فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
  • 18,000 تومان

صفر به 1

  • 18,000 تومان

كدام شركت ارزشمندي هست كه كسي آن را نساخته باشد؟ بيل گيتس بعدي، سيستم عامل نخواهد ساخت. لري پيج يا سرگئي برين بعدي، موتور جستجو نخواهند ساخت. اگر شما از اين افراد تقليد مي‌كنيد، نمي‌توانيد چيزي از آن‌ها ياد بگيريد. تقليد از يك الگو آسان‌تر از ساختن چيزي تازه است: انجام كاري كه از پيش با آن آشنايي داريم، دنيا را از 1 به n مي‌برد، يعني افزودن بيشتر به چيزي آشنا و شناخته شده. هر آفرينش تازه‌اي از صفر به يك مي‌رود. اين كتاب درباره چگونگي رسيدن به آنجا است. صريح و روشن، عقلاني و كاربردي. اكونوميست. كتابي جذاب در حوزه اقتصاد. فوربز. اين كتاب عقايدي كاملا نو و دلچسب را درباره چگونگي خلق ارزش در جهان ارائه مي‌كند. مارك زاكربرگ مدير عامل فيس‌بوك. پيتر تيل چندين شركت موفق ساخته است. صفر به يك نشان مي‌دهد كه چگونه اين كار را كرده الون ماسك، مدير عامل اسپيس ايكس و تسلا. پيتر تيل در بنيان‌گذاري پي‌پال و پالانتير همكاري كرد، نخستين سرمايه‌گذاري خارجي فيس‌بوك را انجام داد، شركت‌هايي مثل اسپيس ايكس و لينكداين را پايه‌گذاري كرد و انجمن تيل را به راه انداخت كه جوانان را تشويق مي‌كند كه به آموزش و يادگيري بيشتر از رفتن به دانشگاه اهميت بدهند.

باغ اسرارآميز (رنگ‌آميزي بزرگسالان)

  • 30,000 تومان

20 كارت پستال مجزا براي رنگ‌آميزي و ارسال به نقاشان گل و گياه و دوست‌داران باغ و بوستان. به كمك كتاب رنگ‌آميزي باغ اسرارآميز دنياي شگفت‌انگيز رنگ‌ها را خلق كنيد و با مشاهده فضاي مسحور كننده و ضد استرس آن آرامش را به خود هديه دهيد.

قصه‌ آدم‌هاي استثنايي (توفيق از نگاهي ديگر)

  • 10,000 تومان

كتابي محسور كننده كه شما را وامي‌دارد دنيا را جور ديگري ببينيد. فرضيه‌هاي گلادول را مي‌توان براي كارآيي بيشتر كسب و كار، تبديل توليدات به محصولاتي پرفروش و مهم‌تر، در تغيير رفتار انسان به كار برد. مانند قدرت انديشيدن بدون تفكر است، لذتي واقعي و مملو از نگرشي حيرت‌انگيز درباره جهان ما و خودمان.

صفحه‌ی 1