فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½---ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
آيا من باز هم من خواهم بود (دستيابي به تداوم حس خود در تجربيات زيسته زوال عقل)
درمان اختلالات ايذايي (راهنماي درمان‌هاي روان‌شناختي دارويي و تركيبي)
دوشنبه چه رنگي است چگونه اوتيسم باعث تغييرات مثبتي در يك خانواده شد
روان‌شناسي باليني و تربيتي كودك (رويكردي بوم شناختي تعاملي در درك مشكلات و مداخلات كودك)

آيا من باز هم من خواهم بود (دستيابي به تداوم حس خود در تجربيات زيسته زوال عقل)

  • 34,000 تومان

ابتلا به دمانس چه معنايي براي احساس خود در فرد دارد؟ كريستين برايدن ديدگاه خودماني خويش از زندگي با دمانس را با ما در ميان مي‌گذارد و به ما توضيح مي‌دهد كه احساس تداوم خود پس از دريافت تشخيص و شكل‌گيري دمانس چگونه امكان‌پذير خواهد بود؟ اين كتاب درك عميق‌تري از چگونگي زندگي معنادار همراه با دمانس را عرضه مي‌كند و افسانه غالب بين ما را به چالش مي‌كشد كه بر مبناي آن، افراد مبتلا به دمانس به تدريج «كم‌رنگ» شده و در نهايت به «جسمي بي‌جان» تبديل مي‌شوند. در اين كتاب حس آميختگي خود با احساسات و هيجانات، نحوه ارتباط افراد با ديگران علي‌رغم تغييرات شناختي و چالش‌هاي ارتباطي و اينكه موارد مذكور چه معنايي براي مبتلايان به دمانس در جامعه دارند، مورد كاوش قرار خواهند گرفت.

درمان اختلالات ايذايي (راهنماي درمان‌هاي روان‌شناختي دارويي و تركيبي)

  • 78,000 تومان

درمان اختلالات ايذايي يك كتاب كاربردي براي متخصصان پرمشغله-روان‌پزشكان، روان‌شناسان، مشاوران سلامت روان، مددكاران اجتماعي باليني و...- و نيز دانشجويان، انترن‌ها و رزيدنت‌هاي شاغل در حوزه تخصصي سلامت روان است. اين كتاب چكيده‌اي از اطلاعاتي مهم در مورد درمان‌هاي تركيبي و غيرتركيبي مرتبط با دسته‌اي از اختلالات روان‌شناختي است كه رفتار ايذايي مشخصه آنها محسوب مي‌شود؛ از جمله اختلالاتي كه جنبه‌هاي ايذايي بخشي از علائم اصلي آنها است (مانند ADHD، اختلال نافرماني مقابله‌جويانه و اختلال سلوك) و اختلالاتي كه خصايص ايذايي ارتباط نزديكي با علائم اصلي آنها دارد (مانند اختلالات خلقي، شخصيت و اختلالات شناختي/تحولي). اين كتاب علاوه بر تحليل بهترين كاربردها و تحقيقات مبتني بر شواهد، شامل بخش‌هاي اضافي مختصري است تا اطلاعات لازم را در قالبي سهل‌الوصول، قابل فهم، خواندني و مناسب به خواننده انتقال دهد. مؤلفان هر فصل، كارشناساني در حوزه آن اختلال محسوب مي‌شوند و درمان‌هاي داراي حمايت تجربي مختلفي را در زمينه كودكان، نوجوانان و بزرگسالان در هر فصل مرور كرده‌اند.

مجموعه فعاليت‌هايي براي كودكان و نوپايان در معرض خطر (نحوه استفاده از فعاليت‌هاي روزمره براي ايجاد مهارت‌هاي اجتماعي و ارتباطي)

