فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
تربيت بدون قشقرق (روش كامل مغز براي آرام كردن آشوب وپرورش ذهن در حال رشد كودك )
آدم‌ها را دوست داشته باشيد (ازاشيا استفاده كنيد چون بر‌عكسش اصلا جواب نمي‌دهد)
فقط گوش كن
 • 99,000 تومان
 • با تخفیف: 99,000 تومان
سندروم دختر خوب (10 قدم تا رسيدن به قدرت و پايان دادن به آزارها)
مينيماليسم (ساده‌گرايي و زندگي با‌معنا)
 • 50,000 تومان
 • با تخفیف: 50,000 تومان
مانيفست قهرمان هر روزه
 • 99,000 تومان
 • با تخفیف: 99,000 تومان
جزيره درختان گمشده
 • 125,000 تومان
 • با تخفیف: 125,000 تومان
وراي ممكن
 • 99,000 تومان
 • با تخفیف: 99,000 تومان
يكديگر را همان‌طور كه هستيم بپذيريم و دوست داشته باشيم
نفس (هنر فراموش‌شده درست نفس كشيدن)
 • 60,000 تومان
 • با تخفیف: 60,000 تومان
كتاب ساحلي
 • 68,000 تومان
 • با تخفیف: 68,000 تومان

تربيت بدون قشقرق (روش كامل مغز براي آرام كردن آشوب وپرورش ذهن در حال رشد كودك )

 • 95,000 تومان

هدف اين كتاب ساده است: با تدوين مجموعه‌اي از اصول و استراتژي ها بر اساس پويايي خانواده خود، در مديريت خودكار خود در خانه كمتر نظم و انضباط سخت گيرانه را در نظر بگيريد. اين داستان‌ها ، تأملات و تمرينات به شما كمك مي كند تا در مورد نحوه برقراري ارتباط با فرزندان خود عميق‌تر فكر كنيد و فرصت هايي را براي حل صلح آميز مشكلات آنها فراهم كنيد. برخي از مهارتهايي كه خواهيد آموخت: - تدوين استراتژي هاي واضح و سازگار براي پاسخ به رفتارهاي نادرست. - با اتصال و ايجاد آرامش از حالت خشم به سمت آرامش حركت كنيد. - درك كنيد كه چگونه علوم اعصاب بر تصميمات انضباطي شما تأثير مي گذارد. - نكاتي را تمرين كنيد تا در نظم و انضباط خود محكم و ثابت قدم بمانيد. - در مورد نحوه ارتباط با ديگران ، نحوه كنار آمدن با شرايط دشوار و همچنين كنترل احساسات و انگيزه ها ، به او درس زندگي دهيد. - با قالب تعاملي ، نكته نويسي درگير شويد تا ايده ها را در رويكرد شخصي خود ادغام كنيد.

آدم‌ها را دوست داشته باشيد (ازاشيا استفاده كنيد چون بر‌عكسش اصلا جواب نمي‌دهد)

 • 89,000 تومان

جاشوا فيلدز ملبورن و رايان نيكديمس، دو دوست صميمي كه به «مينيماليست‌ها»‏ شهره‌اند، با آثارشان تا كنون به بيش از بيست ميليون نفر كمك كرده‌اند با داشته‌هاي كمتر زندگي معنادارتري داشته باشند. نوشته‌هاي آن‌ها در نشريات معتبري همچون وال استريت ژورنال، نيويوركر و تايم منتشر شده و خودشان در هاوارد، اپل و گوگل سنخراني كرده‌اند. آدم‌ها را دوست داشته باشيد، از اشيا استفاده كنيد، چون برعكسش اصلا جواب نمي‌دهد نشان مي‌دهد چطور با ارزيابي مجدد و بهبود هفت رابطه اساسي كه زندگي ما را مي‌سازند مي‌توانيم زيست آگاهانه‌تر و رضايت‌بخش‌تري داشته‌باشيم؛ اين هفت رابطه عبارت‌اند از رابطه با وسايل، حقيقت خود، ارزش‌ها، پول، خلاقيت و آدم‌ها. طرفه اينكه كتاب در روز‌هاي شيوع پاندمي كوويد 19 منتشر شده كه موجي از دلهره‌هاي مالي و جاني همه ما را در بر گرفته و نكات آن مي‌تواند راهي براي آرامش يافتن و رشد و شكوفايي در قلب اين آشوب باشد.

