فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
هر چه باداباد
 • 140,000 تومان
 • با تخفیف: 140,000 تومان
سقاها
 • 78,000 تومان
 • با تخفیف: 78,000 تومان
از قيطريه تا اورنج كانتي
 • 110,000 تومان
 • با تخفیف: 110,000 تومان
اصلاحات
 • 195,000 تومان
 • با تخفیف: 195,000 تومان
در باب قرن بيستم (در گفتگو با تيموتي اسنايدر)
 • 135,000 تومان
 • با تخفیف: 135,000 تومان
ملك گرسنه
 • 58,000 تومان
 • با تخفیف: 58,000 تومان
پي‌گير اخبار نباشيد
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
روزنامه مرد عزلت‌گزين (مجموعه شعر)
 • 42,000 تومان
 • با تخفیف: 42,000 تومان
عشق‌نامه ايراني (مجموعه داستان)
 • 23,500 تومان
 • با تخفیف: 23,500 تومان
حيوانات پيكاسو
 • 29,000 تومان
 • با تخفیف: 29,000 تومان
نيچه (فيلسوف روان‌شناس و دجال)
 • 210,000 تومان
 • با تخفیف: 210,000 تومان
فوتبال چگونه جهان را توصيف مي‌كند
 • 38,000 تومان
 • با تخفیف: 38,000 تومان

هر چه باداباد

 • 140,000 تومان

مهي را تصور كنيد كه از دريا به خشكي مي‌خزد، منتها كاملا سياه. حالا آن مه سياه را تصور كنيد كه درون‌تان مي‌شكفد. حالا فكر كنيد كه جا عوض كردن با يك سايه ممكن است چه حسي داشته باشد. حالا قلب‌تان را تجسم كنيد كه آرام آرام از ضربان مي‌افتد. حالا تصور كنيد گياهي هستيد در لحظه ريشه‌كن شدن. بعد از آن خيال كنيد سپيده‌دمي هستيد معكوس و ريه‌هاي‌تان اتم‌به‌اتم محو مي‌شود و سرتان ذره‌ذره در دريايي از گل فرو مي‌رود. حالا سكوتي سهمگين و همه‌جانبه را به خيال خود راه بدهيد. سخت است به كلام آوردنش، ولي متوجه مي‌شويد كه همه اين‌ها به كدام سو مي‌رفت و كار به كجا ختم شد. خواننده، من مردم.

سقاها

 • 78,000 تومان

رمان سقاها راوي دو حكايت موازي است. دو‌ مرد افغانستاني كه به اجبار و اختيار محكوم به زيستن و «دوباره زيستنِ» اصل و ريشه‌هاي خويش‌اند. دو‌ مرد كه تلاش مي‌كنند عنان سرنوشت‌شان را در دست بگيرند و از تسليم شدن به تقدير تن مي‌زنند. دو روايت موازي كه گويي مدام از كابل به پاريس و آمستردام جاري مي‌شوند و بازمي‌گردند. شالوده‌ي فلسفي داستان با شاعرانگي و زيركي در زبان درآميخته و جزئيات تصويري و حسي دنياي جديد را به كابلِ تحت كنترل طالبان پيوند مي‌زند. سقاها مغاك بين كلمات و انديشه را طي مي‌كند، مغاك بين زبان مادري و زباني كه يك تبعيدي به آن پناه مي‌برد. مغاك بين تاريخ و ما. سقاها هم مثل اغلب داستان‌هاي رحيمي پيرامون موضوع «تبعيد» مي‌گردد اما آن‌چه داستان را پيش مي‌برد و به سرانجام مي‌رساند «عشق» است. عشقي غوطه‌ور در آب...

از قيطريه تا اورنج كانتي

 • 110,000 تومان

چشم در چشم بيماري، زمان و مرگ. آخرين كتاب حميدرضا صدر، كه وصيت كرده بود بعد رفتنش منتشر شود، روايتي است بي‌وقفه و پرشتاب از جنگيدن با بيماري، هراس‌ها و اميدها و البته تصوير مردي كه سرخوشانه به زندگي آري مي‌گويد، حتي در سخت‌ترين و نزديك‌ترين لحظه‌ها به مرگ. از قيطريه تا اورنج كانتي مملو از كلماتي است كه تاريخ وجود يك ذهن شگفت را روايت مي‌كنند. ذهن مردي كه مي‌خندد...

