فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
فلسفه علم روانشناسي
 • 75,000 تومان
 • با تخفیف: 75,000 تومان
طراحي آموزشي (مباني رويكردها و كاربردها)
 • 26,000 تومان
 • با تخفیف: 26,000 تومان
استرس و روش‌هاي مديريت آن
 • 37,000 تومان
 • با تخفیف: 37,000 تومان
فلسفه علم روانشناسي
 • 22,000 تومان
 • با تخفیف: 22,000 تومان
مقدمه‌اي بر علوم و فناوري‌هاي شناختي و كاربردهاي آن
فلسفه براي مشاوره و روان‌درماني (از فيثاغورث تا پست‌مدرنيسم)
روانشناسي شناختي
 • 512,000 تومان
 • با تخفیف: 512,000 تومان
مشاوره كودك (مباني اصول و روش‌ها) جلد 1
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
اصول روان‌درمانگري و مشاوره با رويكرد اسلامي (مفاهيم فرآيند و فنون)
شيوه‌هاي تغيير رفتار
 • 61,000 تومان
 • با تخفیف: 61,000 تومان
مباني مشاوره و راهنمايي
 • 26,000 تومان
 • با تخفیف: 26,000 تومان
مباني راهنمايي و مشاوره
 • 73,000 تومان
 • با تخفیف: 73,000 تومان

فلسفه علم روانشناسي

 • 75,000 تومان

فلسفه‌ علم ‌روانشناسي، به‌عنوان يكي از شاخه‌هاي فلسفه علم و فلسفه علوم انساني، به‌ويژه براي دانش‌پژوهان و علاقه‌مندان حوزه دانشي روانشناسي ضرورت دارد. افزون بر نيل به توانايي و كسب دانش و مهارت در رويكرد كلي و يكپارچه به دانش روانشناسي، فهم عميق‌تر موضوع، هدف، روش، قلمرو، تبيين، پس‌زمينه‌هاي تاريخي و فلسفي و حتي مفاهيم اساسي در روان‌شناسي همگي مي‌تواند از مباحث فلسفه‌ علم روان‌شناسي باشد. با توجه به اينكه فلسفه علم ‌روانشناسي، معرفتي درجه دوم و موضوع آن، خودِ دانش روانشناسي است، روش ما در اين كتاب در هر فصل و جستار سه مرحله دارد: 1. ابتدا جستجوي آن مورد در متون و منابع روان‌شناسي به حدي كه تصور نسبتاً روشن و جامعي از آن مسئله در متون روانشناسي و در نزد روان‌شناسان به دست آيد؛ 2. بررسي فلسفي آن مسئله يا موضوع در فلسفه علم، فلسفه علوم انساني و سپس در متون فلسفه روانشناسي؛ 3. براساس فلسفه اسلامي و منابع آن، نقادي و رويكرد انتقادي به مباحث داشته، يا درصدد استخراج آرا و ديدگاه‌هاي فيلسوفان مسلمان در اين مسئله برآمده‌ايم. ساختار كتاب براساس مهم‌ترين سرفصل‌هاي مورد نياز دانش‌پژوهان در اين حوزه طراحي شده و فصول كتاب عبارت است از: كليات، پس‌زمينه‌هاي تاريخي فلسفه روان‌‍شناسي، چيستي روان‌شناسي، روش‌شناسي در علوم تجربي، روش پژوهش در روان‌شناسي، تبيين در روان‌شناسي، مفاهيم اساسي در روان‌شناسي: هشياري و هيجان.

طراحي آموزشي (مباني رويكردها و كاربردها)

