فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
مصاحبه انگيزشي در درمان مشكلات رواني
 • 69,000 تومان
 • با تخفیف: 69,000 تومان
فرزندپروري آگاهانه (فرزندپروري را در لحظه حال آغاز كنيد)
راه‌كارها و ابزارهاي مبتني بر درمان شناختي‌رفتاري براي كودكان و نوجوانان
آسيب شناسي كمال‌گرايان
 • 28,000 تومان
 • با تخفیف: 28,000 تومان
تنهايي (توصيفي روان‌شناختي از وضع تنهايي و توان تحمل تنهايي)
ارزيابي تعارض‌ها بر اساس تشخيص روان‌پويشي عملياتي شده (او پي دي 2)
موارد باليني بر اساس دي اس ام 5 (راهنماي روانشناسان باليني)
ارزيابي اختلالات شخصيت بر اساس راهنماي تشخيصي روان‌پويشي (پي دي ام)
راهنماي باليني ارزيابي عملكردهاي ايگو (اي اف اي)
توان‌خواهان و توانمندسازي آنان (به انضمام آزمون‌هاي مهارتي)
من گاهي فقط لكنت مي‌كنم
 • 6,900 تومان
 • با تخفیف: 6,900 تومان
درمان شناختي افسردگي
 • 37,000 تومان
 • با تخفیف: 37,000 تومان

مصاحبه انگيزشي در درمان مشكلات رواني

 • 69,000 تومان

مهم‌ترين هدف مصاحبه انگيزشي كمك به مراجعان براي خاتمه دادن به ترديد، و افزايش انگيزش دروني آنان براي تغيير است. ديگر اينكه، مصاحبه انگيزشي انعاطاف‌پذير است و مي‌توان به هر يك از صورت‌هاي زير از آن استفاده كرد: - به صورت روشي درماني به تنهايي و مستقل؛ - به عنوان برنامه‌اي پيش‌درماني يا كمكي با درمان‌هاي ديگر؛ - به عنوان روشي براي ايجاد انگيزه در افرادي كه نياز به درمان دارند تا در پي درمان برآيند؛ - يا به صورت مجموعه‌اي تلفيقي كه در درون آن درمان‌هاي ديگر را هم بتوان اجرا كرد.

فرزندپروري آگاهانه (فرزندپروري را در لحظه حال آغاز كنيد)

 • 54,000 تومان

كتاب فرزندپروري آگاهانه، راهنماي الهام‌بخشي براي والدين پرمشغله است و مجموعه‌اي از راهكارهاي كاربردي را شامل مي‌شود كه در جايگاه پدر يا مادر به آن نياز داريد. با مطالعه اين كتاب، راهكارهاي مقابله با چالش‌هاي پيش رو در زندگي را ياد مي‌گيريد و به فرزندتان نيز شيوه مقابله با اين چالش‌ها را آموزش مي‌دهيد. مهم‌تر از همه، فراگيري اين مهارت‌ها به شما كمك مي‌كند كه در مقابله با تعارض‌ها و درگيري‌هاي روزمره، انرژي كمتري صرف كنيد تا زمان بيشتري را در كنار فرزندتان سپري كنيد و از زندگي لذت ببريد.

راه‌كارها و ابزارهاي مبتني بر درمان شناختي‌رفتاري براي كودكان و نوجوانان

 • 94,000 تومان

اين كتاب براي كودكان نوجوانان و نيز درمانگران طراحي شده است تا راه‌حل‌هاي مختصر و هدفمندي براي بسياري از مشكلات سلامت روان كودكان، فراهم كند. فعاليت‌هاي موجود در اين كتاب، درمان شناختي رفتاري سنتي را با بهبود رشد كاركردهاي اجرايي، بهبود مهارت‌هاي اجتماعي و برانگيختن و به فعاليت واداشتن كل مغز ارتقا مي دهد. درمان سنتي بسيار متكي بر زبان است و فعاليت‌هاي اين كتاب نيز زبان را با فعاليت‌هاي غيركلامي توام كرده تا به تسهيل رشد افرادي كه در ابزار و تغيير تفكر منفي خود مشكل دارند، كمك كند.