فقط گوش كن

 • 99,000 تومان

رمان «فقط گوش كن» داستان آنابل گرين است، مدل نوجواني كه سعي دارد تا از پيامدهاي تجربه‌اي ناخوشايند بهبود يابد، اتفاقي كه منجر به دور شدن او از خانواده و دوستانش شده است. به گذشته مي‌رويم و با او آن رويداد را تجربه مي‌كنيم و در لحظه حال همراه با دوست جديدش، اوئن آرمسترانگ، پسري پر شور و عاشق موسيقي كه هرگز نمي‌تواند دروغ بگويد، آرامش و عشق را احساس مي‌كنيم. «فقط گوش كن» درباره پذيرفتن حقيقت و نيز شهامت گفتن آن است و ماجراهايش به موج‌هايي مي‌ماند كه در پي هم فرود مي‌آيند و اوج مي‌گيرند و احساسي كه خواننده هنگام خوانندش دارد احساس غريقي است كه اندك اندك خود را از ژرفاي آب به سطح مي‌رساند و نفسي عميق مي‌كشد.

سندروم دختر خوب (10 قدم تا رسيدن به قدرت و پايان دادن به آزارها)

 • 115,000 تومان

كتاب «سندروم دختر خوب» نتيجه بررسي مسائل و معضلات صدها زني است كه براي دريافت مشاوره به بورلي انگل مراجعه كرده‌اند، زناني كه تنها راه حل براي دوست داشته شدن و جلب توجه و رضايت اطرافيان را در خوب بودن مي‌بينند، زناني كه با خوب بودن اين پيام را به اطرافيان خود منتقل مي‌كنند كه حد و مرز مشخص رواني يا فيزيكي با ديگران ندارند و نمي‌توانند در برابر درخواست اطرافيان از وقت، انرژي و حريم خود دفاع كنند. انگل با معرفي گونه‌هاي مختلف دختران خوب به شما كمك مي‌كند دريابيد آيا از اين سندروم رنج مي‌بريد يا نه و با ارائه توصيه‌هاي خردمندانه و تمرينات و نسخه‌هاي عملي، گام به گام، به شما مي‌آموزد خود واقعي‌تان را بپذيريد و قاطعانه به ديگران نشان دهيد كجا به حريم شما تجاوز و از شما سوء‌استفاده كرده‌اند.

مينيماليسم (ساده‌گرايي و زندگي با‌معنا)

 • 50,000 تومان

«مينيماليسم» مفهومي است كه با آن مي‌توانيم چيزهاي غيرضروري را دور بريزيم و براي چيزهاي مهم‌تر جا باز كنيم. اين كتاب درباره شما و زندگي معني‌داري است كه مي‌توانيد داشته باشيد. كل كتاب مينيماليسم را مي‌توان در يك يا دو روز خواند، اما مطالب در هفت فصل كوتاه جمع‌بندي شده تا به راحتي در يك هفته، با خواندن يك فصل در هر روز، آن را تمام كنيد. با اين كتاب مي‌توانيد تغيير كنيد، دوباره انتخاب كنيد چه كسي باشيد، و بهترين آدمي بشويد كه قابليتش را داريد، خود واقعي‌تان، آدمي پرشور، بامحبت، دلسوز و شاد...

مانيفست قهرمان هر روزه

 • 99,000 تومان

در مانيفست قهرمان هر روزه داريم: - عادات مخفي بسياري از خلاق‌ترين و موفق‌ترين كساني كه روياها و آرزوهايشان را درك كرده‌اند. - تكنيك‌هايي براي تبديل ترس به انرژي، مشكلات به قدرت و دردسرهاي گذشته به پيروزي. - طرح برجسته‌اي براي حفاظت از خود در مقابل حواس‌پرتي‌ها و اهمال‌كاري‌ها با هدف هويدا كردن جادوي خود. ...