اصلاحات

 • 195,000 تومان

تسلط بر زمين به گونه انسان اعطا شد و او از اين فرصت براي نابودي گونه‌هاي ديگر و گرم كردن جو و، در كل، از بين بردن همه چيز به نفع خود استفاده كرد، ولي براي همه اين امتيازات بهاي سنگيني پرداخت: در كالبد حيواني متناهي و ميراي اين‌گونه، مغزي جاي گرفت كه قادر به تصور نامتناهي بود و ، به اين ترتيب، آرزوي نامتناهي بودن در وجودش شكل گرفت. بعد زماني رسيد كه مرگ ديگر به معناي فنا نبود و در عوض تبديل شد به آخرين فرصت براي دگرگوني بنيادين، تنها مدخل محتمل به لايتناهي. ولي ديده شدن در قامت لاشه‌اي متناهي در دريايي از خون و خرده‌استخوان و مغز متلاشي- تحميل اين نسخه از خودش به ديگران- نقض حريم خصوصي بود آن‌قدر شديد كه مدت‌ها پس از مرگش هم ادامه پيدا مي‌كرد. علاوه بر اين مي‌ترسيد درد داشته باشد... اصلاحات سومين رمان جاناتان فرنزن رمان‌نويس و جستارنويس بزرگ آمريكايي است. اصلاحات را يكي از مهم‌ترين رمان‌هاي قرن بيست‌ويكم مي‌دانند.

در باب قرن بيستم (در گفتگو با تيموتي اسنايدر)

 • 135,000 تومان

در باب قرن بيستم كتابي است كه پس از خواندنش احساس مي‌كنيد چه‌قدر تاريخ مي‌تواند در عمق روح‌تان جا بگيرد و پرسش‌هايي را مطرح كند كه نمي‌توان از آن‌ها گذشت... تاريخي كه از خلال زندگي توني جات (2010 - 1948) در گفتگو با يك تاريخ‌دان كاركشته، يعني تيموني اسنايدر (متولد 1969)، رخ مي‌نماياند. توني جات يكي از مهم‌ترين تاريخ‌نگاران و تحليل‌گران جريان‌هاي سياسي در چند دهه اخير بود كه كمي دير به مخاطب ايراني معرفي شد. او در اين گفتگوي بلند با اسنايدر قصه ظهورها و سقوط‌ها را مي‌گويد. از ماركسيسم مي‌گويد، از مسئله يهود و البته ليبرال‌هاي غربي؛ از جهاني كه پس از جنگ جهاني دوم مدام در حال تجربه اتفاقاتي تكان‌دهنده است. او مي‌نويسد: «پلوراليسم يعني قبول واقعيت اخلاقي انواع مختلف حقيقت...» اين، ايده نهفته در اين كتاب از ياد نرفتني است. اين كتاب. قصه تشكيل و انهدام مدام تاريخ است.

ملك گرسنه

 • 58,000 تومان

«مَلِك گرسنه» حكايت كودكيِ شمس است و تَرك خانواده، جابه‌جايي و يك‌جا نماندن، بستگي با مشايخ هم‌روزگار و ‌گسستگي از آنان، و سرانجام برخورد و آميختن او با مولانا. حكايت كيميايي است كه بر مولاناي واعظ و فقيه مي‌ريزد و از او عارف و شاعر مي‌آفريند. حكايت ربودن مولانا از «چنگال قومي ناهموار» و ستيز با آنان است، حكايت طالبي است كه مطلوب مي‌شود، حكايت دعوي «بزرگ‌تر، بلندتر، بلندتر، بلندتر» كردن است.

