فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
پذيرش خويشتن (آزاد و خوشبخت با داشتن ضعف‌ها و كاستي‌ها)
چرا روان‌درمانگر شدم (روان‌پزشكان و روانشناسان از خود مي‌گويند)
حرمت نفس (خود را دوست بداريم تا بهتر با ديگران زندگي كنيم)

پذيرش خويشتن (آزاد و خوشبخت با داشتن ضعف‌ها و كاستي‌ها)

  • 12,000 تومان

اين كتاب به شما كمك مي‌كند تا خود را به شيوه ديگري مورد ارزيابي و داوري قرار دهيد: خود را دوست داشته باشيد. از شكست و ناكامي، قضاوت و داوري ديگران و طرد اجتماعي نهراسيد. ضعف‌ها و كاستي‌هاي خود را بدون تسليم شدن بپذيريد تا بتوانيد تغيير و تحول پيدا كرده و بالاخره خودتان شويد: انساني با تمام توانمندي‌ها و كاستي‌ها ولي آزادتر و خوشبخت‌تر.

چرا روان‌درمانگر شدم (روان‌پزشكان و روانشناسان از خود مي‌گويند)

  • 12,000 تومان

آيا روان‌درمانگران در مسير زندگي خود با مشكلات و چالش‌هاي كمتري روبرو هستند؟ آيا آن‌ها بر حسب تصادف و اتفاق روان‌درمانگر مي‌شوند و يا چون خود با مشكلات روانشناختي بيشتري درگير بوده‌اند، براي كمك به خود اين حرفه را برگزيده‌اند؟ در اين كتاب با خلاصه شرح‌حال زندگي 10 نفر از روان‌پزشكان و روانشناسان آشنا شده و مي‌توانيد پرسش‌‌هاي فوق را با داوري عيني‌تري جواب دهيد.

در دام آرمانگرايي (واقع‌بيني هشياري و روشن‌بيني خود را از توهماتي كه مانع خوشبختي مي‌شوند رها سازيم)

  • 12,000 تومان

خوشبختي چيست؟ چرا بعضي‌ها به دنبال خوشبختي آرماني هستند كه در آن، انسان هميشه احساس خوب و مثبت داشته و از مشكلات و ناراحتي خبري نباشد؟ آيا چنين چيزي ممكن است؟ اليوس كوتسو، نويسنده اين كتاب، پژوهشگر و مدرس روانشناسي دانشگاه بلژيك بر اين باور است كه خوشبختي يك هدف يا مقصد نيست، بلكه شيوه پيش رفتن در مسير زندگي است كه احساس خوشبختي را به وجد مي‌آورد و دستيابي به آن نياز به واقع بيني، هشياري و روشن‌بيني دارد.

حرمت نفس (خود را دوست بداريم تا بهتر با ديگران زندگي كنيم)

  • 25,000 تومان

حرمت نفس يكي از ابعاد بنيادي شخصيت انساني است. فقدان حرمت نفس مناسب، مشكلات و دشواري‌هايي در روابط اجتماعي، خانوادگي، زناشوئي و ... به وجود مي‌آورد. اين كتاب توسط دو روان‌پزشك در زمينه روانشناسي نوشته شده و با زباني ساده، خواننده را گام به گام با پيچيدگي‌هاي حرمت نفس و مفاهيمي چون اعتماد به نفس، بينش نفس، تائيد نفس و ... آشنا مي‌سازد و با ارائه نمونه‌هايي از دشواري‌هاي زندگي انسان‌هاي جوامع مدرن امروزي، راه‌حل‌هاي مناسب و كاربردي در اختيار خواننده قرار مي‌دهد.

صفحه‌ی 1