فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
پسر عيسا
 • 26,000 تومان
 • با تخفیف: 26,000 تومان
مارادونا
 • 198,000 تومان
 • با تخفیف: 198,000 تومان
هر چه باداباد
 • 140,000 تومان
 • با تخفیف: 140,000 تومان
سقاها
 • 78,000 تومان
 • با تخفیف: 78,000 تومان
از قيطريه تا اورنج كانتي
 • 130,000 تومان
 • با تخفیف: 130,000 تومان
اصلاحات
 • 195,000 تومان
 • با تخفیف: 195,000 تومان
در باب قرن بيستم (در گفتگو با تيموتي اسنايدر)
 • 135,000 تومان
 • با تخفیف: 135,000 تومان
ملك گرسنه
 • 58,000 تومان
 • با تخفیف: 58,000 تومان
پي‌گير اخبار نباشيد
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
روزنامه مرد عزلت‌گزين (مجموعه شعر)
 • 42,000 تومان
 • با تخفیف: 42,000 تومان
عشق‌نامه ايراني (مجموعه داستان)
 • 23,500 تومان
 • با تخفیف: 23,500 تومان
حيوانات پيكاسو
 • 29,000 تومان
 • با تخفیف: 29,000 تومان

پسر عيسا

 • 26,000 تومان

پسر عيسا از مهم‌ترين مجموعه داستان‌هاي ادبيات معاصر آمريكاست و خوانندگان و منتقدان به يك اندازه ستايشش كرده‌اند. اين اولين كتاب است كه از دنيس جانسون به فارسي ترجمه شده است. تا سوار شدم در پشت سرم بسته شد، انگار فقط منتظر من بود. چه ميشد اگر فقط برف بود؟ همه جا را برف پوشانده بود و سرد و سفيد تمام فاصله‌ها را پر ميكرد؟ و من حسم را دنبال ميكردم و از اين زمستان مي‌گذشتم و مي‌رسيدم به جنگلي از درخت‌هاي سفيد. و او راهم مي‌داد. چرخ‌ها جيغ كشيدند و ناگهان تنها چيزي كه مي‌ديدم كفش‌هاي بزرگ و زشت آدم‌ها بود. صدا متوقف شد. از كنار منظره‌هاي تنها و غمبار گذشتيم. در فاصله بين محله‌ها و ايستگاه‌ها حس مي‌كردم زندگي باطلم به دنبالم رويا مي‌بيند. بله، يك شبح. يك رد. چيزي باقي مانده. در يكي از ايستگاه‌ها قطار مشكل پيدا كرد. تاخير. البته براي كساني كه مقصدي داشتند. -از متن كتاب-

مارادونا

 • 198,000 تومان

ديه‌گو آرماندو مارادوناي فوتباليست را چگونه مي‌توان تشريح كرد؟ شايد همان 2 گلي كه در جام جهاني 1986 مكزيك به انگليس زد كافي باشد. اما بدون شك يك كتاب درباره او كفايت نمي‌كند. داستان مارادونا را مي‌شود بين تيترهاي چشم‌گير جستجو كرد. اما براي شناخت بيش‌ترش بايد وارد جزئيات شد: تاريخچه‌اي از دستاوردهاي و شاهكارهاي حماسي، تناقضات و اشتباهات، تضادها و ياغي‌گري‌ها. آنچه در دست داريد مسيري است كه مارادونا در آن قدم برداشته، از خاستگاهش تا روزي كه در بومبونرا فوتبال را كنار گذاشت.

هر چه باداباد

 • 140,000 تومان

مهي را تصور كنيد كه از دريا به خشكي مي‌خزد، منتها كاملا سياه. حالا آن مه سياه را تصور كنيد كه درون‌تان مي‌شكفد. حالا فكر كنيد كه جا عوض كردن با يك سايه ممكن است چه حسي داشته باشد. حالا قلب‌تان را تجسم كنيد كه آرام آرام از ضربان مي‌افتد. حالا تصور كنيد گياهي هستيد در لحظه ريشه‌كن شدن. بعد از آن خيال كنيد سپيده‌دمي هستيد معكوس و ريه‌هاي‌تان اتم‌به‌اتم محو مي‌شود و سرتان ذره‌ذره در دريايي از گل فرو مي‌رود. حالا سكوتي سهمگين و همه‌جانبه را به خيال خود راه بدهيد. سخت است به كلام آوردنش، ولي متوجه مي‌شويد كه همه اين‌ها به كدام سو مي‌رفت و كار به كجا ختم شد. خواننده، من مردم.

