فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

ذهن در حال رشد (چگونه تعامل روابط و مغز ما را شكل مي‌دهد) گالينگور

 • 130,000 تومان

دانيل سيگل با رويكرد بين رشته‌اي ((زيست شناسي اعصاب بين فردي)) اين انديشه كه ذهن در فصل مشترك تجربه بين فردي و ساختار و كاركرد مغز پديد مي‌آيد را مورد كند و كاو قرار مي‌دهد. در اين رويكرد نيازي به انتخاب بين مغز و ذهن، زيست شناسي يا تجربه و طبيعت و تربيت وجود ندارد. كتاب موضوع هاي بسيار مهم چون فرهنگ، جنسيت، خلق‌ و خو، ژنتيك و نقش هشياري و همبسته‌هاي عصبي آن در فرآيندهاي ذهني و اجتماعي را مورد بحث قرار مي‌دهد. تلاش نويسنده عميق‌تر كردن دركي از زندگي روزمره شخصي از ذهن و روابط انساني، با استفاده از ديدگاه‌هاي عيني علم است. اين كتاب براي درمانگران، همكاران محترم دانشگاه، متخصصان تعليم و تربيت، دست‌اندركاران رشد كودك و نوجوانان، و دانشجويان رشته‌هاي روان‌شناسي، روانپزشكي، جامعه شناسي، علم اعصاب، مددكاري اجتماعي، مديريت و غيره مفيد است. خوانندگان غير متخصص مي توانند با شناخت دقيق‌‌تر به بينش‌هايي در جهت رشد و ارتقاي زندگي فردي، اجتماعي و حرفه‌اي خود دست يابند. ارزش اين كتاب، حمايت از رشد سالم و تاب‌آور ذهن شما و عزيزانتان در سرتاسر زندگي است.

مغز پذيرا (پرورش شجاعت كنجكاوي و تاب‌آوري در فرزندان)

 • 45,000 تومان

نگاهي دقيق به انتظارهاي والدين و ديگر كساني كه در رشد و سلامت همه جانبه كودكان نقش دارند، در كنار هدف‌هاي پرورشي و آموزشي براي رشد و شكوفايي در اين عصر و مسائل گوناگوني چون عدم آمادگي كافي كودكان و نوجوانان در ورود به زندگي بزرگسالي و... ما را به چهار هدف اساسي پرورشي تعادل، تاب‌آوري، بصيرت و همدلي كه مشخصه مغز پذيرا هستند رهنمون مي‌سازد. كتاب مغز پذيرا با تاكيد بر اين چهار اصل مغز پذيرا به توصيف مغز «نه» يا «ناپذيرا» و شيوه پرورش مغز پذيرا مي‌پردازد. نويسنده‌هاي كتاب توضيحات بسيار ساده و دقيق، انديشه‌هاي جديد و فعاليت‌ها و مهارت‌هايي به مراقبه كودك ارائه مي‌دهند تا آنها بتوانند كودكان همه سنين و همچنين خودشان را در حالت مغز پذيرا قرار دهند و در كودكان تعادل، تاب‌آوري، بصيرت و همدلي پرورش يابد. تمام انديشه‌ها و فنوني كه در اين كتاب مطرح شده، علاوه بر كودكان براي بزرگسالان و همه كساني كه علاقه‌مند و متعهد به برقراري تعادل ، تاب‌آوري، بصيرت و همدلي در دنياي پيچيده و پرشتاب امروز هستند ارزشمند است.

حافظه (چگونه مغز خود را جوان نگه داريم)

 • 32,000 تومان

دكتر گري اسمال، استاد روان‌پزشكي و مدير مركز پيري در دانشگاه كاليفرنيا در لس‌آنجلس (UCLA)، با اين اعتقاد كه از دست دادن حافظه پيامد اجتناب‌ناپذير پيري نيست و مغز شما مي‌تواند با آن بجنگد، ابزار مبارزه را در اين كتاب به شما مي‌دهد. هدف اين كتاب خوديار، فراهم آوردن دانشي درباره نحوه حفظ يك ذهن جوان و سالم، به حداكثر رساندن عملكرد حافظه و حفاظت از مغزتان در برابر فراموشي است. اين كتاب بر اساس كشف‌ها و فناوري‌هاي جديد و با بهره‌گيري از تمرين‌هاي نوآور حافظه و برنامه سلامت مغز، عملكرد ذهني شما را از طريق كمك به تصميم‌گيري‌هاي آگاهانه در بسياري از انتخاب‌هاي شيوه زندگي بهبود مي‌بخشد.

