فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
نابغه‌اي براي زمين (پاي صحبت‌هاي خلاق‌ترين كارآفرين)
قله‌هاي موفقيت (تفكرات نوآورانه ايلان ماسك)
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
تغذيه روح
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
خط‌شكن باش (دانشمند زندگي خودت باش)
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
حد و مرزهاي بهتر
 • 100,000 تومان
 • با تخفیف: 100,000 تومان
همانطور كه هستي باش (راهنماي نوجوانان براي پذيرش خود و عزت نفس پايدار)
همانطور كه هستي باش (راهنماي نوجوانان براي پذيرش خود و عزت نفس پايدار)
لذت كار كردن (اصول نظم بخشيدن به زندگي كاري)
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان

نابغه‌اي براي زمين (پاي صحبت‌هاي خلاق‌ترين كارآفرين)

 • 65,000 تومان

كتابي كه پيش رو داريد، نكته‌اي اساسي و مهم دارد: هر بلندپروازي لجام‌گسيخته‌اي در عين حال كه ممكن است براي ديگران خشم‌آور باشد، مي‌تواند دلنشين و شعف‌آفرين باشد. زندگي ايلان ماسك مثال بارز يكي از اين بلندپروازي‌هاست كه نشان مي‌دهد هر كار بزرگي در ابتدا كاملا كاري كوچك بوده است. وقتي به گذشته نگاه مي‌كنيم، درمي‌يابيم هيچ تصميمي كوچك نيست، فقط بايد به جايگاهي درست رسيده باشيم كه بدانيم آينده همان گذشته است. و همين سبب خواندن اين كتاب سودمند است و مي‌تواند به بسياري كمك كند...

افراط‌انديشي ممنوع (23 تكنيك براي رهايي از استرس مسدود كردن مسيرهاي منفي پاكسازي ذهنتان و تمركز بر زمان حال)

 • 55,000 تومان

تاكنون به اين فكر كرده‌ايد كه چگونه مي‌توانيد احساس بهتري نسبت به خود و زندگي داشته باشيد؟ نيك ترنتون در اين كتاب شما را با تكنيك‌هاي دقيق و اثبات‌شده‌اي راهنمايي مي‌كند تا بتوانيد موانع دروني‌تان را از سر راه برداريد، بر افكارتان كنترل داشته باشيد و در صورت لزوم عادات ذهني خود را تغيير دهيد. راهكار‌هاي عملي و كاربردي مذكور در افراط‌انديشي ممنوع به شما مي‌آموزد تا بر الگو‌هاي افكار منفي غلبه‌ كنيد، ميزان استرس و اضطراب را در زندگي روزمره كاهش دهيد و در زمان حال زندگي كنيد. اگر مي‌خواهيد از نشخوار فكري، بي‌خوابي‌هاي شبانه و الگوهاي فكري منفي رها شويد و آنها را با نگرش‌هاي مثبت و آرامش جايگزين كنيد مطالعه اين كتاب را در اولويت قرار دهيد.

قله‌هاي موفقيت (تفكرات نوآورانه ايلان ماسك)

 • 45,000 تومان

ماسك نامي است كه در پس برخي از شناخته‌شده‌ترين، پيش‌گام‌ترين و مطرح‌ترين شركت‌هاي قرن حاضر قرار دارد. ايلان ماسك در اين كتاب اشاره به توصيف مسيرها و هدف‌گذاري‌هايش كه درنهايت منجر به موفقيت چشمگير وي شده، كرده است. او همچنين تفكرات نوآورانه خود را سر منشا موفقيت مي‌داند و معتقد است براي دستيابي به اهداف بلندمدت بايد شكست‌ها را تبديل به فرصت كرده و از انتقادات سازنده استقبال نمود.

ذهن برنده (همچنان كه براي دستيابي به اهدافتان خيز برمي‌داريد از سلامت رواني خود نيز محافظت كنيد)

 • 85,000 تومان

چگونه مي‌توانيم محدوديت‌ها را كنار زده و در همان حال ميانه‌روي را حفظ كنيم؟ چگونه از زندگي تك‌بعدي دوري كرده و در همان حال در شغلمان رقابت طلب و كم‌نظير باشيم؟ چگونه حتي در محيط‌هاي رقابتي نيز رفتاري مناسب و به ويژه مهربان داشته باشيم؟ بازخوردهاي منفي را چگونه مديريت كنيم؟ با تنش و اضطراب زندگي‌هاي امروزي چگونه كنار بياييم و با شكست‌ها چطور؟ مگان فرچايلد، بالرين اصلي باله نيويورك، در اين كتاب مي‌كوشد به اين پرسش‌ها و بسياري ديگر پاسخ دهد. او همچنين درباره ده درس مهمي مي‌نويسد كه در طول زندگي حرفه‌اي خود در مقام يك بالرين آموخته و توضيح مي‌دهد كه ميان اين همه هرج و مرج، تنش و سردرگمي هاي زندگي چگونه از اين مهارت‌ها براي يافتن قوي‌ترين نمود خود بهره بگيريم.