آسيب شناسي كمال‌گرايان

 • 28,000 تومان

كمال‌گرايي اغلب در ذهن مردم به عنوان يك ويژگي پسنديده جلوه مي­ كند؛ اما روان­شناسان آن را به منزله­ ي نوعي روان­‌آزردگي نيز مطرح كرده­اند كه دقيقاً با آسيب­‌هاي رواني رابطه دارد. اين كتاب به منظور آشنا كردن تمام اقشار جامعه با مفهوم كمال و آسيب­­‌هاي ناشي از كمال­‌گرايي ناسالم همچون وسواس، اضطراب، افسردگي، و اهمال­‌كاري نگاشته شده است. در اين اثر، مرزهاي سالم و ناسالم كمال­گرايي را براي خوانندگان مشخص كرده و به چشم‌اندازهاي نظري، ابعاد كمال‌گرايي، آسيب­‌ها، و خاستگاه رشدي مسئله به صورتي جامع و كارآمد پرداخته­ است. خوانندگان با مطالعه­ي اين كتاب به ديدگاهي منظم و منسجم درباره­ي فشارهاي ناشي از كمال­‌گرايي دست مي‌يابند و مي‌كوشند در گفتار، پندار، و رفتار خود و ديگران، موارد آسيب­‌زا را شناسايي كنند. اين اثر علاوه بر مفيد بودن براي خانواده­ها، به سبب فراهم كردن چهارچوب نظري براي آموزش و پرورش، مربيان و مراكز آموزشي ـ تربيتي كودكان، صدا و سيما، و برنامه­ ريزان تحصيلي و تربيتي سودمند است و زمينه­ ي مطالعاتي مناسبي را براي علاقمندان فراهم مي­كند.

تنهايي (توصيفي روان‌شناختي از وضع تنهايي و توان تحمل تنهايي)

 • 46,000 تومان

تنهايي، يك «وضعيت» است، نه يك «احساس». مواقعي كه بحران ها سر بر مي آورند، وقت هايي كه راه حل هاي نصفه نيمه ديگر جوابگوي خودفريبي ها نيستند، وقتي كه آرزوها و روياها، اوهام و انتظارها، همگي فرو مي ريزند و واقعيتي كه خواسته بوديم آن را از ياد ببريم، به ناگهان رُخ مي كند، لحظه ي آگاه شدن به وضعيت اساسيِ حضور ما در اين عالم رسيده است. مثل مسافران يك كشتي بزرگ در اقيانوس نامحدودي هستيم كه از فرط آرام بودن دريا و تكان نخوردن كشتي، به تمامي از ياد برده ايم كه كجاييم. وقتي دريا طوفاني مي شود، تكان هاي شديد «كشتي به يادمان مي آورد» كه موقعيتمان كجاست. در اين لحظه هاي پراضطراب است كه به وضع اساسي و غيرقابل اجتنابي كه هميشه به آن دچار بوديم ـ ولي نسبت به آن غفلت داشتيم ـ «هشيار» مي شويم. اگر بخش زيادي از زندگي ما به صرف وقت و انرژي براي تغييردادن «ديگري» گذشته باشد، بالاخره يك روز با ناتواني خود براي اين ِعمال تغيير و ناگريزيِ قبول واقعيتِ «ديگري» روبرو مي شويم. شكست هاي دايمي، ناكامي هاي پي در پي، بن ست هاي مكرر به كمكمان مي آيند: به خود مي آييم؛ آرام آرام دست از « تغيير و كنترل» واقعيت برمي داريم؛ چرا كه به ناتواني خود براي تغيير آدم ها و واقعيت ها پي مي بريم. غرور كمتر و حيرت بيشتر مي شود.

ارزيابي تعارض‌ها بر اساس تشخيص روان‌پويشي عملياتي شده (او پي دي 2)

 • 59,000 تومان

دومين نسخه راهنماي تشخيصي روان‌پويشي عملياتي شده (OPD-2)، نوعي نظام طبقه‌بندي و تشخيص‌گذاري چندمحوري است كه درمان‌گران و روان‌پزشكاني كه رويكرد روان‌پويشي دارند، از آن استفاده مي‌كنند. ارزيابي مسائل روان‌پويشي بيمار براساس پنج محور ذيل (متشكل از چهار محور روان‌پويشي و يك محور توصيفي) هدف اصلي اين راهنماي تشخيصي است. محور I: تجربه‌ بيماري و پيش‌نيازهاي درمان (experience of illness and prerequistes for treatment) محور II: روابط بين فردي (interpersonal relations) محور III: تعارض (conflict) محور IV: ساختار (structure) محور V: اختلالات رواني و سايكوسوماتيك (mental and psychosomatic disorders)

موارد باليني بر اساس دي اس ام 5 (راهنماي روانشناسان باليني)

 • 19,500 تومان

انجمن روانشناسي آمريكا اين كتاب را به عنوان مكملي در كنار پنجمين ويراست راهنماي آماري و تشخيص اختلالات رواني (DSM-5)‌ تهيه كرده است. ارائه و توصيف مثال‌هاي باليني بر اساس شرح حال بيماران واقعي، تشخيص اختلال، و بحث درباره اختلال تشخيص داده شده، محتواي اصلي اين كتاب را تشكيلي مي‌دهند. اختلالات زير در اين كتاب گنجانده شده‌اند -اختلالات عصبي - تحولي - اختلالات طيف اسكيزوفرني و ساير اختلالات روان‌پريشي، - دوقطبي و اختلالات مرتبط.

