فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 38,000 تومان
 • 18,000 تومان
 • 45,000 تومان

چگونه بر ترس و اضطراب كودكان غلبه كنيم

 • 8,000 تومان

ترس و اضطراب كودكان در دهه شصت قرن گذشته به رسميت شناخته نمي‌شد، زيرا بسياري از پزشكان و متخصصين آن دوره بر اين پندار بودند كه ترس هاي دوران كودكي نمي‌تواند دغدغه آفرين باشد؛ زيرا اين نوع اضطراب‌ها و هراس‌هاي كودكي خود به خود در اثر گذشت زمان برطرف مي‌شوند، و اين در حالي است كه اين نوع خوش خيالي تنها شامل ترس‌هاي نرمال و خفيف مي‌شود نه ترس‌هاي بيمارگونه و مزمن. زيرا ترس هاي بيمارگونه در اثر گذشت زمان ريشه‌دار و مزمن مي‌شوند، كه به واسطه اين نارسايي، خودپذيري و اعتماد به نفس نوجوان متزلزل مي‌شود، و در پي آن نيز خودافزايي و خودشكوفايي فرد مخدوش مي‌گردد.

تفكر سريع و كند (پالتويي) ويراست 3

 • 105,000 تومان

كتاب پرفروش تفكر، سريع و كند دانيل كانمن، روانشناس و برنده نوبل اقتصاد، خلاصه تحقيق اوست كه با همكاري آموس تورسكي بيش از چند دهه به آن مشغول بوده است. اين كتاب شامل سه بخش از مراحل كاري اوست: كارهاي اوليه، يعني سويه گري هاي شناختي، سپس نظريه چشم انداز و پس از آن پژوهش هايي در زمينه شادي است. محور اصلي كتاب دوگانگي ميان حالت انديشه است: سيستم دو آهسته تر، خودخواسته تر و منطقي تر است، در حالي كه سيستم يك سريع، غريزي و احساسي است. اين كتاب ترسيم سويه گيري هاي شناختي در ارتباط با هر نوع تفكر است كه با پژوهش هاي خود كانمن درباره نفرت از باخت آغاز مي شود. اين كتاب، با پشتوانه چند دهه پژوهش هاي دانشگاهي، نشان مي دهد كه افراد، با تغيير چارچوب پرسش و جايگزين كردن پرسش هاي ساده تر، در حقيقت به قضاوت هاي انساني اهميتي بيش از حد مي دهند. كانمن، با شرح كاركرد دو سيستم، تلاش مي كند نشان دهد كه چه وقت مي توانيم در تصميم گيري هاي مربوط به زندگي و تجارت به بينش و شهوديات خود اطمينان كنيم و چه زماني از آن بپرهيزيم و با شيوه شناخت سويه گري هاي ذهني چگونه مي توانيم از اشتباهات اجتناب كنيم. اين كتاب برنده جايزه بهترين كتاب آكادمي ملي علوم و جايزه كتاب لس آنجلس تايمز و برگزيده منتقدان كتاب نيويورك تايمز به عنوان يكي از ده كتاب سال 2011 شناخته شده است. اين كتاب در بخش بوي كاغذ در سايت متمم معرفي شده است.

فقط 1 چيز (حقيقتي بسيار ساده در پس نتيجه‌هاي شگفت‌انگيز)

 • 65,000 تومان

شما حواس‌پرتي‌هاي كمتري مي خواهيد. رگبار روزانه ايميل‌ها، پيام‌ها، توييت‌ها و جلسه‌ها حواستان را پرت و بر شما استرس وارد مي‌كند. فشارهاي هم‌زمان كار و خانواده به‌تدريج آسيب‌زننده مي‌شوند. و بهايش چيست؟ كار درجه‌دو، بدقولي در اتمام كارها حقوق كمتر ترفيع كمتر و يك دنيا استرس.