با صدايي متفاوت (نظريه روان‌شناختي و رشد زنان)

 • 21,500 تومان

كتاب با صدايي متفاوت به چگونگي تصميم‌گيري زنان و مردان درباره اخلاق مي‌پردازد. «كرول گيليگان»، نويسنده اين كتاب، گرايش اخلاقي مردان را «جهت‌گيري عدالت» با تاكيد بر حقوق افراد و احترام به آن و گرايش اخلاقي زنان را «جهت‌گيري مسئوليت در برابر ديگران» با تاكيد بر مراقبت از آن‌ها مي‌پندارد. او رشد اخلاقي زنان و مردان را متضمن يكپارچگي اين دو گرايش مي‌داند.

فرزندپروري از درون به برون

 • 95,000 تومان

مولفان برجسته كتاب با تسلطي ويژه، مطالب بسيار پيچيده روانشناسي و علم اعصاب را به زبان ساده و با كاربردهاي روشن براي والدين امروز و فردا ارائه مي‌كنند. كتاب به والدين مي‌آموزد با درك صحيح تجربه‌هاي دوره كودكي خود و به هم پيوند دادن آن‌ها، به رويكرد برنده - برندهاي مجهز شوند كه افزودن بر تربيت فرزنداني موفق، همدل، متحمل، انعطاف و انطباق‌‌پذير و شاد، بهبودبخش ارتباط سالم و معني‌دار در طول زندگي باشند. از اين رو، گرچه عنوان و محتواي كتاب درباره فرزندپروري است، مطالب آن براي همه كساني كه به درك عميق و پايدار روان آدمي متعهدند و با نگاهي فراتر از خويش به روابط بين فردي و سالم‌سازي آن در سراسر زندگي علاقه‌مندند، بسيار ارزنده و جذاب است.

فرزندپروري مغز بنيان

 • 28,000 تومان

هدف اين كتاب پاسخ به اين پرسش مهم است كه تجربه‌هاي زندگي چگونه رشد مغز ما را كه والد هستيم تحت تاثير قرار مي‌دهد، و ما نيز به نوبه خود بر رشد فرزندانمان اثر مي‌گذاريم. اين كتاب در نوع خود نخستين منبعي است كه به خوانندگان كمك مي‌كند نه تنها رفتار فرزندان خود را به خوبي مديريت كنند، بلكه با رشد مغز فرزندپروري در خود، فرزنداني سالم و شاد تربيت كنند. وجه تمايز اين كتاب با منابع ديگري كه در اين زمينه نوشته شده است تاكيد ويژه آن بر والدين دچار فشار رواني بالا، وضعيت مغزي آن‌ها و كمك به موفقيت آن‌ها در فرزندپروري است. كتاب با ارائه نمونه‌هايي از تعامل‌هاي رواني و تصويرهاي بسيار آموزنده، افزون بر شناختي كه به متخصصان مي‌دهد، براي والدين امروز و فردا و نيز همه كساني كه با علاقه به درك روابط بين فردي به بهره‌گيري از آن در سالم زيستن متعهدند، اطلاعات علمي و كاربردي بسيار جذاب و مفيد و الگوهاي تعاملي ارزنده فراهم مي‌آورد.

ذهن عالي در هر سن

 • 100,000 تومان

درك ساختار و نحوه كاركرد مغز شناختي از آن چه هستيم به ما مي‌دهد كه مي‌تواند شيوه‌اي كه جهان خود را تجربه مي‌كنيم تغيير دهد. امروز علم ثابت كرده است كه روحيه، ادراك، حافظه و رفتار ما حاصل فعاليت الكتروشيميايي مغزمان است، از اين رو، نقش مغز و ذهن در سلامت فردي و اجتماعي انسان بسيار كليدي و تعيين كننده است. هدف اصلي كتاب ارائه اطلاعتي بسيار مهم و مفيد درباره ساختار و كاركرد مغز براي دستيابي به ذهني سالم و عالي است. اين كتاب مطالب بسيار پيچيده و روزآمد و كاربردهاي بسيار مفيد آنها را به ساده‌ترين شيوه و گوياترين زبان بيان كرده است. خواندن اين كتاب را به افراد متخصص و غير متخصص، وكساني كه پرورش مغز سالم و ذهن عالي در هر سن علاقه دارند توصيه مي‌شود.