  • 75,000 تومان

اختلالات رشدي يكي از مهم‌ترين نگراني‌هاي تهديدكنندۀ كودكان نوپا است كه در صورت عدم تشخيص و درمان زودهنگام، موجب مشكلات جبران‌ناپذيري براي كودك مي‌شود. اين كتاب كه در درجۀ اول براي مراقبان كودكان نوپا نوشته شده است، مجموعه‌اي از بازي‌ها و فعاليت‌هاي مختلف را فراهم آورده است كه ‌مي‌توان از آن‌ها در ساعات مختلف روز و در هنگام انجام فعاليت‌هاي روزمره (مانند حمام كردن كودك يا بازي كردن با كودك) استفاده كرده و به تحريك و تقويت رشد او كمك كرد. يكي از نكات برجستۀ اين كتاب، گردآوري بازي‌ها و فعاليت‌هايي است كه استفاده از آنها نه تنها موجب خستگي و ملال كودكان نمي‌شود، بلكه تجربۀ شاد و مفرحي براي آنان بوده و موجب بهبود پيوند والد و فرزند مي‌شود. اين كتاب مي‌تواند مورد استفادۀ دو دسته از مراقبان كودك قرار گيرد: والديني كه كودكان آنان تحت درمان اختلالات و تأخيرهاي رشدي قرار دارند و والديني كه كودكان آنان به چنين درماني دسترسي ندارند.

دوشنبه چه رنگي است چگونه اوتيسم باعث تغييرات مثبتي در يك خانواده شد

  • 37,000 تومان

روزي جك از من پرسيد: «تو دوشنبه را چه رنگي مي‌بيني؟» با حواسپرتي پرسيدم: «چي؟ تو روزها را رنگي مي‌بيني؟» بزرگ كردن پنج بچه براي بيشتر والدين به‌اندازۀ كافي دردسرساز است، حال وقتي يكي از آنها تشخيص ابتلا به اوتيسم را دريافت كرده باشد زندگي همۀ اعضاي خانواده پيچيده‌تر، احساسي‌تر و شگفت‌انگيزتر مي‌شود. «كري كرئيلو» مادري است كه تمام سختي‌ها و آساني‌ها، تلخي‌ها و شيريني‌ها و گريه‌ها و خنده‌هاي خود را كه از حضور يك كودك مبتلا به اوتيسم در خانواده ناشي مي‌شود شرح مي‌دهد. او با قلم شيوا و شيرين خود كه گهگاه لبخند دلنشيني را بر لب‌ها مي‌آورد، ما را به تماشاي زندگي جالب خود دعوت مي‌كند و به ما نشان مي‌دهد كه چگونه اوتيسم باعث بهتر شدن زندگي او و ساير اعضاي خانوادۀ خويش شده است. خواندن اين كتاب به افرادي كه به نحوي با اوتيسم سروكار دارند (مادران و خويشاوندان كودكان مبتلا به اوتيسم، دانشجويان و متخصصان علاقه‌مند به اوتيسم و حتي تمام كساني كه از خواندن داستان‌ها و خاطرات شيرين لذت مي‌برند) توصيه مي‌شود. اگر تا به حال صرفاً اوتيسم را از طريق مطالعۀ كتب تخصصي شناخته‌ايد، وقت آن رسيده است كه آن را از ديد يك مادر نيز در نظر بگيريد. آماده‌ايد؟

روان‌شناسي باليني و تربيتي كودك (رويكردي بوم شناختي تعاملي در درك مشكلات و مداخلات كودك)

  • 90,000 تومان

در كتاب روان‌شناسي باليني و تربيتي كودك: رويكردي بوم‌شناختي - تعاملي در درك مشكلات و مداخلات كودك، نقاط عطف تحولي در دوره‌هاي كودكي و نوجواني مورد بررسي قرار گرفته و راهبردهاي مداخله‌اي مختلفي در زمينه‌هاي باليني و تربيتي در اختيار مخاطبان قرار داده شده است. اين كتاب: • در حال حاضر يكي از معدود كتاب‌هايي در زمينۀ آسيب‌شناسي رواني كودك است كه با استانداردهايDSM-5 هماهنگي دارد. • نحوۀ برخورد با چالش‌هاي تحولي رايجي كه از سنين 3-18 سالگي به وقوع مي‌پيوندند را مورد بررسي قرار مي‌دهد. • بر تحقيقات معاصر در زمينۀ تحول مغز مبتني است كه نشان مي‌دهند چرا ممكن است برخي از كودكان در برابر مشكلات باليني يا تربيتي خاصي آسيب‌پذير باشند. • خوانندگان را براي انجام فرمول‌بندي‌هاي موردي و مداخلات كل‌نگرانه آماده مي‌كند. • نقاط عطف تحولي و اختلالات سازگاري را در دوره‌هاي كودكي و نوجواني مورد بحث قرار مي‌دهد.

صفحه‌ی 1