اتاقي كه در آن اتفاق افتاد (ناگفته‌هايي از تصميم‌گيري در كاخ سفيد)

 • 95,000 تومان

دانفورد از من پرسيد آيا واقعا فكر مي‌كنم سياست اعلام شده فشار حداكثري دولت رفتار ايران را تغيير خواهد داد. گفتم تقريبا غير ممكن است كه تصور كنيم جمهوري اسلامي ايران اين كار را انجام دهد و اينكه صرفا تغيير رژيم كامل درنهايت مانع از دستيابي ايران به تسليحات اتمي خواهد شد. احتمالا فرصت زيادي نداشتيم. دانفورد گفت كه او نيز ارزيابي مشابهي دارد. او معتقد بود ايران فكر نمي‌كند كه ما درباره استفاده از زور جدي باشيم چه در موضوع هسته‌اي چه در دفاع از خود در برابر حملاتي كه ما نگران انجام آن از طرف نيروهاي ايران در خليج فارس درياي سرخ عراق و افغانستان بوديم...

كتاب راهنماي تصميم‌گيري

 • 12,500 تومان

ما هر روز با سوالات مشابهي مواجه مي‌شويم: چطور تصميم درست را بگيرم؟ چطور مي‌توانم بهينه‌تر كار كنم؟ و در سطحي شخصي‌تر، من چه مي‌خواهم؟ حال در يك كتاب 50 الگو از بهترين الگوهاي تصميم‌گيري در اختيارشماست. با كتاب راهنماي تصميم‌گيري، كه استقبال زياد هم از آن شده است انگار كه MBA را در جيب خود حمل مي‌كنيد. ظرف چند دقيقه مي‌توانيد موارد زير را به خود يادآوري كنيد يا از آن‌ها آگاه شويد: دم بلند هرم مازلو الگوي كش لاستيكي دوراهي زنداني چرخه بزرگ‌نمايي ...

انگيزه

 • 38,000 تومان

كتابي كه نحوه‌ي تفكر شما را دگرگون مي‌كند. تمام مطالبي را كه خيال مي‌كرديد در مورد انگيزه مي‌دانيد ـ چه در محل كار، چه در مدرسه و چه در محيط خانه ـ پاك فراموش كنيد. تمامشان اشتباه بوده‌اند. همان‌گونه كه دنيل اچ پينك در كتاب سنت‌شكن خود «انگيزه» توضيح مي‌ دهد، راز و رمز رسيدن به نهايت عملكرد و رضايت خاطر در دنياي امروزي نياز شديد انسان به اداره كردن زندگي، يادگيري و خلق چيزهاي تازه، و تلاش بي‌وقفه براي بهتر كردن اوضاع خود و جهان است. پينك، در اين مسير، ما را به شركت‌هايي مي‌برد كه نسبت به انگيزه رويكرد‌هاي جديدي دارند و ما را به دانشمندان، كارفرمايان و كارآفريناني آشنا مي‌كند كه براي پيشرفت زيرمجموعه‌ي خود هر خطري را به جان مي‌خرند. پينك، به سرعت، در سطح جهاني به استادي صاحب نظر تبديل مي‌شود ... مطالب او دلنشين است و او بدون هرگونه ملاحظه‌اي، همه چيز را زير سؤال مي‌برد.

باهوش‌تر سريع‌تر بهتر (رمزهاي سازنده بودن در زندگي و كار)

 • 52,000 تومان

چارلز داهيگ استعدادي براي پرسيدن سوال درست و سپس تحريك كردن همان كنجگاوي در ما دارد. او در «باهوش‌تر، سريع‌تر، بهتر» براي راز دوران ما پاسخ‌هاي بحث‌انگيز پيدا مي‌كند: دوهيگ با نثر روشن و دقيق خود بار ديگر خدمتي عالي به انجام رسانده است و به ما كمك مي‌كند تا بهره‌ورتر و كارآمدتر شويم (دو برابر يا حتي ده برابر) و كمتر مشغول؛ در دنيا موثرتر باشيم و اختيار زندگي‌مان را بيشتر در دست بگيريم...

