عارضه در مي‌آيد و به زبان صامت تن جلوه مي‌فروشد، در فراموشي‌ها و اشتباهات روزمره از شرمنده كردن ما خسته نمي‌شود، مدام لباس‌هاي مبدل مي‌پوشد تا در همه حال توهم ما از آگاهي را به سخره بگيرد.

همين حالا عادت‌هايت را تغيير بده (برنامه عملي براي تغيير عادت)

 • 29,500 تومان

همين حالا عادت‌هايت را تغيير بده (برنامه عملي براي تغيير عادت)

استادي

 • 119,900 تومان

والاترين شكل قدرت استادي است . رابرت گرين عمري را صرف مطالعه درباره قوانين قدرت كرده است . اكنون او مسير مرموزي كه قدرتمندترين افراد تاريخ آن را طي كرده‌اند به ما نشان مي‌دهد. هر يك از ما درون خويش پتانسيل تبديل شدن به يك استاد را داريم ، به شرط آنكه انتخاب كنيم آن ها را در طول يك سفر پرچالش اما شفاف در اين كتاب دنبال كنيم . رازهاي حوزه اي را كه انتخاب كرده ايد، ياد بگيريد، خود را وقف يك دوره دشوار كارآموزي كنيد، دانش نهاني اي را كه از سال‌ها تجربه مي‌آيد جذب كنيد، از رقباي گذشته درهوشمندي و ذكاوت پيشي بگيريد، الگوهاي موجود برتري را درنورديد. رفتار اينشتين، داروين و 9 استاد معاصر را كه در اين كتاب با آن‌ها مصاحبه شده است، به خوبي مطالعه كنيد. از شوق درون خويش رونمايي كنيد و استاد شويد. رابرت گرين نويسنده و سخنران مشهور امريكايي است كه كتاب‌هاي فراواني در حوزه استراتژي، قدرت و اغواگري تاليف كرده است. او در لس‌آنجلس بزرگ شده است.گرين در مصاحبه‌هاي مختلف اظهار كرده است كه قبل از نويسندگي، شغل هاي زياد ديگري همچون مترجمي، سردبيري مجله و فيلم‌نامه‌نويسي را تجربه كرده است.

زن و پول (كنترل سرنوشت خود را در دست بگيريد )

 • 25,000 تومان

من زنان و مادران خانه داري را مي بينم كه بيست و چهار ساعت شبانه روز كار مي‌كنند اما تمام كنترل و قدرتشان را به دست شوهرانشان داده اند زيرا پول در نمي آورند . من زنان مجرد موفقي را ديده ام كه از تمركز بر آنچه بايد امروز انجام دهند تا آينده مالي خوبي داشته باشند ، امتناع مي‌كنند . من زناني را ديده ام كه در ازدواج دوم خود هستند اما نمي‌توانند از دارايي هايي كه قبل از ازدواج دوم جمع كرده اند مراقبت كنند و حتي از حرف زدن درباره مسائل مالي با شوهر جديد خود طفره مي‌روند . و از همه تكان دهنده تر اين است كه بسيار شنيده ام زنان سالمند هنگام توصيف شرايط خود از كلمه هايي همچون ((ناتوان )) و (( ضعيف )) استفاده مي كنند . وقتي صحبت از زندگي مالي به ميان مي آيد ، اين زنان پر از ندامت و پشيماني هستند . سوال اين است كه چرا اين كارها را با خودتان مي‌كنيد ؟ چرا با دست خود داوطلبانه اقدام به خودكشي مالي مي‌كنيد و از همه بدتر اين كار را با لبخندي بزرگ روي صورتتان انجام ‌مي‌دهيد ؟

باشگاه مشت‌زني فمينيستي (راهنماي بقا در محيط‌هاي جنسيت‌زده)