شهامت داشته باش (راهنماي تاثيرگذار براي مقابله با نگراني و اضطراب ) مناسب دختران و زنان بزرگسال

 • 85,000 تومان

اگر در جستجوي راهنماي مناسبي براي پيدا كردن ريشه‌هاي اضطراب و راه‌حل‌هاي كاربردي جهت مقابله با اضطراب و نگراني در دختران جوان و زنان بالغ هستيدء كتاب «شهامت داشته باش» بهترين گزينه است. همه‌ي دختران جوان و حتي مادران با مطالعه‌ي اين كتاب به موارد زير خواهند رسيد: درك بهتري از احساسات خود يادگيري راه‌حل‌هاي مقابله با اضطراب و نگراني كشف قدرت و شهامتي كه خدا در وجودشان نهاده است. سيسي گاف با ارائه‌ي تمرين‌هاي خودارزيابي و راهكارهاي عملي به دختران جوان و زنان بالغ كمك مي‌كند تا به سطح آگاهي و اعتماد به نفس لازم براي گام برداشتن در مسير درست زندگي خود برسند. يكي از ويژگي‌هاي قابل توجه اين كتابء مناسب بودنش هم براي دختران جوانء هم براي والدين و افرادي است كه در خانواده يا اطراف خود دختران و زنان جواني دارند.

تغذيه روح

 • 120,000 تومان

تابيتا براون بازيگري آمريكايي است كه در فضاي مجازي بسيار محبوب شده است. او علي‌رغم سختي‌ها و مشكلاتي كه در زندگي خود داشته زني بسيار موفق و پرانگيزه است. تابيتا با علاقه‌اي وافر دستور پخت غذاهاي وگان را مي‌دهد و ديدگاه‌هاي خردمندانه‌اش را با هواداران ميليوني‌اش به اشتراك مي‌گذارد. او در اين كتاب مسيري را نشان مي‌دهد كه الگويي رهايي‌بخش به ارمغان مي‌آورد: من هم مشكلات و لحظاتي سخت را پشت سر گذاشته‌ام اما يك روز به خودم آمدم و تصميم گرفتم بيش از اين خودم را محدود به پسمانده‌ها و فضولات گذشته نكنم و ديگر به خودم اجازه ندهم حرف‌هاي اين و آن سرنوشت من را رقم بزند. رهايي را انتخاب كردم، انتخاب كردم آزادانه زندگي و آزادانه از اعتقاداتم پيروي كنم، رها باشم و بگويم اين زندگي من است پس مسئوليت آن بر عهده خودم است.

خط‌شكن باش (دانشمند زندگي خودت باش)

 • 120,000 تومان

همه ما در طول زندگي‌مان بارها و بارها با محدوديت و ترس مواجه شده‌ايم. بارها به ما گفته شده نمي‌توانيم كاري را انجام دهيم و از خطوط و حد و مرزها بگذريم و پا را از گليم خود فراتر نهيم. ما سال‌ها به دنبال اهداف و روياهايي بوديم كه ديگران ديكته كرده‌اند. كتابي كه در دست داريد تجربه شخصي نويسنده و مصاحبه با كساني است كه خط‌شكن بودند. با خواندن مطالب كاربردي اين كتابء مي‌آموزيد بدون صرف وقت و هزينه‌ي اضافيء در هر زمينه‌اي كه به آن علاقه‌مند هستيد در اسرع وقت بر فراز قله‌ي موفقيت قرار بگيريد. امروزء‌ همين امروزء زمان تغيير باورهاي قديمي و گوش دادن به قلب و ذهن خودتان است.

حد و مرزهاي بهتر

 • 100,000 تومان

آيا در گفتن «نه» مشكل داريد يا دائما نيازهاي خود را فداي رضايت ديگران مي كنيد؟ اگر چنين است، كتاب "حد و مرزهاي بهتر" به شما كمك مي‌كند تا مرزهاي سالمي را در تمام جنبه‌هاي زندگي خود تعيين كنيد. اگر فكر مي‌كنيد كه در قبال شادي ديگران مسئول هستيدء از نااميد كردن ديگران مي‌ترسيدء يا در حال تقلا براي دفاع از خود هستيدء احتمالا در تعيين حد و مرزهاي سالم مشكل داريد. تعيين حد و مرز براي ايجاد و تقويت روابط ضروري است. تعيين اين محدوديت‌ها همچنين از شما در برابر روابط و افراد سمي محافظت مي‌كند. اين كتاب به شما ياد مي‌دهد كه چگونه بدون احساس ترس يا گناه در زندگي خود حد و مرزهاي سالمي تعيين كنيد. شما ياد خواهيد گرفت كه حد و مرزهاي خود را مشخص كنيد و بدانيد كه آنها در رفاه و آسايش شما نقش دارند. همچنين نكاتي وجود دارد كه به شما ياد مي‌دهد وقتي حد و مرزهايي تعيين مي‌كنيد و افراد از بابت اين حد و مرزها عصباني يا ناراحت مي‌شوند. چه كار بايد انجام دهيد و راهكارهايي به شما مي‌دهد كه بتوانيد نيازهاي خود را از آن طريق برآورده كنيد. اگر از داشتن احساس گناه خسته شده‌ايد يا از اولويت دادن به سلامت رواني و جسمي خود مي‌ترسيدء آماده هستيد كه كنترل زندگي خود را دوباره به دست بگيريد و روابط سالم و متعادلي ايجاد كنيدء با اعتماد به نفس خواسته خود را بيان كنيد و استعدادهاي كلي خود را بشناسيد.

