فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
رهبر 360 درجه (بدون توجه به جايگاهي كه در سازمان داريد نفوذ خود را گسترش دهيد)
17 اصل كار تيمي (ويژگي‌هاي يك همكار تيمي)
  • 52,000 تومان
  • با تخفیف: 52,000 تومان
برنامه‌ريزي با نقشه‌هاي ذهن (چگونه در كار خود بهترين باشيم و براي تفريح هم وقت داشته باشيم)

رهبر 360 درجه (بدون توجه به جايگاهي كه در سازمان داريد نفوذ خود را گسترش دهيد)

  • 55,000 تومان

منتظر ترفيع نشويد! از هم‌اكنون رهبري كنيد، درست از جايي كه هستيد! به رهبري 360‌درجه خوش‌آمديد. كساني كه مايل‌اند از ميانة سازمان به رهبري كردن بپردازند، با مبارزه و چالشي بي‌نظير مواجه هستند و باور‌هايي نادرست آن‌ها را از توسعة‌ توانايي نفوذ در ديگران باز مي‌دارد. دكتر مكسول، يكي از پيشتاز‌ترين نظريه‌پردازان در حوزة "رهبري كردن"، اين باور‌ها را مي‌شكند و به شما نشان مي‌دهد كه چگونه بر اين چالش‌ها غلبه كنيد و مهارت‌هايي را ياد مي‌دهد كه شما براي رهبري 360‌درجه، بدان نياز داريد. اگر شما درست مانند بيشتر افراد حرفه‌اي تلاش مي‌كنيد كه از ميانة سازمان رهبري كنيد، به باور‌هاي مكسول نياز داريد. شما اين امكان را داريد تا نفوذتان را در تمامي ابعاد گسترش دهيد- به سوي بالا (تا رئيس)، هم عرض (در ميان همكاران)، به سوي پايين (در ميان كساني كه رهبري مي‌كنيد). خبر خوب اين‌كه نفوذ شما بيشتر از آن است كه گمان مي‌كنيد. اصول رهبري 360‌درجه را تمرين كنيد، آن‌گاه درهاي فراتواني به رويتان باز مي‌شود... براي سازمانتان، براي شغلتان و براي زندگي‌تان.

17 اصل كار تيمي (ويژگي‌هاي يك همكار تيمي)

  • 52,000 تومان

براي اين‌كه در كار گروهي بهتر بدرخشيد، بايد اصولي را كه در اين كتاب توضيح داده شده است ر ا رعايت كنيد. با استفاده از اين كتاب زمينه‌اي فراهم سازيد كه همكارانتان به اعضاي تيمي بهتري تبديل شوند. و اگر خواستيد از بيرون از تيم خود كساني را به كار گيريد، با استفاده از توصيه‌هاي مطرح شده در كتاب اقدام كنيد و كساني را به خدمت بگيريد كه تيم نزد آن‌ها در درجه اول اهميت قرار داشته باشد. مي‌توانيد مطمئن باشيد كه كسي كه هر هفده خصوصيت مورد نظر را از خود به نمايش بگذارد، مناسب تيم و گروه شماست.اگر شما نتوانيد، تيم شما هم نمي‌تواند.

برنامه‌ريزي با نقشه‌هاي ذهن (چگونه در كار خود بهترين باشيم و براي تفريح هم وقت داشته باشيم)

  • 49,000 تومان

برنامه‌ريزي با نقشه‌هاي ذهن به شما كمك مي‌كند تا: سخت‌ترين مشكلات را حل كنيد. اهداف خودتان را تعيين كنيد و به آنها برسيد. كسب و كار خود را دوباره باز‌سازي كنيد. به راحتي اولويت‌ها‌تان را تعيين كنيد و كار‌هاي مختلف انجام دهيد. با اعتماد به نفس سخنراني كنيد و نظريات خود را ابراز كنيد. بهترين امكانات بالقوه خود و ديگران را به فعل برسانيد. توني بوزان نويسنده كتاب‌هاي " چگونه نقشه ذهن بكشيم"، "نقشه‌هاي ذهن براي كودكان" و كتاب‌هاي ديگري است كه در 100 كشور دنيا و 30 زبان مختلف انتشار يافته‌اند. او در تمام دنيا به ايراد سخنراني مي‌پردازد و به شركت‌هاي بزرگ چند مليتي مثل بانكHSBC، اواكل، هيولت پاكارد، دولت‌ها، سازمان‌هاي آموزشي و قهرمانان المپيك مشاوره مي‌دهد.

صفحه‌ی 1