پي‌گير اخبار نباشيد

 • 30,000 تومان

چگونه اخبار را كنار گذاشتم. «سلام. اسم من رولف است، يك معتاد به اخبار.» اگر مانند الكلي‌ها، براي معتادان به اخبار نيز گروه‌هاي خودياري‌اي وجود داشت، به اين اميد كه بهتر دركم كنند اين گونه خودم را به جمع معرفي مي‌كردم. از آن زمان بيش از ده سال مي‌گذرد. همه چيز به شكلي بسيار عادي شروع شد. من در خانواده‌اي از طبقه متوسط به دنيا آمدم و با روال رايج دريافت اخبار بزرگ شدم. اگر شما هم در دهه هفتاد ميلادي كم سن و سال بوده‌ايد، احتمالا با چنين تجاربي آشنايي داريد...

روزنامه مرد عزلت‌گزين (مجموعه شعر)

 • 42,000 تومان

در اشك شستيم قامتش را. پيچيديمش در مويه‌هاي دشتستاني. كاكلش از تاريخ بيرون ماند. انگشتانش از آفتاب سايه سرزمينش به در. اشاره به گردبادي در آفاق. كه با خود خواهد برد هر چه را. نياكان غبارين مي‌آمدند هياهوكنان. كتيبه‌اي پيش رو از نقوش سنگي. صحيفه‌اي پشت سر از خون دل. جهانده شديم از حصار الفباي ناخوانامان. بردندمان در منازل نامعلوم هوا. گفتيم اين‌جاست پايان و. جايي و مجالي نه براي فرود آمدن.

عشق‌نامه ايراني (مجموعه داستان)

 • 23,500 تومان

مجموعه داستان عشق‌نامه ايراني تجربه‌اي متفاوت و جذاب است در داستان كوتاه امروز ايران. كيهان خانجاني (1352)، كه رمان بند محكومين او با استقبال گسترده مخاطبان روبه‌رو شد و توانست جايزه بهترين رمان دومين دوره جايزه ادبي «احمد محمود» را نيز از آن خود كند، در اين كتاب پيشنهاد تازه‌اي براي مخاطب خود تدارك ديده است. عشق‌نامه ايراني مجموعه دوازده داستان است كه هر كدام‌شان در يكي از تكه‌هاي خاك ايران رقم مي‌خورند. خانجاني روايتي ساخته از دوازده شكل عشق. عشق‌هايي كه هر كدام ويژگي‌هاي خاص خود را دارند با اتفاق‌ها و فرجام‌هاي متفاوت. او حتي از نظر لحن و زبان روايي نيز شكل‌هاي گوناگوني را در داستان‌ها امتحان و اجرا كرده است و براي همين با كتابي روبه‌رو هستيم آكنده از وضعيت‌هاي عاشقيت در زمان‌ها و مكان‌هاي متفاوت. هيچ كدام از داستان‌ها شباهتي ندارد به ديگري اما موتيف عشق تمام آن‌ها را به هم متصل مي‌كند. خانجاني كه قبلا در كتاب‌هايي مانند سپيدرود زير سي و سه پل و يحياي زاينده‌رود توانايي‌اش را در نوشتن داستان كوتاه به مخاطبانش اثبات كرده بود، در اين كتاب بعد سال‌ها ادبيات ايران را صاحب داستان‌هايي عاشقانه كرده كه گره خورده‌اند به زيست و تاريخ و گاهي هم شكست. كتابي كه مدام تكثير مي‌كند تصاوير عشق را.