ارزيابي اختلالات شخصيت بر اساس راهنماي تشخيصي روان‌پويشي (پي دي ام)

 • 156,000 تومان

راهنماي تشخيصي روان‌پويشي (پي دي ام) مكمل ارزشمند ديگر راهنماهاي تشخيصي، مثل او پي دي - تو و دي اس ام. فايو است. امتياز ويژه پي دي ام اين است كه ابزاري قدرتمند و ارزشمند براي درك سازمان شخصيتي بيمار و مفهوم‌سازي موردي به حساب مي‌آيد؛ در حالي كه دي اسم ام همواره براي تشخيص - و نه صورت‌بندي موردي - مناسب‌تر بوده است؛ آن هم تشخيص‌هاي روانپزشكي كه ربط چنداني به فرايند روان‌درماني ندارند. چون روان‌درماني با ويژگي‌هاي رواني و ويژگي‌هاي منش فرد سر و كار دارد، نه با يك برچسب تشخيصي. راهنماي پي دي ام از چهار بخش عمده تشكيل شده است: 1) طبقه‌بندي اختلالات سلامت روان بزرگسالان 2) طبقه‌بندي اختلالات سلامت روان كودكان و نوجوانان 3) اختلالات دوران نوزادي و ابتداي كودكي 4) نوشتارها و مقاله‌هايي در باب بنيادهاي مفهومي و پژوهشي نظام طبقه‌بندي مبتني بر نظريه روان‌پويشي

راهنماي باليني ارزيابي عملكردهاي ايگو (اي اف اي)

 • 24,900 تومان

لئو پولد بلك، يكي از سرشناس‌ترين روانكاوان چند دهه اخير بوده است. تفسير آزمون TAT را معمولا با نام بلك مي‌شناسند. وي در وين و نيويورك به تحصيل پزشكي و روانكاوي پرداخت و روانشناسي را در دانشگاه‌هاي بوستون و هاروارد آموخت. به دليل كمك‌هاي شاياني كه بلك به فهم بهتر از اسكيزوفرنيا كرده بود، آكادمي آمريكايي روانكاوي جايزه فريدا فرام - راكمن را در سال 1986 به وي اعطا كرد. بلك در اين راهنماي موجز ولي بي‌نظير، 12 كاركرد يا عملكرد را براي ايگو معرفي كرده است و به تشريح ارزيابي آن‌هاي طبق روشي موسوم به «سنجش عملكرد ايگو» (EFA) پرداخته است. تقريبا در سرتاسر دنيا، EFA به عنوان معتبرترين ابزار جهت تخمين قدرتمندي ايگو شناخته شده است.

توان‌خواهان و توانمندسازي آنان (به انضمام آزمون‌هاي مهارتي)

 • 12,900 تومان

بنا بر مستندات سازمان بهداشت جهاني، تعداد افراد داراي ناتواني در حال افزايش است. نه تنها به عنوان بخشي از رشد طبيعي جمعيت، بلكه به دليل بالا رفتن نرخ اميد به زندگي، اين قشر از جامعه افزايش خواهد يافت. لذا حضور اين افراد در جامعه و دادن نقش به آنها در حقيقت استفاده از بخش‌هايي از بدنه جامعه انساني است كه موجب پيشگيري از عوامل زمينه‌ساز معلوليت مي‌شود. با توجه به رشد روز افزون عرضه خدمات، به منظور آموزش و توانمندسازي توان‌خواهان، نياز مبرمي به گسترش ابعاد تازه‌اي در چارچوب برنامه‌هاي اجرايي احساس مي‌شود. از اين رو، كتاب حاضر در جهت گشودن دريچه‌هايي به سمت بهبود و ارتقاء سطح كيفي فرايند آموزش و توانمندسازي اين عزيزان، در بخش‌هاي مختلفي به رشته تحرير درآمده است.

من گاهي فقط لكنت مي‌كنم

 • 6,900 تومان

كتاب حاضر، براي كودكان 12 - 7 ساله دچار لكنت زبان و اطرافيان آن‌ها نوشته شده است تا آن‌ها را با ماهيت و عوامل تاثيرگذار بر لكنت زبان آشنا كند كه هنگام مواجهه با لكنت كودكان با كنترل شرايط محيط و رفتارهاي خود و ديگران، بتوانند باعث كاهش لكنت و عوارض جانتي آن شوند.

درمان شناختي افسردگي

 • 37,000 تومان

از سال 1979 كه كتاب نامدار پرفسور بك و همكاران او درباره كاربرد روش‌هاي شناختي و رفتاري در معالجه افسردگي چاپ شد، روش درمان شناختي به عنوان موثرترين روش درمان غيردارويي افسردگي مورد توجه قرار گرفته است. كتاب حاضر كه توسط پروفسور بك و با همكاري يانگ و دو نفر ديگر از شاگردان سابق بك نوشته شده اصول نظري و گام‌هاي عملي درمان شناختي ـ رفتاري كلاسيك و نيز شناخت‌درماني طرح‌واره‌اي افسردگي را در اختيار درمانگران علاقمند به معالجه افسردگي قرار مي‌دهد.

1  2  صفحه‌ی 1