صفر به 1

 • 18,000 تومان

كدام شركت ارزشمندي هست كه كسي آن را نساخته باشد؟ بيل گيتس بعدي، سيستم عامل نخواهد ساخت. لري پيج يا سرگئي برين بعدي، موتور جستجو نخواهند ساخت. اگر شما از اين افراد تقليد مي‌كنيد، نمي‌توانيد چيزي از آن‌ها ياد بگيريد. تقليد از يك الگو آسان‌تر از ساختن چيزي تازه است: انجام كاري كه از پيش با آن آشنايي داريم، دنيا را از 1 به n مي‌برد، يعني افزودن بيشتر به چيزي آشنا و شناخته شده. هر آفرينش تازه‌اي از صفر به يك مي‌رود. اين كتاب درباره چگونگي رسيدن به آنجا است. صريح و روشن، عقلاني و كاربردي. اكونوميست. كتابي جذاب در حوزه اقتصاد. فوربز. اين كتاب عقايدي كاملا نو و دلچسب را درباره چگونگي خلق ارزش در جهان ارائه مي‌كند. مارك زاكربرگ مدير عامل فيس‌بوك. پيتر تيل چندين شركت موفق ساخته است. صفر به يك نشان مي‌دهد كه چگونه اين كار را كرده الون ماسك، مدير عامل اسپيس ايكس و تسلا. پيتر تيل در بنيان‌گذاري پي‌پال و پالانتير همكاري كرد، نخستين سرمايه‌گذاري خارجي فيس‌بوك را انجام داد، شركت‌هايي مثل اسپيس ايكس و لينكداين را پايه‌گذاري كرد و انجمن تيل را به راه انداخت كه جوانان را تشويق مي‌كند كه به آموزش و يادگيري بيشتر از رفتن به دانشگاه اهميت بدهند.

تفكر به سبك جعبه سياه

 • 23,500 تومان

تفكر به سبك جعبه سياه

نقطه شروع (چگونه چيزهاي كوچك تفاوت‌هاي بزرگ ايجاد مي‌كنند)

 • 35,000 تومان

مالكولم گلادول در اين كتاب عالي و كم‌نظير، «نقطه شروع» را توضيح مي‌دهد و تحليل مي‌نمايد. نقطه شروع، آن لحظه جادويي است كه ايده‌ها، نقطه‌نظرها و رفتارهاي اجتماعي از آستانه‌اي عبور مي‌كنند و چون آتشي سركش همه‌جا را در بر مي‌گيرند. گلادول به ديناميسمي اجتماعي توجه دارد كه تغييرات و تحولات فراوان را به دنبال مي‌آورد.

باغ اسرارآميز (رنگ‌آميزي بزرگسالان)

 • 30,000 تومان

20 كارت پستال مجزا براي رنگ‌آميزي و ارسال به نقاشان گل و گياه و دوست‌داران باغ و بوستان. به كمك كتاب رنگ‌آميزي باغ اسرارآميز دنياي شگفت‌انگيز رنگ‌ها را خلق كنيد و با مشاهده فضاي مسحور كننده و ضد استرس آن آرامش را به خود هديه دهيد.

سكوت

 • 45,000 تومان

كتابي كه انقلابي در سكوت به راه انداخت. سال‌هاست كه آدم‌هاي ذاتا ساكت، جدي، يا حساس ناديده گرفته شده‌اند. پر هياهوترين آدم‌ها ميدان‌دار شده‌اند - حتي اگر حرفي براي گفتن نداشته باشند. حال زمان آن است كه همه گوش دهند. زمان استفاده از قدرت درون‌گرايان فرا رسيده است. زمان خواندن سكوت است. سكوت باعث خواهد شد اشخاص ساكت خودشان را از زاويه‌اي كاملا جديد بشناسند. نيومي وولف. پيام اصلي كتاب سكوت، تازه و با اهميت است. شايد زمان آن رسيده باشد كه همه ما دست از كار بكشيم و به صداي آرام و متين آدم‌هاي ساكت گوش بسپاريم. ديزي گودوين، ساندي تايمز.

1  2  صفحه‌ی 1