 • 26,000 تومان

انتشار آثار متعدد و متنوع درباره طراحي آموزشي طي چند سال اخير، نويستده را بر آن داشت تا در اثر حاضر مباني، رويكردها، و برخي كاربردهاي اين مبحث را كه از منظري كانون مباحث تكنولوژي آموزشي را تشكيل مي‌دهد در معرض ديد و نظر صاحب‌نظران و علاقه‌مندان قرار دهد. وجود رويكردهاي سيستمي و سازنده گرايانه در مباحث طراحي آموزشي و عدم تفكيك و تميز بين آنها در برخي آثار منتشر شده، و بعضاً تركيب و تلفيق اين رويكردها كه مباني معرفت شناختي كاملاً متمايز و متضاد دارند در برخي ديگر از آثار منتشر شده، و پافشاري و تأكيد و تكرار برخي سوء برداشتها از طرف برخي نويسندگان ضرورت پرداختن به اين مباحث را ضروري‌تر ساخت. طرح عناويني مانند نظام‌هاي بهبود عملكرد انساني، نظام‌هاي پشتيباني عملكرد الكترونيكي، يادگيري الكترونيكي، و بسياري عناوين ديگر كه از زيرمجموعه مباحث تكنولوژي آموزشي و طراحي آموزشي است نيز در اين اثر مورد بحث و بررسي قرار گرفته است.

استرس و روش‌هاي مديريت آن

 • 37,000 تومان

در كتاب حاضر نقش استرس در تمامي مراحل رشد انسان از مرحله جنيني تا سالمندي مورد بحث قرار گرفته است. با توجه به اينكه در دوران تحصيلء كار و تشكيل خانواده به دلايل گوناگون استرس‌هاي فراواني بر فرد وارد مي‌شودء فصولي از كتاب به توضيح درباره عوامل بروز استرس در اين دوران اختصاص داده شده است بخشي از كتاب به تاثير معنويتء باورهاي مذهبي و انجام مناسك مذهبي كه در فرد ايجاد هدف مي‌كنند و به زندگي وي معني مي‌بخشند اختصاص داده شده است روش‌هاي متعددي براي مقابله با استرس وجود دارد. در كتاب حاضر برخي از رايج‌ترين اين روش ها شامل روش‌هاي درمان رفتاريء شناخت و فرا شناختيء آرميدگي و مراقبهء شوخ‌طبعي و خنده‌درمانيء فعاليت‌هاي فيزيكيء ماساژ و آب درمانيء هنر و بازي درماني و مديريت تغذيهء درمان و امور مالي ارائه شده است.

فلسفه علم روانشناسي

 • 22,000 تومان

درتركيب عبارت فلسفه علم روانشناسي، فلسفه با يك علم در ارتباط قرار گرفته است. نويسنده كوشيده است نخست تصوري هر چند مقدماتي از فلسفه، علم و رابطه آن ها ارائه دهد، سپس در خصوص فلسفه علم و فلسفه علم روانشناسي تعريفي ارائه كرده است.

مقدمه‌اي بر علوم و فناوري‌هاي شناختي و كاربردهاي آن

 • 27,000 تومان

علوم و فناوري‌هاي شناختي در چند دهه اخير مورد توجه دانشگاه‌ها و مراكز تحقيقاتي برتر دنيا قرار گرفته است و انتظار مي‌رود كه در قرن حاضر تحولات مهمي در قلمرو علم و فناوري و در زندگي بشر رقم زند. كتاب حاضر اثري مقدماتي است كه به منظور آشنايي دانشجويان دوره كارشناسي با علوم و فناوري‌هاي شناختي به نگارش درآمده است. هر فصل از كتاب يكي از ابعاد علوم و فناوري‌هاي شناختي را تشريح مي‌كند.

فلسفه براي مشاوره و روان‌درماني (از فيثاغورث تا پست‌مدرنيسم)

 • 31,000 تومان

فلسفه براي آن دسته از مشاوران، درمانگران و مددكاران اجتماعي كه در جستجوي دستيابي به مفاهيم بنيادي براي كمك به ديگران هستند دانش زيربنايي را فراهم مي‌كند. اين كتاب مهمترين فلسفه‌هاي تأثيرگذار قرن بيستم را موشكافانه معرفي مي‌كند و نشان مي‌دهد چگونه ايده‌هاي فلسفي خدمات مشاوره و روان‌درماني را الهام مي‌بخشند و بر دامنه دانش و عمل اين رشته مي‌افزايند. لذا براي ما كه فرهنگ متفاوتي را تجربه مي‌كنيم، بسيار ضروري است كه بدانيم هر انديشه بر چه مبنايي شكل مي‌گيرد، چه دستاوردي دارد و چه مسيري مي‌پيمايد. در اين كتاب درمورد انديشمندان اثرگذار مطالب با تفصيل بيشتري بيان شده است. از اين رو، مطالعه اين كتاب علاوه بر دانشجويان، مشاوران و مددكاران، به ساير خوانندگان نيز توصيه مي‌شود.