جزيره درختان گمشده

 • 125,000 تومان

دو نوجوان - يك پسر مسيحي و يك دختر مسلمان - در ميكده‌اي داخل جزيره‌اي كه وطن مي‌نامند با هم ملاقات مي‌كنند. كوستاس و دفنه در سايه عشقشان رشد مي‌كنند و بزرگ مي‌شوند. درخت انجيري از شكافي در سقف اين ميكده سر برافراشته است كه شاهد ملاقات‌هاي مخفيانه و سرخوشانه آن‌هاست. وقتي جنگ آغاز مي‌شود و پايتخت به خاكستر و آوار بدل مي‌شود، اين دو دلداده ناپديد مي‌شوند و درخت همان‌جا باقي مي‌ماند. سال‌ها بعد، كوستاس به دنبال عشق گمشده‌اش به جزيره باز مي‌گردد... جزيره درختان گمشده داستاني است تكان‌دهنده و شاعرانه درباره عشق، جدايي، تعالي، تاريخ و طبيعت.

وراي ممكن

 • 99,000 تومان

حالا ديگر اغراق نيست اگر نيرمال پورجا را يك «ابرانسان» بدانيم. او در كودكي، از شدت فقر، پابرهنه به اين‌سو و آن‌سو مي‌رفت، اما اسوه خواستن و رسيدن و اسطوره كوه‌نوردي جهان شد. شرپا بود و به هنگ گورخاهاي ارتش بريتانيا پيوست. در سال 2019، پروه «ممكن 7/14» را پايه گذاشت و موفق شد در كمتر از هفت ماه (يا در واقع در 6 ماه و 6 روز) چهارده قله هشت هزار متري را فتح كند، كاري كه پيش از او غيرممكن مي‌نمود. براي درك بهتر عظمت اين كار بايد بدانيم كه ركورد پيشين آن هشت سال بود! نيرمال شرايط دشوار بسياري را تجربه كرده و از همه آن‌ها سربلند بيرون آمده است. براي او فقط رسيدن به هدف مهم نيست و گاهي حتي جان خود را به خطر مي‌اندازد تا به كوه‌نورد در راه‌مانده‌اي كمك برساند. كاري كه نيرمال انجام داد نشان‌دهنده قدرت اراده انسان است كه محال را ممكن مي‌سازد. او در وراي ممكن تجربيات گران‌بهايش را با ما به اشتراك مي‌گذارد و نشان مي‌دهد چگونه قدرت رهبري، شوق آموختن، و صداقت و همكاري به فتح قله‌ها منجر مي‌شود. وراي ممكن كتابي است براي انديشيدن، ساختن خويشتن، انتخاب راه‌هاي درست، و تلاش براي رسيدن.

يكديگر را همان‌طور كه هستيم بپذيريم و دوست داشته باشيم

 • 95,000 تومان

يكديگر را همان‌طور كه هستيم بپذيريم و دوست ‌داشته باشيم، به نوعي سبك تدريس ليز بوربو را نشان مي‌دهد. او معتقد است كليد خوشبختي در اين است كه خود را همان‌طور كه هستيم بپذيريم، دست از سرزنش خود يا انتقاد از ديگران برداريم و ياد بگيريم به احساسات و عواطفمان گوش بدهيم. به ياري اين كتاب، شما تفاوت ميان پذيرش و تسليم را درك خواهيد كرد و همچنين به معناي حقيقي عشق بي‌قيد و شرط پي خواهيد برد، موضوعي كه غالبا با از خودگذشتگي، ترحم يا شيدايي اشتباه گرفته مي‌شود. اين كتاب درباره روابط، تله هاي عاطفي، ترس‌ها و سوگ‌ها است و به شما در طول زندگي‌تان كمك خواهد كرد.