سقاها

 • 78,000 تومان

رمان سقاها راوي دو حكايت موازي است. دو‌ مرد افغانستاني كه به اجبار و اختيار محكوم به زيستن و «دوباره زيستنِ» اصل و ريشه‌هاي خويش‌اند. دو‌ مرد كه تلاش مي‌كنند عنان سرنوشت‌شان را در دست بگيرند و از تسليم شدن به تقدير تن مي‌زنند. دو روايت موازي كه گويي مدام از كابل به پاريس و آمستردام جاري مي‌شوند و بازمي‌گردند. شالوده‌ي فلسفي داستان با شاعرانگي و زيركي در زبان درآميخته و جزئيات تصويري و حسي دنياي جديد را به كابلِ تحت كنترل طالبان پيوند مي‌زند. سقاها مغاك بين كلمات و انديشه را طي مي‌كند، مغاك بين زبان مادري و زباني كه يك تبعيدي به آن پناه مي‌برد. مغاك بين تاريخ و ما. سقاها هم مثل اغلب داستان‌هاي رحيمي پيرامون موضوع «تبعيد» مي‌گردد اما آن‌چه داستان را پيش مي‌برد و به سرانجام مي‌رساند «عشق» است. عشقي غوطه‌ور در آب...

از قيطريه تا اورنج كانتي

 • 130,000 تومان

چشم در چشم بيماري، زمان و مرگ. آخرين كتاب حميدرضا صدر، كه وصيت كرده بود بعد رفتنش منتشر شود، روايتي است بي‌وقفه و پرشتاب از جنگيدن با بيماري، هراس‌ها و اميدها و البته تصوير مردي كه سرخوشانه به زندگي آري مي‌گويد، حتي در سخت‌ترين و نزديك‌ترين لحظه‌ها به مرگ. از قيطريه تا اورنج كانتي مملو از كلماتي است كه تاريخ وجود يك ذهن شگفت را روايت مي‌كنند. ذهن مردي كه مي‌خندد...

اصلاحات

 • 195,000 تومان

تسلط بر زمين به گونه انسان اعطا شد و او از اين فرصت براي نابودي گونه‌هاي ديگر و گرم كردن جو و، در كل، از بين بردن همه چيز به نفع خود استفاده كرد، ولي براي همه اين امتيازات بهاي سنگيني پرداخت: در كالبد حيواني متناهي و ميراي اين‌گونه، مغزي جاي گرفت كه قادر به تصور نامتناهي بود و ، به اين ترتيب، آرزوي نامتناهي بودن در وجودش شكل گرفت. بعد زماني رسيد كه مرگ ديگر به معناي فنا نبود و در عوض تبديل شد به آخرين فرصت براي دگرگوني بنيادين، تنها مدخل محتمل به لايتناهي. ولي ديده شدن در قامت لاشه‌اي متناهي در دريايي از خون و خرده‌استخوان و مغز متلاشي- تحميل اين نسخه از خودش به ديگران- نقض حريم خصوصي بود آن‌قدر شديد كه مدت‌ها پس از مرگش هم ادامه پيدا مي‌كرد. علاوه بر اين مي‌ترسيد درد داشته باشد... اصلاحات سومين رمان جاناتان فرنزن رمان‌نويس و جستارنويس بزرگ آمريكايي است. اصلاحات را يكي از مهم‌ترين رمان‌هاي قرن بيست‌ويكم مي‌دانند.

در باب قرن بيستم (در گفتگو با تيموتي اسنايدر)

 • 135,000 تومان

در باب قرن بيستم كتابي است كه پس از خواندنش احساس مي‌كنيد چه‌قدر تاريخ مي‌تواند در عمق روح‌تان جا بگيرد و پرسش‌هايي را مطرح كند كه نمي‌توان از آن‌ها گذشت... تاريخي كه از خلال زندگي توني جات (2010 - 1948) در گفتگو با يك تاريخ‌دان كاركشته، يعني تيموني اسنايدر (متولد 1969)، رخ مي‌نماياند. توني جات يكي از مهم‌ترين تاريخ‌نگاران و تحليل‌گران جريان‌هاي سياسي در چند دهه اخير بود كه كمي دير به مخاطب ايراني معرفي شد. او در اين گفتگوي بلند با اسنايدر قصه ظهورها و سقوط‌ها را مي‌گويد. از ماركسيسم مي‌گويد، از مسئله يهود و البته ليبرال‌هاي غربي؛ از جهاني كه پس از جنگ جهاني دوم مدام در حال تجربه اتفاقاتي تكان‌دهنده است. او مي‌نويسد: «پلوراليسم يعني قبول واقعيت اخلاقي انواع مختلف حقيقت...» اين، ايده نهفته در اين كتاب از ياد نرفتني است. اين كتاب. قصه تشكيل و انهدام مدام تاريخ است.

ملك گرسنه

 • 58,000 تومان

«مَلِك گرسنه» حكايت كودكيِ شمس است و تَرك خانواده، جابه‌جايي و يك‌جا نماندن، بستگي با مشايخ هم‌روزگار و ‌گسستگي از آنان، و سرانجام برخورد و آميختن او با مولانا. حكايت كيميايي است كه بر مولاناي واعظ و فقيه مي‌ريزد و از او عارف و شاعر مي‌آفريند. حكايت ربودن مولانا از «چنگال قومي ناهموار» و ستيز با آنان است، حكايت طالبي است كه مطلوب مي‌شود، حكايت دعوي «بزرگ‌تر، بلندتر، بلندتر، بلندتر» كردن است.