 • 38,000 تومان

در ابتدا فقط باشگاه مشت زني ساده بود ،اما باشگاهي بدون مبارزه و البته بدون حضور مردان.... هر ماه ، زنان در آپارتمان يكي از دوستانشان جمع مي شدند و درباره‌ي آزردگي‌هايشان از محيط كار حرف مي‌زدند ، حتي گاهي به يكديگر توصيه‌هايي مي‌كردند تا شايد تحمل كردن شرايط برايشان راحت‌ تر شود . شايد شما اسمش را بگذاريد گروه‌هاي آگاهي دهنده ، اما مشكلات دنياي كسب و كار امروز نسبت به روزگار مادرانمان پيچيده تر شده ، كمتر به چشم مي آيد و به همين دليل سخت‌ تر مي توان آن را تشخيص داد . امروزه ، زنان فقط به دور هم نشستن و درد دل كردن نياز ندارند ، بلكه به تاكتيك‌هايي براي مبارزه نيازمندند ... اين گونه شد كه باشگاه مبارزه مشت زني فمينيستي به دنيا آمد . باشگاه مشت زني فمنيستي كتابي با دو وجه است : وجهي مانيفست و وجهي هدايت گر . اين كتاب راهنمايي جدي و در عين حال طنز آميز است كه جنسيت زدگي زيرپوستي را در محيط كار به تصوير مي كشد ، همچنين توصيه‌هايي جالب ، دقيق و عملي براي خواننده دارد تا نسل جديد زنان شاغل را براي مقابله با آن تقويت كند .

قوانين طبيعت انسان

 • 149,900 تومان

قرار است كارآموز هنر طبيعت انسان شويد نخست اين قوانين شما را به مشاهده گري استراتژيك و آرام تر تبديل خواهد كرد تا مردم را بكاويد و از تمام هيجانات آزاردهنده‌اي كه نيرويتان را مي‌گيرد، رهايي يابيد. دوم اين قوانين به شما كمك خواهند كرد كه تفسيري ماهرانه از سرنخ‌ها و نشانه‌هايي داشته باشيد كه مردم مدام با زبان بدن و كلام از خود بروز مي‌دهند، به طوري كه توانايي خوبي در قضاوت شخصيت آن‌ها خواهيد داشت. سوم اين قوانين شما را تقويت خواهند كرد كه تيپ‌هاي شخصيتي سمي را بشناسيد و اجاره ندهيد در مسير شما قرار گيرند. چهارم اين قوانين اهرم‌هاي دقيق و واقعي را آموزش خواهد داد تا به راحتي ديگران را تحت تاثير قرار دهيد و در آن‌ها نفوذ كنيد. پنجم اين قوانين به شما قدرت خواهد داد تا الگوهاي منفي خود را تغيير دهيد.

بسته مديريت 20 دقيقه‌اي (5 جلدي)

 • 87,000 تومان

در مهارت‌هاي ضروري كسب ‌و كار با بيشترين سرعت به استادي برسيد؛ خواه با گذراندن يك دوره‌ي آموزشي كارآمد و يا با به روزرساني مختصر اطلاعاتتان. براي دستيابي به اين مهم، ما بسته‌ي مديريت 20 دقيقه‌اي هاروارد را در اختيارتان قرار مي‌دهيم. مطالعه‌ي اين كتاب‌ها براي تمامي مديران و متخصصان ضروري است. هر كتاب‌ شامل مطالبي دقيق و فشرده است و اين فرصتي در اختيار شما قرار مي‌دهد تا موضوعات كليدي مديريت را به سرعت بياموزيد. در اين مجموعه به سرعت مي‌توانيد مطالب ارائه شده از منابع قابل اعتماد در كسب‌ و كار را مطالعه كنيد و به كار گيريد. عناوين شامل موارد ذيل مي‌باشند: گفتگوهاي دشوار كار را تمام كنيد مديريت زمان سخنراني تأثيرگذار برگزاري جلسات... ‌

1  2  3  صفحه‌ی 1