حيوانات پيكاسو

 • 29,000 تومان

قديس فرانسيس آسيزي در باب رابطه انسان‌ها و حيوانات بر اين باور است كه «بعد از هزاران سال متمادي رفتار از سر عشق با حيوانات مي‌توان رنج‌هاي وارده به آن‌ها را جبران كرد.» در اين كتاب نشان داده مي‌شود كه رفتار پيكاسو در سراسر عمر طولاني‌اش با حيوانات همواره از سر عشقي است كه فرانسيس قديس از آن سخن گفته است. به رغم آن كه در خصوص زندگي و آثار پيكاسو كتاب‌ها و مقالات بسيار زيادي نوشته شده است، اما وجه حيوان‌دوستي او به ندرت مورد توجه زندگي‌نامه‌نويسان او قرار گرفته است. بوريس فريدالد در كتاب حيوانات پيكاسو به روايت زندگي او از منظر رابطه‌اش با حيوانات مي‌پردازد. او در اين كتاب با زباني روشن و شاعرانه در لابه‌لاي بيان حكاياتي از زندگي شخصي و عاطفي پيكاسو با خانواده‌اش، زنان و دوستانش به توصيف رابطه عميق او با حيوانات و همچنين بازنمايي آن‌ها در طراحي‌ها، نقاشي‌ها، مجسمه‌ها و سراميك‌هاي پيكاسو پرداخته و نشان داده كه اين رابطه چگونه به خلق آثار پيكاسو منتهي شده است. به تعبير آندره مالرو «گربه پرنده را پاره پاره مي‌كند. پيكاسو گربه را، نقاشي پيكاسو را مي‌درد... و در نهايت نقاشي است كه هميشه زنده مي‌ماند.»

نيچه (فيلسوف روان‌شناس و دجال)

 • 210,000 تومان

((اين كتاب بر تمامي آثاري كه در نقد و تفسير نيچه نوشته شده است ، توفق و ارجحيت دارد )) سخني است كه توماس‌مان در وصف كتاب حاضر اثر والتر كوفمان نوشت . كوفمان سه نقاب بر چهره‌ي نيچه مي‌بيند : فيلسوف ، روان‌شناس و دجال . آنان كه از روي بغض بر نيچه خشم گرفتند و ملحدش خواندند ، آنان كه از روي حب اما از ظن خود يار او شدند و حرف خود را بر زبان نيچه گذاشتند ، آنان كه آثارش را نخوانده به تفسير افكارش كوشيدند و عاقبت، آنان كه او را ديوانه انگاشتند، در دايره‌ي سخن و نقد والتر كوفمان قرار مي‌گيرند و او منصفانه و محققانه نظرات هر يك را به ترازوي داوري مي‌كشد. كوفمان، خواننده‌ي كتاب خويش را دعوت مي‌كند كه نيچه را بايد، در نوشته‌هايش، خواند و ديد. از نظر او كتاب‌هاي نيچه از همان نخستين اثر تا آخرين آن‌ها در هماهنگي و استحكام كامل قرا دارد. از نظر او نيچه اديب ترين فيلسوف جهان معاصر است.

فوتبال چگونه جهان را توصيف مي‌كند

 • 38,000 تومان

فوتبال چگونه جهان را توصيف مي‌كند كتابي است كه فرانكلين فوئر روزنامه‌نگار امريكايي در سال 2004 آن را نوشته است. اين كتاب، تجزيه و تحليل از تبادلات رايج بين فوتبال و اقتصاد جهاني جديد ارائه مي‌دهد. فوئر در كتابش شما را همسفر خود مي‌كند، در سراسر جهان از ورزشگاهي به ورزشگاه ديگر مي‌برد و تلاش مي‌كند تا ديدي تازه در مورد رويدادهاي سياسي و اقتصادي دنياي امروز پيدا كند. فوتبال در اين كتاب پديده‌ي «رسانه‌اي جهاني شده» است كه خود را وقف كرده تا اثرات جهاني شدن بر جوامع گوناگون را شرح دهد. شكست جهاني شدن براي نابود كردن دشمني‌هاي ديرينه در رقابت‌هاي بزرگ فوتبال كه هوليگان‌ها به شدت در آن نقش دارند، اختلافات فرقه‌اي و گرايش‌هاي مذهبي شديد كه منجر به تضاد ديدگاه‌ها و سر دادن شعارهاي نژادپرستانه و حتي ضد بشري در استاديوم‌ها مي‌شود، پيامدهاي ورود ديدگاه‌هاي صرفا اقتصادي به فوتبال با نگاهي به پديده‌ي مهاجرت، بروز فسادهاي نوين با ظهور اليگارش‌هاي قدرتمند و در نهايت تقويت پايگاه ملي‌گرايي سنتي با استفاده از قدرت فوتبال، بخش‌هايي است كه در اين كتاب مورد بررسي قرار گرفته‌اند.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1