پي‌گير اخبار نباشيد

 • 30,000 تومان

چگونه اخبار را كنار گذاشتم. «سلام. اسم من رولف است، يك معتاد به اخبار.» اگر مانند الكلي‌ها، براي معتادان به اخبار نيز گروه‌هاي خودياري‌اي وجود داشت، به اين اميد كه بهتر دركم كنند اين گونه خودم را به جمع معرفي مي‌كردم. از آن زمان بيش از ده سال مي‌گذرد. همه چيز به شكلي بسيار عادي شروع شد. من در خانواده‌اي از طبقه متوسط به دنيا آمدم و با روال رايج دريافت اخبار بزرگ شدم. اگر شما هم در دهه هفتاد ميلادي كم سن و سال بوده‌ايد، احتمالا با چنين تجاربي آشنايي داريد...

روزنامه مرد عزلت‌گزين (مجموعه شعر)

 • 42,000 تومان

در اشك شستيم قامتش را. پيچيديمش در مويه‌هاي دشتستاني. كاكلش از تاريخ بيرون ماند. انگشتانش از آفتاب سايه سرزمينش به در. اشاره به گردبادي در آفاق. كه با خود خواهد برد هر چه را. نياكان غبارين مي‌آمدند هياهوكنان. كتيبه‌اي پيش رو از نقوش سنگي. صحيفه‌اي پشت سر از خون دل. جهانده شديم از حصار الفباي ناخوانامان. بردندمان در منازل نامعلوم هوا. گفتيم اين‌جاست پايان و. جايي و مجالي نه براي فرود آمدن.

عشق‌نامه ايراني (مجموعه داستان)

 • 23,500 تومان

مجموعه داستان عشق‌نامه ايراني تجربه‌اي متفاوت و جذاب است در داستان كوتاه امروز ايران. كيهان خانجاني (1352)، كه رمان بند محكومين او با استقبال گسترده مخاطبان روبه‌رو شد و توانست جايزه بهترين رمان دومين دوره جايزه ادبي «احمد محمود» را نيز از آن خود كند، در اين كتاب پيشنهاد تازه‌اي براي مخاطب خود تدارك ديده است. عشق‌نامه ايراني مجموعه دوازده داستان است كه هر كدام‌شان در يكي از تكه‌هاي خاك ايران رقم مي‌خورند. خانجاني روايتي ساخته از دوازده شكل عشق. عشق‌هايي كه هر كدام ويژگي‌هاي خاص خود را دارند با اتفاق‌ها و فرجام‌هاي متفاوت. او حتي از نظر لحن و زبان روايي نيز شكل‌هاي گوناگوني را در داستان‌ها امتحان و اجرا كرده است و براي همين با كتابي روبه‌رو هستيم آكنده از وضعيت‌هاي عاشقيت در زمان‌ها و مكان‌هاي متفاوت. هيچ كدام از داستان‌ها شباهتي ندارد به ديگري اما موتيف عشق تمام آن‌ها را به هم متصل مي‌كند. خانجاني كه قبلا در كتاب‌هايي مانند سپيدرود زير سي و سه پل و يحياي زاينده‌رود توانايي‌اش را در نوشتن داستان كوتاه به مخاطبانش اثبات كرده بود، در اين كتاب بعد سال‌ها ادبيات ايران را صاحب داستان‌هايي عاشقانه كرده كه گره خورده‌اند به زيست و تاريخ و گاهي هم شكست. كتابي كه مدام تكثير مي‌كند تصاوير عشق را.

حيوانات پيكاسو

 • 29,000 تومان

قديس فرانسيس آسيزي در باب رابطه انسان‌ها و حيوانات بر اين باور است كه «بعد از هزاران سال متمادي رفتار از سر عشق با حيوانات مي‌توان رنج‌هاي وارده به آن‌ها را جبران كرد.» در اين كتاب نشان داده مي‌شود كه رفتار پيكاسو در سراسر عمر طولاني‌اش با حيوانات همواره از سر عشقي است كه فرانسيس قديس از آن سخن گفته است. به رغم آن كه در خصوص زندگي و آثار پيكاسو كتاب‌ها و مقالات بسيار زيادي نوشته شده است، اما وجه حيوان‌دوستي او به ندرت مورد توجه زندگي‌نامه‌نويسان او قرار گرفته است. بوريس فريدالد در كتاب حيوانات پيكاسو به روايت زندگي او از منظر رابطه‌اش با حيوانات مي‌پردازد. او در اين كتاب با زباني روشن و شاعرانه در لابه‌لاي بيان حكاياتي از زندگي شخصي و عاطفي پيكاسو با خانواده‌اش، زنان و دوستانش به توصيف رابطه عميق او با حيوانات و همچنين بازنمايي آن‌ها در طراحي‌ها، نقاشي‌ها، مجسمه‌ها و سراميك‌هاي پيكاسو پرداخته و نشان داده كه اين رابطه چگونه به خلق آثار پيكاسو منتهي شده است. به تعبير آندره مالرو «گربه پرنده را پاره پاره مي‌كند. پيكاسو گربه را، نقاشي پيكاسو را مي‌درد... و در نهايت نقاشي است كه هميشه زنده مي‌ماند.»

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1