روانشناسي شناختي

 • 512,000 تومان

روانشناسي شناختي به عنوان يكي از رشته‌هاي فرعي علوم شناختي با بهره‌گيري از يافته‌هاي علم اعصاب‏، زبان‌شناسي، علوم رايانه و هوش مصنوعي، مردم‌شناسي و فلسفه ذهن توانسته است در چند دهه گذشته رازهاي بسياري را در مورد كاركردهاي مغز انسان بگشايد. روانشناسي شناختي به بررسي كاركردهايي مي‌پردازد كه سال‌ها روانشناسان و پژوهشگران به علت عدم امكان دسترسي مستقيم به مغز در حين انجام تكاليف شناختي، به مطالعات نظري غيرتجربي درباره ان بسنده كرده بوند. اينك روانشناسان به بركت يافته هاي علوم شناختي، كشف شيوه‌هاي جديد پژوهش و اختراع فناوري‌هاي نوين تصويربرداري از مغز اين توانايي را كسب كرده‌اند كه كاركردهاي مغز را حين رخداد آن‌ها بررسي و مطالعه كنند. روانشناسي شناختي به بررسي پديده‌هايي چون هشياري، توجه، ادراك، حافظه، بازنمايي دانش، زبان، حل مسئله، خلاقيت، تصميم‌گيري، استدلال و هوش مي‌پردازد و تا به حال توانسته است حقايق بسياري را درباره هر يك از زمينه‌هاي فوق آشكار سازد.

مشاوره كودك (مباني اصول و روش‌ها) جلد 1

 • 25,000 تومان

كتاب حاضر مجموعه‌اي 2 جلدي است كه نظريه‌ها و راهكارهاي عملي مشاوره با كودكان را به صورتي بسيار كاربردي و ساده توضيح مي‌دهد و مي‌تواند براي همه متخصصان مشاوره و دانشجويان اين رشته منبع بسيار ارزشمندي باشد، در واقع يك كتاب مرجع مفيد و حاصل سال‌ها تجربه عملي و آموزشي نويسندگان در زمينه كار با كودكان است. آن‌ها نشان مي‌دهند كه در كار با گروه‌هاي سني پايين چگونه مي‌توان نظريه‌ها و راهبردهاي مشاوره را با كارايي و شايستگي وارد ميدان عمل كرد و در حل مشكلات كودكان به نتايج موثر و رضايت‌بخش دست يافت. بنابراين مطالعه آن به همه دست‌اندكاران مشاوره و دانشجويان رشته‌هاي مرتبط توصيه مي‌شود.

اصول روان‌درمانگري و مشاوره با رويكرد اسلامي (مفاهيم فرآيند و فنون)

 • 20,300 تومان

اين كتاب نشان مي‌دهد كه يك مشاور و روان‌درمانگر تمامي رفتار و سلوك خود را بايد براساس قواعد حرفه‌اي تنظيم كند. آن‌چه اين اثر را منحصر به‌ فرد كرده آن است كه براي نخستين‌ بار يك روانشناس و مشاور مي‌تواند تمامي فعاليت‌هاي خود را براساس يك الگوي مذهبي اسلامي تبيين و تنظيم كند. الگويي كه تصور نسبتا كامل‌تري از انسان و روابط او با عالم هستي و خداوندارائه مي‌دهد و توحيد را مبناي اصلي فعاليت‌هاي علمي قرار مي‌دهد. كتاب حاضر پس از بيان اصول كلي نظري به چهار حوزه اساسي خداشناسي هستي شناسي انسان‌شناسي و معادشناسي تمامي مراحل درمان را تا بيان فنون اساسي پي مي‌گيرد. پيگيري اين اصول در فعاليت‌هاي مختلف مشاوره و روان‌درمانگري. ارزيابي تشخيص فرمول‌بندي آسيب‌شناسي و درمان عملي و در حد ظرفيت اين كتاب مجهز به استنادات ديني و علمي به مشاور و مراجع كمك مي‌كند تا با اطمينان بيشتري به كار با اين كتاب بپردازيد.