غلبه بر عزت نفس پايين

 • 19,000 تومان


كتاب «غلبه بر عزت نفس پايين» منبعي خود ـ يار است كه علاوه بر آشنا كردن خواننده با علت‌هاي بروز عزت نفس پايين و تداوم آن، نشان مي‌دهد كه افراد داراي عزت نفس پايين چگونه باورهاي منفي درباره خود را به صورت خود ـ نقادي، مقصر دانستن خود براي رويدادهاي بيروني، شك و ترديد در مورد توانايي‌هاي خود، و تمركز بر ضعف‌ها به جاي خصوصيات مثبت، متجلي مي‌كنند. ملاني فنل، نويسنده كتاب، فنون رفتاردرماني شناختي را وسيله‌اي عملي براي غلبه بر وضعيت ناتوان‌كننده مزمن جسماني و رواني مي‌داند و سعي دارد با تغيير الگوهاي فكري و رفتاري ناسالم، ابزار لازم براي رهايي از چرخه تصوير خود منفي را فراهم كند و هنر «پذيرش خود» را بياموزد.

ذهن در حال رشد (چگونه تعامل روابط و مغز ما را شكل مي‌دهد)

 • 130,000 تومان

دانيل سيگل، با رويكرد بين رشته‌اي «زيست‌شناسي اعصاب بين فردي» پيچيدگي، بالندگي، تاب‌آوري و انعطاف‌پذيري ذهن انسان را بيان مي‌كند. هدف او عميق‌تر كردن درك ما از زندگي روزمره شخصي از ذهن و روابط انساني، با بهره‌گيري از ديدگاه‌هاي عيني علم است. اين كتاب براي افراد گوناگون از جمله درمانگران، اساتيد محترم دانشگاه و دانشجويان رشته‌هاي روانشناسي، روان‌پزشكي، جامعه‌شناسي، علم اعصاب، مددكاري اجتماعي، مديريت و...، مربيان و والدين بسيار مفيد است.

كودك كامل مغز (چگونه كودكاني با 2 مغز پرورش دهيم)

 • 70,000 تومان

مولفان كتاب براي نخسيتين بار دانش پيچيده مغز و ذهن را به شكل راهنمايي بسيار ساده جذاب و تاثير‌گذار براي رشد هوش و سلامت هيجاني و اجتماعي كودكان و چالش‌هاي تربيتي والدين مراقبان كودكان دانشجويان مشاوران روان‌درمانگران و پژوهش‌گران ارائه مي‌كنند. ارزش كتاب ايجاد اعتماد به نفس و كارآمدي در كليه كساني است كه مايل‌اند در تعاملات روزانه خود با كودكان كار خطير رشد و سلامت مغز و ذهن را به دور از ترس‌ها نگراني‌ها عدم اطمينان‌ها ستيز‌ها و گريز‌ها با عشق آرامش و لذتي وافر به بهترين شيوه ممكن انجام دهند. 12 راهبرد اصلي كتاب كه با هدف تربيت كودكان شاد همدلي متحمل و سالم طراحي شده است نه تنها براي كودكان از بدو تولد تا دوازه سالگي بلكه براي همه كساني كه در روابط بين‌فردي علاقمند و متعهد به بهره‌گيري از يك مغز كامل‌اند بسيار جذاب و مفيد است.

انگيزش در تعليم و تربيت

 • 245,000 تومان

در سال‌هاي اخير، رشته انگيزش شاهد تحولات نظري بسيار بوده است. مفهوم انگيزش پس از طي يك دوره تاريخي از روندي فلسفي و زيست‌شناختي، دربرگيرنده ديدگاه‌هاي تعاملي شده است. در تحقيقات تربيتي، گرايش به الگوهاي اجتماعي، فرهنگي يادگيري كه بر بافت و ارتباط با ابعاد مختلف وجودي انسان تأكيد دارد گسترش يافته و ديدي واقع‌بينانه‌تر و عيني‌تر از انسان با پيچيدگي‌هايش ارائه كرده است.

رشد و افزايش عزت‌نفس

 • 120,000 تومان


اين كتاب كه در 16 فصل سازمان يافته، براي 2 گروه از خوانندگان تدوين شده است: درمانگران، و كساني كه به طور خودانگيخته به پرورش و افزايش عزت‌نفس خود و ديگران علاقه دارند. محتواي كتاب ضمن دارا بودن يك مبناي قوي نظري شناخت‌درماني با تاكيد بر بازسازي شناختي بسيار كاربردي است. با استفاده از روش‌هاي بازسازي شناختي معرفي شده، با شناخت دقيق خودگويي‌هاي منفي، روبه‌رو شدن با تحريف‌هاي شناختي خود و ايجاد خودارزيابي‌هاي دقيق‌تر و مشفقانه‌تر، مي‌توان مستقيما براي بالا بردن احساس خودارزشمندي مداخله كرد.

صفحه‌ی 1