نفس (هنر فراموش‌شده درست نفس كشيدن)

 • 60,000 تومان

اينكه چه مي‌خوريم، چقدر ورزش مي‌كنيم، چقدر لاغر يا جوان يا باهوش هستيم، هيچ‌كدام اهميتي ندارند اگر به‌درستي نفس نكشيم. هيچ‌چيز به اندازۀ درست نفس كشيدن براي سلامتي و تندرستي ما ضروري نيست. نفس ستون گمشدۀ سلامت ماست. نفس كشيدن يعني احساس كردن جهان پيرامون و درك زندگي… «راز بزرگ زندگي» چيزي نيست مگر درست نفس كشيدن. نفس كشيدن است كه حالات روحي و رواني ما را تنظيم مي‌كند. تعداد كمي از انسان‌ها درست نفس مي‌كشند. آن‌ها كه بدترين نوع اضطراب را دارند بدترين عادت تنفس را هم دارند. جيمز نستور، نويسندۀ «نفَس»، سابقۀ قلم زدن در نشريات معتبري چون ساينتيفيك امريكن، نيويورك تايمز، آتلانتيك و … را در كارنامه دارد و هفت سال اخير عمر خود را صرف نوشتن اين راهنماي جذاب و كاربردي كرده است. «نفَس» تا كنون به بيش از سي زبان ترجمه شده و هفته‌هاي متوالي در فهرست پرفروش‌ترين‌ها بوده است.

كتاب ساحلي

 • 68,000 تومان

رمان «كتاب ساحلي» داستان زندگي دختري به نام ژانويه را روايت مي كند، نويسندۀ كتاب هاي عاشقانه كه راز ناخوشايندي را دربارۀ پدرش كشف كرده و ايمانش را به روابط عاشقانه از دست داده و ديگر قادر به نوشتن پايان هاي خوش براي كتاب هايش نيست؛ تا زماني كه ديدار دوبارۀ هم دانشگاهي سابق و رقيب فعلي اش باعث مي شود خود و باورهايش را به چالش بكشد. «كتاب ساحلي» داستاني عاشقانه را بهانه مي كند تا به موضوعات تفكربرانگيزي مانند عشق، رازهاي خانوادگي، خيانت، شكست، و بازگشت به باورهاي گذشته بپردازد و نشان دهد اعتقادات و پيشداوري هاي ذهني چطور مي توانند مانعي براي رسيدن به شادي و خوشبختي باشند.

هفته كاري 4 ساعته (از ساعت كاري اداري بگريزيد هر كجا مي‌خواهيد زندگي كنيد و به ثروتمندان نوين بپيونديد)

 • 120,000 تومان

تيموتي فريس، نويسنده برجسته در زمينه بازاريابي و فروش، به شش زبان زنده دنيا صحبت مي‌كند و اداره شركتي چند مليتي با كارمنداني از سراسر جهان را بر عهده دارد. فريس از سال 2003 تاكنون مدرس مدعو در دانشگاه پرينستون است. او كارآفريني را به عنوان ابزاري براي شيوه زندگي ايده‌ئال و تغيير دنيا آموزش مي‌دهد. فريس در هفته كاري 4 ساعته نكات جالب توجهي در زمينه مديريت منابع براي به دست آوردن بالاترين ميزان بازگشت سرمايه ارائه مي‌كند. توصيه او اين است كه دست از مسابقه برداشت، وسواس در مورد كار را متوقف كرد و عضوي از «ثروتمندان نوين» شد، افرادي كه آموخته‌اند بر زمان تسلط يابند و خود را از ايده 8 ساعت كار در روز برهانند. او از شما مي‌خواهد به رژيم «كم دانستن» روي آوريد و خود را رها سازيد تا بتوانيد سبك زندگي رويايي‌تان را دنبال كنيد. اگر دنبال يك فرصت مطالعاتي يك ساله، ايه كاري جديد، سامان‌دهي مجدد زندگي ميان غول‌هاي تجاري و يا روياهايي هستيد كه براي «روزي» به تاخير انداخته‌ايد، هيچ زماني بهتر از همين الان براي آزمودن كارهاي غيرمعمول نيست. هفته كاري 4 ساعته به بيش از 40 زبان دنيا ترجمه شده است.

1  2  3  4  5  صفحه‌ی 1