شيوه‌هاي تغيير رفتار

 • 61,000 تومان

اين كتاب داراي چهارده فصل نسبتا كوتاه است. ساختار كتاب حاضر مشتمل بر مقدمه‌اي بر تغيير رفتار در فصل اول و سه بخش است. بخش اول مربوط به شيوه‌هاي ايجاد رفتار جديد است. چهار فصل اين بخش شامل شكل‌دهي، رهنموددهي و انتقال مهار محرك، زنجيره‌سازي و شيوه‌هاي آموزش مهارت‌هاي رفتاري است. بخش دوم به شيوه‌هاي افزايش رفتار مطلوب و كاهش رفتار نامطلوب مي‌پردازد و شامل چهار فصل كاربرد خاموشي، تقويت افتراقي، استفاده از تنبيه (محروم كردن و جريمه كردن) و شيوه‌هاي تنبيه مثبت و اصول اخلاقي تنبيه است. در بخش سوم به شيوه‌هاي تغيير رفتارهاي پيچيده پرداخته شده است و داراي پنج فصل مديريت خود، شيوه‌هاي معكوس كردن عادت، قرارداد رفتاري، شيوه‌هاي كاهش ترس و اضطراب و تغيير رفتار شناختي است...

مباني مشاوره و راهنمايي

 • 26,000 تومان

فصل اول و دوم، خواننده را از پيش‌زمينه تاريخي جنبش مشاوره به سمت فعاليت‌هاي سنتي فعلي پيش خواهد برد. سپس اين فعاليت‌ها به درون نقش و عملكرد مشاوران در دو زمينه آموزشي و غيرآموزشي منتقل مي‌ِشود (فصل‌هاي سوم و چهارم). فصل پنجم بر فعاليت قديمي و شناخته شده مشاوران - مشاوره فردي - متمركز است. در فصل ششم، مشاوره چند فرهنگي مورد بحث قرار مي‌گيرد. در فصل هفتم، فعاليت‌هاي گروهي مختلفي كه مشاوران به آن‌ها مي‌پردازند، معرفي مي‌شود. در فصل هشتم تا يازدهم ساير فعاليت‌هاي اساسي مشاوران مطرح خواهد شد (ارزيابي توسط فنون استاندارد و غيراستاندارد، مشاوره اشتغال، و رايزني). فصل دوازدهم به بحث درباره تغيير جديدي مي‌پردازد كه توجه مشاوران را به پيشگيري و تندرستي افزايش داده است. در فصل سيزدهم و چهاردهم، تدوين و مديريت برنامه‌هاي مشاوره و راهنمايي و بهبود آن‌ها از طريق پاسخگويي، ارزيابي و تحقيق مطرح مي‌شود. در سراسر اين كتاب، ما ارتقاي آگاهي چند فرهنگي خواننده را مد نظر داشته‌ايم. مسائل خاص و علايق فعلي حرفه نيز مطرح شده است.

مباني راهنمايي و مشاوره

 • 73,000 تومان

كتاب مباني راهنمايي و مشاوره حاصل كوشش جمعي هشت نفر از اساتيد رشته مشاوره كشور است كه در چهارده فصل نگارش ياقته است، در اين كتاب سعي شده است قلمرو و حوزه‌هاي اصلي رشته راهنمايي و مشاوره به مخاطبان معرفي شود. از جمله مباحث مطرح شده در اين كتاب عبارت‌اند از مشاوره مدرسه، مشاوره شغلي، مشاوره نوتواني، مشاوره سالمندي، مشاوره گروهي، مشاوره خانواده، سنجش و آزمون در مشاوره، راهنمايي و مشاوره در اسلام و تاريخچه راهنمايي در ايران و جهان. جامعيت، غناي علمي و توجه به ابعاد بومي، ارزشي و فرهنگي علم مشاوره در كشور را مي‌توان از جمله ويژگي‌هاي شاخص اين كتاب دانست.

1  2  3  4  5  6  صفحه‌ی 1