همانطور كه هستي باش (راهنماي نوجوانان براي پذيرش خود و عزت نفس پايدار)

 • 70,000 تومان

ميشل اسكين، روانشناس، داراي مدرك دكتراي روانشناسي باليني است. ميشل معتقد است كه آشنايي زودهنگام و آموزش ارزش‌هاي اصلي و ارتباطات سالم از مهارت‌هاي ضروري زندگي براي رسيدن به موفقيت است، به همين دليل ميشل و دخترش كلي كتاب‌هايي را با عناوين مهارت‌هاي ارتباطي براي نوجوانان و همانطور كه هستي باش را تاليف كرده‌اند.

همانطور كه هستي باش (راهنماي نوجوانان براي پذيرش خود و عزت نفس پايدار)

 • 70,000 تومان

ميشل اسكين، روانشناس، داراي مدرك دكتراي روانشناسي باليني است. ميشل معتقد است كه آشنايي زودهنگام و آموزش ارزش‌هاي اصلي و ارتباطات سالم از مهارت‌هاي ضروري زندگي براي رسيدن به موفقيت است، به همين دليل ميشل و دخترش كلي كتاب‌هايي را با عناوين مهارت‌هاي ارتباطي براي نوجوانان و همانطور كه هستي باش را تاليف كرده‌اند.

رهبري چابك (استفاده از نكته‌ها و تمرين‌هاي مخفي براي تحول در كسب‌ و ‌كار‌هاي ديجيتال و استارت‌آپ‌ها)

 • 30,000 تومان

با تغييرات روش‌هاي مديريت در سال‌هاي گذشته، نياز به تحول در شيوه‌هاي رهبري به شدت احساس مي‌شود. رهبري چابك با تكيه بر اصول روش‌شناسي آن، به كسب‌و‌كارهاي ديجيتال و استارت‌آپ‌ها و افراد درگير آن‌ها در توسعه شخصي و حرفه‌اي كمك مي‌كند. هدف در اين نوع رهبري بر خلاف روش‌هاي سنتي، استفاده از تكنيك‌هاي مختلف رهبري چابك و مشاركت گروهي در تيم‌هاي توسعه نرم‌افزار، و ايجاد محصول با كيفيت و كارامد با رويكرد توجه به نياز‌هاي كاربر نهايي مي‌باشد. با خواندن اين كتاب با نكته‌ها و تمرين‌هاي چابك آشنا شده و با استفاده از آن‌ها در محيط كار، مي‌توانيد ابتكار عمل را در دست گرفته و با ارائه راهنمايي و مشاوره به كاركنان اصول چابك را در شركت وپروژه خود پياده‌سازي كنيد. خواندن اين كتاب براي روساي شركت‌ها، صاحبان كسب‌و‌كار‌هاي ديجيتال و مديران استارت‌آپ‌ها در افزايش كارايي و تعهد كاركنان، ايجاد محصول با كيفيت و جلب رضايت مشتريان و در نتيجه بهبود كسب‌و‌كار و سود‌آوري بسيار مفيد بوده و به‌ شدت توصيه مي‌شود.

لذت كار كردن (اصول نظم بخشيدن به زندگي كاري)

 • 55,000 تومان

محل كار همانند يك آهنرباست كه شلوغي و بي‌نظمي را به خود جذب مي‌كند. اين روز‌ها چه كسي را مي‌توان يافت كه از جلسات بي‌هدف، اسناد و مدارك بهم‌ريخته، ايميل‌هاي پلسخ‌داده نشده‌ي بي‌پايان و غرق شدن در كار‌هاي غير ضروري خسته نشده باشد؟ اين موارد، مخاطراتي هستند كه در زندگي مدرن، جايگاه شغلي ما را تهديد مي‌كنند و مي‌توانند خيلي آرام و نا‌محسوس لذت كار كردن را از بين ببرند، شانس پيشرفت شغلي را برايمان محدود كنند و البته باعث كاهش سطح رفاه و آسايش ما شوند.

1  2  صفحه‌ی 1